61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • kaloz174
    #47998
    Azt hiszem, a -4 gól simán ledolgozható. Reális esélye van a Vácnak a párharc megnyerésére.

    Mivel jelenleg ez az üzenet jelenik meg (Elnézést kérünk
    Az oldal átmenetileg nem elérhetõ, kérjük rövid idõn belül próbálkozz újra!
    A kényelmetlenségért elnézésedet kérjük. handball.hu,), gondolom, kicsit sokan akarnak belépni:), itt gratulálok először a győrieknek. Egy inkább bemutató jellegű meccsen gond nélkül nyertek az elég hitehagyott ellenfél ellen.
  • Isthy
    #47997
    Holstebro-Vác 36-32 (21-19)

    Az első 20 percben jók voltak a váci lányok (10-14). Azután fordítottak a dánok a szünetig (21-19). Ami bosszantó, hogy az utolsó percben 2 gólt is kaptak a váciak... Szünet után a dánok ott folytatták, ahol a félidő végén abbahagyták és a 40. percben már 27-22-re vezettek. Ezután sikerült feljönni a váciaknak 2 gólra (34-32) és már csak 2 perc volt hátra. De sajnos megint elrontották a félidő legvégét, ismét 2 gólt kaptak és így 4 góllal nyertek a dánok.
    A 4 gól itthon ledolgozhatónak tűnik, de ebben a meccsben a szorosabb eredmény is benne volt. Sajnos mindkét félidő végét elszúrták a váciak és így jóval nehezebb lesz.
  • Isthy
    #47996
    Itxako-Krim 25-24 (15-13)

    A végén igencsak lejtett a hazai pálya. Ezzel a spanyolok már biztosan elődöntősek.
  • Isthy
    #47995
    A holnapi Buducnost-Valcea meccsen a hazaiak is megtesznek mindent a győzelemért és a továbbjutásért. A kedden épphogy a könnyített edzéseit elkezdő Gabit is játszatni fogják. Mondjuk nem csodálkozom, hogy kockáztatnak, mert amióta ő hiányzik, a védekezés csapnivaló. Persze ettől még nem biztos, hogy jobb lesz, mert messze nem tud majd úgy játszani, mint a sérülése előtt, de bevállalják.
    Amúgy meg nagyon aggódom, mert ez a sérülés is azért van, mert az előzőt sem hagyták neki rendesen kipihenni és a Valcea elleni meccsen meg is lett a következménye. Most is elvileg az utolsó 2 meccsen egyáltalán nem játszott volna, de vészhelyzet van és megkockáztatják.
  • Isthy
    #47993
    Larvik-Lipcse 29-19 (14-10)

    A vártnak megfelelő, sima hazai győzelem. A németek 25 percig egyenrangú ellenfelek voltak (11-10), azután az utolsó 5 percet elrontották. A szünet után 9 perc alatt ellépett a Larvik 19-12-re, ezzel el is dőlt a meccs.
  • Zóanagyvarázsló
    #47992
    Nyilván senkinek sincs végtelen pénze. Kívülről olybá tűnik, hogy a Sport TV (UPC) inkább a fociért hajlandó zsebbe nyúlni, kézilabda csak akkor kell nekik, ha olcsó. A Digi pedig azok után, hogy szintén beerősített fociban, ráhajtott az itthon második legnépszerűbb sportágra is,mely ráadásul amúgy is jól eladható a régióban. Hogy pénzük honnan van, azt nem tudom, ráció van abban, hogy mit vásárolnak össze.
  • Zóanagyvarázsló
    #47991
    Nyilván, de én a 2 éves dolgot a mostanihoz hasonló helyzetre értettem, amikor nem egyszerűen másik adóhoz kerülnek a jogok, hanem egy új adóhoz, mely egy új, vagy legalábbis frissen nagyra növő szolgáltató érdekeltségi körébe tartozik - elvégre ezért húzódik már oly hosszú ideje ez a szappanopera. Persze megtörténhet újra, de nem akár 2 év múlva is, de aligha 2 évente. Másrészt egy olyan bulváradó szájából, mint a Viasat 3, könnyű volt kiénekelni a sajtot.

