157
  • Kino
    #157
    Itt se tudja senki a Hive pályán a B1F-szinten az elevator control room-ban milyen kódot kell beütni hogy megnyiljon a B2F szint?
  • Fido4life
    #156
    Hé az File 2-ből, lehet ruhákat átkonvertálni, ebbe ?
  • Lammer
    #155
    gamefaqson talalsz
  • Kaplan
    #154
    Sajnos végigjátszom nincs :( Gépen.
    Viszont vmelyik Playzoneba adták.
  • gator
    #153
    nincs vkinek vegigjatszasa a gamehoz ?!
  • Lammer
    #152
    hehe na ezert jobb PALossal nyomni... elvileg eleg sokminden ezek kozul javitva lett(remelhetoleg)
    19.Glitches and Errors

    =======================
    Alyssa - Outbreak Glitch
    =======================

    In the American version of the game only, if you play as Alyssa and Ad-lib,
    there is a good chance that the game will freeze, causing you to lose any
    unsaved game data, and have to reset the PS2. This isn't a problem as long as
    you either don't play as Alyssa, or play as Alyssa but don't Ad-lib.

    =======================
    Network Mode - Outbreak Glitch
    =======================

    It is quite possible that, when playing Outbreak, if you leave Main Street and
    your friends activate the detonator, you could be stuck. I discovered this
    myself, and I was just about to get a NO WEAPON CLEAR/NO DAMAGE CLEAR combo.
    You can run back to the car, but you can't talk to Officer Dorian, and the
    stairs turn into an endless staircase. Watch out!

    =======================
    Script Errors
    =======================

    The only ones I've found are spelling and grammatical errors:

    Alyssa - "That's not my syle."
    Jim - "Looks like I'm suck here for a bit."
    Kevin - "Whose responsible for this?"
    David - "Sotrage area..."

    Let me know if you find any others.

    =======================
    Other Errors
    =======================

    Well, if you check the entrance doors to the hospital, it says,
    "Zombie's moans can be heard nearby," but it should be "Zombies'".

