3263
Szal...
  • Alphin24
    #3223
    Üdv nekem az lenne a gondom hogy joey the passionnél beállítom full cards sett-re, kaiba kártyákat látja viszont a yugi-sakat nem. Bementem a yugi the destinybe és ott a card listnél 3 kártyát mutatott :S akárhányszor raktam újra őket nem oldódott meg a probléma. Nem tudom mi a baja pls segítsetek!! Előre is köszi.
  • tyler3wo
    #3222
    újra üdv mindenkinek legyetek szivesek és írjatok hogy hogyan tudok online yugioh-zni!pls!!!
  • tyler3wo
    #3221
    hahó valaki segítsen ki hogy hogyan tudok hamachival joey the passion-ozni.pls mindenkit kérek írjatok.elörre is köszi.
  • tyler3wo
    #3220
    hello mindenkinek új vagyok az oldalon és lenne egy kérdésem hogyan tudok hamachival joey the passionozni?pls segítsetek minnél hamarabb kössz.
  • dave9004
    #3219
    yugioh online-on van vki?
  • koj
    #3218
    De kiválaszottam a játék mappáját, azon belül valami datot aztán nem lett magyar.
  • muffin13
    #3217
    Yugioh bajnokság itt:

    www.yugioh.hu
  • muffin13
    #3216
    azért mert ki kell választanod a játék mappáját és úgy kell telepiteni.
  • koj
    #3215
    Sziasztok! Az miért van hogy feltelepítem mind a 3 játékot, majd letöltöm a magyarítást, telepítem és egyik sem magyar.
  • JohnAngel
    #3214
    1. Nem tudom, hogy neked milyen verziód van, de nálam nincs felbontás.
    2. Sajnos a paklim még korán sem kielégítő, szóval a bajnokság egyenlőre felejtős.
    + Új magyarítást adtak ki a játékhoz, ami még a grafikai részt is érinti, a magyaritsok.hu-n megtalálható!
  • palacee
    #3213
    Hello.
    A gameban az Options menüben tudsz felbontást állítani. :) Jelentkezz a bajnokságomra: http://yugiohchampionship.mlap.hu
  • JohnAngel
    #3212
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni, hogy a játékon lehet valahol a felbontást állítani, esetleg valami küldő program segítségével?
  • palacee
    #3211
    Magyar yu-gi-oh bajnokság:

    http://www.yugiohchampionship.mlap.hu
    Jelentkezzetek minél többen, Október 15e körül indítani szeretném a versenyt... Akinek segítség kell bármiben, vegyen fel msnre: [email protected]
  • palacee
    #3210
    Először is.. Ha nincs olyan mappátok: Common (ez a joey mappában kell legyen) és Yu-Gi-Oh! Power of Chaos Common, akkor ne is várjátok, hogy elmentse a decket, mert nem tudja hova... ha viszont így sem megy vegyetek fel msnre és segítek: [email protected]
  • Nightcrawn
    #3209
    Nekem is ugyanez a gondom mint Viktor25-nek
    Sőt én tovább is vinném a dolgot, azt meg lehet-e csinálni hogy a paklimat másik gépre átvinni???
    Ha valaki tudja a választ PLS írja meg mert már a hajamat tépem:S
  • viktor25
    #3208
    Sziasztok!
    Olyan mentési problémám van, hogy a paklit elmenti akár hány száz lapot szereztem, és akár hányszor visszalépek a lapok megmaradnak. Sajnos véletlenül megtörtént az hogy ujra kellet telepítenem a rendszert, az összes eddig szerzett lapom lenullázódott ujra az alappaklival kellet indulnom, sok hasznos infót össze szerztem de eggyik sem volt hasznos.
    Most úgy próbálkozok hogy vistán szerzek egy paklit és át kapcsolok xp-re, sőt még az exportba is elmentem, majd a másikban probálkozok az importal, mely kiirja hogy (failed to import file this save file is invalid) ahogy egyéb más játékokat is át tudtam menteni, úgy ezt is átkéne tudnom menteni, de ezzel a játékkal még nem jártam sikerrel, úgyhogy most hozzátok furdulok segíségért. Nekem is a power of chaos van meg. Előre is köszi
    Sziasztok!
  • palacee
    #3207
    Üdv!

    Indítottam egy hamachis szervert és / illetve nemsokára bajnokság is lesz, valamint megtaláljátok a yugioh magyar részeit, az oldalamon: http://kaibacorp.mlap.hu !Várok mindenkit! üdv.: Seto Kaiba
  • muffin13
    #3206
    Yugioh joey the passion bajnokság oldala megváltozott erre:
    http://yugioh-hun.mindenkilapja.hu/#/html/22091056/render/fooldal

    Gyertek minnél többen szeptemberben indul a verseny...

