69148
98a2ea10-f187-4148-a03d-25b6020db8a7.jpe
  • DJ Skyline
    #2295
    nem tom hol van a szprém!
  • kbx
    #2294
    ja az igaz de ha fújod akkor nincs gond!
  • DJ Skyline
    #2293
    geronimo is mondta csak szerinte nagyon folyik....vagyis olyasmit mondott hogy könnyen megfolyhat!
  • kbx
    #2292
    üvegfestésre van egy tippem! régen a tamiya gyártott clear smoke festékt, olyan mint a lámpafestéshez a piros vagy sárga csak ez szürke! ha még lehet kapni, az a legjobb
  • DJ Skyline
    #2291
    nincs is messze tőlem!:DDD 2 perc
  • kbx
    #2290
    megéri!!! a praktikerbe lehet kapni "autófényező" sprayket 1000 huf körül azzal is jól lehet fújni!
  • DJ Skyline
    #2289
    lusta voltam szprét venni!:DDDDDDDDDDDD
  • kbx
    #2288
    nem úgy gondoltam, hogy ráfújod
    legközelebb ne ecsettel hanem sprayvel dolgozz!
  • DJ Skyline
    #2287
    egy tollbetétből!
    a kipufogót is!
  • kbx
    #2286
    a direktszűrőt te miből csináltat?
    Majd rakok fel én is kelet, bár nem suprárol, van egy shelby mustang gt 350-en féig kész, de nagyon pöpec lesz!
  • DJ Skyline
    #2285
    habár a direktszűrön van egy nagy tátongó rés!:((( azt majd orvosolni kell,meg ha megnézed azt a batárnagy fehér csövet,az sincsen egybe...azt is javítani kell!
  • DJ Skyline
    #2284
    nem mert geronimo szerint összefogja húzni a mostani festéket valami ilyestmit mondott....inkább lepolírozom(ezt is geronimo mondta,de nekem is eszembe jutott)....köszi a véleményt a motorról!
  • kbx
    #2283
    Hali
    a motor elég látványos lett, azt nagyon eltaláltad
    a kaszni festése hát, szerintem egyszer probáld ki a tamiya sprait, az nagyon király!
  • DJ Skyline
    #2282
    de......ez pont olyan...a festési útmutatón is fekete a lámpa test belseje....nem baj nekem így tetszik...egy fekete autónak nem áll jól az ezüst lámpa test szerintem!:D
  • I.C.ram
    #2281
    Én szvsz lefesteném a lámpatest belső terét ezüstre, mert olyan autót nem nagyon van, ahol sötét zsinű lenne belülről a lámpatest.
  • DJ Skyline
    #2280
    még nem tudom mi lesz a következő...majd belebújok egy Tamiya katalógusba!:DDDD
    most megyek...nem soká re!
  • geronimo77
    #2279
    A Bajcsy Zsilinszky úton a Nyugati és az Arany János utca között van egy barkács Proxon barkácsbolt. Ott. Meg kell Tamiya polírpaszta. Azt tudok neked mert azt hiszem most nincs itthon a boltokban csak vax.
    Az ötletek jók de a festési technikán még sokat kell fejleszteni!
    Jövő hétre meglesz az ablak.
    Mi lesz a következő makett? Ma megjött a C-West RX-7-em. Elég jó, van hozzá üveg lámpa (nem bukó mint a Tamiya), meg két szett elni (bár mind a kettő elég béna). Csináltam róla képeket majd felrakom az oldalamra.
  • DJ Skyline
    #2278
    de úgy alapba véve milyen a makett eddig?szar jó közepes,stb?
  • DJ Skyline
    #2277
    tudom!:P
  • DJ Skyline
    #2276
    narancssárga kipufogó vég azért kell,mert ezüstöt nem akartam és az alapszín a narancssárga,fehér,fekete...most hogy nézne ki 1 piros vég...????
    ja a festés még nincsen kész...pláne ahogy megnéztem a képeket 2500/2000-es(alap)felbontásban):DDDDD
    következő????egyenlőre befejezem ezt!
    lefogom polírozni,de hol lehet olyat kapni!?
  • I.C.ram
    #2275
    Azért a festésen van mit csiszolni :)
  • geronimo77
    #2274
    Szerintem vegyél polírpapít és poírozd fel hogy eltünjenek a csíkok.
    Jók az ötletek bár a kivitelezésen van még mit javítani.Vegyél egy pár vékonyabb ecsetet.Ecsettel is lehet szépen festeni csak sokat kell gyakorolni!Szerintem túl sűrű volt a festék amivel festettél. Inkább több réteg híggal fess!
    Te láttál már narancssárga kipufogóvéget??
    Valami hangtechnikát én is akarok az enyébe, de még nem tudom hogy hogy. Jók a felnik honnan vannak?
    Amúgy jó, de biztos lesz még jobb is! Mi lesz a következő?
  • DJ Skyline
    #2273
    oks...akkor legfeljebb nem lesz sötétítve...nem baj ha nem lesz sötétítve...!!!!:DDD
  • geronimo77
    #2272
    Hello,
    Nem vállalom a sötétítést. Nekem is egy napom ment rá hogy jó legyen. Megrendelni megrendelem neked 1200 píz.
  • DJ Skyline
    #2271
    na gyerekek...elérkezett a nagy pillanat!
    itt vannak a képek a suprámról!nem a legszebb,de nekem tetszik!:DD

















