69148
98a2ea10-f187-4148-a03d-25b6020db8a7.jpe
  • Punker
    #1735
    én csőrös Revell-t szerettem a legjobban + a Tamiya ecsetes is jó ragasztó volt.
  • geronimo77
    #1734
    Es mi van a futéssel?
    En télen is ugyanúgy festek. Egy fél-1 óras szelloztetés után már nem lehet érezni semmit. Vagy csak lehet hogy nem érzem mert már immunis vagyok rá??
  • DJ Skyline
    #1733
    nem tudom...nekem revell tubusos van...az jó cucc...meg még jó a higító amivel most dolgozom...megnézem mi a neve...
  • geronimo77
    #1732
    En a Revell ragasztót szeretem a legjobban szívni, bár a Tamiya spray lakk sem rossz
  • Punker
    #1731
    valahogy nagykabátba nem volt kedvem vacakolni mert álltalában full nyitott ablak mellett csináltam.....
  • DJ Skyline
    #1730
    hehe,,,már is repülsz! lol
    tegnap mesélte haverom hogy at ő technika órájukon(most 24-25 éves)még enyvel ragasztottak....hát nem azt mondta hogy levendula illatú! :DDD
  • geronimo77
    #1729
    Es télen nem? Szelloztetni télen is lehet
    Pedig az akril festékek nem is budosek,csak alkoholszagúak!!Lehet az már megromlott.De ebbol egy szippantás és már is repulsz
  • DJ Skyline
    #1728
    hehe....
  • Punker
    #1727
    na látod ezért csináltam én csak nyáron nyitott ablaknál és ventilátorral makettet :)))
  • DJ Skyline
    #1726
    húhú....a Gunze Sangyo (vagy,hogy írják) akril matt laknál nincsen büdösebb....te az-az kész...kinyitottam és oda se dugtam a fejemet,de olyan kib@szott,qrva büdös lett hogy az valami hihetetlen...rosszabb mint a higító,vagy az égett műanyag..
  • geronimo77
    #1725
    Irtam, elotte sztirolból csináld meg a vázat aztán arra kend fel. De vigyazz a puttyval mert az száradás során osszezsugorodik. Ezért jobb az autógitt. A tascoban is lehet kapni. Motip a márkája. Kib*szott budos. Még nem hasznaltam de van otthon.5 másodpercig volt nyitva és olyan budos lett mintha egész nap festettem volna.
  • DJ Skyline
    #1724
    ugyanott tartok még mindíg...ki kell találni,meg neki kell készülni a bumpereknek...csak 1 lehetőségem van...ha azt elb@szom akkor szevasz...kezdhetem előről a bumpert...
    de hogy a rákba csináljam meg puttyal???
  • geronimo77
    #1723
    Haladtál ma a Suprával vagy egész nap a gep elott ulsz??
  • DJ Skyline
    #1722
    ja fater ott van a Vishaynél...
    én???sí szünet van....holnaptól újra műszak(azaz suli)
  • geronimo77
    #1721
    Egy szállítmányozó cégnél vagyok. Ide jon a Vishay-bol a cucc. Nem a te faterod dolgozik a Vishay-ben?
    Es te hogyhogy délelott otthon vagy? meg délután is?
  • DJ Skyline
    #1720
    te mit dolgozol gecó hogy így van időd fórumozni,meg keresgélni a neten!?
  • geronimo77
    #1719
    Itt bent nem tudok videot nézni. Majd otthon.
    Van még más is, de csak drágább.Most nézek olcsóbb forrás után. Gyárt a House of Kolor (2F2F autók is ilyennel voltak fújva) de az nagyon drága és csak nagy kiszerelésben van.
  • DJ Skyline
    #1718
    letölt és nézzétek meg...nem tudom hogy minek ment neki!de jól elvannak a srácok!
