195
ugyanaz...
  • Tikal #68
    ez tiszta, csak az ilyen általánositások nem jonnek be....biztos neki sincs mindenben igaza, de attol még nem hulye fazon...
    talán olvastad már konyvét?
  • Tuvok #67
    A tévedésen és az emberen van a hangsúly. Szvsz.
  • Tikal #66
    biztos, ő pl miben? :)
  • tomsolo
    #65
    ...tévedett már nála nagyobb ember is..
  • Kata
    #64
    Szuper! Köszi! :DDD
  • Tuvok #63
    nemtán ilyen problémád van? huh...
  • Tikal #62
    freudot nem nevezném faszság irogatonak....
  • Tuvok #61

  • Kata
    #60
    Tényleg?! :o
  • tomsolo
    #59
    aha.. az önkielégitéstől meg meg lehet vakulni és szőrös lesz a tenyered is... :DDD
  • Kata
    #58
    Ööö... izé... nincs inkább egy Garfield képregényed? :DDD
  • Tuvok #57
    1. nem ezer éves
    2. van benne igazság
    3. valszeg az írója nem nézte végig az állatvilágot a papucsállatkától a majomig
  • tomsolo
    #56
    "A megcsalás az embernél állati származására vonatkoztatható vissza..."

    Hát persze. Kivéve a gólyákat, füsti fecskéket, rókákat meg az összes többi monogám állatfajtát...

    Miért kell ilyen ezeréves faszságokat be rakni elemzgetésre?
  • Taranov
    #55
    Hát még jó, hogy váltogatjuk, ha egyiken sincs semmi, a nők bezzeg megelégednek a szappanoperákkal meg a valóságsókkal
  • Tuvok #54
    Na lehet elemezni:

    A megcsalás az embernél állati származására vonatkoztatható vissza. Ugyanis az állatvilágban minden faj hím tagja saját génjének fenntartására törekszik, ezt úgy érheti el, hogy a lehető legtöbb nősténnyel párosodik.
    A nőstény pedig a lehető legerősebb hím génjének fenntartására törekszik, ezzel magyarázható a nő válogatós mivolta, azért választja a megcsalást, hogy egy általa erősebbnek vélt génállomány fennmaradását biztosítsa. Ez eddig tudományosan bizonyított tény. De magyarázható ezzel az emberi megcsalás? Jelenthet bocsánatot egy emberi kapcsolatban a gének tulajdonsága? A válasz egyértelműen nem. Hogy miért? Az ember távol tartja magát állati mivoltától, pedig csak a legfejlettebb állat. Azonban van egy dolog, ami megkülönbözteti az állatoktól ilyen téren, ami az állatokban nincs, vagy csak nagyon primitív módon van jelen: a szerelem. A szerelem, mint a mai napig meg nem fejtett érzelem miatt nem megbocsátható a megcsalás az embereknél. Az állatvilágban nem létezik kölcsönösen érzett szerelem, csupán ösztönös összetartozás. Létezik az állatvilágban megcsalás? A válasz: természetesen. Pontosan a gének miatt. Az ember alapvető, mondhatni ösztönös önmagasztaló, nagyképű viselkedése adhat okot a szerelem
    nemes érzelmének megszegésére. Tegyük fel a kérdést: ha szerintünk az embert a szerelem választja el az állatvilágtól, ahol a megcsalás természetes dolog,
    akkor létezhet szerelem megcsalás mellett? A válasz valószínűleg nem. Természetesen nem lehet a megcsalást választókat az állatvilágba minősíteni, csupán nem jellemezhető a szerelem érzelmével.


