61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Takigabi
    #149
    inkább pihentetik a nagyokat mert azért Görbicz is elég fiatal :) és Nitescu nem vehető fiatalnak mégis játszottt :)
    amugy a kezdőcsapatban ott volt egy csomó jó játékos (Vérten,Mehlmann,Mörtell..)csak a cserék voltak gyengék
  • Takigabi
    #148
    az eredményt látva igen de igy a tornagyőzelemre is van esély.
  • Takigabi
    #147
    hát nem :((
  • Breki33
    #146
    tőle is jegyet vettél?
    remélem nálad volt a fényképeződ P
  • Breki33
    #145
    Fiatalokat játszatnak :-)
  • Breki33
    #144
    Akkor lehet megnyertük?
  • Takigabi
    #143
    ja azért az autogramm Görbicztől megvan :)
  • Takigabi
    #142
    szvsz annyira a férfiak csoportja nem jó nekünk simán kerülhettünk volna gyengébb csoportba is.Németek azért nagyon ott vannak
  • Takigabi
    #141
    Egyiptom - Németország 26-25 (14-15)
    ezt az égést
  • Takigabi
    #140

    Magyarország - Görögország 27-23 (12-12)

    Jól kezdtek a magyarok, 8-3-ra elhúztak, de később a könnyelműség megbosszulta magát, és felzárkózott a rivális. A folytatásban már jobban védekeztek a vendégek, és így - ha a vártnál nehezebben is, de - nyertek.
  • Takigabi
    #139
    Annyira nem is rossz ez a Spartacus végig tartották magukat volt amikor 3al vezettek (többször is), a Győr viszont elég durván játszott és nagyon csúnyán, összevissza dobálták el a labdákat ,eléggé égtek.Szvsz ilyen játékkal ki is kaphattak volna,de azért a végén megrázták magukat és nyertek 4el .Viszont nem játszott Sirina, Görbicz, Dokic , Jókai
  • Breki33
    #138
    hát

    no comment biróküldés, ha kint kezdenénk és korrekt bíráskodás egyértelműre mondanám

    viszont szeretnélek felkérni, hogy tippelj az Olimpiára :-)

    hol lehet olvasni amúgy nyilatkozatokat?
  • Breki33
    #137
    szia

    tényleg a fiuk ma már játszottak?
  • Isthy
    #136
    Bizony Sinka László kezét erősen szorongatta Fortuna a sorsoláson. Igen, amint látod valamit megéreztem 11:53-kor és totálra bejött a kívánságom!
    Ahogy azóta hallottam a nyilatkozatokat mindenki elégedett és ez így van jól.
    Mit szólsz a Dunaferr idengenbeli meccsének bíró és ellenőrküldéséhez??? Itt bezzeg rosszul áll a szénánk, itthon nagyon kell nyernünk!
    A Győrnek úgy tűnik nem lesz ilyen problémája.
  • SZT
    #135
    Üdv mindenkinek!
    Remélem jókat fogunk dumálni, és együtt szurkolunk a csajok-
    ért, és a srácokért.
  • Breki33
    #134
    telibetaláltad?
    ez komoly?
  • Isthy
    #133
    Yeeessss!!! Így legyen ötösöm a lottón!!!
    A csoportunk pontosan úgy alakult a lányoknál ahogy szerettem volna és a fiúké is nagyon jó.
    A lányokét lásd előbb.
    A fiúk:
    Németország
    Franciaország
    Egyiptom
    Görögország
    Brazília

    KÖSZÖNJÜK FORTUNA!!!

  • Isthy
    #132
    Gondolom azóta kitaláltad, hogy Kőbányára ment...
  • Isthy
    #131
    Mondjuk kiegyeznék egy ilyen csoporttal:
    Magyarország
    Ukrajna
    Kína
    Görögország
    Brazília
  • Isthy
    #130
    Most volt az olimpiai sorsolás 10-től, de sajnos még nem tudok semmit. Ti tudtok már valamit?
    Meg vannak a bíróküldések a BL és az EHF Kupa meccsekre:

    Dunaferr-Slagelse itthon: görög bírók, bolgár ellenőrrel és most figyeljetek, idegenben: francia bírók, román ellenőrrel!!!