  • DJ Skyline
    #1717
    de biztos van még más cég is nem...beírod hogy cameleon pait,vagy valami hasonló...flip-flop paint...és tuti hoz fel cuccokat!
  • geronimo77
    #1716
    Hát ezaz. Eltunt a cég honalpja. Pedig volt fent egy jó kép.Egy repulo volt lefestve az osszes színnel 2cm-es sávokban.Meg voltak auto kaméleon színekkel.
  • K.András
    #1715
    Lehet érdemesebb volna angliábol beszerezni mert angol a cucc.Rákerestem én is de nem találom a céget amelyik forgalmazza...
  • DJ Skyline
    #1714
    bal oldali..azaz a tükör-króm???ejha
  • geronimo77
    #1713
    A bal oldali van nekem.Egyébkent utánaszámoltam nem lenne olcsóbb USA-bol sem mert onnan csak festék jonne, Japanból meg makett is jon minden héten és mellette elfér a festék is.
  • DJ Skyline
    #1712
    találtam ilyet alcad2-re!
    habár ennek semmi köze a kaméleon festékhez
  • geronimo77
    #1711
    Igazából olcsóbbra kijon ha amerikából jonne.De akkor nagy valoszínuséggel amot kellene fizetni.(8%vám+25%áfa)Japánból nincs semmi viszont alappból drágább.
  • DJ Skyline
    #1710
    egyenlőre ezt találtam az alcad2-ről
  • geronimo77
    #1709
    PLASMATIC BLUE GREEN,
    PLASMATIC RED COPPER GREEN,
    PLASMATIC GOLD GREEN,
    PLASMATIC DEEP BLUE ULTRA VIOLET
    De ez 4000. Tudod ez igazi autó festékben is a legdrágább
  • geronimo77
    #1708
    Eltunt az oldal. Regen azt hiszem az Alcad2.com volt
  • DJ Skyline
    #1707
    "Van kaméleon festékuk is"anyáááád.....milyen színekben???
  • DJ Skyline
    #1706
    na itt van erre gondolok!
    Honda '00 Civic Si Coupe
  • geronimo77
    #1705
    most keresem de nem találom
  • K.András
    #1704
    Nincsen meg a gyárto linkje?Nézd meg a dobozt van e rajta,ha nincsen akkor a nevére keress rá.thx.
  • geronimo77
    #1703
    Ez már szállítási ktg.-vel.
    Van sokféle festékuk. Mind poírozható. Van kaméleon festékuk is. Tudod ami más szogból mas árnyalatú
  • DJ Skyline
    #1702
    "Civic kép??"jaja....adom már
  • geronimo77
    #1701
    Hát igen, nem ócsó de viszont jó. A második lehetoség a Casati Color Króm Spray. Ez ez bazi nagy flakon (400ml) kb 1000píz. Ez nem tukros de szerintem jobb mint bármelyik modell festék.
    Civic kép??
  • DJ Skyline
    #1700
    nemm...nem hinném...
    suprát szereztem gerotól 6500-ért,és ebben már a pósta is benne volt!
  • K.András
    #1699
    A szállitási költség szerintem szintén annyi.
  • DJ Skyline
    #1698
    3000 rugger??? jujj.....2 modell master nagyságú...1-sem valami kicsi,pláne 2
  • geronimo77
    #1697
    Amerikaból. Kb. 3000Ft egy uveg. (akkora mint két modellmaster!!!!!)Nem kell hígítani mert olyan híg mint a víg. Az uvegben kb. 10rész oldószer és 1 rész festék van. De brutál. Hétvégén dobok képet. Nem tudom az mennyire fogja visszadni.
  • DJ Skyline
    #1696
    honnan van neked olyan festéked ami tükör króm...írtad egyszer....én egysezr szétbasztam 1 kamiont szó szerint....nem tudtam a vezető fülkét összeépíteni,és bámmm....jött a szike--->szét karc az egészet,és ököllel bele egyet a végére!