    Jó szórakozást kíván, a yugioh-team
  • cool67
    #3205
    lol én programokat kerestem össze vissza amivel meg lehten nyitni persze próbáltam társítani a játékkal de akkor errort írt ki, néztem a főmenüben is de a duel modeban nem xD onnantól fogva programokat keresgéltem :D
  • muffin13
    #3204
    hát rámész arra hogy duel mode, és ott replay és akkor kiválasztod mit akarsz
  • cool67
    #3203
    lehet elég amatőr kérdést teszek fel, de hogy lehet a c:\program files\KONAMI\yu-gi-oh power of chaos YUGI THE DESTINY ben található játék által mentett párbajt megnyitni ami c:\program files\KONAMI\yu-gi-oh power of chaos common -ban egy ydr típusu fáj
    mert kersgéltem neten de csak fixeket látok hozzá
  • muffin13
    #3202
    Yugioh Joey the passion bajnokság hamarosan kezdődik itt:

    http://5mp.eu/web.php?a=yugioh-rm

    Gyertek minnél többen.
    Jó szórakozást kíván, Yugioh-team.
  • muffin13
    #3201
    Noxter.
    Azt kell csinálnod, hogy ott a bal felső sarokban van egy olyan hogy Export, és ott megadsz a paklidnak egy nevet, és rányomsz hogy save és akkor elmenti a paklid. a mellette lévő import-tal meg betölteni tudod a már elmentett paklid.
  • Noxter
    #3200
    Valaki segítsen!
    Nemrég kezdtem ezzel a jatekkal jatszani (Yugi the ...) és nyertem lapokat beleteszem a DECK CONSTUCTION vagy miben a paklimba lesz 42db kartya ramek h BACK visszamek es nem menti el mit csinaljak? ELŐRE IS KÖSZI A HELPET!
  • gumikacsaxD
    #3199
    Gyertek a szerveremre:)))
    név:Yugiohsok
    Jelszó:123

  • matolcsim
    #3198
    erre gondoltam.

    http://download.hellshare.hu/jtp.rar/918767
  • matolcsim
    #3197
    gyerekek...ezt a kártyabővítést letöltötte valaki, amit egara linkelt?
    ha esetleg még megvan valakinek a gépén és fel tudná tölteni, nagyon hálás lennék.

    az eredeti link valószínűleg halott...én pedig szívesen kipróbálnám. előre is köszi.
  • eva9413
    #3196
    Sziasztok!

    Gondom van a joey the passionnal.
    Windows 7-em van, elindítom a játékot (nem teljes képernyős mód van) és az egész egy nagy fehérség. Nem volt még ilyen soha, a gép nem vírusos, már próbáltam többször is újratelepíteni.
    Mi lehet a baj?

    A válaszokat előre is köszönöm, üdv: eva9413
  • gumikacsaxD
    #3195
    Aki jön a szeromra,legyen online és irjon vissza,ha irok neki.
  • gumikacsaxD
    #3194
    Látom már vagyunk 2-en,és ez jó.Elfogadtam az igényeteket,már feljöhettek a szerveremre,és játszhaunk!:)
  • gumikacsaxD
    #3193
    Csá all!Gyertek fel a hamacis szerveremre,itt csak aktivak lesznek!Aki nem aktiv 2 nap azt kirúgom a szerverröl!
    Név:Yugiohsok
    jelszó:123
    Gyertek minnél többen,várlak titeket!
  • cocobanana
    #3192
    Emberek elindult a Joey The Passion 2010-201-es Bajnokságára a nevezés, jelentkezzetek rá minnél többen.
    www.yugioh.hu cím megtehetitek
    Lets time duel
  • marci9507
    #3191
    Valaki nem tudja,hogy a közeljövőben lesz e valami Joey the passion bajnokság?:)
  • marci9507
    #3190
    egyszerű,rámész duel mode-re,utána 2 player duelre és ott a bal oldalira,hogy data from your pc,és lesz egy kis sáv oda bírod a nevedet,és ki választod,hogy te leszel a host,vagy ő,és elvileg ha te vagy a vendég,akkor a barátod nevének megkéne jelenni pirossal,amit ő irt be névnk,rákattolsz a nevére,és kezdődik a party:)
  • garimaldi561
    #3189
    Hello segítene nekem vki hogy tudnék haverral a joey-s kiegészítőbe lan-ozni (nem igazán értek hozzá)
    ha lehet minél részletesebben
    thx
  • dhjfgd
    #3188
    Joey Passonba mér nem jo a hang vkinek volt ilyen probléma vele?írjon akkor pls
  • dhjfgd
    #3187
    Igen,erre én is gondoltam már,de akkor nem lesz meg a Yugi deckem az meg úgy nem vmi jó ha akarok neten gémelni:S
  • Romyyyy
    #3186
    Nem tudja vki h a Joey the passionhoz hol kell letölteni az összes lapot?
    Előre is köszi
  • Onac Proudmoore
    #3185
    dhjfgd: Én is találkoztam már ugyanezzel a problémával, de akkoriban nem sikerült megoldanom. Viszont nekem csak a Yugiban mutatkozott, a Kaiba és a Joey tökéletesen működött. Nem tudom, hogy próbáltad-e ezt a két utóbbi játékot, de ha nem, akkor esetleg adhatsz nekik is egy próbát, sokkal élvezhetőbbek, mint az alap Yugi.
  • KOMC
    #3184
    Lejátszottam egy hálómeccset magammal, hogy teszteljem a Megamorph-ot.
    Egy szörnyre csak 1 Megamorph hathat, az, amelyiket a legutóbb aktiválták.