    Győr-Vag itthon: orosz bírók, makedón ellenőrrel és idegenben: litván bírók, portugál ellenőrrel.
  • Breki33
    #129
    Azért a fiúkról is

    A nyári játékok kézilabdatornáinak főpróbája, a háromnapos athéni előolimpia pénteken a magyar és az egyiptomi férfiválogatott összecsapásával kezdődött meg az ötkarikás kézilabda-küzdelmek csoportmérkőzéseinek otthont adó létesítményben, a Faliro Sport Pavilionban. Itt rendezik meg szombaton a férfi és a női olimpiai csoportok sorsolását.

    Remek rajt Egyiptom ellen
    Magyarország-Egyiptom 30-25

    A találkozót kisebb döccenőkkel kezdő magyar együttes sok helyzetet kihagyott, átlövői rendre pontatlanul céloztak. A francia bírók sem kímélték a Skaliczki-csapatot...

  • Breki33
    #128
    nagyon fontos lenne most elkalapálni őket és akkor kint is könyebb lenne

    bár amennyi dán a Slagense-ben játszik :-)
  • Breki33
    #127
    a Spartacus vagy a Győr? P
  • Breki33
    #126
    kérdés mit szeretnénk

  • Takigabi
    #125
    Korea hát lehet
    de sztem a Dánok nagyon ott lesznek
  • Takigabi
    #124
    Kökény aláirása nekem is megvan :) a Fradi meccsen szereztem tőle
  • Takigabi
    #123
    Ma megyek Spartacus - Győrre :)
    itt van 15 percre :P
  • Isthy
    #122
    Bárcsak már ott tartanánk, hogy a döntőben vagyunk és benn ülünk a csarnokban extázisban szurkolva!!! Egyébként ma rendezik a csoportbeosztások sorsolását Athénban. Érdekes estének nézünk elébe, remélem Fortuna egy kicsit ránk mosolyog!?!
  • Breki33
    #121
    Korea ellen nem? P
  • Breki33
    #120
    oké nekem Kökéék aláírása van meg mikor visszajöttek az olimpiáról balcsin találkoztam velük és a többi akkori olimpiai bajnok és érmes Olimpikonnal :-)
    (Czene, Kovács Ági, Kökény, Kántor stb. persze nem az összessel)
  • Takigabi
    #119
    ha megint Dánia Magyarország döntő lenne hát lehet kicsit zgulnék
  • Takigabi
    #118
    a VB döntőn én nem sírtam a végét (a hosszabitást)szinte már nem is néztem olyan ideges voltam
  • Takigabi
    #117
    lol tiszta chat :)))
  • Isthy
    #116
    Igen ez így van, de itt mindezt megtehetjük. Nemsokára, ha visszakapom a szkennerem akkor beolvasatom vele és beszúrom nektek ide azt az üdvözlő képeslapot (A4-es méretű, bekeretezett)ami a Sydneyben ezüstérmes válogatottat ábrázolja, mindenki aláírásával.
    Bocsi, de sajnos most mennem kell, holnap benézek!
  • Isthy
    #115
    Mi együtt néztük négyen anno egymás után a két döntőt (vízilabda és kézilabda) hajnalban (előtte meg a kajak-kenut)és akkor nagyon örültünk és kicsit bosszankodtunk.
    A rohanással kapcsolatban egy kollégám mondását idézném, mely már klasszikussá vált: "Kapkodás csak légyfogásnál jó!"
    Hmmm...
  • Breki33
    #114
    csak oda aninomik is írhatnak és nem igazán lehet linkelni és képeket beszúrni
  • Isthy
    #113
    Az az igazság, hogy igazából a Vízilabda miatt aggódunk, oda már kevés jegy van és az is iszonyúan drága! Szerencsére a kézilabda és a kajak-kenu sokkal olcsóbb.
  • Breki33
    #112
    én nem sirtam

    nem tudtam
    de ott biztos sirtam volna

    Amúgy annó az Olimpián átrohantam anyámhoz, hogy ez már megvan. Azóta megfogadtam nem rohanok.
  • Isthy
    #111
    Igen már talán sikerült elérnünk, hogy kultúráltabb lett az NS kézifórum. Csak maradjon is így.
  • Isthy
    #110
    A hivatalos weboldal szerint még vannak jegyek. Reménykedünk, még sosem fordult elő, hogy nem sikerült, pedig pl. Ljubljanában az 1999-es BEK döntő visszavágójára is a helyszínen délután vettünk jegyet.