    A saját magunk által összeállítható csomag igényét fel sem mertem hozni, majd a következő évszázadban talán esedékes lehet nálunk is.
  • Gabess8
    #47990
    Zajlik ám az élet, látom biztosítékot vert a Digi!

    A Digi néhány évvel ezelőtt azért indult Romániából, mert megunta, hogy a kábel és egyéb szolgáltatók jó drágán adják amit adnak, mekkora haszon van (volt) rajta. Jelenleg is az egyik legolcsóbb a piacon. Kétségben volt mindenki esve mert álltak át az emberek.

    Nyilván a Digi, és az összes többi, akár helyi akár a T-home, UPC, szeretne terjeszkedni a piacon, a torta viszont körbeért. Így olyan közvetítési jogokat próbálnak megszerezni a különböző adók, lehetőleg olyanok melyek nincsenek még benne a kínálatba, hogy ezáltal bekerüljenek, legyen reklám és egyéb bevétel. Nekünk egy dolgunk van püfölni az ép aktuális szolgáltatót, hogy állapodjon már meg az ép aktuális csatornával, vagy szolgáltatóval. Egyébként a szolgáltatók folyamatos tárgyalásban vannak egymással.

    Az, hogy melyik adó, tévétársaság mikor milyen sportközvetítési jogot vesz meg, azt gondolom, pénz és ügyvéd kérdése semmi más. Milyen jogszabály és törvény van, azt nem tudom, de annyiét ér amennyit betartanak/tartatnak belőle szerintem nem mondtam újat. Az egész egy nagy üzlet szerintem óriási pénzekkel, hogy ki mikor milyen örömmel szál be vagy ki, mindenkinek vannak befektetései egyik így sikerül a másik úgy.

    Melyik milyen minőségű azt szerintem ne firtassuk, egyforma gyenge mindegyik, hacsak pluszban nem fizetsz. A UPC-t nem ismerem, a T-home, Digit hagyjuk, mert ki adják alvállalkozóknak, utána pedig, ha nincs szerencséd kereshetsz normális szerelőt aki pár ezerért normálisan felrakja, után már működik. Mert arra nincs pénz, hogy normális szerelőket vegyenek fel, vagy a saját szerelőjükkel csinálják. Itt a műholdas szolgáltatásról írtam.

    Szolgáltatókban szerintem jelentős változás, a mostani ismeretek szerint nem várható egy két éven belül, bár van egy két nagy cég amelyik beléphet a piacra. Ráadásul a digitális földi sugárzás sem fog semmit megoldani, főleg így hogy eltolták a dátumot. (másfél évvel ezelőtt mindenki örült, jön letöri az árakat, történt valami???)

    Egyébként a háttérben minden cégnél mennek a fejlesztések, mind a televízió mind az internet terén, de sajnos sokszor nem állnak még rendelkezésre műszakilag a hálózatok arra amit fent Budapesten kitaláltak, nálam például Pestről nézve 10GB-ot lehetne letölteni a T-home szerint, de a rendszer az 5GB-ot sem tudja. Ezért én váltottam a helyi cégre, azóta sem tévével sem internettel nincs gondom. Én egyébként plusz csatornáért egy kanyi vasat sem fizetnék!
  • Isthy
    #47989
    Azért vigyázz ezzel a 2 évenkénti ismétlődés nem várható dologgal. Itt minden lehetséges. Anno úgy mondták, hogy a Viasat 5 évre vette meg a közvetítési jogokat. Azt gondoltuk, hogy 5 évig minden rendben lesz, biztonságban vagyunk. Most kiderült, hogy 3+2 az az 5 év és még a 3 évet sem bírták ki, nem hogy a +2 éves hosszabbítást. Tehát azt mondanám, hogy óvatosan az ilyen kijelentésekkel...

