61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #60304
    Az ETO ankéton elhangzottak szerint igen. Sőt, azt mondják, hogy olyan érzésük volt Barthát hallgatva, hogy 1-2 napon belül meg is lehet a dolog, mert már csak a klubjával kell megegyezniük.

    Egészen érthetetlen az MKSZ erőlködése Tomori ügyében. Még csak nem is edzett semennyit sem, mit akarnak tőle?
  • primavis
    #60303
    Állitólag Löke hajlik arra, hogy kisegitse az ETO-t Althaus hiányzása miatt!
  • primavis
    #60302
    A Fradi simán nyert Érden (32-29), érdemes volt nézni Szabó Edina citromképét időkérésnél!-.)
  • Isthy
    #60301
    A váciak rengeteg hibával, rutintalanul játszottak és ezzel a 2 gólos vereséggel nagyon megnehezítették a helyzetüket. Idegenben sokkal pontosabb és okosabb játékra lesz szükség a bravúrhoz.
  • Isthy
    #60300
    Ezzel az eredménnyel a Fradinak az utolsó meccsen is kapaszkodnia kell Larvikban, továbbvitt pontokról fog dönteni az a meccs.
  • primavis
    #60299
    Miután Müllerék nem verik meg a Vardart az utolsó fordulóban, így ha a Larvik pontot szerez az FTC ellen kiesnek! Így a 4 pontból könnyen csak 2-3 lehet!
  • primavis
    #60298

    Mivel a Larvik vezet a Thüringer otthonában pár perccel a vég előtt, fel kell kötnie a gatyát a Fradinak az utolsó meccs előtt! Sőt most már biztosan!
  • Isthy
    #60297
    A Fradi a középdöntő után komoly ellenfelet kap mindenképpen. Mivel a Vardar nyeri majd a csoportot, így a Fradi a 2-3. helyen végezhet és a másik ágról valószínűsíthetően az ETO, CSM, Rosztov hármasból kap ellenfelet. Egyik sem leányálom, nem lesz itt igazán jelentősége a tegnapi vesztett pontnak. Kevesebbet láttam a meccsből, mert a sajátunkra figyeltem, de szépen visszajöttek a nagy hátrányból. Talán ez túl sokat ki is vett belőlük és a vége így nem sikerült.
    Az ETO megint beszedett egy sérülést, ennek ellenére sikerült kiharcolniuk a győzelmet és a csoport elsőséget. A franciák elleni meccs már eljesen tét nélküli lesz, játszhatnának sokat a fiatalok.
    A szegediek komoly gödörbe kerültek a veszprémiek elleni bukott hazai bajnoki meccsel kezdődően és egyre nehezebb helyzetbe sodródnak a csoportjukban.
    Az érdiek sztem elrendezték a továbbjutásukat, a Lokinak viszont bravúr kellene a továbbjutáshoz, mert a sérülések miatt ott is problémák vannak.
  • primavis
    #60296
    Ma a lányoknál bejött a papír forma s eldőlt, hogy a kik lesznek a kiesők (a Larvik is holnap, ha nem nyer a Thüringer ellen), s az is, hogy csak a Vardar visz tovább 8 pontot! Kérdés, hogy mennyire fog hiányozni az FTC-nek az eltékozolt 1-2 pont.
  • Isthy
    #60295
    Két perc hiányzott a meglepetés bravúrhoz Koppenhágában...
    Az első félidőben végig 1-1 gól volt az előny ide-oda és a szünetben 12-11-re mi vezettünk. A szünet után szinte végig nálunk volt az előny 1-2 góllal, a dánok futottak az eredmény után. Az utolsó 2 percben azonban a dánok fordítottak és 22-21-re nyerni tudtak. Ebben a meccsben legalább a döntetlen benne volt, de a végén kimaradtak a ziccerek (idei tipikus problémánk) és így 1 gólos hátrány lett belőle (sajnos Luca rontott el 2 ziccert beállóból). Az előzetes várakozások után viszont ez egy nagyon jó eredmény és jár a gratuláció a csapatnak. Bár kicsit kevés a lőtt gól, ami miatt itthon kettővel kellene majd nyerni, de az általam vártnál sokkal jobb a helyzet.
    Nagyon nehéz lesz a visszavágó, főleg annak fényében, hogy többen sérüléssel bajlódnak és szerdán még lesz egy Loki elleni hazai bajnoki is.
  • Isthy
    #60294
    Szűkített vb keret

