388
  • Sippie
    #388
    ajj de kiszámítható volt a covenant vége...
  • Stockbauer33 #387
    https://www.mafab.hu/article/most-mar-biztos-hogy-nem-keszul-el-az-alien-5-43
  • Stockbauer33 #386
    http://acinemanias.com/hir.php?id=2276
  • Garga Pitic #385
    RIP Harry Dean Stanton
  • Stockbauer33 #384
  • Stockbauer33 #383
    [/spoiler][/spoiler]
  • Dynamic
    #382
    "a 20th Century Fox bedobta az utolsó marketinges eszközök egyikét, egy prológus videót a filmhez, melynek címe Last Supper. Az előzmény filmecske a legénység utolsó vacsorájáról, illetve inkább bulijáról szól a Covenant gyarmatosító űrhajó nagy útra való "indulása" előtt, melyhez természetesen mesterséges álomban fognak kényszerülni. "
  • DantszEE
    #381
    Kösssz. Ez most melyikre?:D
  • Stockbauer33 #380
    igen
  • DantszEE
    #379
    Most akkor ez mennyire spoiler? Magából a filmből egy összevágott klip, vagy egy plusz reklámkampányszerű jelenet, ami nem lesz benn a filmben?
  • Stockbauer33 #378
    http://www.mafab.hu/trailer/29416
  • Garga Pitic #377
    RIP Sir John Hurt
  • Stockbauer33 #376
  • Stockbauer33 #375
    http://cinestar.hu/alien-5-van-egy-ujabb-visszateronk/
  • Loál János #374
    :O)
  • Lantee
    #373
    Bocsi, hogy ide írom, de hátha...

    Szóval nagy könyvmoly vagyok, és némely könyvet két példányban is beszereztem. Mivel kidobni vétek lenne, itt hátha találok egy fant:
    Aliens - Rekviem

    Bargain!

    :)
  • pauly
    #372
    De itt legalább még rendesen megépítették a környezetet is,és nem steril cg az egész háttér :)(pl mint az új star warsoknál)
  • RelakS
    #371
    Ezek meg mit a kajaállomások tetején? Kazettás deckek erősítővel, egyen kazettákkal? XD


  • Loál János #370
    Én pont az ilyenek miatt nem merem így meglesni. Még a díszletcsavarok is látszanak, gagyinak tűnik minden. :-|
  • RelakS
    #369
    Hehe, a Nostromón hungarocellből van a padló :D
  • RelakS
    #368
    amindenit...

    lecsurgott HD-ben egyelőre még csak az Aliens... nagyon komoly, bár a sötét színeknél a minősége elég ótvar
  • GreenRebel
    #367
    Hali! Szeretném felhívni minden kedves Alien, Human vagy Predator rajongó figyelmét egy fórumos szerepjáték oldalra! az oldal címe: www.avpwar.frpg.hu Információdús adatbázis megvan, staff megvan, már csak játékosok kellenek minél több! Ha érzel valami késztetést hogy kikell próbálnod, ne várj, Azonnal kezdd el:) Mi várunk mindenkit legyen kezdő, haladó, profi, nyugodtan regisztrálj!
  • Loál János #366
    Nem pred.
  • FuryAlpha
    #365
    Az komolyan predator?
    Nem mertem megvenni akonyveket,mert feltem tole h szar lesz,de ha ennyire reszleteznek benne mindent lehet teszek vele egy probat.
  • darkcyberxeno
    #364
    Szerintem mind a négy Alien film kiemelkedő alkotás. Az elsőnek nagyon jó a hangulata, szerintem az az összes közül a legfélelmetesebb. A második rész a tengerészgyalogosok akciójáról szól és több benne az akció, lövöldözés stb. A film elején pedig feszültség van jó darabig, amíg keresgélik a túlélőket a komplexumban. A harmadik rész szerintem nyomasztó, pozitív értelemben, a zenéje azt hiszem a kedvencem mind közül. A negyedik résznek van szerintem a "legfuturisztikusabb" hangulata, és abban is van sok izgalom.
  • Marksoldier
    #363
    Nekem az első három rész tetszik.Olvastam az eredeti regényeket és nem sokban térnek el a filmekben látottaktól.Ha viszont jobban megnézzük az első részt, annál a jelenetnél amikor közel hajolnak az idegen űrhajóban az "űrutazóhoz" akkor látszik a feje, a szája és azon tisztán kivehető, hogy az egy predátor.De lehet tévedek.Az eredeti filmeket én sem találom amiket még a tv3 -on láttam, na azoknál nem volt RTL-es vágás.Amiket most szedtem le torrentről egyszerűen katasztrófa.Egy csomó jelenetet kivágtak mindegyik részből....
  • noti83
    #362
    sztem az 1. 2. 4. részek nagyonjók, mert bár futurisztikus a környezet egyáltalán nem steril, jól "le van lakva"
    a szörnyek a 2. részben a legjobbak, de sajnálom h. nem maradt meg igazi horrornak mint az 1. rész
  • gabe paul logan
    #361
    Szerintem nagyon jó a 3. rész, az alap a szinkron miatt, a special e. meg csak úgy...apropó nincs meg valakinek a régi szinkronos aliens, amit régen az m1en nyomtak(hát kb 1x)?
  • Adam II
    #360
    OK de konkrétan miért nem olyan jó az alapverzió?
  • Loál János #359
    Szerintem a director's cut azért igen jót tett a harmadik résznek, az alapverzió nem olyan nagyszerű.
  • Morpheus
    #358
    Weyland Yutani Teherűrhajó
  • bigfoot
    #357
    hát sztem azért mert ott volt előtte a 2. rész!
    Cameron kicsit magasra tette a mércét!
  • Adam II
    #356
    Jó kihalt a topik:(
    Mondjuk nincs sokmindenről beszélni.

    Amúgy miért nem szeretik olyan sokan az ALien 3-at? A 4-et értem az nekem sem tetszik de szvsz a 3 nem volt olyan rossz.
  • Dexantreal
    #355
    vigyázat! Itt vannak má akko a Xenomorphok is!
  • Loál János #354
    Persze, bejegyzett cég, minden frankó. :O)
  • Jrex
    #353
    ez igazi?
  • pauly
    #352
    :)
  • Loál János #351
    :D:DS:AAS::D:DDS::D:
  • Dexantreal
    #350
    A 4 pedig sztem nagyon jó.
    Amúgy hm és ok.
  • pauly
    #349
    Szerintem jó az így hogy 1 rész 2 dvd,legalább nincs egybevegyítve az extrák.Meg ha valaki,mint pl én külön akarja megvenni,akkor annak is kel hozzá extra.A Tetralogiáért meg gondolom most nem változtattak rajta,csak egyberakták,meg plusz még egy extrát hozzá.Mondjuk a 9. lemez ahogy nézem nagyon nem is hiányozna.De a 4. rész engem pl nem is annyira érdekelt,ezért is nem vettem meg anno a tetralogiat.