13
mplayer
  • CSOCSO
    #13
    de az a baj hogy mig a winsof media playerem 9 es addig a neten a 6.4 es verzioju media playert nyitja meg ami egy szar. es nem is jatsza le a videokat
  • Dj Faustus #12
    A weboldalra beillesztett videólejátszó Windows Media Playert igényel ami nem azonos a Media Player Classic-kal (se az MPlayer-rel, se a VLC Media Player-rel, se a BSPlayer-rel, se más alternatív lejátszóval).
  • CSOCSO
    #11
    VKI segitsen a FASZOM kivan ezzel a buzerans "mplayer2" vel


    ugy nez ki mind a media player classic.. de semmit nem tud es altalaban ha neten probalnek nezni vmi videot mindig ezt a szart hozza be es BASZIK elindulni a video!!!!!!!!!!!!!!!

    pl szeretnem ezt meglesni de egyszeruen nem tudom... mer nem indul el ezzel a keci mplaye 6.4 el...
    beallitasokban nem lehet allitani azt hogy milyen formatumokat ismerjen... elinditottam a bsplayert.. ranyomtam hogy o kezelje az OSSZES letezo formatumot.. de hiaba... elinditottam a wmp9 est... beallitottam hogy o kezeljen mindent de hiaba.. csak ez a kocsog mplayer 6.4 indul el.. leszedtem az wmplayer classicot.. de az nem telepitos.. csak egy kis progi amit zipbol is el lehet inditani...azzal is hiaba szaraxom.. rakereztem az osszes mplayer2 filera.. mindet kitoroltem.. regeditben az osszes mplayer2-t kulcsot adatot kitoroltem.. HIABA!! ez a keci progi mukodik mintha mise tortent volna!!!!!!!!!!! ujrainditottam... meg azt se jelzi ki hogy hianyzik egy file.. es siman megy az akocsog progi!! nem hiszem el!!!
  • lck
    #10
    http://www.vso-software.fr/download.htm DVD Toolbox : 15-20 perc alatt bemásolja a DVD-t aztán utána már azt kezdessz vele amit akarsz pl Xmpeg5-tel : http://ad.mp3guest.com/askpub.asp
  • PetruZ
    #9
    Nézz körül a www.doom9.org címen.
  • himpike
    #8
    Tudom, hogy offtopic, de tudna valai ajánlani egy oldalt, ahonnan dvdrippert tudnék tölteni? DVDből szeretnék avi-t csinálni ! Plz Help!
  • OPM
    #7
    oh, thnx!!
  • Mp3Pintyo
    #6
    Ez tökéletesen lejátsza
  • Mp3Pintyo
    #5
    A továbbfejlesztett Média Player Classicot ragd fel. Majdnem minden heten jelenik meg ujabb verzioja:
    Itt megtalálod
  • OPM
    #4
    nekem valami 6.4.07... -es régit tett fel a 9-es, ami ugyanúgy nem játsza le a wmv-t :(
  • lck
    #3
    A 9-es ( és az összes többi ) felrakja a 6-ost is. A C:\Program Files\Windows Media Player\mplayer2.exe az. Nekem ez most: 6.4.09.1128 verziószámú. Kisebb a gépigénye és ugyanúgy mindent lejátszik .wmv-t is.
  • OPM
    #2
    senki? :(
  • OPM
    #1
    Szóval újra feltettem a 6.4-es verziót mert a 9-es iszonyat lassú volt. De csak most jöttem rá, hogy így nem tudom lejátszani a .wmv kiterjesztésű fileokat. Nincs a 6.4-hez valami kiégíszétés, hogy mindent le tudjon játszani, amit a 9 is? thnx!