61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Zóanagyvarázsló
    #61424
    Az se semmi, hogy a Metz 38 gólt kapott Kristiansandban, és lett így döntetlen 28-20-as francia vezetésről.
  • Isthy
    #61423
    Vjahirjeva betegség miatt nem tudott játszani, a Rosztov simán ki is kapott Dániában. Azt tudtuk, hogy nagyban függ a játékuk tőle, de hogy ennyire?
  • Isthy
    #61422
    Grat a Fradinak a győzelemhez!
    A védekezés a szünet után kb. 15 percig jó volt, ott el is tudtak húzni és igazából megnyerték a meccset. De a mérkőzés 3/4-ét tekintve még mindíg elég halovány, ezt mutatja a 31 kapott gól. Van még bőven fejlődni való hátul a kapusokkal együtt. Elöl sokkal inkább rendben volt a csapat játéka, annak ellenére, hogy Háfrának nem ment. Az első félidőben még a sok kapufa megakadályozta, hogy előnybe kerüljenek, a szünet után viszont sokkal pontosabban lőttek. Végre többen is felnőttek az aktuális húzójátékos (Keti) mellé, ami meg is hozta a csapat számára a győzelmet. Dolgozni kell tovább - elsősorban a védekezést tekintve - és fejlődni, hogy a norvégok és a franciák ellen is legyen esély egy bravúrra.
  • Isthy
    #61421
    A győrieknek ez a mai meccs - meg az egész csoport - csak egy könnyű ujjgyakorlat.
  • Isthy
    #61420
    A Fradi védekezése együtt a kapusteljesítménnyel egy komolyabb csapat ellen már nem állja meg a helyét. Ismét 30 gól felett kaptak, így nehéz dolguk lesz megnyerni a fontosabb meccseket. Elöl is vannak hibák, de sajnos ezzel a kerettel - és több játékos formájával - ez nem csoda. Ha nem tudják rendbetenni a hátsó alakzatot, akkor még a BL negyeddöntőbe jutás is komoly problémát fog jelenteni.
  • Isthy
    #61419
    Gratulálok a szegedieknek!
    Pazar első félidő, kiváló támadójátékkal és hasonlóan kiváló kapusteljesítménnyel. A szünet után jött a már-már szokásos megtorpanás és a Barca visszazárkózott. Szerencsére a végjátékban újra jöttek a védések, elöl pedig sikerült eredményesnek lenni a fontos pillanatokban.
  • Isthy
    #61418
    Rasmussen a női válogatottról és a vb-ről
  • Isthy
    #61417
    Női keret az eb selejtezőkre
  • kaloz174
    #61416
    Nem kívánt rész törlendő! :)
  • kaloz174
    #61415
    Egy kis bulvár:
    https://index.hu/sport/futball/2019/08/29/bode_daniel_biro_blanka_fradi_ferencvaros/
    Na de pont egy focistával? ;)
  • kaloz174
    #61414
    Egy kis bulvár:
    https://index.hu/sport/futball/2019/08/29/bode_daniel_biro_blanka_fradi_ferencvaros/
    Na de pont egy focistával?
  • Isthy
    #61413
    Ifj. Kiss Szilárd interjú

