61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #47677
    Nekem jobban tetszett a régi, így sztem jöhet vissza. A látogatószámlálót meg próbáljuk ki és meglátjuk.
  • Isthy
    #47676
    Bocsánat, 2 pont az a 3
    Más:
    Ahogy hallottam Kati a meccs vége felé az ütközésénél összeszedett egy bordasérülést. Nagyon remélem nem komoly a dolog.
  • Breki33
    #47675
    Lenne két közérdekű kérdésem.

    1. Akarjátok-e vissza a régi hátteret?
    2. Szeretnétek-e ide egy látogatószámlálót ami országok szerint számolja a látogatókat?



    Itt látható egy itteni konkrét példa:
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561
  • Isthy
    #47673
    Remélem ott volt és nem tartja magában a véleményét.
    Mondjuk én nem vagyok szomorú az eredmény miatt, jobb nekünk, hogy maradt 3 pont távolságra a Békéscsaba.
  • Isthy
    #47672
    Igen, volt Sanelának pár bravúrja. De azért Tolnai 22 védése, szemben az ő 9 hárításával elég komoly kontraszt. Remélem a Moracsában fordítva lesz! Otthon esélyesebbek, arra is, hogy többel nyernek mint 1 gól. Mindkét csapat sokat rontott elöl, hátul a jobb kapusteljesítmény döntött a románok javára.
  • kaloz174
    #47671
    Szerintem kisebb meglepetésre a Veszprém otthon nagyon biztosan verte a Békéscsabát!
    29-23(18-11)

    Vajon Mse ott volt-e?
  • kaloz174
    #47670
    Tolnai tényleg jó volt, de szerintem Sanelának is voltak bravúrjai. Támadásban nem éreztem a végén elég erőt a montengerói csapat esetében. Egyszerűen sokszor nagyon pontatlanok voltak, Popovic pedig eléggé megadta magát, miután kivették emberfogással.
    Ennek ellenére hazai pályán feltétlenül esélyesebbnek gondolnám őket. Bár a szakértő nem én vagyok.
  • Isthy
    #47669
    Benne volt a mázli is, mert Gabiék 5 kapufát lőttek a meccsen, egyet 5 mp-el a vége előtt. Igazából egy gyenge szinvonalú meccsen, Tolnai kiváló kapusteljesítménye hozta a románoknak a győzelmet. Sanela sajnos elég halovány volt... Popovics is elég visszafogott volt... Azzal egyetértek, hogy komoly lehetőséget szalasztottak el a montenegróiak. Mindkét csapat rengeteg hibát vétett, a gyenge Valceát most meg lehetett volna fogni. A 2 spori meg azért hozzátette a magáét amikor kellett a románoknak.
  • kaloz174
    #47668
    Nagy mázlival nyertek a románok. Láttam Szűcs Gabit, ő futott be elsőnek - gratulálni és ünnepelni. Azt hiszem, a Buducnost egy lehetőséget elszalasztott a győzelemre. Pedig nagyon drukkoltam.
  • kaloz174
    #47667
    LIVE!:)
  • kaloz174
    #47666
    Amint hallottam, helyszíni beszámolókból, jól küzdött a csapat. Most ennyi volt ebben a meccsben, na meg a fiatalok beépítésének jól sikerült lehetősége, valamint a sérültek, betegek újra formába hozása. Detti, szerencsére, végül nem játszott.
    (Állítólag a sporik sem nagyon szerettek bennünket. Megérne egy misét: hogyan is lesz valaki bíró, miért is ilyen a bírói kar, de esély nincs rá, hogy pont itt változzon valami.
    Az viszont tény, hogy nem a bíráskodáson múlt. Max. a gólarány, de ez is csak feltételezés, látatlanban.)
  • Isthy
    #47665
    Ahogy olvasom a szünet után már a fiatalok játszottak leginkább. Helyes döntés volt, a jövő vasárnapi meccsig lehet regenerálódni. A fiatalok pedig nem vallottak szégyent.
  • kaloz174
    #47664
    A vége: 32-25. Ezzel az Érd nagy lépést tett a középház felé.
  • kaloz174
    #47663
    Vége: 38-27. Azt hiszem, jól helyt állt az Újváros. Edzőmeccsnek megfelelt. A lényeg, hogy vissza tudjon kapaszkodni a társaság, a betegségek, sérülések okozta gödörből. Grat. a Lokinak a győzelemhez.
  • kaloz174
    #47662
    Érd-Siófok félidő:14-13
  • kaloz174
    #47661
    Loki-Újváros félidő: 19-12
  • kaloz174
    #47660
    Gratulálok az ETO-nak és a Fradinak is. Egy pillanatig sem gondoltam, hogy kérdés lehet a győriek győzelme.
    A Fradi eredménye viszont igencsak tiszteletre méltó.
  • Isthy
    #47659
    Leipzig-Larvik 24-26 (12-13)

