10360
Mu Online
  • Warsheep
    #8478
    Nem azt mondtam, hogy nem írsz ide többet?
  • ReHARD
    #8477
    senkinek semmi véleménye a lapról. 3 órát vett el az életemből legalább beköphettetek volna vmi ilyesmit hogy hogy "ekkora elbaszott szart még akarva sem csinálnék" vagy "gagyi szurke szerkesztős fos" vagy essteleg "kibbbaszottul senkit nem érdekel a szánalmas weblapod te kis fasszopó csicska" ennyit minimum elvártam volna
  • Frosty01
    #8476
    hja :)
  • Cence89
    #8475
    ócsó = olcsó? XD
  • Mirk
    #8474
    az mg túl hentelős sztem:)
    az elf az jó, vicces vele a játék:)
  • Frosty01
    #8473
    MG mert ócsó' >.<
  • Cence89
    #8472
    Közvélemény kutatás
    kinek melyik a kedvenc karija és miért :)
  • Cence89
    #8471
    dehát mu.hu ra se mehetsz mer nincs accod XD
  • ReHARD
    #8470
    jha amugy nem írok ide többet hamár /kick !
  • ReHARD
    #8469
    ehh ehh nem tudom ki hány éves itt de én soha nem legóztam :)
    globálra meg csak akkor mennék ha a mu.hu végleg megszunne létezni...
    a három napos leállás óta annyira unom magam hogy elkezdtem csinálni egy MU fan page et: csak a kezdőlap van kész, asse teljesen :P
    akit kibaszottul nem érdekel az nézze meg :fanpage lesz majd egyszer
  • Vdanosss
    #8468
    honnan tudod:O
  • Mirk
    #8467
    hetedjére nem ismersz itt senkit, mégis osztasz pedig állítom mi már akkor muztunk amikor te még a legóddal jáccottál
  • Vdanosss
    #8466
    bocs a regényért.
  • Vdanosss
    #8465
    ReHARD hagyd....el....a....szobát.
    /kick ReHARD

    te is olyan vagy mint Dragonhelm,Donoki,stb.
    először megnézed a privátszervert amin semmit nem tudsz majd csak azt hogy hogy veszed meg a jobbnál jobb cuccokat a boltban.majd azsszed hogy te avgy a legjobb mert sikerült megvenned a legjobbat.
    másodszor keménykedsz majd a karaktereddel.
    harmadszor felmész globalra és lefujjogod mert nincsennek cuccok a shopban amivel nem lenne kihívás a játék, majd megunod.
    negyedszerre visszamész privire és k***a megunod a Mu-t mert mindenki lecsap 1hitből, mivel a globalon lehet csak igazán megtanulni mindent.
    ötödjére ezt elolvasod és visszamész globalra ahol kinyomsz egy 150 es karit aztán hackelsz.
    és hatodjára vagy privát vagy eljárt az idő feletted...:D
  • Mirk
    #8464
    nem gondolkodtam rajta ez egyszerű nyelvtudás aminek te híján vagy
  • Frosty01
    #8463
    több mint 1 év global, és több magasszintü karakter után arra a megállapításra jutottam, hogy jó a global, a maga módján.
    te játszottál rajta max 1 órát, és leszarozod.
    szerintem inkább kussoljál.
    egyébként a modorodon volna mit javítani
  • ReHARD
    #8462
    ezen mennyi ideig gondolkodtál lol ?
  • Mirk
    #8461
    a poland azt jelenti lengyelország a polak meg azt hogy lengyel te szar:D
  • ReHARD
    #8460
    hé olyat nem írhatsz hogy szar a muonline, max azt hogy a Global muonline szar! asse a lengyel vagy brazil playerek miat (igaz elég idegesítő hogy analfabéta mind, és angolul kb annyit beszélnak hogy OK meg lvl) hanem a rossz xp és drop rate miatt, egyszeruen nyomasztóan lassú... nem is jáccok vele többet csá
  • Vdanosss
    #8459
    te csak fogd be a szádat ok?^^
    mert a global régen jó volt és Cence régen jáccott, és a polak nincs rosszul leírva és a lengyelek,brazilok miatt szar az egész k***tt mu
  • ReHARD
    #8458
    a global muonline amugy szaaar, de Cence89 te mineg lógsz a MU forumon ha nem is jáccol ??
  • ReHARD
    #8457
    úgy érted poland ? lengyel ? tanulj már írni
  • Cence89
    #8456
    talán mert polakok?
  • ReHARD
    #8455
    mi az meghalt a forum ? XD
    nembaj azert leyrom :a mu.hu 3 napos leállása miatt jáccottam egy kicsit a global mu-n (pf), és ami meglepett 10-15 megkérdezett emberbol 20 Poland nak vallotta magát
    de hogy mééér ?!
  • Mirk
    #8454
    engem koppintasz mi?:D
  • ReHARD
    #8453
    lol
  • ReHARD
    #8452
    az ilyen megnyilvánulásokra általában csak elkezdek okoskodni meg sztárolni magam, vagy mondok vmi iszonyat frappánsat, essteleg csak valami félig érthetőt, de most beérem annyival hogy elmesélem:a lengyel gyerekek ugy szétfuggték az agy ? (feltételezem hogy nincs) ukat hogy már osztrák szlengbe nyomják, és ezt szellemileg annyira magasan szintre emelték hogy lassan nem bírják elviselni a saját fejuk súját...
  • Frosty01
    #8451
    többnyire
  • Cence89
    #8450
    a földnek van iq ja? XD
  • Cence89
    #8449
    te figyelj már, ha nem lenne géped akkor is lenne accod, és tudod mit ha nem lenná áram a házatokban, akkor is lenne accod, vagy ha nem irtál volna ide ugyan azza a névvel akkor is lenne accod, vagy ha nem is irtál volna ide akkor is lenne... mért a forumot hibáztatod a saját butaságod miatt?
  • Frosty01
    #8448
    A föld IQja mindig ugyanannyi. Csak mi vagyunk egyre többen.
  • ReHARD
    #8447
    Egyszer már megfogadtam hogy nem írok ide tobbet; hát most megfogadom még egyszer :) már csak azér is mer ha nem lenne a forum még meg lenne a régi accountom...
  • Cence89
    #8446
    neki is kell legalább él még kicsit a topic XD
  • Cence89
    #8445
    be kell
  • Frosty01
    #8444
    egyébként neked sem kéne idejárnod... főleg ha csak offolsz ^^
  • ReHARD
    #8443
    Rátapintottál a lényegre lol
  • Mirk
    #8442
    na akkor csend, következik a dialógusom a másik énemmel:
    -Be kell nekem járnom ebbe a topikba?
    -Nem.
    csátok
  • Cence89
    #8441
    szerintem pedig igazuk van, mi vagyunk/voltunk a legszörnyübbek, a brazilok nem csinálták azt mint mi csináltunk anno... nem tudom miota mu zol /tál miota olvasod a forumot de volt rá példa itt is...
  • wzexaminer
    #8440
    A globál szerveren játszóknak már csak evtizedeket kell várni a Season3 bevezetésére , úgyhogy az a veszély nem fenyeget, amit írtál. Nem tudom, miféle stratégia az, amit a globálon folytatnak. Még az őskövületnek számító Season1 bevezetésével bíbelődnek. A legtöbb valamit magára adó privát szerver rég lekörözte őket.
    Egyébként sokan említették, hogy a magyar játékosok a legszörnyűbbek a Mu playerek közt. Szerintem ez nem így van, és a globál a legjobb bizonyíték erre...
  • Frosty01
    #8439
    :D!
    szeressük a hozzánemértő válaszokat