9
Horizons - Magyar kozosseg a Wind szerveren
  • G. Joe
    #9
    7 napos trial most kezdötött, ha érdekel valaki.
    1gb a cucc amit le kell rántani.
    Noymja még valaki egyáltalán? :P
  • Hunnenkoenig
    #8
    Hat nekem nem jött be a grafika, meg a rendszer, meg semmi. Egy haver mutogatta nehany oran at, de nem hozott lazba. En inkabb maradok a Star Wars Galaxies-nal es talan ha majd egyszer kijön a Dragon Empires, akkor valtok.
  • [SiX] Scott
    #7
    Hi!
    Lenne egy kis gondom.Sikerült regelnem magam az EU oldalán, de állandóan az amcsi loginos oldal jön be mikor be akarok jelentkezni...
    szal ha tudtok vmi tippet adni akkor segítsetek. Köszi
  • Daoine
    #6
    Király, örülök hogy vannak páran. 25-én 3 emberrel többen lesztek, mert megyünk. Karácsonra vettem magamnak me, és két jóbarátomnak, úgyhogy megyünk
  • Charcoalgrin
    #5
    Hmm, most veszem eszre, hogy a kezdo uzenetben, csak a Magyar Horizons Forum cimet nem kozoltem: http://horizons.ah.hu Elnezest a spammolasert:(
  • Charcoalgrin
    #4
    A jatek hivatalos honlapja:www.istaria.com Magyarorszagon a jatek europai verzioja kaphato, es csak EU szerveren tudsz araktert inditani. A Magyarok a Wind szerveren vannak
  • MarkBlade
    #3
    Emeg mi?
  • Charcoalgrin
    #2
    Sziasztok!

    Ez az uzenet azonak szol aki megvettek a Horizons nevu jatekot, vagy tervezik a megvetelet. Elindítottam a magyar fórumot, azért, hogy reményeink szerint már most a játék indulása környékén összefogjuk a magyar játékosokat, és tudjunk egymásnak segíteni. Szeretnénk, ha a kicsiny magyar játékos populáció nem lenne szétforgácsolva különbözö szervereken, hanem játszunk együtt, egy helyen. Szóval, gyertek a Wind shardra játszani, már most is vagyunk úgy 12-15-en. Főleg veterán Everquest játkosokból áll a jelenlegi magyar közösség, gyertek bátran, tudunk segíteni, teljesen kezdő online játékosoknak is. Alapítottunk egy guildet is, a könnyebb kommunikáció érdekében, jelenlegi neve Maffia . A guildbe minden magyar játékost szivesen beveszünk. Ha ideértek, küldjetek egy üzenetet ( /tell) Charcoalgrin-nek.

    A fórumról: Folyamatosan kerülnek majd fel anyagok az egyes kategóriákban, ezen a fórumon, nem csak kapcsolatot tudunk tartani, hanem mindenféle hasznos leírást, segítséget, miegymást megtalálhattok majd.
  • traXion
    #1
    1.!