10360
Mu Online
  • Mirk
    #8438
    énis szeretlek:)
    de hadd magyarázzam meg miért nem érted az utolsó sorokat:
    az első számodra abszolút érthetetlen kifejezés egy, a global muonlineon honosodott kufárkodószöveg a brazil játékosok körében, amit mi annyiszor láttunk már és annyira vicces már, hogy szállóigévé vált(amúgy olcsó itemekről és chaosokról szól).
    a következő sor ami szintén nagy agy(?)munkát jelentett neked lengyelül van. jaki masz level azt jelenti hányas szintű vagy, ty=te, kurwa=kurva.
    a jaki masz level és a ty kurwa is gyakran hangzott el globálon és tört szervereken szintúgy.
    és azért hoztam fel a lengyel és brazil kisfiúkat mert e két nemzet tagjai közül kerül ki a legtöbb játékos és a korosztály is valahol 14 alatt van átlagban.
  • ReHARD
    #8437
    ekkkora szarságot már rég olvastam, biztos sokáig gondolkoztál rajta mit írjál, de hát aki nyomorék az is marad...
    szerintem ne tord magad, ugyse tudsz semmit lol
  • Mirk
    #8436
    nem ez biztosan ugyanolyan mint az összes többi előtte, csak szebb, ezér minden lengyel és brazil kisfiu jáccani fog vele mer azakirály:)
    és sose feledjétek:
    itenes baratos vendo chaos
    valamint
    jaki masz level ty kurwa
  • ReHARD
    #8435
    Ez a season 3 valami expansion pack lenne ? Pl mint a diablo lord of descruction ??
  • Cence89
    #8434
    ahogy mostanában jáccanak a régiek igy nehéz is lesz véleményt lakotni róla...
  • Frosty01
    #8433
    2 képen kívül semmit sem tudunk róla. így nehéz bármi véleményt nyilvánítani :D
  • wzexaminer
    #8432
    a számból vetted ki a szót!

    Még mindíg várom az érdemi eszmecserét a pár nappal ezelőtt belinkelt Season3 stuffokkal kapcsolatban. Nekem úgy tűnik, kicsit zavarba jöttek a szakértő urak!
  • Frosty01
    #8431
    felhívnám kedves fórumozó társaim figyelmét a topik címére. htx =.="
  • remfarkas
    #8430
    Mi szerverünk egyelőre 1.12.1-1.12.2, 200-as toplistán 15-ik, hamarosan fejlesztjük 2.0.12vagy tbc-re.
  • Bobber
    #8429
    Tibiázni kell:)
    na jó azt is meg lehet unni mert most én is MU-zok de az nekem akkor is alapgame:)
    igaz régi grafika ettöl függetlenül visszafogja a gépet:) de akkro is nagyon jó a hangulata:)
  • Cence89
    #8428
    miven a játékot megkell venni és fizetni érte, csak ugy tudod megszerezni ha letölötd és a realm listjét v miét annak a szervernek ameikre menni akarsz bemásolod valahova, visszatérve keb nem csak a wowban vannak hatalmas partyk :) viszont az tény és való h a WoW ban a pvp elég fosul van megoldva :S
  • ReHARD
    #8427
    Azt hittem itt is megdobnak egy klienssel amivel mehetek privát serverre,
    ehelyett csak az oldalon tudtam karit csinálni pF
  • ReHARD
    #8426
    Megpróbáltam regisztrálni a wow.hu n de nem jon be semmi :(
    Pedig ha nem kell érte fizetni WOW rulezzz
  • remfarkas
    #8425
    Hát a wowba is bele lehet kockulni, és idegbeteg se leszel, ráadásul nem lehet bottal játszani, hatalmas partik vannak erős mobok ellen, egyéni és tömeg pvp-k, s hamarosan talán burning crusade is ;)
  • Vdanosss
    #8424
    -e+i
  • Vdanosss
    #8423
    azér azon már tulestem rég... én is
    max az ellenfél vere a monitorba a fejét
  • ReHARD
    #8422
    Ha a kwék miatt vagy az akkor igen. probáld ki PL menj fel egy serverre, és jácc 10 percet pl excessive plust aztán verd a felyed a monitorba miután annyit kapsz hogy respawn,halál,respawn,halál,respawn,halál...halál halál halál...respawn
  • Cence89
    #8421
    és az idegbetegség az jo dolog?
  • ReHARD
    #8420
    A fő kocka gém még mindig a muonline 4ever rulez
  • ReHARD
    #8419
    A kwéktől nem kocka leszel hanem idegbeteg - ha elég sokat nyomod :))
  • Warsheep
    #8418
    én is... néha
  • Vdanosss
    #8417
    én jáccok quaket...
  • Cence89
    #8416
    Kockásitó gamek 4ever :D
  • remfarkas
    #8415
    WoW a neve ;)
  • ReHARD
    #8414
    Én tudok ajánlani egy yo gammát, Quake 3 Arena (4ever)
    Mindenki tudja hogy elavult ócska szar gagyi, mégis vannak akik évek óta nyomják renduletlenul, és nem azért hogy lenyomjanak egy RR t.
    Ott is kapsz skilleket meg léped a szinteket, csak az a kulombség hogy ha nem játszol akkor elveszted...
    JÁCCATOK KWÉKET! PK!
  • Vdanosss
    #8413
    neve?
  • remfarkas
    #8412
    Én csak átpártoltam egy 1000x jobb game-re, még ha priváton bugos is :P
  • Vdanosss
    #8411
    jah:D
  • Mirk
    #8410
    mi már kiöregedtünk
  • wzexaminer
    #8409
    Nagyon szórakoztató, csak azt nem hittem volna, hogy ennyire nem érdekel titeket a MuOnline.
  • Mirk
    #8408
    nem az nagy a mellyeszőre
  • Frosty01
    #8407
    lol mert ez nőstény.
  • Mirk
    #8406
    na elég a poénkodásból, mondjuk ki a lényeget
    nincs hímtagja az unikornisnak!!
  • Vdanosss
    #8405
    ^^
  • Mirk
    #8404
    nem nyírják a füvet a szobor körül és néhány helyen az út mentén!
  • remfarkas
    #8403
    Nagyon zselézték az unikornist, ez ellentmond az unikornisok nemzetközi szabályzatával ami meghatározza hogy az unikornison/ban hány százaléknyi nem természetes anyag lehessen megtalálható. Ennek fényében az alábbi képek kevésbé tűnnek valósághűnek, érdekesség tárgyát nem túlzottan szolgálva.
  • Frosty01
    #8402
    és mi az a kék nőci? :P
  • Mirk
    #8401
    nagy az unikornis mellszőre?
  • Cence89
    #8400
    a járdák részeg emberre vannak tervezve? ^^
  • Mirk
    #8399
    sok benne a zöld