    Kb. 2:40-től kimondja a lényeget. Az utánpótlásban az kell, hogy a cél és a feladat legyen.
  • Isthy
    #61412
    Az U19-es fiúk az 5. helyen végeztek a vb-n, ez számomra nem várt jó eredmény tőlük. Meglátjuk, hogy ez csak egyszeri eset volt vagy a fiúknál is elindul valami.
  • primavis
    #61411
    Éveken át hiányoltuk a két problémás poszton a fiatalok képzését.
    - beállóban viszont mára 5 fiatal is biztató a jövőre nézve: Szabó, Tóvizi, Varga, Pásztor és Simon;
    - jobbátlövőben is igéretes a felhozatal: Planéta, Klujber, Kiss Nicolett, Afentaler.
    A többi poszton nincs probléma, legalább három válogatott szintű fiatal van mindegyikre. S ebben a U17 még nincs is benne.
    Most már "csak" a fejlődés biztosítása, a jó menedzselés szükséges, hogy ne csak reménységek maradjanak.
  • Isthy
    #61410
    Európa tetején
  • Isthy
    #61409
    Nem ússza meg a macibuda a folyadékot
    (persze most is ott figyel a hűtőben a sör, mindjárt a nyakára is hágok)
  • Isthy
    #61408
    Végig vezetve - egy 5-6 perces rövidzárlattal a 45-51. perc között - biztos győzelem, eb aranyérem. Szép volt csajok!
  • Isthy
    #61407
    A hírek szerint holnap a Sport2-n adják élőben 14:30-tól a csajok döntőjét.
  • Zóanagyvarázsló
    #61406
    Nagyon bízom benne, hogy két hét múlva már utólag (is) iszunk a medve bőrére :)
  • Isthy
    #61405
    Az EYOF-ra inkább a második vonalat küldtük és helyesen tettük, mert az eb sokkal fontosabb.
    Ha belegondolunk mi történt az elmúlt 2 évben női utánpótlás vonalon, akkor nem lehetünk elégedetlenek. Tavaly a két női vb-n egy arany és egy ezüst, idén ez a két eb-n már szintén megvan és még lehet jobb is.
    (remélem 2 hét múlva ilyenkor Szegeden már túl leszünk pár sörön )
    Utoljára szerkesztette: Isthy, 2019.08.09. 19:17:07
  • Zóanagyvarázsló
    #61404
    Én sajnos nem láttam az egészet, így egyik képkockáról a másikra lett hátrányból négygólos előny, de együtt tudok élni ezzel :)

    Szép az EYOF-bronz persze, és fontos is gyakorolni a tormák versenyrendszerét, de ott nem volt túl meggyőző a mezőny, az Eb szakmailag sokkal értékesebb.
    Utoljára szerkesztette: Zóanagyvarázsló, 2019.08.09. 18:38:49
  • Isthy
    #61403
    A fiúkat abszolút nem, viszont a lányok összes meccsét néztem eddig, az előbb befejeződött elődöntővel együtt. Nagy gratuláció a lányoknak a döntőbe jutáshoz!
    Az első félidőben nagyon nem ment, sem elöl, sem hátul a dánok ellen. A szünet után hátul összekaptuk magunkat (mindössze 8 gólt kaptunk) és ezekből elöl is sikerült gyors gólokat szereznünk. megfordították a lányok meccset nagyot harcolva és végül 4 gólos győzelmet arattak. Ami ráadásul történelmi eredményt ért, hiszen U17-es eb-n még sosem végeztünk a bronzérmes pozíciónál előrébb. Szép volt csajok!
    Utoljára szerkesztette: Isthy, 2019.08.09. 18:30:04
  • primavis
    #61402
    Nem nézitek az U17 lány EB-t és az U19 fiú VB-t? A lányok ma az elődöntőben játszanak a dánokkal (17 órakor), a fiuk meg ma délben verték meg a nagy favorit franciákat (26-25) s három meccset megnyerve már nyolcad döntősök! Még két meccsük van a csoportban a svédekkel és az egyiptomiakkal.
  • Isthy
    #61401
    Rasmussen az utánpótlásról
  • Isthy
    #61400
    Megmondom őszintén én is sokkal nehezebbre számítottam. De amit hátul csináltunk, azzal megbénítottuk a hollandok támadójátékát. Jó védekezés és fantasztikus kapusteljesítmény, az okosan eléggé középre "terelt" hollandok nem tudtak érdemben mit kezdeni a hátsó alakzatunkkal. Elöl volt azért elég sok hiba, de ezt hátul sikerült többszörösen javítani Lili vezetésével. Úgy szedegette le a holland lövéseket - néha két kézzel - ahogyan Lundétól láttuk rengetegszer a nagyon jó norvég védelem mögött. Élmény volt nézni amit csinált a védelemmel együtt.
    A jó alapanyagból Vova már másodszor csinált nyerő alakulatot (úgy, hogy azért most is hiányzott két alapember sérülés miatt). Úgy látszik ez nagyon fekszik neki. Az elődök munkájához hozzáteszi azt, ami a győzelemhez szükségeltetik
  • SomogyiG
    #61399
    Bevallom, nem hittem a szememnek. Az oroszok elleni meccsből kiindulva sokkal nehezebb játékra számítottam. Úgy látszik, Vovának jó keze van, amihez hozzányúl, arannyá változik. :)
    A fő érdem persze a lányoké, hatalmas gratuláció jár nekik, és az őket felkészítő stábnak is!
  • Isthy
    #61398
    Nagy gratuláció, szép volt csajok!

