3441

FAQ

  • Sland
    #2880
    hi! megtudná valaki mondani azt hogy honnan tudom letölteni a faltoutot ingyen max letöltési sebességgel?????
    És boltban már lehet itthon kapni?? mer én még seholsem találkoztam vele
  • WinG
    #2879
    Nem, csak azért van két csati, hogy később közösen eldöntsük, hogy melyik legyen! :)

    natehát, akkor maradjon az IRCnetes!

    tehát: irc.extra.hu #flatout.hu

    Bajnokságba meg jelentkezzetek, már egyre többen vagyunk!
  • arty
    #2878
    most akkor két csati van ? az amugy is piciny közösséget sztem nem jo ötlet megosztani ... quakenet monnyon le ;)
  • WinG
    #2877
    Üdv!

    Gondoltam csinálok egy online FlatOut bajnokságot, mivel egyre több magyar játékost találtam. Jelentkezni a honlaponlehet, vagy nálam (elérhetőségem a honlapon). Remélem sokan összejövünk és jó kis zúzdákat tudunk összehozni :)

    ja igen, és van IRC channel is: irc.quakenet.org #flatout.hu, illetve ideiglenesen van irc.extra.hu #flatout.hu channel is. Jó lenne ha a csati a magyar FlatOut scene hivatalos gyülekezőhelyévé válna, szóval gyertek :)

    Üdv,
    WinG
  • démonigyerek
    #2876
    hy all
    :D
  • autoszimulator
    #2875
    megoldás: a 66.93 nvidia driverrel nem megy agém. kellene crack, de azok nagy része szar. szedd aaz nvidia.com-ról vmely 7x.xx drivert, s cool lesz a gém. vagy nézd meg a legújabb gamestaron levőét, nekem azzal megy és jó.

    2. indul egy szimulator portálom az autoszimulator.lap.hu mellett, s ha valakinek lenne, írhatna egy bemuattót, jellemzést, kritikát v vmit flatoutról vagy a kedvenc szimulátorjáról, s kikerüla alapra term. nevével és weblapjának címével együtt email ha érdekel: [email protected]
  • busman001
    #2874
    jah és uw-s linkek nem jók mert nem műxenek
  • busman001
    #2873
    vazz kéne működő carck mert leszetem egyet de az intro után kifagy vele és becsukja az egész gamet+ hibaüzenet hang van!!
  • XRV
    #2872
    senki semmit? #2869
  • arty
    #2871
    igen, ha lenne egy jól bejáratott csati, ahol gyülekezhetnénk ... de ördögi kör: nem gyülünk össze elegen, nem lesz népszerü a chanel, de ha nem lesz népszerü .... :(
  • sleve
    #2870
    erre találltak ki az irc-t :)
    na, jo le7, hogy nem erre talállták ki de erre pl nagyon alkalmas :))
  • XRV
    #2869
    Sziasztok!
    Egyik havernak, a Flatout nem megy ha a patch1.1 et felteszi, kapásból az intrónál kifagy. NoCD -t is próbáltuk, ua.
    Amint elkezdődik az intro visszamegy a windowsba.
  • bld
    #2868
    én ma jutottm hozzá a játékoz és így utólag sem volt csalódás pedig volt ahol elég rossz kritikákat kapott sztem élvezetes játék még nm találtam benne olyat ami idegesítene max h néha soxor repülök ki a szélvédőn olyankor, amikor nm kéne
  • arty
    #2867
    kedvük/kedvünk most is lenne, de nem tud összejönni a banda, hiszen nem tudjuk elérni egymást ... :(

    nincs egy hely, ahol meg lehetne dumálni egy versenyt, stb ...