    Írok egy példát, hogy miként is megy ez normális helyeken. Van egy ismerősöm, aki már 10 éve Angliában él, nem is nagyvárosban, hanem mondjuk egy közepesben. Persze az nálunk már nagyváros lenne a kb. 120 000 lakosával. Ott úgy működik a dolog, hogy van a helyi szolgáltató és úgy kötsz vele szerződést, hogy te jelölöd meg a kínálatukból, hogy melyik csatornákat kéred darabonként ennyi és ennyi pénzért. Tehát annyit jelölsz meg a szerződésben amennyi neked kell és így annyiért is fizetsz amit ténylegesen nézel is. A nagyobb városokban meg több szolgáltató is van, választhatsz igényeid szerint közülük, de azoknál is így működik a rendszer. Na ezt hívják szolgáltatásnak, nem azt ami itt van...
  • Zóanagyvarázsló
    #47988
    Persze, mindezzel egyet is értek (főleg a szövetségeket illetően), az sem jó, ha mindig egy sportadóval zsarolják ideig-óráig az embert. A jelenlegi azért különleges helyzet, mert a többi esetében a kérdés viszonylag gyorsan megoldódott, most viszont a konkurenciaharc miatt évek óta az előfizetőknek mutatnak fityiszt. Ennek a 2 évenkénti ismétlődése azért még nálunk sem várható.

    Hiszek abban, hogy amennyiben létezne Magyarországon a tudatos fogyasztás kultúrája, akkor az egyszeri ember szava is többet érne. Mi is tehetünk róla, hogy nem így van. Nekem nincs is más választásom, mint telefonon jelezni az igényemet, elvégre így az a helyzet állt elő, hogy olyan adókra megy el a pénz, amelyek így már kellenek a fenének. Elvtelenség lenne ezt szó nélkül hagyni. Ugye ez fordított helyzet, hiszen nem arról van szó, hogy az ember szolgáltatótól szolgáltatóhoz ugrál, hanem arról, hogy ott ragad egy szolgáltatónál (pénzért), amely nem nyújt úgyszólván semmit. A streammel nem büntetném a UPC-t, de még csak visszajelzést sem küldök feléjük. Más helyzete nyilván más.
  • Isthy
    #47987
    Az MKSZ és EHF egykutya, ugyanaz, csak más köntösben.
    Nekem asztali gépem már nincs, pont 2 éve cseréltem le laptopra, éppen a mobilitás miatt. Ilyenkor és máskor is nagyon jól jön. Nálam az ehftv.com-os streamekkel sosincs gond, tökéletesen működnek, még a tv-n is elég jól nézhetőek és szerencsére a nettel sem szokott problémám lenni. Ezért nem is fizetek érte. Meg lehet 2 év múlva megint másik szolgáltatóhoz kerül majd és akkor lehet újra variálni és fizetni. Nem vagyok sem milliomos, sem fejőstehén.

    Egyébként ma és holnap az összes női BL meccs élőben látható lesz az ehftv.com-on.
  • Zóanagyvarázsló
    #47986
    Az MKSZ levelét én sem tudom komolyan venni, bár ha az elolvasása után legyintés helyett újra megvizsgálják, hogy mennyire lefedett az a bizonyos adó... Nem, nem hiszek ilyesmiben.

    Sajnos nekem saját laptopom sincs, ahhoz pedig semmi kedvem, hogy a lakáson kábeleket húzzák végig, ráadásul ha megint a Digihez kerül egy világverseny, akkor az asztali gép kis híján több áramot fogyasztana el streamelés közben, mint amennyi a ráfizetés lenne. Az időnként - főként fejlesztések idején - szakadozó netről, vitatható minőségű streamekről nem is beszélve. Amúgy teljesen érthető a hozzáállásod, de a szolgáltatók felé ez nem világos jelzés.