    Freud vagy Nietzsche, már nemtom.
  • Tuvok #53
    jah, nincs elég nő, hogy tele legyen floodolva, mint a "barátnő"
    De majd Kata megoldja :)
  • tomsolo
    #52
    persze a nők nem vesznek elő sose ilyen " biztos megcsalsz" lemezeket.. ááááá sose...
  • Loál János #51
    Hát ez a topik meghalt!
  • Tikal #50
    pedig vannak...csak te nem találkoztál még veluk...
  • Loál János #49
    Én sem találkoztam olyan lánnyal, bár eddig nem is nagyon kerestem. Most végeztem életem első komolyan vett kapcsolatával, csalódás volt, pedig nagyon jól indult. Képes vagyok elfogadni a másik "dilijét", ahogy mondanád, ha látnám, hogy van értelme, hogy viszonozzák.
  • Loál János #48
    Dzsénóu-félék, ahogy mondod! :D (De ez komoly.)
  • Kata
    #47
    Számíthatsz rá. Ádámtól kezdjük. :)
  • Tuvok #46
    Éva meg az alma :)))
  • Kata
    #45
    De jó! Én még nem találkoztam olyannal. Pedig toleráns ember vagyok, tisztában vagyok, hogy nekem is vannak dilijeim, és másokét is elfogadom. Egy bizonyos határig persze.
  • Punker
    #44
    Gondoljatok bele mi lesz itt ha előkerül Moni és majd 2 osztják az igét, tuti a fejünkhöz vágják az elmúlt 20000 év összes sérelmét..... :))
  • Pyx #43
  • Kandurex
    #42
    Mint például holmi angyallelkű Janófélék mi? :D
  • Loál János #41
    köztünk PÁRDON!
  • Tuvok #40
    Legyél is büszke, ezt nem sokan mondhatják el magukról. Bár egy kapcsolatnak esetleg az eleje függhet a 'megcsalsz-nemcsalsz' dologtól, később már sokkal többmindentől függ, viszont ha tényleg rátalál vkire az ember, akkor eszébe se jut a megcsalás. Szvsz.
    Egyébként van 1 kis irományom a megcsalásról, de csak ha érdekel vkit...
  • Loál János #39
    Sok a sérelmed, fájdalmad mint Nő, de ugyanez előfordul Férfiban is, nem mindenki tuskó, vannak érző lények kötünk is...
  • Kata
    #38
    Nem látod, hogy nem vagyunk vevők a cinizmusra, próféta bácsi? :) - Nem magányos, nem látod?!
  • Kata
    #37
    Bocs! :)
  • Loál János #36
    Ó, köszi! De az nem búvárszemüveg, hanem egy gizda Oakley!
  • Tikal #35
    magányos, nem látod?

    de most tényleg, ez nem egy társkereső :)
  • Tuvok #34
    Ez meg a másik, pontosan ugyanúgy akarja, ebben nincs semmi rossz, a testi örömszerzésre szüksége van mind a férfinak, mind a nőnek. Esetleg a nők kevesebbszer adnak neki hangot, de ez sem mindig igaz, van amikor ők a vadabb fél.
  • Kata
    #33
    Nem. Majd ha villog az Applause felirat.
  • Kandurex
    #32
    és? Most köll tapsolni?
  • Kata
    #31
    Szóval a barátokról annyit, hogy nékem is megadatott 6-szor megismerni mi az a szerelem, meg persze ennek velejárója: a barát. Sajnos mind a 6 esetben kiderült, hogy kkorunk férfiai híján vannak az őszinteség és a hűség jellemvonások egyikének, vagy mindegyikének. Ezért is nem erőlködtem a másfél éve történt legutóbbi szakításom óta újabb kapcsolat kialakítását, újabb "barát" becserkészését. Mondjuk hozzáteszem, legutóbbi kapcsolatom megromlásába az is belejátszott, hogy a munka és a suli sok időmet elvett, és nem tudtam elegendő időt fordítani a "barát" nevű élőlényre, aki köztudottan érzékenyebb lelkületű, mint mi nők, és ezt hamar zokon veszi, illetve előszedi a "biztosmegcsalsz" című lemezeket. Ez pedig már a kölcsönös bizalom megromlásának is jele. Az pedig már régen rossz. Hozzáteszem, nem vagyok az a melegágyból melegágyba típus, még egy páromat sem csaltam meg soha. Lehet, hogy hülye vagyok, de én erre büszke vagyok...
  • Kandurex
    #30
    [sóhajt]
  • Loál János #29
    Ne használ túl erős szavakat. Egy törékeny nőnek ez nem áll jól. :DD