120
Minden ami PHP-Nuke
  • terencehIII
    #120
    hello

    egy fájllistázora lenne szükségem ftp://ftp.crystalxp.net ---> ilyenre gondoltam ha valaki tudsegíteni az szóljon
  • Shan
    #119
    Hali! A nuker.hu fórumán biztos kapsz segítséget, nekem is válaszoltak, amikor problémám volt. Szóval segítőkészek, szerintem bátran kérdezz náluk!
  • Gyuszy93
    #118
    Hello kéne egy kis (elég nagy) help! Az oldalamra feltett PHP Nuke nem szeretne semmit se csinálni (speciel Bejelentkezni és Regizni) Admin nélkül. Az üzenet a bejelentkezésre:
    Nincs jogosultságod ehhez a területhez.

    Ezt a szolgáltatást csak regisztrált felhasználóink vehetik igénybe.
    De ezaz! Regisztráláskor is ezt dobja ki..

    Előre is köszönöm a segítséget!
  • Szoki333
    #117
    HELPNEKEM!!! LÉCCI VKI VÁLASZOLJON!
  • Szoki333
    #116
    Helló!
    Sikerült, most az a problémám, hogy hol vannak azok a fileok amikbe lehet irni az oldal tartalmát...(pl.: menu megváltoztatása, stb.)
    Lécci segitsetek!!
  • sbuci
    #115
    Szia! Itt egy link, olvasd el a pdf-t, és szerintem menni fog, nekem minden előzetes ismeret nélkül sikerült így!
    Sok sikert!
    ciao
  • Szoki333
    #114
    Helló!
    Mit kell csinálnom a telepitésénél?
    Feltöltöttem az egészet ftp-n, és felmentem az oldalra ahol feltöltöttem, katt rá a licenszre, majd a mysql-es cuccnál elakadtam... Mit kell beirni?
  • Bale123
    #113
    Kezdü vagyok valaki leírná mien adatokkal kel telepíteni CWI-n? [Google-n már kerestem]
  • sbuci
    #112
    Üdv mindenkinek!
    Van ötlete valakinek, min kellen állítanom, ha a következő vicces jelenség játszódik le rendszeresen? : hozzáadok egy ismertetőt az adatbázishoz. Ellenőrzésre mutatja, hogy megfelel-e így, igen, szép és jó. Majd ezt követően a rövid ékezetes betűk helyett csomó más karakter jelenik csak meg. SQL-ben beletúrtam a megfelelő táblába, és már eleve oda is így kerül be, és ezért jelenik meg aztán hibásan később. Amikor SQL-ben átírom a helyes ékezetesre a szöveget, akkor már szépen megy minden. Szóval akkor most miért történik ez? (php nuke 7.7-t használok)
    Ha valakinek van okos ötlete, akkor nagyon várom!
    köszi szépen
  • noncsidudi
    #111
    Sziasztok,

    Nekem egy olyan kérdésem lenne,hogy ha feltöltök ftp-n egy modult akkor ott található egy sql file amit még telepiteni kellene.Csak nem tudom,hogyan. Valaki segitene mert még most kezdtem ezt az egészet. Addig eljutottam,hogy ftp vel feltöltöttem a dolgokat és meg is jelent az oldalon de ezt irja ki pl a CNB modul: Sorry, such file doesn't exist...

    Valaki tud segíteni?