    Valószínűleg többet érne, ha a Facebookos és Ágais akciók (őszintén szólva oda nem is regisztrálok ezért, mármint egyik helyre sem) helyett az egyszeri fogyasztó jelezné a szolgáltatója felé az igényét. Úgyis azon megy a huzavona, hogy a Digi nem akarja ingyen adni a drága jogokkal megerősített fegyverét, a UPC pedig nem akar fizetni is azért, hogy erősítse a riválisát. A pontosan arányokat, ki mennyit kér, ki mikor adná be a derekát, nem tudjuk. De egy pár ezer telefonhívás - úgysem jön össze, de én a magam részét megteszem a hosszú hétvége után. A UPC pedig megérdemli, hogy otthagyják minél többen a fenébe (már aki teheti), mert "normális" sportra nem szánnak a pénzt, az azt közvetítő adót pedig nem veszik be. Inkább fizetnék pénzt egy "kézis" adóért, mint a sok fölöslegesért. Jobb, ha az a szolgáltató kap tőlem támogatást, amely arra a sportra szán pénzt, amely engem érdekel is.

    Mindenesetre remélem (de nem merek hinni benne), hogy így vagy úgy, mégiscsak érzékelnek majd annyi külső nyomást, hogy a Digi legújabb támadása után enged mindkét fél. Mi csak jól járnánk vele a nagy szolgáltatók nagyképű arca mögött húzódó, presztízsveszteség okozta fájdalom pedig nem tud érdekelni. Illetve mégis: jó lenne végre emiatt kárörömöt érezni azok után, hogy évek óta szórakoznak a sportkedvelő közönséggel, köztük - ami a UPC-t és a T-Home-ot illeti - a saját előfizetőikkel.
  • Isthy
    #47985
    Vasárnap női kupameccsek és férfi EB-selejtező. Csak 2 meccs lesz követhető a tv-n keresztül:

    Team Tvis Holstebro (dán) - SYMA Vác
    EHF Kupa 1/4 döntő, 1. meccs - Holstebro
    2011.03.13. 12:15

    Magyarország - Macedónia
    Férfi EB selejtező, 1. csoport, 4. forduló - Veszprém
    2011.03.13. 16:45 SportKlub

    Toulon Saint Cyr Var Handball (francia) - FTC Rail Cargo Hungaria
    Női KEK 1/4 döntő, 1. meccs - Toulon
    2011.03.13. 18:00

    Győri Audi ETO KC - Dinamo Volgograd (orosz)
    Női Bajnokok Ligája, Középdöntő, 2. csoport, 5. forduló - Győr
    2011.03.13. 18:15 Viasat3
  • Isthy
    #47984
    Közben megtörtént az egyeztetés és úgy alakult, hogy nem adunk plusz munkát neked. Van akit a borsos jegyár (plusz utazás Bajáról), van akit meg az időpont akadályoz. Engem az utóbbi, akkor nem leszek itthon. Majd a negyeddöntőn remélem bepótoljuk! Eddig mindig negyeddöntőre mentünk, lehet idén is így akarja a sors.
    Most kiderül, hogy ha nem vagyunk ott, akkor mi a helyzet. Lehet így lesz meg a továbbjutás!
  • Isthy
    #47983
    Az idei évük elég "érdekes" történet... De ahogy olvasni jönnek majd a nagy igazolások és jövőre újra feltörnek.
  • kaloz174
    #47982
    A Siófok nagy menetelésben, ami azt illeti. Ma a Szexárd ellen nyert 1 góllal! (Előzőleg az Újbuda ellen, időntúlival.)
    Egészen elgondolkodtató történet.
  • Isthy
    #47981
    Én biztos nem fizetek érte egy vasat sem. Interneten megoldom és a képet ráviszem a tv-re a laptopról.
    Sztem Gabesz tud válaszolni a kérdéseidre, mert az ő egyik kollégája sokáig dolgozott a Diginél és szerelte fel a cuccaikat.
    Az MKSZ "megszólalása" meg csak marketing dolog, annyit is ér.
  • Zóanagyvarázsló
    #47980
    Pár helyen sikerült utólag kitörölnöm pár kötőszót, elnézést érte. Azért remélhetőleg így is érthető.
  • Zóanagyvarázsló
    #47979
    Elég nagy csomag van, szerintem minden, ami nem külön fizetős, benne van, de nyilván fizetnénk is a DS+-ért pár hónapig, ha ezen múlna.

