61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #109
    De igen, egy kicsit! Nyugodj meg ez nem nevetséges, körülöttünk többen is hasonlóan reagáltak! Soha nem felejtjük el...
  • Breki33
    #108
    Hajrá

    akkor biztos olvastad a kérdéseim is :-)

    amúgy én igazából Bécsújhely óta vagyok rajongó.

    Igaz már előtte a Dániai vagy Német EB-t is néztem amikor Farkas Ági befutott
  • Breki33
    #107
    és bejuttok?

    a döntőn telt ház lesz sztem
  • Breki33
    #106
    gondoltam

    amúgy mintha már eszmét cseréltünk volna ott
    igazából lehet hogy többször kellett volna beírni

    csak most jutott eszembe, hogy eltűntek az anyázások
  • Isthy
    #105
    Igen, mindkét chatet olvastam és a kézislányok weboldalait rendszeresen látogatom.
    Egyébként amellett, hogy elsősorban Dunaferr rajongó vagyok, többször jártam már a Fradi csarnokban is és szurkoltam a lányoknak a BL-ben ( igaz idén még nem voltam és sajnos már nem is leszek). Az egyikünk egyébként a kis klubunkból Fradi rajongó.
    Hajrá Magyarok!
  • Breki33
    #104
    köszi

    lehet nevetségesen hangzik,
    de nem sírtatok?
  • Breki33
    #103
    Ilyet kihagyni
  • Isthy
    #102
    Az Olimpiát a mi kis csapatunk is tervezi, Zágráb óta gyűjtünk rá! Mi csak az utolsó 3 napra mennénk, amikor a kézilabda, vízilabda és a kajak-kenu elődöntők illetve döntők vannak. Sajnos még a fele hiányzik a pénznek, de reméljük meglesz!
  • Isthy
    #101
    Még tegnap délután regisztráltam, de csak ma írtam a NS-be.
  • Isthy
    #100
    Hát az felejthetetlen emlék! Még vasárnap hajnali 1-kor indult a kis rajongóklubunk (4 fő) innen Kiskőrösről és reggel 8-ra értünk Zágrábba. Mi vettük meg az első jegyeket aznap a döntőre. Délelőtt a csarnoknál találkoztunk a lányokkal és beszélgettünk velük, valamint a gyúróval és Sinka Lászlóval is. Akkor tudtuk meg, hogy többen is lázasok és nem jöttek le délelőtt az átmozgatásra. Aznap az egész környék tele volt Magyarokkal.
    Háromkor nyitották ki a kapukat és bezúdult a Magyar szurkolósereg kb. 15 francia kíséretében...
    A hangulat fantasztikus volt a csarnokban, mindenütt Magyarok, úgy tűnt el se jöttünk otthonról. Mellettünk két horvát hölgy is volt és velünk szurkoltak, a hangosbemondó sokszor magyarul is beszélt. A meccset eksztázisban néztük végig, sajnos a végét mindnyájan tudjuk, de így is gyönyörű volt és megtapsoltuk a lányokat! Egyébként amit Mocsay mondott azt mi is láttuk, a francia öltönyös "uriember" valóban a szünetben a jatékoskijárónál odament a két bíróhoz és hadonászva magyarázott nekik (mi szemben voltunk).
    Hát ennyit tudtam most hirtelen felidézni...
  • Takigabi
    #99
    http://kezilabda.ftc.hu/


    http://ftc.handball.hu/
  • Takigabi
    #98
    amugy már a MAgyar Kupa döntőjére és bronzmeccsére is megvannak a jegyek :)
  • Takigabi
    #97
    foglaltam a jegyet azt beszéltem :)
  • Breki33
    #96
    Én igazából fradis vagyok de jártam már a Győr honlabján sőt Görbéén is.

    Gini és Susu chatjét olvastátok?
  • Breki33
    #95
    te mittomén mit beszéltél vele?
  • Breki33
    #94
    Szia :-)
    lejárt az egy nap?

    Ja akkor verték meg először Prokopot ha jól emlékszem P
    Hú elmentél Zágrábba

    Én az Olimpián gondolkozom, de frászt kapnék ha kimennénk aztán nem jutnék ki a meccsekre.

    Amúgy mesélhetnél a döntőről.
  • Isthy
    #93
    Minden kézilabdát szerető szurkolónak:
    Handball.hu
    Itt pedig tájékozódhattok a TV közvetítésekről:
    HANDBALLnet
    Jobboldalt felül van a link.
  • Takigabi
    #92
    ismerem :P
    azért thx
  • Isthy
    #91
    Yeeeessss! HAJRÁ DUNAFERR!