    Nagyon köszönöm...
  • Danecay
    #110
    Sziasztok!
    Hasonló problémám lenne a 8.1-es Nuke-al mint macleody-nak. Valamiért nem tudok nyelvet váltani mert visszaugrik Englishre miután frissült a lap, valamint felhasználóként nem tudok témát váltani, csak administrátorként. Tudna segíteni valaki a probléma megoldásában? Esetlen manuálisan nem lehet átírni valamelyik filet, hogy azt a nyelvet és témát használja amit én akarok. Még új vagyok a témában, ez az első PHP-Nuke-os próbálkozásom.
    Előre is köszönöm!
  • macleody
    #109
    Na php nuke8.0 phpbb2.0.7 volt a tárhelyemen. Feltelepítettem a phpbb2.0.22-t. Működik is de csak admin felületről érem el, a bal oldali modulról nem. Mintha nem épülne be a nuke-ba. A /modules/Forums útvonalon lehet elérni pedig a /modules.php?name=Forums útvonalon kellene neki bejönni. Tud erre valaki megodást?
  • macleody
    #108
    Nekem a 8-as működik csak ott nem magyar a fórum. A 8.1-esnél meg nem tudok se nyelvet változtatni se témát.
  • foxxi
    #107
    sziasztok, 8-as php nuke-ot használnék de alapvető probléma hogy a husszú karakterek (ÉÁŰÚŐÓ)helyett ? jel van. Erre van valami tapasz vagy megoldás? (az e107nél is volt ilyen probléma ott egy új mysql_class.php javítással oldódott meg). Esetleg ha van valakinek jólműködő karakteres megoldása szivesen venném mailban stb.

    Köszi
  • Digitalized
    #106
    Jobbat kérdezek. Ez van ha megpróbálokcsatlakozni az oldalamra: There seems to be a problem with the MySQL server, sorry for the inconvenience.
    We should be back shortly.

    Semmi nem jött még be amit mondtak. Az égegyadta világon semmi nem oldotta meg a problémát. Valaki remekül megjegyezte hogy adjak privilégiumokat az adatbázishoz. De mikor leültettem egy extrás myAdmin elé megállt a tudománya :D
  • rendiboy
    #105
    Sziasztok!

    Mit kellene azon módosítanom, hogy amikor kiteszem blokkba egy oldal RSS híreit, akkor ne csak a hír címsora látszódjon, hanem annak első mondata is?
  • Dj Faustus #104
    Egy helyre elegendő lett volna megadnod a kérdést.
    Itt már válaszoltam rá.
  • LasDen #103
    kijelölöd a mappár/fájlt.....aztán felül fájl menű attribútumok módosítása.....
  • Nufy
    #102
    Sziasztok

    Hogy lehet egy total commanderbe feltöltött mappához 777-es jogot adni?
  • Major
    #101
    Hi,

    Kettő darab megoldatlan problémám van:

    1, Nyelv váltási gond

    A Language könyvtárban hagytam az angol és a német nyelvet, és ha kiválasztom mégsem hajlandó váltani. Az adminban a beállításoknál is ha angolra váltom a nyelvet, magyar marad minden. Nuke verzio: 8.0.33

    2, Hír modul gond

    Az admin, beálításokban akármennyit állítok be, mindig csak 5 hirt mutat a főoldalaon és én többet szeretnék. Nuke verzió: 8.0.33


    Ötlet? Tipp? Javaslat?


  • Yulcsa
    #100
    Sziasztok! Egy kérdésem lenne, az extra.hu-n szeretnék egy Php Web Gallery-t feltelepíteni, de sajnos valamiért az installnál azt írja ki, hogy Can't connect server. Az adatok elvileg jól vannak kitöltve, a szolgáltató szerint. Lenne esetleg valakinek valami ötlete? Előre is köszi!
  • Police88
    #99
    "Fejjelsztási célből pénz+jogal" nyelvtan tanárra nincs szükséged?
  • DWO
    #98
    Sziasztok Profi PHP-s embert keresek a Torrent Lapomra Fejjelsztási célből pénz+jogal tudok szolgálni akit érdekel az irjon msn: [email protected]
  • szala
    #97
    php nuke ban :)
  • szala
    #96
    Sziasztok
    Olyat hogy lehet megoldani a php ban, hogy rovatoknak ne legyen képe és mikor vendég nézi az oldalt, akkor 2 oszlopos táblázatba rakja, ne 1esbe, mint eredetileg.
    Köszi elöre is a választ
  • Titan
    #95
    ATW-t felejtsd el! Nem lehet felrakni az adatbázist, csak 10 másodpercig engedi basztatni, aztán jön az általad említett hibaüzi...
    Állítólag ez az ára az ingyenességnek..
  • Neocitran
    #94
    hali

