69148
98a2ea10-f187-4148-a03d-25b6020db8a7.jpe
  • DJ Skyline
    #1855
    "Nagyon szar a Revell. Első pár óra azzal fog majd elmenni, hogy csiszolgatnod kell az elemeket, hogy egyáltalán passzoljanak"ez egyátalán nem igaz....nekem a makettjeim 30-40%-a revell....és kiválóan passzolnak az alkatrészek...pedig 10-11 éve makettezem és azóta vannak revelljeim
  • geronimo77
    #1854
    Na mi van, csak én vagyok itt ?!?!
    Akkor nesztek itt van még 1 kép a Golfomról. Elöl kékített szélvédő, körbe sötétített üvegek.

  • geronimo77
    #1853
    Itt 2 kép az egyik gyerekkori makettemről. Ez volt talán a 4. de nem biztos. Lamborghini Diablo (Fujimi)



  • geronimo77
    #1852
    OK igazad van. Kijavítottam. Köszi!
    Azt a BMW-t azért ne vegyük alapnak. Azt kunta készítette. De azon is látszanak az alapvető Revell hibák. Pl. vastag panelvonalak. Bár ezen is Tamiya kerék van ahogy elnézem.
  • cenobite
    #1851
    Még mindig a Revell-nél maradva. Ez is egy Revell makett:

    BMW

    Ami tegyük hozzá, egész pofás lett...
  • cenobite
    #1850
    Nem a http hiányára gondoltam, hanem a gportal.hu/ után csak simán 'portal/geronimo' kell (nem pedig 'gportal/geronimo'), mert amúgy nem jön be az ódal. Már bocs, hogy így okoskodok, csak észrevettem... :)
  • geronimo77
    #1849
    nekem elég az is :)
  • cenobite
    #1848
    Az aláírásod el van rontva. Helyesen:

    http://www.gportal.hu/portal/geronimo

    :)
  • geronimo77
    #1847
    A revell egy rakás sz*r.Bár újabban valami kis fejlődés tapasztalható de még mindig nem az igazi. Csak akkor vegyél Revellt ha más márkából nincs az az autó amit akarsz. Szerinem sokkal jobban megéri a Tamiya vagy esetleg az Aoshima meg a Fujimi.
  • cenobite
    #1846
    Nekem a Dodge Viper-em Revell. És tényleg van abban valami amit I.C. ram mond, mármint, hogy nem nagyon passzolnak az elemek. A motorblokkot alig bírtam beszuszakolni a helyére és a kaszni sem illeszkedett tökéletesen. Első autómakettem volt, úgyhogy ezt betudtam a tapasztalatlanságomnak.
    Kicsit +nyugodtam, mert azt hittem, hogy én vagyok olyan láma, hogy nem passzolnak a dolgok.
    Most Tamiya-t fogok venni, ha ott is bambázni fogok, akkor bennem van a hiba. :)
    Szóval...óvatosan a Revell-el.
  • I.C.ram
    #1845
    Autót még nem raktam össze Revellt. De repülőket, meg tankot már igen. Egyszerűen szar minőség. Nincsenek is sok darabos revell makettek.
  • #1844
    Milyen Revell autómakettet raktál össze?
  • #1843
    ÁÁÁÁÁ, tudtam, hogy ez lesz :)
  • I.C.ram
    #1842
    Nagyon szar a Revell. Első pár óra azzal fog majd elmenni, hogy csiszolgatnod kell az elemeket, hogy egyáltalán passzoljanak.

    Olyan, mintha egy totálkáros autóból csináltak volna újat, magyarul nem fognak összeilleni a dolgok.
  • #1841
    Revell autómakett tapasztalatai vannak valakinek? Csak saját elfogulatlan érdekelne. Biztosan nem Tamiya minőség, de az ára sem az.
  • geronimo77
    #1840
    Az nem X-S hanem X-5. Az a telefonom doboza.
    Az egy Veilside bumper. Később én is akarok olyant.
    Holnap jelentekezem.
  • #1839
    Én vótam az elkövető! :) Köszi, csekkelem!
  • cenobite
    #1838
    Valaki szólt itt régebben Lamborghini modell ügyben. Nos, nem "Murci", de azért hátha...



