69148
98a2ea10-f187-4148-a03d-25b6020db8a7.jpe
  • Fefe
    #1775
    A Mercivel? Még sehogy se mert nem volt időm még. tegnap vettem matt festékeket mert elfogyott. A kaszni van csak lefestve
  • geronimo77
    #1774
    Hi,
    Hát igen, nem akarom magam fényezni de de azok az autók (tuning) amiket tudok szerezni azok itthon bizony nem kaphatóak. Legalábbis én még sosem láttam. A régebbi Tamiyák néha feltunnek olcsóért de az újak már elég drágák, lsd. Ferrari 360 (én 9000-ért adnám.)
    Hogy állsz fefe?
  • Fefe
    #1773
    Épp a minap láttam egy Ferrari Modenat (Tamiya) az ára:10.550 HUF volt. Szóval tényleg nagy az eltérés. A Fujimiből meg én is csak Merciket láttam eddig. A Supra meg ehez hasonló járgányok olyan ritkák itthin mint a fehér hollók,a Suprara és is véletlenűl akadtam rá a boltban és gondoltam ezt most nem hagyom itt.
  • Fefe
    #1772
    Gartula
  • Fefe
    #1771
    Amúgy sziasztok
  • Fefe
    #1770
    Hát amiket felsoroltál azok sajna mind ritka darabok itthon,ugyhpggy szerintem jobban jársz ha rendelsz Geronimonál
  • geronimo77
    #1769
    Hi,
    Hát igen a régi Tamiyák olcsóbbak itthon. (Már ha lehet kapni!!) De az újaknal már nem olyan nagy az eltérés, sót valamelyik olcsóbb mint itthon.Az a kulonbség hogy én szinte bármikor tudom ezeket hozni.
    A másik meg hogy Fujimit nem nagyon lehet itthon kapni. Amit láttam az egy-két merci tobb mint 10e-ért. Nálam az kb. 8e lenne. Szóval rajtad áll a vásár.
  • #1768
    Akkoris beszúrom! :)

  • #1767
    Fákk! Szóval a Skyline V-Spec és a Mazda RX-8 as.
    Egy 231 Lovas RX-8 ast kicsit megcincáltam múlt hétvégén ;) Jó volt! :)
  • #1766
    Ez és ez érdekelne mondjuk, de kicsit drágának találom.
    A 6700-es Suprát 5200ért vettem pl és a drágábbaknál az árkülönbség fedezné a festék árát.
    A Fujimiről meg nem hallottam jót (bár ha szar lenne, akkor nem élne meg a márka)
  • geronimo77
    #1765
    Hello,
    Van sok makettauto. Fujimi, Aoshima, Italeri, Revell, és egy csomó mugyanta.Csak itthon jobban megy a repulo meg a harcjármu.Ha megnézel egy kiállítást jó ha 10 autó van meg 200 repulo és harcjármu. Murcielago nekem is kellene. Az elég új autó. Lehet hogy majd kiadják.Lehet kapni 1/24 es félig diecast verziót a Maistótól.Ossze kell azt is rakni de csak egy pár alakatrészbol.Es persze van mit rajta feljavítani.
    Marcell!Nézz el hozzám www.gportal.hu/portal/geronimo En tudok neked mindegyiket szerezni.Nezz be a Shop-ba.
  • Marcell
    #1764
    Meg tudnatok irni, hogy hol lehet Supra, Lancer EVO VI Tommi Makinen Edition vagy WRC, ill. Skyline makettautokat venni Budapesten?
  • #1763
    Nagyon szép darab!
  • #1762
    Költői kérdés: Miért van ilyen kevés autómakett? Most nem arra gondolok, hogy itthon kicsi a választék, hanem általában. A Taimya gyárt viszonylag sokat, de szerintem az is kevés.
    Mit nem adnék egy Lamborghini Murcielago makettért pl.. meg egy csomó van ami jó lenne ha lenne, de nem találok...
  • Hant Saby
    #1761
    Sziasztok
    Most találtam rá erre a fórumra, és láttam pár szépséget,gratulálok szép munkák! De akkor megmutatom az enyémet is. Ez egy 1963-as Lotus "climax" és a Tamiya készíti:
  • Punker
    #1760
    cső
  • DJ Skyline
    #1759
    na mentem,holnaptól ismét suli!

    bye all!
  • DJ Skyline
    #1758
    az jó!.... :DDDD
  • Punker
    #1757
    még igen
  • DJ Skyline
    #1756
    estét...valaki van?
  • geronimo77
    #1755
    Te is autó maketteket építesz?
  • I.C.ram
    #1754
    Aztán meg jól elpárolog.
  • geronimo77
    #1753
    van itt valaki?
  • DJ Skyline
    #1752
    oks!
  • geronimo77
    #1751
    Na most írok egy kis házidolgozatot
  • DJ Skyline
    #1750
    azaz....én direkt nyitva hagyom a higítós flakont még éjszakára is! :DDDDDDD
  • geronimo77
    #1749
    Nekem Tesco gazdaságos hígitóm van (szintetikus) az nem is olyan budos, de van egy aromás is. Na annak jó aromája van. mindig mondom otthon hogy legalább majd jobban alszunk tole
  • DJ Skyline
    #1748
    hoppá 2x....bekakkant a net! :DDD
  • DJ Skyline
    #1747
    jaja...én sem bontom ki a falat szellősztetésnél! :DDD
  • DJ Skyline
    #1746
    jaja...én sem bontom ki a falat szellősztetésnél! :DDD
  • geronimo77
    #1745
    Nekem még sosem volt ecsetes ragasztó. Mindig Revell csorossel dolgozom. Ezt a ragasztót kb. 4 éve vettem és még mindig tobb mint a fele megvan és tokéletesen mukodik.
    Amúgy meg nem kell kitárni az ablakot csak kinyitni egy kicsit. meg esetleg egy kis huzat aztan kész.
  • Punker
    #1744
    lol
  • DJ Skyline
    #1743
    nem tudom,én a tubusosra esküszöm...van 3-4 ecsetes ragasztóm bontatlan...legalábbis nem használt...asszem az humbrol...ha gondolod eladom neked darabját 50-100Ft-ért! ::DDD
  • Punker
    #1742
    itt Egerben viszont volt.
  • DJ Skyline
    #1741
    mér nyáron jobb amikor kinyitod az ablakot és dől be a forró levegő...attól még jobban belehet kómázni...a hideg levegő legalább ébren tart!
  • Punker
    #1740
    akkor valamit elbénáztál, az emberek felszereléseit: gránát, kulacs, lőszer, bajonett, stb... azzal lehet a legjobban felrakni szerintem.
  • DJ Skyline
    #1739
    gec...idén nem igazán volt -10 itt pesten nappal...
  • DJ Skyline
    #1738
    az ecsetes az egy nagy kalap sz@r szerintem...nekem mindíg megszárad miután felkentem....
  • Punker
    #1737
    -10 fokban kinyitod az ablakot 1 órára kétlem hogy a fűtés ér bármit is....
  • DJ Skyline
    #1736
    na a higítóm...
    L-99 Lakkbenzines szintetikus higító...
    összetétel:Lakkbenzin,xilol,és terpentin keveréke..(bele is szagolok hamár itt van-- :DDD---a geccciiii....... :DDDD),és 1 liter