230
MESE TVSOROZAT RETRO
  • FtranX
    #29
    amúgy én is csak a zenéje miatt akarom megkeresni...
  • FtranX
    #28
    nem tudjátok mi volt a neve annak a nagyon régen vetített rajzfilmnek, amiben a egy Shag-shag (?) nevű járművel mászkáltak, volt benne egy Spartacus nevű srác, meg egy Popocici nevű nő, aki az ellenségük volt.
  • CSOCSO
    #27
    legkomolyabb regi mese az elsullyedt vilag vagy micsoda..amiben volt a rebecca meg a ket kis sarga elolenz.. flikk es flakk vagy hogy hivtak oket...meg rohadt szep zeneje volt.. emlexem mikor meghallottam par hete szinte bekonnyezett a szemem!!! havernak megmutattam az is elborult az agyon..ppff.. eszmeletlen.. a www.szanalmas.hu-n keressetek ra az elsullyedt vilag szora...
  • corleone
    #26
    Menő manó (La linea) imádtam!
    Jamie és a csodalámpa: a lehetetlen történeteivel a képernyő elé ragasztott
  • DJ Skyline
    #25
    ja-ja....meg a nagyi hogy védi...és azok a pofák amiket levág az a kutya...
  • Redfox
    #24
    Ja ez nagyon nagy, mikor nagyfater fejbevágja a kutyát:
    "Stupid dog!"
    Ez nagyon jó + a Tom&Jerry!
  • DJ Skyline
    #23
    tudom...a legjobb jelenetek azok amikor kijön az agya,meg a szeme...meg az a fasz tehén a melák...játszák még valahol?
  • Shodan
    #20
    Rocco a király!
  • DJ Skyline
    #19
    az is nagggyon ott volt...azt hogy imádtam amikor kicsi voltam...igaz nem mese,de még nagyon szerettem a Knight Ridert is!!
  • Bandew
    #18
    Na és a Barbapapa? :P
  • Evil
    #17
    Bob es Bobek
  • Jóska Kapitány
    #16
    Szevasztok!

    Ööööööö..., csak az lenne a kérdésem Penya-hoz, miért is van ez a topic??? Minden rosszindulat nélkül kérdezem!!!!

    Cső
  • DJ Skyline
    #15
    Nem tom' kitudja de a Cartoon Networkon szokott menni egy mese egy rózsaszínű kutyusról,aki a nagyival,meg a papival van egy tanyán! az a címe hogy Courage the covardly dog...szvsz az is nagyon "kúl"
  • zaki
    #14
    Tom & Jerry a legjobb, meg csíptam a Batman rajzfilmet is, meg az Inspector Gadget-ot is, vagy hogy a faszba írják :P
  • DJ Skyline
    #13
    Tom & Jery, Garfield
  • Penya
    #12
    Pedig enis mar nagyon regen lattam. Mikor a tvbe ment akkor. Es emlexem az elso reszbe a csalezlopez ment betorni a kiscsajek hazaba, aztan osszeborogatott mindent:)
  • Penya
    #11
    AZ elso a praclifalva lakoi, a masik meg a mofli es az utolso koala:) A varos neve river mint volt, a faszi aki meg akarta szerezni meg bob detroit volt
  • SoDI---
    #10
    A címére nem emlékszem...
    Faluban laktak valami medvék, és ha gond volt, akkor valahogy megidézték minden apizód végén a nagy bálványt, aki életre kelt, és rendet rakott. Nagyon imádtam, ennyire még nagyon emlékszem.
    Ja és nem a Gumimacikról beszélek :)

    Másikra se nagyon emlékszem... A történet szerint kihalt az összes koala, és amikor jön a hír, hogy van egy utolsó példány, a világ minden tájáról különböző emberek elözönlik a kis ausztráliai kisvárost, hogy megszerezzék jó sok pénzért... Egyik szereplő neve: "Csalez Loper" :)
    Ezt a rajzfilmsorozatot is nagyon szerettem, de most ennek sem ugrik be a neve...
  • Tuvok #9
    vagy 10 éve nem láttam...
  • Penya
    #8
    Emlexem eccer husvetkor ment.
  • Tuvok #7
    hát én marharégen láttam :(
  • Penya
    #6
    Iggenn. Az oreg neger:) Abba volt a nyul es a nevetokuckoja meg ilyenek.:)
    Az Iko a bator lovacskara emlexik vki?
  • vizes
    #5
    Mazsola és Tádé.
  • vizes
    #4
    Valami régről... Rémusz bácsi meséi.
  • Penya
    #3
    Az nekem annyira nem az, meg azt most is lehet nezni vhol. De van olyan mese aminek a forgalmazasi joga mar 10 eve lejart pl. :(
  • Tuvok #2
    pumukliiiiiiiiiii :)
  • Penya
    #1
    Irjatok ezerrel:)