    Ami engem nyugtalanít:

    1. Utolsó pillanatban dörgölik az ember orrá alá fejleményeket, normális közlemény most sincs arról, hogy mi a helyzet. Nem tisztázott, hogy igaz-e a pletyka, mely szerint a Sportlub kézis jogai is hozzájuk kerültek. Azt sem tudni, hogy műholdon mekkora késéssel lesz elérhető, csak annyit, hogy a kábeltévés hálózatuk után. Nyilván tárgyalnak még a UPC-vel és a T-Home-mal, azért is a csend, csak addig az egyszeri sportbarát nem tudja, hogy mit lépjen.

    2. Ráadásul most jön a hosszú hétvége, utána pedig egyéb személyes okokból nem tudunk intézkedni, így sajnos külön problémát okoz az előbbiekben taglaltakon túl is.

    3. Ha igaz, hogy a Viasat 3 örömmel hátrált ki menetközben, akkor ez elég csúf húzás volt tőlük. Persze nem vár az ember egy olyan adótól semmit, amely igénytelen valóságshow-k áradatával próbál a piacon megmaradni. Tisztességet pláne nem.

    4. Elvileg kell(ene) lennie arra vonatkozó szabálynak, hogy mekkora lefedettség esetén értékesíthető a közvetítési jog. Na most vagy még sincs, vagy valami susmus van, vagy a Diginek az egész régióban kijön a lefedettsége, csak éppen nálunk nem. Azt nehezen tudom elképzelni, hogy ilyen kevés információ áll a rendelkezésre, de ugyanakkor már előre tudtak volna a rivális hálózatoknál való programba kerüléssel számolni.

    5. Nem csupán az zavar, hogy számos kézilabdabarátnak, köztük nekem, mindez komoly kellemetlenséget okoz, de az eddigi és a várható eredmények számos új vagy látens rajongót szerezhetne a sportágnak. Ezután a fordulat után erre kisebb esély látszik.

    Persze számos előny is származhat ebből a hosszabb távon.

    - a Digi megerősödne, az jó lenne, mert a UPC-re és a T-Home-ra ráférne a komolyabb konkurencia
    - ha a Digi sportadói bekerülnének a riválisok kínálatába, az szintén örvendetes
    - végre komolyabban foglalkozhatnak a sportággal: több mérkőzés kerülhet képernyőre, hosszabb, normálisabb felvezetést kaphatnak, végre lehetnek ismétlések, ha esetleg hozzájuk kerül a KEK és az EHF-kupa is, láthatná az ember a kinti meccseket (bár ezt magam, sem hiszem el)

    Szóval ki lehet ebből még jól. Addig viszont marad a bizonytalanság, és minden érintett fogyasztó a Digiről beszél, azt hiszem, ezt nevezik reklámnak, ha ennek nyilván meg is volt az ára. Ugyanakkor azt hiszem, hogy nekünk is megvannak a magunk eszközei, amelyekkel lehetőség szerint mondhatni kötelességünk élni. A szolgáltató felhívása az igényeinkkel, esetleg az otthagyásuk finom kilátásba helyezése, a lehetőség szerinti váltás, ha úgy alakul, hogy ez bizonyosan szükséges mind-mind érhet valamit. Az biztos, hogy amennyiben úgy alakul, akár a UPC mellé is beszerzek egy tányért, és csak az alkalmat fogom várni, hogy fel lehessen bontani a UPC-nél a szerződést (csatornakiosztás módosítása), sőt akit csak lehet az ismerősi körömben, azt lebeszélem róluk.

