292
rubik kocka
  • Magnum PI
    #292
    Sziasztok!

    Ez ugyan nem rubik kocka de valami hasonló. Egy barátommal fejlesztettük. Csak annak aki szereti a kihívást ;) !

    http://sntapps.com/starcle



    Google Play
    iTunes

    Utoljára szerkesztette: Magnum PI, 2015.01.17. 23:46:09
  • Jani Hun
    #291
    Lol, kicsit megtévesztő a cég neve..
    Utoljára szerkesztette: Jani Hun, 2015.01.17. 22:57:42
  • Jani Hun
    #290
    Országos bajnokság október 17. én pesten, valakit érdekel, vagy van valaki aki készül menni?
  • constellus
    #289
    Hali srácok

    profi szinten kockázok már egy ideje, de sehol se találtam itt magyarországon gyorskockákat(amik eddig voltak azt mind még angliába vettem mikor ott éltem) és a zanchim kezd szétkopni igy 10000-12000 kiraás után (cornertwist popout) ezért egy uj moyu weilong v3re vettettem szemet, meg egy moyu aosu 4x4 est is akarok mert kezd érdekelni versenyszinten a 4x4 is ( a rubik márkájuról inkább egy szót se akarok szolni, magáért bezsél akinek volt már a kezébe..) valaki tudna esetleg egy magyar oldalt ahol tudnék venni vagy esetleg boltot borsodban? külföldröl nem akarom rendelni mert 1 hónap mire kihozzák és mindne elvesztegetett perc kocka nélkül nagy veszteség :D elöre is köszi
  • Ironman2
    #288
    http://index.hu/tudomany/2014/04/25/a_buvos_kocka_olyan_mint_egy_csapda/
  • Ironman2
    #287
    40 éves a Rubik-kocka!
  • Szapka99
    #286
    Sziasztok!
    Engem nagyon elrabolt a rubik kocka játék viszont nem tudom kirakni és akár milyen tutorial után nézek nem birom kirakni.Valaki segítene nekem skypon megtanítani a rubik kocka kirakását?
  • kibur
    #285
    Szia Noobsz,

    Én a RubikShop oldalát ajánlom a https://shop.rubik.hu címen, mert ott kizárólag eredeti Rubik Studios termékeket forgalmaznak csak és az én keresgélésem azt mutatta, hogy ők a legolcsóbbak.

    Üdv.
  • totti96
    #284
    Rubik kocka

    Nyereményjáték! Uhhh
  • jimySz
    #283
    Rubik kocka oldalak:
    rubikkocka.uhh.hu
  • Grr1234
    #282
    Ez mán kihalt?
  • oder hano
    #281
    de piszok szar ez így...
  • oder hano
    #280
    kösz!
  • Prd
    #279
    A rubikkocka.hu-n van egy leírás hogy hogyan is kell értelmezni (ahonnan a linked is származik). A betűk amúgy a tekerendő oldalt jelölik, de frankón le van írva ezen az oldalon.
  • oder hano
    #278
    kirakás ezt a kirakás akarom most tanulmányozni de nem tudom mien forgatás jelentenek az alatta lévő betűk.
  • oder hano
    #277
    szóval akkor vegyek sima öntapadós papírt vagy esetleg tapétát... kösz!
  • mumpic
    #276
    Én írószerboltban vettem öntapadós pirosat, kéket, sárgát, fehéret meg zöldet (a narancssárgát feketén hagytam), a zöld annyira átlátszó volt, hogy előtte azt is leragasztottam fehérrel. Méretre kellett vágni, de nem rossz.
  • oder hano
    #275
    hátha jár erre majd valaki....
    te mivel festetted át? az én kockámnak nincs már csak 3 színe. Vagy honnan tudok hozzá matricát venni?
  • pelezinho
    #274
    3x3x3 avg 12: 19 sec :)
  • ivjoe
    #273
    Karácsonyra óta van ilyenem, már asszem nyár végén lehetett kapni?
    Egész jó, de inkább ügyességi játék, mint logikai, pár dologra kell rájönni, utána már kézügyesség. :)
  • totti96
    #272
    hali

    Mikortól lehet kapni Rubik Touchot? Húsvétra vettem tesómnak is egy rubik mirror kockát:)) hátha ki tudja rakni:)

    Amúgy itt vettem, a lehető legolcsóbban: Kocka Játékok webáruház

    http://kockajatekok.hu
  • Esplanade
    #271
    már kapható a Rubik 360

    valaki próbálta? mennyire nehéz?
  • mumpic
    #270
    Háthallod, ezt a kockát én is összetörném :D
  • Atus01
    #269
    :)
  • nan76
    #268
    jó megfigyelő vagy:):)
  • mumpic
    #267
    A negyedik képen a kisujj alatti sarokelemnek két sárga oldala van.
  • nan76
    #266
    én erre csak ezt tudom mondani:
  • Pistike 007
    #265
    Ja! Én is már 29-en vagyok!
    Grat! (:
  • kisdead99
    #264
    Fridrich-kel 0:36 a rekordom, mezei kockával. Nyáron veszek majd versenykockát :)
  • Pistike 007
    #263
    Hogyne lehetne.
  • mate317
    #262
    1:06 a rekord, de ezzel az alap módszerrel nem is nagyon lehet jobbat, mélyebben meg nem akarok belemenni:D
  • Pistike 007
    #261
    teszvesz vatera ebay
    Én is ezen vagyok most megcsünngve, hogy honnan vegyek.
    Rubikstudió honlapján van egy pár link, külföldi is.
  • acsati
    #260
    helotok

    tudtok vmi webshopot ahol lehet venni versenykockát? mert ami most van kockám az nem forog vmi jól :S
  • Pistike 007
    #259
    5x5x5-öst gyepálom, már egész jól megy.
    3x3x3-as megdöntve 45 sec-re.:)
  • mumpic
    #258
    Ez a jó, az előző nem jött össze.
  • mumpic
    #257
    vakon kirakás
  • kabel15
    #256
    HELLO!

    csukot szemmel hogy kell kirakni a 3x3-ast?
    Mihez kell viszonyítani?
    Ha van valamilyen video vagy leírás annak örülnék.
  • Pistike 007
    #255
    Én ugyanezt csinálom, kevesebb sikerrel... A 3x3x3-asnál ez ritkán jön ki, de a 4x4-nél ugye úgy rakjuk össze az éleket két kicsi élből, és ezért hajlamos rosszul állni...
    Mindegy, majd kifejlesztek valamit haverokkal:D
  • mumpic
    #254
    Nem ismerem ezeket a netes megoldásokat, még arra sem szoktam figyelni hogy melyik színnel kezdjem, szóval csak sejtem hogy melyik állásra gondolsz.
    3-as kockánál van hogy két elem a helyén van, csak fordítani kéne rajtuk, ilyenkor cserélgetni szoktam a helyzetüket, erre lesz 3 olyan elem, ami nem stimmel, és erre van is egy tekerésem amivel mindhárom a helyére ugrik.
    4-esnél előfordulhat olyan, hogy úgy helyezkedik el a két utolsó kocka, hogy nem lehet egyből kicserélni, vagy nem is a helyükön vannak. Erre még nincs kidolgozott tervem (ha valaki nem ad egy középelemet, akkor nem is lesz...), cserélgetni szoktam őket mint a barom, meg próbálkozni hogy más más oldalakra helyezem át, és van hogy nem keveredek bele túlságosan, és sikerül a helyére passzintani mindegyiket.
  • Trisztin
    #253
    4*4-esig én sem jutottam el... én inkább a megaminx-szel barátkoztam ... ill más rubik teremtményekkel