    Itt nézzetek szét: Dunaferr Női kézilabdacsapat

    Jó böngészést!
  • Isthy
    #90
    Igen Ő is volt a világ legjobb játékosa és ráadásul minden európai kupát megnyert a Dunaferrel.
    1995: KEK
    1998: EHF Kupa
    1999: BEK

    Azér ez nem semmi!!!
  • Takigabi
    #89
    nekem is :)
    hajrá Dunaferr :P
  • Takigabi
    #88
    mittomén
  • Isthy
    #87
    Üdv mindenkinek!

    Ahogy ígértem itt vagyok. Annyit mondhatok nektek, hogy pokol vár a Slagelsere a Jégcsarnokban!!!

    Nekem szerencsére már van némi tapasztalatom erről (1999: az a csodálatos meccs a Hypo ellen, majd utána a döntő a Ljubljana ellen, hatezer ember tombolása) még ma is beleborzongok az élményt felidézve. Talán a Zágrábban a VB döntőn éltem át ahhoz fogható hangulatot.

    Szerintem nem szabad kihagynotok, nekem már le van foglalva a jegyem. HAJRÁ CSAJOK!!!
  • Breki33
    #86
    komoly?

    a világ legjobb játékosa volt
  • Takigabi
    #85
    vele beszélhettem :) amikor foglaltam a jegyet
  • Breki33
    #84
    Sáriné Kocsis Erzsébet, a dunaújvárosi kézilabda klub technikai igazgatója a WestelPressnek elmondta: szívesen elkerülték volna a dánokat a Bajnokok Ligája elődöntőjében, de persze itt már nincsenek rosszabb, vagy jobb csapatok.
    "Nagyon kemény ellenfél a Slagelse, ezt a Ferencváros is megtapasztalta. Természetesen bízunk a továbbjutásban, mert jó csapatunk van és fantasztikus közönségünk és, hogy minél többen biztathassanak bennünket, a mérkőzést a dunaújvárosi jégcsarnokba visszük" - mondta a szakvezetőnő.
  • Breki33
    #83
  • Breki33
    #82
    Jégcsarnokban a Slagelse ellen

    Bár még a pontos időpont nem ismert, az már biztos, hogy a dunaújvárosi jégcsarnokban fogadja a Slagelse együttesét a Dunaferr női kézilabda csapata a Bajnokok Ligája elődöntőjének első mérkőzésén.

    Akár csak egy évvel ezelőtt, ezúttal is a jégcsarnokban méri össze erejét először a Dunaferr és a Slagelse női kézilabda csapata. Míg tavaly az EHF Kupa fináléjában, ezúttal természetesen a Bajnokok Ligájában csap majd össze egymással a két alakulat. Az első, dunaújvárosi mérkőzés pontos időpontja még nem ismert, ám a szakosztály vezetésének tájékoztatása szerint egy-két napon belül eldől, hogy 17-én, vagy 18-án kerül sor az idevágóra. Szintén az első mérkőzéshez kapcsolódó hír, hogy a szakosztály reményei szerint a jövő hét közepétől már a drukkerek is hozzájuthatnak a BL-elődöntő belépőjegyeihez.
  • Breki33
    #81
    Péntek: Magyarország–Egyiptom, 17 (magyar idő szerint)

    Nemtudjátok adja valamelyik TV?
  • Breki33
    #80
    beszőlhatsz neki 6000-ért P
  • Takigabi
    #79
    simán kerülhetett oda szurkoló ugyanis ott vannak a VIP helyek
  • Takigabi
    #78
    nem mert pont a másik oldalon ültem
  • Breki33
    #77
    jó ezt tudom, de miért?
    és egyáltalán, hogy került oda szurkoló
    te ezt a jelenetet élőben is láttad?
  • Takigabi
    #76
    mert kikaptak azért mutogatott és egy nagy sörhasú szurkolónak :)
  • Breki33
    #75
    te tudod végulis miért mutogatott és kinek?
  • Takigabi
    #74
    jaja Slagelse
  • Breki33
    #73
    a leszbi ellen? :-)

    a Larvik elleni se volt semmi
  • Takigabi
    #72
    Népligetben most először
  • Breki33
    #71
    és eddig is voltál kintmeccsen?
    pl a népligetben
  • Takigabi
    #70
    sztem van rajta zoom is nemtom milyen nemértek hozzá :) ,most kapta valamikor