    Egyébként valakinek van bármiféle tapasztalata a Digivel? Főként a műholdas tanulságok, havidíjon felüli költségek érdekelnének. Érdekelne, mivel ezzel időszerűvé vált az átállási hadművelet megtervezése, ha nem biztos, hogy szükség lesz rá.

    Mellesleg az MKSZ is megszólalt, de hogy mennyit ér, az más kérdés.
  • Isthy
    #47978
    Pénz beszél... Szurkoló ugat... Miközben le van szarva... Mai magyar kézi szurkolói csendélet.
  • Isthy
    #47977
    Köszi!
  • kaloz174
    #47976
    Kissé rezignáltan veszem tudomásul, hogy az az érzésem: nem nyerhetünk mi, sportkedvelők, a vv-kategóriákkal szemben.
  • [HUN]FaTaL
    #47975
    Nem digis vagyok így valószínűleg jódarabig nem lesz ilyen csatorna, főleg nem analógon.
  • Gabess8
    #47974
    Tudtommal még nem is lehet, olvasd el figyelmesen, ráérsz utána háborogni!
  • Gabess8
    #47973
    Értem amit írsz, a Cunder egyébként szerintem a maga módján szépen csinálja a dolgát.
    Az, hogy jelen estben a Digi mikor hová vásárolja be magát, szerintem hagyjuk, pénz beszél a szurkoló meg esetleg pofázik, a kutyát nem érdekli, esetleg ha nagyon hangosan és sokan csinálják.
    A UPC-t nem ismerem, de szerintem előbb utóbb benne lesz, persze kérdés mekkora csomagod van...
    Itt nálam szerintem ezzel nem lesz gond, amennyiben maradtak a dolgok...
  • [HUN]FaTaL
    #47972
    Na hát ez rohadt jó, akkor ezt sem fogom látni... Sima digisport van, digisport plusz nincsen.
  • Andreeew
    #47971
    Minden tiszteletem a Cunderé, de tényleg elég gáz mostanság, tegnap is 10 percig bírtam nézni, utána feladtam. Ezen a téren eddig nálam a női eb online közvetítése vitte a prímet. Nagy monitoron is teljesen jó volt a minőség, és egyszer sem akadt, pedig gondolom jó páran nézhették. Kíváncsi vagyok milyen technika és mekkora sávszél lehetett mögötte. Arra meg még kíváncsibb lennék, hogy ennek tükrében milyen adottságokkal rendelkezik a Cunder.
  • Zóanagyvarázsló
    #47970
    Egyébként annyiból mindenképpen jobb ha egy sportadóra kerülnek az események, hogy legalább lesz ismétlés (a Fradi Viborgot például megnéztem még kétszer a tévében is), mert ez eddig nagyon hiányzott. Most már persze ez sem érdekelne, csak az elő meccseket láthassam.
  • Zóanagyvarázsló
    #47969
    Szép. Azt megértem, hogy a Digi nyomul, és nyilván annál jobb, minél több pénz áramlik akár ilyen módon is a sportágban. De a BL-szezon hajrája előtt menetközben átjátszani máshoz a jogokat a sportág kedvelőit hozza kellemetlen helyzetbe. Mi annak tudatában írtuk alá nemrég a hűségnyilatkozatot a UPC-nél, hogy legalábbis erre az idényre minden szükséges (sport)adó benne van. Ha jól sejtem, az egyszeri - ezek szerint fölöslegesen - előretervező sportbarátot nem fogja kivásárolni a Digi a szerződéséből...

