69148
98a2ea10-f187-4148-a03d-25b6020db8a7.jpe
  • DJ Skyline
    #1895
    ja tényleg! :DDD
    nincsen kép róla???
  • geronimo77
    #1894
    Ne mond nekem hogy 13*19csm (nagyobb mint egy fél A4-es lap nem elég 4 5cm-es ablakra
  • cenobite
    #1893
    Túl van tárgyalva! :) Elküldöm privátban a címemet. Tenkjú!
  • DJ Skyline
    #1892
    az kevés 13*19...legalább 2 kéne... :((((
    komplett sötétítés a suprára
  • geronimo77
    #1891
    Lehet kapni Smoke matricát. Nem tudom milyen lehet. Ha kell neked, tudok rendelni 13cm*19cm 1500Ft
  • geronimo77
    #1890
    7000-ért a Tiéd lehet két hét múlva.
  • DJ Skyline
    #1889
    nincsen neked eladó?
  • cenobite
    #1888
    Grrr!!! Fax-ért nem lehet onnan képet beszúrni?!?!
    Szóval ha valaki látja valahol, please izenjen már ide a fórumba! Thx!
  • geronimo77
    #1887
    800Ft 6mm-es tokkal
    900Ft 10mm-es tokkal,
    1000Ft 18mm-es tokkal,
    500Ft 6mm-es csak szallag
    600Ft 10mm-es csak szallag
    700Ft 18mm-es csak szallag.
    Itthon a boltban nem tudom mennyi.
  • cenobite
    #1886
    Ezt lehet itthon kapni valahol?

    VW Bogár



  • DJ Skyline
    #1885
    azt vágom...megnézem a fabulis oldalán mennyi egy tekercs szalag vagy mi a gec
  • geronimo77
    #1884
    Az a sárga csíkos rész a maszkolószalag. Kicsi apró darabokra vágva
  • geronimo77
    #1883
    Ezekből nekem elég sok megvan.
  • DJ Skyline
    #1882
    nincs mit!
  • DJ Skyline
    #1881
    ez a maszkoló szalag most micsoda???ilyen kemény hogy így megmarad...
  • cenobite
    #1880
    Köszi az info-kat!
  • geronimo77
    #1879
    Az alja szitrol (from SAS street) a szűrő tamiya maszkolószalag, a belseje ismeretlen eredetű tamiya alkatrész
  • DJ Skyline
    #1878
    ajánlom ezt az oldalt...itt minden lósz@ar gec!it megtalálsz ami kell!
  • DJ Skyline
    #1877
    ez meg miből?
  • geronimo77
    #1876
    Itt készül a direkt levegőszűrő


  • geronimo77
    #1875
    Rendeltem már a HLJ-ről én is. Most majd a Scaleautostyle-tól fogunk rendelni DJ Skylineal tuning kiegészítőket.
  • DJ Skyline
    #1874
    nem tom gero honnan rendelte a kocsikat...de a next az a Scale Auto Styletól lesz!
  • cenobite
    #1873
    Végülis, ha nem ér ide az sem gond, ugyanis csak próbálkoztam. Persze ha működne az lenne a legjobb...

    Ti honnan rendeltetek - online?
  • geronimo77
    #1872
    Hello,
    Semmiféleképpen nem utánvétel.
    -Mivel a magyar posta nem tud pénzt küldeni japánba, így az utánvétel semműködik.
    -Én még egyetlen olyan internetes (külföldi) bolttal nem találkoztam ami szállítana utánvétel (pedig rendeltem már "1-2"-ből
    -A SAL az egy szállítási mód. Légivel jön Európáig aztán valamelyik országból meg szárazföldön jön tovább Mo.-ra
    Nem tudom mit csináltál de szerintem valami nem stimmel.
  • cenobite
    #1871
    Vagy Mo. még nem Europe? ;)
  • cenobite
    #1870
    "The SAL rate shown is the estimated cost to ship the item via postal service "Surface Air Lift" small packet rates to countries in North America, Europe, Oceania, Central America and the Middle East. "
  • cenobite
    #1869
    Hmmm... Nem tudom. Először csak nézelődtem az oldalukon, majd próbaképpen beraktam a kosaramba egy pólót, aztán "csekkoltam" (gondoltam itt majd kéri a kártyaszámot), de nem. Megadtam a postai címem, és most egy e-mail-t várok, ami után - elvileg - küldik a csomagot.
    Mivel a termékek mellett fel van tüntetve a "shipping", azért gondolom, hogy valamilyen úton módon majd itthon fizetek érte.
    Vagy nem így van?
  • geronimo77
    #1868
    De akkor sem lehet utánvétel rendelni!!
  • geronimo77
    #1867
    Nincs kép!!!
  • cenobite
    #1866


    Postaköltséggel együtt 5000 ft alatt van! (Ha jól számoltam, 1200 Yen az autó, 880 Yen a posta)
  • geronimo77
    #1865
    Hello,
    A HLJ-n nem lehet utánvétel rendelni. Nem értettél valamit félre??
  • cenobite
    #1864
    Onnan rendeltetek, ahonnan én is? (hlj.com)
  • DJ Skyline
    #1863
    jaja....geroval rendeltünk,és nemsoká megint fogunk!
  • cenobite
    #1862
    Közületek rendelt már valaki valamelyik -nem magyar- online shop-tól?
    Engem eddig a bankkártya hiánya tartott vissza, de most találtam 1 oldalt (http://www.hlj.com), ahova nem kell bankkártya, utánvéttel szállítanak. Próbaképpen rendeltem egy Ayanami pólót, kíváncsi vagyok mennyi idő múlva küldik. Most még várnom kell ugyan egy "comfirmation mail"-re, amit az emilemre küldenek és elvileg utána útnak indul a csomagom.

    Lehet rendelni maketteket is!
  • geronimo77
    #1861
    Nekem Tamiya van
  • DJ Skyline
    #1860
    smoke festék???melyik a jó?
  • geronimo77
    #1859
    Nem az illesztéssel van a gond a revellel hanem a kidolgozottsággal. Egyébként az új revell repülők első oszátályúak, csakúgy mint a harcjárművek. Főleg az 1/72-ek. Írtam a múltkor is hogy smoke festékkel sötétítettem az ablakokat. Nagyon óvatosan kell több vékony rétegben. De mivel hagyon híggal kell hogy jól terüljön meg gyorsan száradjon a por miatt ezért könnyen megfolyik. Ha sűrűbbel fújod akkor is megfolyhat a festék súlya meg a gravitáció miatt. Kisérletezz egy felesleges ablakfelületen. Ha elrontod gyorsan le lehet mosni SZINTETIKUS hígítóval. Nekem is sokadjára sikerült úgy ahogy.
  • DJ Skyline
    #1858
    mondom nekem sok revell makettem van és nem voltak illesztési,csiszolási problémák...nem sorolnám a reveltt a szar makettekhez...inkább az airfixet,hellert,italrit(habár az italeri tankjaimmal nem voltak különösebb problémák)
  • DJ Skyline
    #1857
    nem a darab számtól függ hogy mennyire tudod összerakni...ha egy darab jól ki van dolgozva akkor nincs probléma...lehet egy makett 454545 darabos ha szarul van kidolgozva...
  • DJ Skyline
    #1856
    hogy sötétídet az üveget...mondj már egy jó eljárást...köszi