    A szünet utáni első percekben megint volt zavar, de most szerencsére rövid ideig tartott. Igazából most végig kézben volt a meccs. Lili a kapuban fenomenális volt végig, le a kalappal előtte!
  • Isthy
    #61397
    Erre nem is lehet mit mondani...

  • Isthy
    #61396
    Grat a junioroknak a döntőbe jutáshoz!
    Végül a meló miatt nem tudtam elmenni Újvárosba, így láttam a meccset. Az első félidő kiváló volt elöl és hátul is. A szünet után várható volt, hogy lesz hullámvölgy, de túl nagyra sikerült és az oroszok kiegyenlítettek. Egyszer még a vezetést is megszerezték, de a csapatnak volt tartása és sikerült visszavenni. A végjátékban pedig nálunk volt a jobb teljesítmény elöl és hátul is, megérdemelt a győzelem és a döntőbe jutás.
  • Isthy
    #61395
    A junior lányoknak ma este jön az eddigi messze legkomolyabb teszt az elődöntőben az oroszok ellen. Tavaly ettől a csapattól kaptak az ifi vb döntőben, jó lenne revansot venni.
    A meccset sajnos nem látom, Újvárosban leszek a csapat első felkészülési meccsén. Remélem "nélkülem" is boldogulnak
  • smith09 #61394
    Pontosan, jegyárakat nyilván nem a hazai árakhoz szabják. mert ha már valaki ketten elmegy erre a döntőre és vidéki akkor ott is kell aludni meg hát nem kevés pénz is kell hozzá. Természetesen ezt magasról leszarják hogy két napig ott kell dekkolni vedd meg a jegyet horror áron - a sarokból semmit nem is látsz egyébként ha oda veszed a jegyet.
    Tök jó hogy nagyobb lesz a csarnok de ennél sokkal több néző azért nem fog lenni.
  • Isthy
    #61393
    A junior lányok túl vannak az első lépcsőfokon. Mondjuk ez volt a legkönnyebb, most jön egy kicsit nehezebb rész a románok és a norvégok ellen. Elvileg az M4 mindkét meccset adja majd élőben és fél 7-től lesznek ugyanígy.
  • Gabess8
    #61392
    Kérdés, hogy a Fradi erősítette e, illetve tud e erősíteni a saját koncepciójuk szerint, Jelenleg szerintem nem reális, de nem legyen igazam. Egyébként szerintem a Győrrel 10-12 000 lehet reális, kérdés hajlandóak lennének e beáldozni a jegyárakat, a létszámért cserében, no meg hogy az így kapott plusz létszám hajlandó e szurkolni...
  • Isthy
    #61391
    Biztosan szerepet játszott benne több tényező is. Az egyik a leendő új csarnok, amely majd megmutatja, hogy meddig lehet fokozni a dolgot női szinten. Most erős kételyeim vannak azt illetően, hogy egy 20.000-es arénát megtöltenek majd a nézők. Kivéve, ha az ETO mellett a Fradi is bejut, mert akkor elképzelhető.
  • Isthy
    #61390
    VB változások

    El sem hiszem, hogy értelmes irányba történt elmozdulás.
  • smith09 #61389
    Ez szerintem sportdiplomácia siker is.
    Bravó a szervezőknek.

    Így látatlanba azt mondom hogy a győr ott lesz, ehhez nagy jós tehetség nem kell.
    a fradi, meg hát, nem tudom.. talán.. de nem hinném
  • Isthy
    #61388
    Női BL Final Four

    Újabb 5 évre Budapest kapta meg a rendezési jogot.
  • kaloz174
    #61387
    A következő szezon:

    2019/20.
  • Gabess8
    #61386
    Persze igazad van, én ilyen egyébként a munkájukkal járó feladatot már nem is felételezek róluk, szerintem nekik a honorálium volt a lényeg.
  • Isthy
    #61385
    Nálam van egy másik vetülete is a dolognak. A mélyen tisztelt MKSZ kiküldöttek - gondolom nem kevés pénzért - vajon merre jártak? Miért nem figyelték rendesen, hogy miket írkáltak a jegyzőkönyvbe? Akkor időben óvni tudtak volna és nincs ez a méltánytalanság a csapattal.