    Személy szerint a EHF honlapján megtekinthető közvetítéseket nem tartom kellő minőségűnek, és végképp nem élvezhetőnek egy reménybeli BL-döntőhöz illően. Azt viszont nem bánom, hogy a Digi online közvetítése már nem ingyenes, mert a vb-t sem tudtam így normálisan követni: munkaidőben dolgoztam (ez nyilván Kína "hibája"), hétvégén pedig amikor az emberek többsége nem, majdnem a Cunder szintjén mozgott. Persze a Cunder tevékenysége dicséretes, csak a komolyabb összecsapások esetén szinte semmit nem ér, mert éppen csak a mérkőzés követése lehetetlen feladat. Náluk egyébként lehet tudni valamit a kapacitásról és a várható fejlesztésekről? Mert úgy szívesebben támogatná őket az ember, ha látná, hogy mikor és milyen előrelépés várható bizonyos feltételek teljesülése esetén.

    Különben pedig gratulálok a Vácnak! Nem mondom, eleve őket tartottam esélyesebbnek, de nem mertem erre hagyatkozni. Nagyon remélem, hogy a Győr mögötti élmezőny tovább folytatja a hagyományokat, és mindig a hazai csapat nyer - ez pedig a Vác ellen nem lesz sétagalopp, ha idegenben kevésbé veszélyesek is. A Győr elleni döntőben pedig jöhetne sorrendben egy vendég- és egy hazai siker :)
  • Mse
    #47968
    Barca jegyárak
  • Gabess8
    #47967
    BL: Digi Sport Plusz
  • Isthy
    #47966
    Vác-DVSC 30-26 (18-12)

    Bejött, amit pénteken írtam, kikapott a Loki és megfordult a sorrend. Most már a Fradi lányainak a saját kezükben a sorsuk az ezüstérmet illetően. Ha megverik otthon a Vácot az utolsó fordulóban akkor ők az ezüstérmesek. Nagyon gyengén játszott a Loki, a hazaiak végig simán vezetve nyerték a meccset.
  • Mse
    #47965
    Barcelona elleni meccs időpontok


    gratulálok a válogatottnak, ééééééééééés végre Ancsin is pályára lépett :))
  • Isthy
    #47964
    Macedónia-Magyarország 22-29 (6-16)

    A vártnál sokkal simábban hozta a meccset a tartalékos, fiatal csapat. Szép volt fiúk!
  • Isthy
    #47963
    Mai tv-s program:

    Macedónia-Magyarország
    Férfi EB selejtező
    m1 16:55

    A Cunderen:

    Váci NKSE-DVSC
    Női NB I 21. forduló
    17:50
  • Isthy
    #47962
    Anja rövid nyilatkozata, ennyit találtam a neten:

    "Azzal a feltétellel fogadtam el az ajánlatot, hogy ez egy hosszútávú közreműködés lesz. Megkérdeztem, hogy az idei BL győzelem vagy egy "nyerőcsapat" a cél. Azt mondták, hogy az utóbbi. Különben soha nem mentem volna bele. Itt nincsenek hozzászokva a hosszútávon való gondolkodáshoz. Valószínűleg ezért nem nyerték még meg egyszer sem a kupát."
  • Breki33
    #47961
    Érdekes interjú tényleg

    Számomra az is érdekes, hogy most Anja is nagyon csöndben van ezzel kapcsolatban, pedig ő aztán nem az a típus aki csöndben marad, kíváncsi lennék a nyilatkozatára a menesztésével kapcsolatban.
  • Mse
    #47960
    oksi, bár gyanítom megint lesz korlátozás, hogy egy ember mennyit vehet egy bérletre, de majd összeszedem az ismerősöktől a bérleteket, 6-8 jegy belefér, talán :))
  • Isthy
    #47959
    Ez a Valcea vezetése - de a játékosok se különbek - tőlük kb. ez várható. Érdemes elolvasni a handball.hu-n a Kovács Péterrel erről készült interjút. Közben ma délutánra kiderült, hogy Voina mégis kötélnek állt. Tényleg tiszta kabaré
  • Isthy
    #47958
    Az a 3. hely nagyrészt a tavaly őszi "szereplésüknek" köszönhető, most tavasszal már jobbak.