69148
98a2ea10-f187-4148-a03d-25b6020db8a7.jpe
  • geronimo77
    #2255
    Igen olyan mint a szigetelőszalag csak nem műanyag. Hajlékony. A direktszűrőt középen egy műanyag cső tartja. A maszkolószalagból csak a szűrőrész van.
    Hát van több lehetőség. Igazság szerint egyik sem túl egyszerű. Van Eduard komplett maratott öv. (maga az öv is, nem kell maszkolószalag!) van reji csak csat meg még egy rakás más is. Szóval kb. 2-2,5e egy szett
  • DJ Skyline
    #2254
    na mivan lelépett mindenki???ejjj
  • DJ Skyline
    #2253
    ejjjjj,,,,,,,,,mennyi "pínzért",és honnan lehetne???
    ezt a maszkolószalagot most nem vágom...a maszkoló szalag tudtommal olyan mint egy vellux,vagy mint 1 szigetelőszalag,nem...tehát lefeded,amikor 2 színt elakarsz határolni,vagy megvédeni hogy nelegyen másszínű a már lefestett szíin...na de akkor azt nem értem hogy te a direkstszűrőt is maszkoló szallagból csináltad...akkor most hajlékony vagy nem??
  • geronimo77
    #2252
    Én MASZKOLÓSZALAGBÓL szoktam csinálni. De lehet bármiből ami jól hajlik. A csattok meg maratás. Azt biza rendelni kell.
  • DJ Skyline
    #2251
    tudod mit kéne valahogy beszereznem...vagy ha van öteleted hogy hogyan csináljak az is jó...biztonsági öv kéne nekem...honnan lehet rendelni,vagy miből tudnék csinálni(maszolószalagot hanyaglojuk,mert nekem nincsen)
  • DJ Skyline
    #2250
    nekem már nincs mit onnan,mert motortető megvan,szárny kész,fékek készen...más nincs....csak az ablakot kéne besötétíteni...próbáltam az ablakot besötétíteni fényes fekete,és higító egyvelegével,de amit mondtál olyan baszottul széftolyik hogy az kész....tehát lehet hogy a sötétítő fólia kéne,de most suliba vagyok és majd otthon megnézem hogy kő e!
    és hogy miért addigra lesznek képek...nem tom lehet hogy előbb meglesznek!!!
  • geronimo77
    #2249
    Na rendelunk SAS-t?
  • geronimo77
    #2248
    Miért pont addigra?
  • DJ Skyline
    #2247
    na valószínűleg Márc.27-ig meglesznek a képek a suprámról!
  • DJ Skyline
    #2246
    jó közel van mind kettő!:(((
    megoldottam a m.tető kérdést...fogtam rajzoltam rá egy téglalapot,kicsit megkarcoltam,és egy PVC vágót felmelegítettem,és kivágtam,lecsiszoltam,és készen is van...már szárad is rajta a festék!
  • geronimo77
    #2245
    Van egy bót, a Buda Skála mögött. Vagy van egy bót az Ulloi uton a Klinikák megállótól nem nessze.
  • DJ Skyline
    #2244
    valaki nem tud 1 jó műszaki bótot ahol lehet kapni ledeket???
  • DJ Skyline
    #2243
    mer nem tom milyen a fényerőssége...nem biztos hogy olyanerős hogy végig fut az átlátszó keretdarabon...
  • geronimo77
    #2242
    minek 4-8 led? Miért nem elég 1-1 mind a két oldalra?
  • DJ Skyline
    #2241
    na léptem suliba...bye!
  • DJ Skyline
    #2240
    jajaaj...már vágom mit kértem a Vice Cityel kapcs...a wheelshez cuccokat...köszi szépen megjöttek!
  • DJ Skyline
    #2239
    reggelt...
    na én még tegnap este nyomattam rá még1 fényes fekete réteget,lefestettem a hátsó légterelő tartó pöckeit,és még 1-2 cuccot Modell Master Chrome ezüsttel(1790-esel)megnéztem hogyan lehetne a kocsi alját beneonozni...kéne még kb 4-8 átlátszó led...nem tud valaki valahol valami boltot hogy hol lehetne venni!?
  • Fefe
    #2238
    helló
  • geronimo77
    #2237
    good bye
  • geronimo77
    #2236
    Szerintem jó. Nekem a következő Suprám sötétmetálkék lesz. Nemsokára kiad a Tamiya egy métál lakkot. Azzal mindegyik színt lehet "metálosítani"
  • #2235
    Valami Tamiya sárga, nem metál. Nem ilyet akartam, de nem volt semmi akkor a boltban és megcsináltam ilyenre. Nem a legjobb, de különösebben nem szar, főleg élőben.
  • geronimo77
    #2234
    A kaszni milyen sárga? Metál?
  • #2233
    Illetve nem egyszínű, alul fekete az alsó fele, csak fotón nem látszik. Felül viszont minden ezüst.
  • #2232
    Jah. Lexartam. Nem volt egyszerűen kedvem, amikor csináltam. Beraktam és kész, de azért úgy, hogy kivehető, szétszedhető, ha egyszer megjön a kedvem.
  • geronimo77
    #2231
    A motortér tök egyszínű???
  • Fefe
    #2230
    Az nagyon király faszom szenvedjen a postán mikor e netről el tudom zavarni a lét :D
  • DJ Skyline
    #2229
    na bye all!
  • geronimo77
    #2228
    Lehet utalni is.
  • DJ Skyline
    #2227
    ezért nem otthon fogom csinálni...faxom tudja még hogy hol de mind1
  • #2226
    Ez egyenlőre tuti így marad, nem volt kedvem szenvedni már vele.
  • #2225

  • DJ Skyline
    #2224
    ez gondolom még nincsen készen!
  • Fefe
    #2223
    Na ezzel én is vagyok. Nincs a kégliben olyan hely ahol normálisan lehetne fényképezni
  • Fefe
    #2222
    Szép
  • #2221
    Itt az enyém, a színek szarok ahogy vannak a vaku miatt, de nem tudok máshogy fényképezni, csak nappal. Addig meg jó lesz ez.

  • Fefe
    #2220
    Különben neked lehet utalni is a pénzt vagy csak a postai út jó?
  • geronimo77
    #2219
    A dobozban adnak hozzá beömlőt, csak az elejét le kell vágni
  • Fefe
    #2218
    Tudom tisztába vagyok vele. Nekem csak a kasznit kell lefújni a többihez van valamennyi érzékem meg azok apróbb felületek
  • DJ Skyline
    #2217
    meglehetne valahogy csinálni egy beömlőt a tamiya tetőre???mert a multkorira csinálta egyet,de az uccso mozdulatnál széttört....
  • geronimo77
    #2216
    De ez csak a kaszni az apróbb alkatrészeket neked kell megcsinálni.