    A németek nagyon megszorongatták a norvégokat. Csak a legvégén - utolsó 2-3 perc - dőlt el a meccs a Larvik javára. Schülke asszem 5 db 7 m-est védett, nagy szerepe volt abban, hogy ilyen szoros volt végig a meccs. Nehéz lesz mindenkinek Lipcsében nyerni. De sztem az ETO megoldja, lehet simábban, mint a norvégok.
  • Isthy
    #47658
    Viborg-FTC 34-33 (19-18)
    Gratulálok a Fradinak, ez nagyon szép eredmény!
    Itthon meglehet az óriási bravúr jövő szombaton. Remélem a szurkolók is érzik ezt és zsúfolásig megtöltik majd a csarnokot. A hangulat jelentheti majd azt a pluszt, ami kellhet.
  • Isthy
    #47657
    Dinamo Volgográd-Győri Audi ETO 24-26 (11-14)
    Gratulálok a csapatnak a győzelemhez!
    Nem igazán jó játékkal, de szinte végig kézben tartva a meccset hozta az ETO a nagyon fontos 2 pontot. Mindkét kapus jól védett (43 és 45 %), megalapozva a győzelmet. Vérten Orsi elöl jól teljesített és a többiek is hozzátették a fontos pillanatokban a magukét. Azért jó, hogy Levina és Szedojkina nem tudott pályára lépni, mert úgy azért nehezebb lett volna. Így igazából különösebb izgalmak nélkül lett meg a győzelem.
  • Breki33
    #47656
    Olyan mintha sátorban játszanának
  • Isthy
    #47655
    Igen, most lesz délben.
  • Isthy
    #47654
    Nem volt valami magas szinvonalú meccs. A kapusteljesítmények közötti különbség döntött.
  • Breki33
    #47653
    Délben lesz a Győri meccs?

    Lehet majd tartalékolnak ellenünk :)
  • kaloz174
    #47652
    Cunder.HU :)
    (bocsi!)
  • kaloz174
    #47651
    Hétvégi meccsek:
    Dinamo (orosz) – Győri Audi ETO KC
    Női Bajnokok Ligája, Középdöntő, 2. csoport, 1. forduló - Volgograd
    2011.02.05. 12:00

    MKB Veszprém KC – FTC
    Budapest Bank Férfi Liga, 17. forduló - Veszprém
    2011.02.05. 18:00
    Tatabánya Carbonex – Balatonfüredi KSE
    Budapest Bank Férfi Liga, 17. forduló - Tatabánya
    2011.02.06. 16:00

    Cubder.hu műsor
  • kaloz174
    #47650
    Szóval Itxako!:)
  • kaloz174
    #47649
    Krim-Itaxo live
  • kaloz174
    #47648

    Csak komolyan. Avagy Diákolimpia volt Újvárosban.
  • kaloz174
    #47647
    A románoknál ez nem volt meglepő, az biztos. Na meg KP esetében sem.
  • Duby
    #47646
    Hogy megmondtuk mi már ezt a legelején...
  • Isthy
    #47645
    Ha jól tudom azóta már hivatalossá is vált. Állítólag Anja csak 4 hónapra írt alá.
  • kaloz174
    #47644
    AA Kovács Péter helyett
  • kaloz174
    #47643
    Íme
  • kaloz174
    #47642
    TV-s meccs lesz. Ezért változott az időpont, a DO szerint.
  • Isthy
    #47641
    Gábor!
    Te mit tudsz, mikor lesz a Dunaújváros-Fradi meccs. Mert nálatok, nálunk és az MKSZ-nél 02.20. az időpont. A handball.hu-n a naptárban meg 02.18. van írva Sportklubos közvetítéssel.
  • Isthy
    #47640
    Köszi az infokat!
    Csak remélni tudom, hogy a sérültek és betegek mihamarabb meggyógyulnak. A visszatérők pedig gyorsan visszanyerik a sportformájukat. Szombaton meg játszanak egyet Debrecenben, ahol semmi veszíteni valójuk nincs. Csak ne sérüljön meg senki.
  • kaloz174
    #47639
    Nem nagyon hiányzott most nekünk ez a Loki-sorozat, sajnos.
    Bár azt gondoltam, legalább megfelelő erős edzőpartner lesznek számunkra, most mégis inkább kihagynám, ha lehetne.
    Sajnos, a mai meccsen Detti gyakorlatilag végig a kispadon ült, sérülés miatt.
    A Csapat, sajnos, nem tudta ezt kompenzálni. Az első félidőben még tartottuk magunkat, de a második félidőben eléggé megmagyarázhatatlan visszaesést követően eléggé egyértelmű vereséget szenvedtünk el az egyébként is esélyesebb Lokitól.
    Ennyit a kupáról, de sajnos még van egy bajnoki is a héten.
  • Isthy
    #47638
    Úgy látom a héten nekünk debreceni napok jönnek. Szerdán itthon játszunk MK negyeddöntőt ellenük, azután szombaton meg megyünk hozzájuk bajnokira. Legalább lehet ápolni a régi kapcsolatokat
  • Isthy
    #47637
    Nem kell

    Mivel tegnapig nem jelentkezett, remélem végre tényleg lezárul ez a szappanopera.