    nekem is lenne egy két kérdésem, feltettem már pár oldalon de nem válaszolt senki

    rovatokon belül szeretnék alrovatokat létrehozni
    Így: rovat címe: kutyák
    az alrovatok : a fajták
    tehát ha cikket írok akkor megjelenik a kutyafajták rovatfelsorolás de amikor a rovatokra kattintok akkor csak a kutyák rovat jelenik meg és oldalt meg a kutyafajták s ha abba kattintok akkor az egyes kutyafajtákon belölre ugrok és onnan már a konkrét cikkeket látnám


    más

    min kell változtatnom hogy a kinézetet átalakíthassam


    köszi
  • Neoncsoves
    #93
    Srácok, minden warningot kijavítottam, csak azt írja amikor a weblapra mennék hogy:
    There seems to be a problem with the MySQL server, sorry for the inconvenience.

    We should be back shortly.
    És fölötte a PHP-Nuke "logoja"
  • illesbela
    #92
    bocsesz az öcsém nickjével voltam bejelentkezve...
  • Iceman89
    #91
    plz reagáljátok le az üzim mert fontos lenne!!
  • illesbela
    #90
    Fatal error: Maximum execution time of 10 seconds exceeded in /libraries/read_dump.lib.php on line 95

    plz help me!!
  • illesbela
    #89
    Fatal error: Maximum execution time of 10 seconds exceeded in /libraries/read_dump.lib.php on line 77

    hmm ez a hibaüzim atw-n mikor tölteném fel az adatbázisom...
  • illesbela
    #88
    étre kell hozni egy adatbázist, utánna feltölteni a php-nuke/sql mappában megtalálható kis sql file tartalmát :)
    én is kezdő vagyok még csak és épp nem tudom ezt megcsinálni az atw-s tárhelyemen...
    hibaüzi hibaüzi pedig ue. máshol műxik
    szval valami nem oksi az atw-nél most szerintem
  • illesbela
    #87
    az a baj hogy nem csináltál sql adatbázist :)
    elöbb hozz egyet létre
  • illesbela
    #86
    üdv!

    amint látom nem túl dumadús a fórum de azért megköszönném ha valaki lereagálná az üzim :)
    nah szval az lenne a kérdésem hogy ki milyen tárhelyet használ?
    ATW,UW,FW,DOX én ezeket ismerem, de tudom hogy van más is
    nah szval ki melyiket ajánlja (nem az említett listából, ill onnan is lehet)
  • vixo
    #85
    Ja és extra.hu - nál van az oldalam,ha ez számít vmit...
  • vixo
    #84
    Hali!

    Nekem lenne egy olyan problémám,h elkezdtem egy ilyen php oldalt csinálni és vmi nem stimmel.Szoal,rendesen feltöltöttem ftp-n keresztül a php-nuke 7. vhányas verziójú oldalát.És amikor megnyitnám az oldalt,akkor nincs más csak a php-nuke felirat és egy ilyen szöveg alatta:There seems to be a problem with the MySQL server, sorry for the inconvenience.

    We should be back shortly


    Ez miért van,mit csináltam rosszul,hogy tudom megcsinálni azt hogy lássam egyáltalán az oldalamat???PLS vki segítsen,nagyon fontos lenne!
    Előre is kösz!
  • Basic
    #83
    Nos doki11, melyik problémáddal ketdjem? Szerintem mind a hármat leírhatnád részletesebben. SQL hiba. Ok, hiba, de mi a hiba? Utána feltöltés után hiba. Na de mi a hiba? És az admin felület. Itt sem írtad le pontosan, hogy mi a hiba, de az admin felületet így érheted el:
    Amikor feltetted a nuke-t, akkor rámész az oldaladra, ilíenkor létrehozhatod az első szuperadminisztrátort. Aztán a www.oldalad/admin.php címen be tudsz jelentkezni, és ennyi.
  • doki11
    #82
    nem tok bejelentkezni az admin felületre
  • doki11
    #81
    feltöltés után hibát ír ki!!!