  • DJ Skyline
    #2270
    na akkor megrendelnéd nekem a komplett átlátszó keretet???
    és még azt szeretném megkérdezni,hogy besötétítenéd e nekem a szélvégőket,mert én tuti elb@sznám!meg mondjuk még a 2 hátsó lámpa búrát!
  • DJ Skyline
    #2269
    nem soká jönnek a képek a supráról!
  • DJ Skyline
    #2268
    holnap lesznek készülnek majd képek a suprámról!
  • DJ Skyline
    #2267
    na!
    a beslő:
    1 sportkormány
    1 + fordulatszámjelző
    1 lap-top
    2 sport ülés(elvileg sparco)+ övek
    1 poroltó
    4 hangfal
    1 erősítő
    és 1 NOS palack

    külső:
    1 sard suprás m.tető beömlő+ le hálózva
    4 új felni
    új spoilerek elöl,hátul,és új küszöbök
    nagyobb kipufogó
    sötétített hátsólámpa burok
    elöl behálózva a 2 kis beömlő
    tetőn 1 beömlő
    1 légterelő a csomagtartón
    megnagyobbított 2 oldalsó beömlő

    motor:
    egyedi festés
    direktszűrő


    és amit még meg kell csinálnom:
    a hátó légterelőt befejezni
    a motort bekábelezni
    toronymerevítőt kell csinálnom
    bekötni a ledeket(elöl 4,hátul4,és alul a neon lámpának)
    besötétíteni a szélvédőket
    asszem ennyi....
  • DJ Skyline
    #2266
    elvileg a héten lesznek róla képek!
    én is olyat alkottam hogy majd befostam!mindjárt részlezetem!
  • #2265
    Egyre kíváncsibb vagyok erre az autóra! :))
  • DJ Skyline
    #2264
    anyós...na az jöhet!
  • geronimo77
    #2263
    Az egész átlátszó öntőkeretet meg lehet rendelni külön.
  • DJ Skyline
    #2262
    mármint hogy érted ezt a külön szélvédőt!???amire én gondolok???nekem komplett kell(első,hátsó,oldalsók!)
    az övet tegnap megoldottam!fater szar,de jó vékony,vászonzsepiéből,és vágtam csattokat kartonból ami levan festve!szal az kész!
  • geronimo77
    #2261
    "és olyan hogy komplett öv+csatt meg minden szar???"
    Olyan főleg rally autókhoz van.
    Abszolúl 0 vagyok az elektronikához. én amikor akartam led-et az autóba akkor két gombelemmel variáltam. Biztos hogy kell venned egy-két ellenállást. A led nem nagyon díjazza a túláramot.
    Lehet rendelni csak külön szélvédőt is. kb. 1000-1500 Ft.


  • geronimo77
    #2260
    El voltam utazva!
  • DJ Skyline
    #2259
    wazze van valaki itt????
  • DJ Skyline
    #2258
    vagy gero nincsen neked véletlenül egy felesleges supra szélvédőd??tehát a komplett (egybeöntött)első,hátsó,jobb,és bal szévédő!nincs 1 felesleged???
  • DJ Skyline
    #2257
    na túlestem ma az ablaküvegsötétítésen...1 probléma lett csak!baszott sötét lett...tehát be nem látsz semmit,de kifelé meg látsz valamit!így hát kiszedtem a komplett vezető felöli ablakot,és még a kis ablakot is...tehát a komplett bal részt!
  • DJ Skyline
    #2256
    és olyan hogy komplett öv+csatt meg minden szar???

    te mennyire értesz az elektronikához???
    mert van 4 led ami nem igényel 3V energiát,de a többi 4,meg többet igényel mint 3V!
    Ha ezt a 8 elemet felteszem egy 9V elemre,akkor szét küldi a ledeket???ja és szerinted melyik a jobb megoldás!?
    neonról lenne most szó...ha az átlátszó keretet festem le narancssárgára,és 1,vagy 2 átlátszó leddel világítom meg,vagy ha az átlátszó ledet festem le narancssárgára,és marad az öntőkeret átlátszó!?
    ja és szerinted a PRaktikerben lehet ledeket kapni...(csak mert kinézek az ablakon akkor van 1 Praktiker,és ha lehet kapni ott ledet,akkor nem megyek ki a Budai Skálához,vagy ilyen "közeli" helyekre!