    ehhh
  • Lammer
    #151
    megvan... csak kell hozzá az NTSC-s verzaa... mindjárt felteszem, mostmár kiváncsi vagyok a rekordomra...
  • Padló
    #150
    Közben megoldódott a probléma! :)) Az kellett oda csak előtte el kellett tólni a szekrényt! :) Na montam, hogy nem fog ki rajtunk! :) Most megint sikerült elakadni, de még nem írom le ide hátha addig sikerül megoldani (bár lehet be kéne mert utána mindíg jön a megoldás csípőből! :)))
  • Padló
    #149
    Hát ez igaz. Eléggé elveszi a játék hangulatát ez a sok töltés! Nem is értem miért tölt ennyit! Nemigaz, hogy ezt nemlehetett volna folyamatosabbra csinálni...mi van veletek ott a CAPCOM-nál vazze ezért fizetlek titeket!!!! :DD Na de csak nyugalom! :) Szóval ha nincs meg a mentés az úgy egy kicsit cikis! :) Figyu mert kérdezek tőled is KAPLAN ha hallasz! :) A kövi pályán ahol az égő házban izzad a tököm na meg megint azok a fránya zombik mindenhol ott vannak!:))) szóval elakadtam (megint)! Mindenhol voltam és most ott állok a ki tudja kinek a mellszobra előtt akinek egy lyuk van a mellében (de jól írtam! :) és nem tudom mi a trükkje neki! Szereztem egy ékkövet vagy mit na gondoltam (profi resis vagyok hát nem vernek át ilyen olcsó trükkel) belerakom a mellszoborba és már meg is vagyon oldva a rejtély, de NEM ODA VALÓ!:) Na most avilágleglustábbállatai (=mitévő legyek) :)))
  • Lammer
    #148
    nekem 10 perc alatt volt, nem emléxem, mert még az NTSC-s DVD verzájával nyomtam ahol 30-40mpet töltött az ajtóknál,,, brrrrr, és képes voltam speed runra venni a figurát, most hogy megvan a PAL verzió(ami eleve optimalizált, kb 8-10ed töltési idő!!!) ráadás fölröppent a vinyóra, hú de örültem, akkor hrvadt le a mosoly széles nagy arcomról ,amikor közölte velem NINCS mentésem... grrrrrrr Nem kompatib az NTSC mentéssel... na mondom a f*szom,,, a rengeteg unlockolt dolog meg extra... grrr.... hagyjuk a fenébe, nagy kézlegyintés és gép kikapcs... megnéztem késöbb a mentésem ot figyel a memkáryán... :DDD csakhát akkor elő kell szednem az NTSC verziót megint(najó vinyón ez a verzió is már elviselhető sebességet produkál azért)...
  • Padló
    #147
    Időrekord?? Én annak is örülök ha eljutok a végére! :)) Kicsit csalódtam az Outbreak-ben vagy lehet már kicsit kifújt nálam a zimbes-zombi ölő eksőn! :)
  • Lammer
    #146
    pedig ott van az orrod elött... annyit könnyitésnek, hogy a hallban van, ahol szétlőnéd az ajtót...
    neketek mennyi normalon az időrekordotok az 1. pályán??
  • Kaplan
    #145
    hello én azt ajánlom szedd fel az összes töltény amit találsz abba a helységben és a zárt ajtót addig lődd amig ki nem nyílik , sajnos a kulcsot én sem találtam meg hozzá (NAGYON EL VAN DUGVA VHOVA)
  • Kaplan
    #144
    oksa
  • Padló
    #143
    Hopika! Közben rágyüttem a megoldásra! Be kellett terelni a kukacembert a laborba és nála volt a kulcs! Cseles!
    De azért még biztos, hogy elakadok valahol úgyhogy szólok ha kell a help ok? :)
  • Padló
    #142
    Szia Kaplan! Intuicíód és éles szemed nem csalt meg, igen Én vagyok! A The Hive (korház) résznél járok. Odáig jutottam, hogy a B2F szinten van egy kártyaolvasós ajtó, nem találom hozzá a kártyát! Lehet én vagyok vaksi, de nincs meg! Ráadásul találtam a csatornánál egy kulcsot (padlock key) na azt sem tudom hova kell! Olvastam az angol leírását (már amennyit ki tudtam olvasni - vajmi kevés!) de ott meg valami padlást is említenek na azt végképp nem tudom hol van vagy van e egyáltalán! :) Szóval HELP PLEASE!
  • fanatifo
    #141
    a legeslegelső pályán mit kell csinálni be tudok mennji 4 szobába de utána mit kell ?
  • Kaplan
    #140
    melyik küldi és melyik szobákban?
  • fanatifo
    #139
    csáó nekemis segithetnél! a leggeslegelején mit kell csinálni a szobákban?Mert nemtom!
  • Kaplan
    #138
    csá padló ismerlek én ám az 576-ról , mond mi kéne én segítek.
    végigvittem , szóval mond nyugodtan kérdéseid
  • Padló
    #137
    Hellló mindenki! Ki tud nekem végigjátszást adni az outbreake-hez?? Ha már elébb írta valaki bocs nem olastam még vissza! :) Köszi! :)
  • Chilly77
    #136
    Megvan a kód!Most nemtom mi van a képekkel meg a piros kővel!
  • Chilly77
    #135
    Helló!
    Hellfire pálya,101-es szoba.Tudja valaki a páncélszekrény kódját?
  • Chilly77
    #134
    Helló!Itt vagyok már.Akkor vagy ügyes,ha megvéded a haverjaidat meg,ha pakolgatod az inventoryt.Ami nem kell folyamatosan azt add oda a haverjaidnak,vagy csaréld ki olyan cuccra,ami nekik van,de neked jobban kell.Ha leírnád pontossan,hogy mi az,ami kifogott rajtad a leechen kívül,akkor könnyebben tudnék segíteni.A megsült leechtől elvetted a kártyát?
  • Kaplan
    #133
    semmi sorry, elvgyok magammal :D
  • Kaplan
    #132
    Na itt mi a teendő megöltem azt a szörnyet , de nem tudok mit csinálni...
  • Kaplan
    #131
    ÓÓÓ JEEEEE!
    Megvan ! THX
  • Kaplan
    #130
    ha ügyes vgyok ez miben nyilvánul meg ??? nem halnak meg a társaim vagy mi?
  • Kaplan
    #129
    az a gond a gameba , hogy nagyon kevés a inventoryban a hely
  • Kaplan
    #128
    köszi Chilly77 !
    Viszont az szenyóság , hogy a haverjaim is leech emberek lesznek ha meghalnak
  • Chilly77
    #127
    Helló!
    Vegyél fel egy fiókból egy vértasakot és tedd le a laboratórium utáni szoba közepére.A szobát hőmérséklet szobának hívják.Amíg az undormány ráveti magát,addig a kinti gépet állítsd"high"fokozatba és látni fogod milyen szépen megsül.Próbáld a haverjaidat életben tartani,mert ha válamelyik meghal,azonnal leech lesz belőle és kezdődik minden előlről.Ha ügyes vagy bőven lesz időd körülnézni mindenhol.
  • Kaplan
    #126
    Hát ez nagyon gáz a korházas pályán vgyok, de nem tudok továbbjutni lementem a b2f-re de ott van egy zárt ajtó és az a rohadt leech ember mindig megöl.. Valaki please help me!
  • Kaplan
    #125
    MEGVAN! Jeeeee! :D
    Nagyon jó a game, de most a laborban nem tudok továbbjutni .
    A Securytis csávóval nyomom ,és sikerült felmennem egy szintet de ott setétség van a fejemben :D
  • Lammer
    #124
    eáruljam???
    najó:esélyed sincs, legyőzhetetlen bármilyen fegyverrel...
    kb 10 percig szenvedtem vel, utána mindig ki Dodge-oltam... és majd meg lehet ölni, de nem fegyverrel... :P
  • Chilly77
    #123
    Helló!A tetőn nincs más dolgod,ha kiabálni kezd a rendőr az utcán,akkor lődd ki a kerítést és sétálj ki.Én a korházas pályánál ragadtam be a kukacos jószággal.Nem lehet azt valahogy megölni???
  • Kaplan
    #122
    Na megvettem a game-t iszonyat jó , de nem tudok túlhjutni az első pályán!! LOL! amikor felmegyek a tetőre és bemegyek abba a szobába onnantól teljes sötétség...
  • Lammer
    #121
    tudom... ;)
  • Kaplan
    #120
    jaja és most jön pár nap múlva az egy, de aki másolt játékkokal játszik annak no problem, amúgy én csak eredetit veszek
  • Lammer
    #119
    Ez azért szemétség, főleg hogy most jött ki japánban a File2!!!!
    Eu-ban még az 1 sincs, japcsik már tolhatják a 2őt!!!
    ez nem fair...
  • zala
    #118
    Köszönöm a segítséget!Fogalmam sincs honnan kellett volna tudnom a megoldást.valószínüleg az enyhén szólva hiányos nyelvismeret a felelős.Mégegyszer köszi!