    és nem, a forum NEM alkalmas erre :)
  • Amse
    #2866
    Hát remélem jön hozzá valami és akkor újra lesz kedvük az embereknek játszani.
  • arty
    #2865
    a kezdeti lelkesedés után valahogy behalt a topik... jót tenne a gémnek egy amcsi megjelenés ill. egy SDK ... esetleg egy LOBBY-s multiplayer control ... :)
  • Tockos
    #2864
    Koszi a segítséget sikerult beindult.
  • Amse
    #2863
    Ugyanúgy ahogy a másik 3 bfs-t kitömörítetted.bfsunpack-al.
  • Tockos
    #2862
    Az mit jelent hogy ki kell tomoritenem?Amúgy koszi a választ
  • Amse
    #2861
    Jah ha fent van a path is akkor a patch1.bfs-t is ki kell tömörítened.Aztán menni fog.
  • Tockos
    #2860
    Átneveztem mind a 3 bfs-t és a filesystem ini-t pedig kitoroltem,majd még próbálkozok,addig is koszi
  • Amse
    #2859
    Az eredeti bfs fileokat és a filesystem.ini-t át kell helyezni máshová, vagy le kell törölni, vagy átnevezni(a lényeg, hogy ne legyenek elérhetőek)
  • Tockos
    #2858
    Van egy kérdésem,beszeretnm tenni a játékba a belso kamera nézetet minden progit letoltottem hozzá sikerult is szétcsomagolnom a common1,common2,és az europe bfs fájlokat.Átírtam a megfelelo fájlokat ami a kam.nézethez kell elinditanám a játékot és valami langue fájl-t keres vagy problémája van vele és nem indul el a játék.Ha valami otletek lenne orulnék neki .koszi
  • Laciiiiiii
    #2857
    :)) okaj! grr:)
  • dzsanesz
    #2856
    ezt az oldalt most csináltam
  • dzsanesz
    #2855
    kis részleteket mien progival lehet kimenteni a játékból?
  • dzsanesz
    #2854
    hy all!
    tud valaki jó Flat out-os oldalt ahol modok meg skinek vannak
    ezen az oldalon kívűl
  • HalalUr
    #2853
    egyébként még flatoutnet.exe progit keress és akkor már minden abszolut khul
  • HalalUr
    #2852
    Laci grrr, és grrr mégegyszer. FAQ itten van a Flatout kép alatt, ottan olvasgatni tessék
  • Laciiiiiii
    #2851
    hello áll! multizni hogy kell ? valaki pls :) THX
  • lybrahu
    #2850
    ooopppss...közben megoldódott....
  • lybrahu
    #2849
    Szevasztok!

    Olyan kérdésem lenne hogy a force feedback (értem ezalatt a rezgést) csak kormánnyal müxik? Mert nekem van egy Logitech rumblepad-om és az nem reagál erre a dologra.Szal elvileg kéne néki rezegni?
  • démonigyerek
    #2848
    jön valaki neten flatoutozni?
  • Amse
    #2847
    BHMS Sim Racing Awards 2004 a Faltoutnak adta a 2004 legszebb grafika díját.:)
  • Amse
    #2846
    Jah.
    démonigyerek: a Flatout Net az jó progi, de nem fogsz tutni csatlakozni olyanhoz akit nem ismert mert ezek nem serverek!
  • ddd
    #2845
    itt talállsz hozzá használhatóbb dolgokat -> http://amse.uw.hu/
    de csodát ne várj
  • arty
    #2844
    nem a programozokon mulott, hogy ilyen a netes rész ... az empire nyilván az xboxos verziot preferálná, ha vennék, igy a PC-s t ez a köcsög kiado lebutittatta :) - tehát a bugbearosok profik, de tehetetlenek ... :(
  • démonigyerek
    #2843
    az nem jó

    Valaki mondjon valami megoldást!!!!!!!!!!
    a progi amit a weblapról lehet leszedni azzal se jó :=(
  • Esrohnoil
    #2842
    Ott a FAQ a fejlécben.
  • démonigyerek
    #2841
    csá all
    hogy lehet a neten jáccani?