25
Vodafone Internet - nagy tömörítés?
  • LaciMaci
    #25
    A Nokia 6020 ban, hol lehet beálítani a GPRSWAP-ot Vodafone-nál!És mik a paraméterek???
  • bp
    #24
    Köszi mindenkinek a segítséget.
    CTRL+F5
    Leginkább Pyx-nek!
    Üccsi-Csoki a tiéd!
  • Skynet85
    #23
    Üdv ha képet AKARSZ MEGNÉZNI MIKOR LEJÖTT NYOMD MEG AZ EXPLORELBEN A CTRL+f5 BILLENYTYŰ KOMBÓT HA PEDIG VÉGLEG KIAKARPD KAPCSOLNI A KÉPTÖMÖRÍTÉST A VODA WEBLAPJÁRÓL LEKELL TÖLTENI A STANDARD BEÁLLÍTÁSOKAT EZ AZ INTERNET PLUSZ MENÜBEN VAN!
  • Taranov
    #22
    Azt elhiszem, mondom,csak Ericsson T610-zel készült képet láttam eddig és az nagyon ramaty volt.
  • Tikal #21
    hát persze, azokhoz képest szar, de a tobbi telefonhoz képest jo.
  • Taranov
    #20
    Nekem nincsen fényképezős mobilom, csak a digitális fényképező és az analóg fényképező által csinált képekkel tudom ezt összehasonlítani. Nomeg a Sony Ericsson T610-zel készítettekkel, de ahhoz képest ez tényleg egy tükörreflexes digit. gép által készített képre hasonlít, mert az nagyon szar.
  • Tikal #19
    gondolom neked jobb van...

    tegyél már be más telefonos képet.
  • Taranov
    #18
    áhh, értem.
  • DJ Skyline
    #17
    Tom' én csak kitértem a "képfunkciók menüpontra"
  • Taranov
    #16
    Ő nem telefonon fogadja a képeket, hanem telefonon netel.
  • Taranov
    #15
    Elég szar.
  • Guest
    #14
    Mer' rendes! :))
  • Pyx #13
    "Hogyan tudom kikapcsolni az adattömörítést?"

    ?

  • bp
    #12
    Én nem arról beszélek, hogy a telefon rossz minőségú képeket produkál! Persze, hogy rossz - hisz telefon.
    Én azt próbálom megértetni, hogy pl. a "veszett jó csajok" qrva szar minőségbe jönnek le. "Élvezhetetlen" minőség!
  • bp
    #11
    Sziasztok!
    Naszóval: a telefon Motorola V525. Nincs rajta semmilyen beállítás! Úgy értem olyan, amivel ezt be lehetne állítani. A Vodafone oldalán sem találtam.
    Valami más 5let?
  • DJ Skyline
    #10
    nem baj...nekem bőven elég (most egy Nokia 3510i-m van) egy olyan telefon ami "telefon"...és nem film-stúdió, meg faxközpont!
  • Tikal #9
    sharp gx-20, a legjobb képet csinálja a jelenlegi telok kozul....
  • DJ Skyline
    #8
    Milyen...a Haverom vett nemrég egy Motorola T720i-t és elég szar (pixeles) képeket csinál...amit ha felnagyítok akkor mégrosszabb lesz! Ezeket ha telefon csinálta akkor ........Milyen teló volt nem tod'??
  • Tikal #7
    Ez elég jo kép:


    meg ez is:



    és telefon csinálta :)
  • DJ Skyline
    #6
    alapjáraton egy telefon nem képes fénykép minőségben képeket fogadni, küldeni, és készíteni..!!! ezért! én ezért nem veszek kamerás,vagy fényképezőgépes telót, mert szar minőségben csinál képeket!
  • HuAn82
    #5
  • greco
    #4
    Én úgy tudom,hogy a telefonod beállításain kell változtatni.
  • Pyx #3
    "Arra gondoltam, hogy a szolgáltató így próbálja elérni azt, hogy gyorsabb legyen az elérés."

    így van
    vodafone pont hu, vhol biztos ki lehet kapcsolni
  • bp
    #2
    Egy kis seggítség kellene! :o)
    Vodafone-os internet:
    Miért van az, hogy minden letöltött kép iszonyatosan rossz minöségű? Arra gondoltam, hogy a szolgáltató így próbálja elérni azt, hogy gyorsabb legyen az elérés.
    Mit lehet ez ellen tenni?
    Próbáltam háttereket getrightba letölteni, úgy nagy része hibás volt. Egyébként minden megy, csak a képek rosszak. Feltöltöttem egy oldalra egy fotót. Mikor behívtam az oldalt, hogy megnézzem és letöltsem, természetesen már rossz minőségben láttam.

    Help plíz!
  • zaki
    #1
    1.