3263
Szal...
  • Cobra.
    #503
    van import/export lehetőség, tehát ki tudod másolni a deckedet, azt meg a többiek be tudják rakni a sajátjukba (gondolom)
  • Venom
    #502
    elküldeném csak nemfog műxeni mert nincsenek meg neked azok a lapok amik nekem. sajna.
  • Venom
    #501
    Naez elég húzós meccs volt... kijátszotta a virus lapját de akkoris én nyertem :P
    Venom_VS_Kaiba2.ydr
    Ez nemvolt annyira húzós:
    Venom_VS_Kaiba3.ydr
  • Cobra.
    #500
    Nem akarod elküldeni a deckedet ?
  • Venom
    #499
    újjab győzelem :)
    Venom_VS_Kaiba1.ydr
  • Venom
    #498
    tudni kell jó decket összeállitani ha megnézed a replayt ne lepődj meg hogy űberjó a deckem az azért van mert végigvittem a yugi the destiny-t
  • Venom
    #497
    na nézzetek meg egy profi meccs replayét:
    Venom_VS_Kaiba.ydr
    Yu-Gi-Oh! Power of Chaos Common mappába kell bemásolni.
  • Cobra.
    #496
    Már értem miért szenvedtek annyit Kaiba ellen. Kaibanak megvan a rendes deckje, én meg egy olyan gyenge starter decket kaptam, amivel 1% esély van Kaiba legyőzésére. Ráadásul csak 1 kártyát kapok győzelemkor (már kétszer sikerült!), így hetekig lehet szenvedni, mire összejön egy használható deck. Azt hiszem, inkább maradok a GBA-s játékoknál, azok fényévekkel jobbak, mint ez a PC-s szörnyűség.
  • MrSpock
    #495
    winrarral!kijelölöd az első fájlt,és extract,oda ahova akarod rakni.Amikor kész kapsz cue-bint,azt akár daemon tools,és már telepitheted is.(Ha nincskedved kiírnod)
    ..már megint simán elvert...
  • Venom
    #494
    najó már megvan :)
  • Venom
    #493
    nah lejött demost elmondaná nekem valaki hogy hogy a rákba kell összerakni? HDC ről töltöttem le
  • Venom
    #492
    na már csak 2 file kell és végre lejön a gamma :)
  • MrSpock
    #491
    chain link,ha én jól tapasztaltam,akkor kérdezi meg ha van aktiv csapdád,és akarod e használni,vagy nem,ha te,vagy ha ő védekezik,és neked van egy hatástalanitód mondjuk,akkor ha ok-zol akkor aktiválhatod.Én mikor a védelemcsapdát használom,megszoktam várni,hogy valami nagy ahtóerejű ellen,vagy ah jó pozicióban vagyok,akkor aktiválom,hogy tudjak visszatámadni.Mindegyikkel igy kell,taktikázni kell mikor érdemes bevetni.Néha melléfogok.
  • MrSpock
    #490
    megint kaptam 2 lapot,egyre nehezebb nyerni,vagyis sokkal tovább tart ,nagyon jó kártyái vannak,néha csak asszisztálok.Igaz már kezdek fáradni..na még egy fordulót játszom.
  • Rusy
    #489
    Ilyet már láttam én is a tesco-s 800ft-os beszarás olyan a magyar fordítás hogy szétröhögtem az agyam, isszonyat... de olcsóbb mintha nyomtatnád
  • sanzik
    #488
    nagynehezen rajottem,hogy kell jatszani,egyedul a chain link nevu dolog nem tiszta,azt elmagyarazhatna valaki,aki vagja,hogy ott mi a lenyeg
    thx
  • sanzik
    #487
    en nemreg vettem ket pakli kartyat, egy eredeti yu-gi starter decket meg egy "hamisitvany" magyat nyelvu kaiba starter decket
    a yugi-s 2500 korul volt, a magyar meg 800 Ft kb.
  • Venom
    #486
    énmég nem nyomom :P
  • Sugam
    #485
    van itt vki vagy mindenki nyomja!?
  • Sugam
    #484
    lapokat
  • Sugam
    #483
    ugyan azokat kapom ez így tök szar
    és ugy meg kuzdok értuk hogy az csak na!
  • Venom
    #482
    azt úgy kell használni hogy ha támad az ellenfél és ha az a kezedben van és ledobod a temetőbe akkor nem sebződsz.
    és nem olyan jó lap az. tök fölösleges sztem.
  • Sugam
    #481
    nem kell szabály könyv tudok mindent!:P
  • tmate6
    #480
    Venom láttad azt a részt mikor Kaiba ellen harcolt yugi és már a jastélyban voltak azok a kis szórmókok na én most azt kaptam :D
    Az 1ik legjobb lap már tom
  • MrSpock
    #479
    Megint nyertem,ismét 2 új lapot kaptam.Elfogathatóak.
  • Venom
    #478
    nembaj én kaibát már simánn lefogom verni az elejénn :P
  • tmate6
    #477
    a kézikonyv fonn van a gépeden?
  • tmate6
    #476
    én csak az 1ikkel játszottam ezért nem tom
  • Sugam
    #475
    sztem a Kaibás nehezebb mint a Yugis!
  • tmate6
    #474
    Venom láttad azt a részt mikor Kaiba ellen harcolt yugi és már a jastélyban voltak azok a kis szórmókok na én most azt kaptam :D
  • tmate6
    #473
    mind a 2 menetben kihozta a kékszemű hó sárkányt
  • Sugam
    #472
    a kép mi ja el!
  • tmate6
    #471
    Itt a szabálykonyv ez jó!!!
  • FiReBoY
    #470
    http://www.sarkanytuz.hu/index.php?modul=download
  • MrSpock
    #469
    nyertem..egész jó kis karikat kaptam.na majd meglátjuk milyen lesz játék közben.
  • Venom
    #468
    nemtudom... sztem elég szarul.
  • Cobra.
    #467
    Sugam valamit nagyon elszúrtál
  • Devids Pro
    #466
    lézernyomtatód van? wow
    és sima tintasugarassal hogy nézne ki?
  • Venom
    #465
    http://stop2shop.com/yugioh--yu-gi-oh-single-cards.html
  • Venom
    #464
    tmate6: most töltöm a kaiba the revenget és msn csak lassitana mert cseszekedik a netem :(

    MrSpock: lapok olyanok mint az eredetiek :P lézernyomtatóm van :)