    Sztem Tomorit hagyni kell rendesen meggyógyulni. Így meg is van a 18-as keret a norvégiai tornára. Ott komoly ellenfelek ellen lehet gyakorolni a játékot.
  • Isthy
    #60293
    A jelen helyzetben nagyjából ez volt várható a sok hiányzóval. Még a meccs képét is meg lehetett jósolni és az is igazolódott be a végére.
  • Isthy
    #60292
    Van vagy 4-5 ilyen páros akik ugyanígy tevékenykednek az első osztályban és borzolják a kedélyeket.
    A csapatunkkal kapcsolatban meg hirtelen soha nem látott mennyiségű, jól tájékozott és hozzáértő "kohász szurkoló" került elő és osztja az észt...
  • kaloz174
    #60291
    Biztos én nem vagyok eléggé képben, de meglepődve olvastam a nagy diadalról a beszámolókat. A magam részéről magabiztosabb győzelmet vártam.
  • kaloz174
    #60290
    Hogy illetékest idézzek, ha nem is szó szerint: megkapták a meccset, mert képesek voltak viszonylag jól levezetni előzőleg egy gyerekmeccset...
  • Isthy
    #60289
    Amit ebben az idényben előad az MKSZ jv. küldés címén az nevetséges. Ugyanakkor elkeserítő és felháborító is. Olyan fiatal hölgypárosokat küldenek rendszeresen vezetni az NB I-be, akik még a másodosztályban is alig vezettek és láthatóan nagyon messze vannak tudásban az élvonaltól. Szerencsétlenek kapnak hideget-meleget a pályákon, néha már valósággal meg is vannak ijedve a feladattól (a tegnapi MK meccsünket vezetőkről ezt konkrétan hallottam is ott a helyszínen). Nagyon felelőtlen hozzáállás ez a szövetségtől, mert ezzel a klubok munkáját is nehezíti és a játékosoknak borzasztó kellemetlen ilyen közegben játszani és érvényesülni. Nem ártana a kluboknak összefogni és az illetékesekkel elbeszélgetni erről az áldatlan állapotról. Aki ezt kitalálta, azt úgy hajítanám ki, mint azt a bizonyos állatot a dolgát végezni...
    (na nem mintha az eddigi bírópárosok többsége annyira magasra tette volna a mércét az első osztályban)
  • Isthy
    #60288
    Meglátszik a 4 hiányzó, főleg a komolyabb sorozatmeccsek miatt. A francia edző jól taktikázott, kihasználta ezt és a záró 10 percben a 7 a 6 elleni játékkal nagyon eredményes volt a fáradó győriek ellen. Szerencsére 1-2 klasszismegoldás a végén meghozta a hazai győzelmet.
  • Isthy
    #60287
    Juhuuuu, ez ám a nem semmi meglepetés
    Ha még a házigazda is érdemben visszatalálna...
  • primavis
    #60286
    Az ETO ha küszködve is a végén, de csak nyert és ha nem kap ki Dániában 6 pontot vihet tovább, akárcsak a Bukarest. DE onnan más komoly ellenfél nem fog jönni s nyerhetik a csoportot, mert a románok megszenvednek majd az oroszokkal meg a dánokkal. .
  • primavis
    #60285
    Akkor már nem, persze.
  • SomogyiG
    #60284
    Előkerült egy nagyon sok éves winchesterem, amin megtaláltam ezt a linket, szerencsére a jelszó is megvolt hozzá.:)
  • SomogyiG
    #60283
    Szép jó napot kívánok mindenkinek!
    Jó régen voltam már itt. :)
  • Isthy
    #60282
    Nálunk meg igencsak jól jön majd a bajnoki szünet - még egy meccs van a debreceniek ellen itthon - mert komolyan rendet kell rakni a fejekben, ez a tegnapi meccsen is látszott, már sokadszor. Rengeteg a koncentrációs hiba, töménytelen kihagyott helyzettel és rendszeresen rosszul megválasztott vagy kivitelezett megoldásokkal a mezőnyben. Mind támadásban, mind védekezésben. Ha komolyan ott akarunk lenni az 5-6. helyért vívott harcban, ezen változtatni kell.
  • Isthy
    #60281
    Ha bejutunk a legjobb 8 közé, nálam az már jó eredménynek fog számítani. Sok probléma halmozódott fel az elmúlt évtized dolgainak köszönhetően és a megoldás most már hosszú időt venne igénybe. Csak sajnos még mindig nem látom, hogy komolyan képes és akar a jelenlegi vezetés és szakmai garnitúra ezen változtatni.
  • Isthy
    #60280
    Ha a németek legalább döntetlent játszanak hazai pályán a Larvikkal a köv. fordulóban, akkor tök mindegy mi lesz az utolsó fordulóban a Larvik-Fradi meccsen, nem változtat semmin.
  • primavis
    #60279
    No igen, tudjuk, hogy nincs megbízható jobbátlövőnk és beállónk s a védelem is sokszor lyukas, a kapusok teljesítménye meg hullámzó. Ezért kiugró teljesítmény nem igen remélhető.
  • primavis
    #60278
    Ma eldőlt hogy az ETO ágán melyik hat csapat került tovább ( a Brest és a Gdynia kiesett), míg az FTC ágán csak 3 csapat érezheti páholyban magát (Vardar, Metz és FTC) s öten küzdenek a fennmaradt 3 helyért. A Fradinak nagyon fontos lenne nyerni a Larvik otthonában. Persze, sokkal jobb játékkal mint a mai volt!
  • kaloz174
    #60277
    Az egészben az a csalódás számomra, hogy egyáltalán nem érzem a megújulást, sőt...
  • Isthy
    #60276
    Rasmussen véleménye a magyar játékosokról
  • Isthy
    #60275
    28-as keret a női vb-re