    www.fabulis.hu a lelőhely.
  • DJ Skyline
    #1837
    köszi szépen,....a hátsó már készülget!
  • #1836
    Kíváncsi leszek! :) Sok sikert!
  • DJ Skyline
    #1835
    hallod Gero!ennél jobb bumpert keresve se találok a suprámhoz...igaz nem lesz egyszerű,de megpróbálom!
  • DJ Skyline
    #1834
    jaja........vagy szarul festette,vagy metál ezüstöt használt...pedig az eredeti (2f2f skyline)nem ennnyire metál ezüst!
  • #1833
    Atomronda a festése annak a Skyline -nak. Finomabb szemcsével kellett volna.
  • DJ Skyline
    #1832
    na így tessék elképzelni a toyotámon a felniket,mint ezen...fekete belső,ezüst keret!
  • DJ Skyline
    #1831
    nagyon faja!
    K.I.T.T.:


    2F2F nissan skyline:
    (habár nem kéne ennek ennyire metál ezüstnek lennie!)


    ez viszont nekem nem tetszik!:


    egy szép zöld(visszafogott STI)



    egy Integra Type-R


    egy kira s2000:



    és egy jó

  • DJ Skyline
    #1830
    én ma raktam rendet!:D
    az enyém is ilyen szokott lenni 1 hét után!(asztal)
    a bömbi egész jó...habár én inkább utcai autókra vagyok szakosodva...
    az asztalos kép bal fölső sarkában mi az az x-s???
    higító?
  • cenobite
    #1829
    Geronimo! Köszönöm a válaszokat! Jövő hét körül majd jelentkezem, hogy mit szeretnék rendelni. Köszi még1x!
  • geronimo77
    #1828
    A kis króm csíkok azok króm fóliák. Alatta a kék csík szintén króm fólia csak befestettem kékre. A többi kisalkatrésznél nekem sem mindig sikerül nemösszefesteni a másikat, de nem gond ha megy a másikra is legfeljebb kijavítom. Úgy kell sorba festeni a színeket hogy könnyű legyen javítani.
    Köszi DJ Skyline az elismerést.Gyerünk makettezni! Bár előbb nekem rendet kell tennem az asztalomon.
    Itt van még 2 kép a készülő BMW-ről, meg egy az asztalomról:


  • DJ Skyline
    #1827
    azt a jó qrva mindenit neki!mia a fa...ú baszz...megyek makettezni!! :DDD
    nagyon zsírul néz ki!
    minden elismerésem!
  • #1826
    Példáu a kis króm csíkok a kék részeken... azok kiborítanak :))
  • #1825
    Iszonyatosan gyönyörű! Áruld már el, hogy csinálod, hogy az apro alkatrészek festésénél nem festesz rá a másik részre? Kitakarsz mindent?
  • geronimo77
    #1824
    Itt is vannak a képek a Supra motorról. Ez még nagyon az eleje de már legalább egy darabban van.




  • geronimo77
    #1823
    Kifelejtettem - ha pesti vagy nincs postaktg. Ha vidéken laksz akkor 480Ft
  • geronimo77
    #1822
    Csak körülnézetem van-e itt valaki.
    Mindjárt megyek fényképezni aztán dobom fel a képeket.
  • geronimo77
    #1821
    Hi,
    A nagy része van általában mindig (Tamiya mindig van). A Fujimi ill. Aoshima autók változó. Esetleg ha nincs pont az ami kellene akkor tudok hasonlót ajánlani. A felnik azok még változóbbak. Ezek elég ritka és jó minőségű felnik úgyhogy nem mindig vannak.
    Üdv,G
  • cenobite
    #1820
    Sziasztok!

    Tök jó dolog így komolyabban űzni ezt a hobbit, mint ahogy Ti csináljátok. Én modellezek (Warhammer), de egy gyenge pillanatomban vettem egy Dodge Viper makettet és tök jó volt vele elbütykölni. Persze nem lett valami szuper, mert nem nagyon volt helyem, ahol építsem (szobaátalakítás), de azért első lépésnek nem lett rossz.
    Geronimo-tól szeretném kérdezni, hogy a weboldaladon lévő rendelhető cuccok közül mindegyik van folyamatosan? Mennyi a postaköltség? Ugyanis fizu után szerintem rendelek ezt-azt...
    Előre is köszönöm!
  • DJ Skyline
    #1819
  • geronimo77
    #1818
  • DJ Skyline
    #1817
    hy
  • geronimo77
    #1816
    Hi