    Vannak fenntartásaim, de majd a vb megmutatja, hogy mit tud ez a társaság.
  • kaloz174
    #60274
    Biztos izgi volt, de én belealudtam a végébe. Amúgy grat. a Fradinak! Jót tesz a bajnokságnak ez az eredmény, azt hiszem.
  • ToCsEk
    #60273
    jó meccs volt
  • primavis
    #60272
    na nem, nem szándékszom belegyalogolni az érzékenyebbek lelkivilágába!-:)
  • Isthy
    #60271
    Láttam, de azt hittem a múltkori után most direkt csináltad
  • primavis
    #60270
    ja, megint rosszul írtam a végeredményt! (27-25) -:))
  • Isthy
    #60269
    A Fradi elsősorban a kapuban nyerte meg a mai meccset, Bíró rengeteget hozzátett és amikor Szikora szerepet kapott, akkor ő is jól teljesített.
  • primavis
    #60268
    A sok hiba ellenére is jó meccs volt. Azért voltak furi ítéletek a vége fele. Végeredményben a Fradi megérdemeltem nyert (25-23). Nem is annyira a bajnokság, mint a jövő évi BL szereplés miatt volt fontos.
  • Isthy
    #60267
    Ha vaalki esetleg még nem tudná, ma este 18 órától az M4-en Fradi-ETO közvetítés.
  • Isthy
    #60266
    Kyra ma reggel az M4-en

  • primavis
    #60265
    köszi, neked is!