61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Breki33
    #189
    feldugta volna magának P
  • Breki33
    #188
    Szia

    Arra gondolsz amit idéztem?
    Egyetértek
  • SZT
    #187
    Épp most adott összef. a SP.1 a Fradi-Slagelse meccsről.
    A végén A.A. megint hozta magát a végén. Akár hányszor látom mindig felidegesít a tábla csapkodása, pedig 7-el nyertek. Te jó ég, mit csinált volna ha zakó a vége??
  • SZT
    #186
    Üdv.
    A NS. hozzászólói között, sokan ócsárolják Mocsait. Én nemrétek egyet velük.Mondom ezt azért, mert a lányok maximálisan kiállnak, a kapitány mellett. /lásd:Pálinger
    03.11./ nyilatkozata. Én bízom a kapitányban, és a lányokban. Remélem az OLIMPIÁN sok örömünk lessz a csapatban!
    HAJRÁ CSAJOK....HAJRÁ MAGYAROK!!!!!!!!
  • Isthy
    #185
    Egy kis előzetes, lehet mazsolázgatni, a női csapatok olimpiai csoportprogramja:

    augusztus 15., vasárnap
    Kína - Magyarország
    Dánia - Franciaország
    Görögország - Brazília
    Spanyolország - Angola

    augusztus 17., kedd
    Magyarország - Görögország
    Franciaország - Spanyolország
    Ukrajna - Kína
    Korea - Dánia

    augusztus 19., csütörtök
    Angola - Korea
    Brazília - Ukrajna
    Spanyolország - Dánia
    Görögország - Kína

    augusztus 21., szombat
    Brazília - Magyarország
    Angola - Franciaország
    Ukrajna - Görögország
    Korea - Spanyolország

    augusztus 23., hétfő
    Dánia - Angola
    Kína - Brazília
    Franciaország - Korea
    Magyarország - Ukrajna

    a további program:
    augusztus 26., csütörtök
    negyeddöntők

    augusztus 27., péntek
    elődöntők

    augusztus 28., szombat
    helyosztók az 5-8. helyért
    bronzmérkőzés

    augusztus 29., vasárnap
    helyosztók (5. és 7. helyért)
    döntő.
  • Isthy
    #184
    Igen pénteken a Sport1 adja a Fradi-Győr kupameccset 18.00-tól. Másnap pedig az m2 a döntőt, ha minden igaz.
  • Breki33
    #183
    pénteken lesz fradi-győr?

    a férfiakhoz mit szóltok?
  • Breki33
    #182
    jólvanna mindjárt kapsz egy fityiszt P
  • Isthy
    #181
    A pontos meccsidőpontok:
    Dunaferr-Slagelse április 18. 18 óra Jégcsarnok
    visszavágó: április 25. 16.15
    A Győrről még nincs megegyezés.
  • Takigabi
    #180
    már le vannak foglalva :)
  • Breki33
    #179
    A nagy érdeklődésre való tekintettel a Dunaferr-Slegalse női BL-elődöntő első összecsapását nem a kézilabda, hanem a szomszédos jégkorongcsarnokban kerül megrendezésre Dunaújvárosban. A sportághoz kapcsolódó hír, hogy a női MK-elődöntőre a Ferencváros szurkolóinak kétezer forintos áron száz darab belépőt biztosítanak a győri rendezők, amelyeket március 29-ig árusítanak a fővárosi csapat népligeti "otthonában".
  • Breki33
    #178
    Neis mond majd frászt kaptam mit töketlenkedtek.
    Elhiszem, hogy megunta.

    Amúgy a többiek nélkül nemtom hol lennénk de az olimpián biztos nem!
  • Grenzjager
    #177
    A Hernandez megy majd az olimpiára??? érdekes lenne a "magyar" válogatott : Hernández- Diaz, Perez, ...stb...
    Csak akkor már azt nem értem, hogy a szegedi Eklemovicsnak miért nem adták meg a magyar állampolgárságot, ő kizárólag ezért nem játszott majdnem 2 évig a szerb válogatottban.......és legalább tud magyarul nem ugy mint a kubaiak...Hernandez meg nem is él itt.........
  • Breki33
    #176
    Az athéni kézilabda-előolimpián a magyar férfiválogatott nyolcgólos vereséget szenvedett az Európa-bajnok, világbajnoki ezüstérmes németektől, s ezzel a második helyen végzett.

    Előolimpia, Athén
    Németország–Magyarország 30–22 (12–11)
    Ld: Stefan 8, ill. Pásztor 7, Pérez 6

    Görögország–Egyiptom 31–25 (17–12)

    A torna végeredménye:
    1. Németország 4 pont
    2. Magyarország 4 pont
    3. Görögország 2 pont
    4. Egyiptom 2 pont
  • Breki33
    #175
    hát ezt mondta Gini is
    egy hülye ezt mondta neki
    "Sosem bocsátom meg nektek ezt az ezüstérmet"

    És valami olyasmit válaszolt, hogy "akkor képzeld én mit érezhetek"
  • Breki33
    #174
    minden szóval egyetértek
  • Isthy
    #173
    Gondoljatok bele mit érezhettek ők ott a döntő után, hogy elvesztették annyi értük rajongó, szurkoló magyar előtt! Micsoda érzés lehetett... Szerintem senkinek sem fájt jobban mint nekik...
  • Isthy
    #172
    Én nem azt mondtam, hogy az ő számlájára írom az egészet, csak azt ,hogy van benne része neki is, ugyanúgy ahogy a sikerekben is. Tanuljon belőle, mondjuk például az olimpiára.
    Egyébként pedig egyáltalán nem becsülöm le az ezüstérmet, nagyon örülök neki hisz iszonyú sokat tettek érte mindnyájan.
  • Isthy
    #171
    A VB-vel kapcsolatban egyetértünk, Sydneyben pedig szerintem bízott a rutinos játékosaiban és csak a legvégén akart időt kérni. Nem jött be és ez lett a vége.

    Megnéztem a videót, elég érdekes, főleg a meg nem adott góljának körülményei. A bíró aki az alapvonalról befújta a lépéshibát, szerintem nem sokat láthatott az Anitából, mert néha hárman, néha meg négyen takarták előtte a kilátást.
    Kár, hogy így történt...
    A második részben a bal szélről lőtt pimasz gólja nagyon jellemző rá, kívánjunk minél több ilyet!
  • Breki33
    #170
    én senki számlájára nem írom. talán (csak a bírókéra).
    Vagy speciel az Az Astra Zeneca kupát aki kitalálta hogy jégveremben játszák...

    És nem azt mondom, hogy sose hibázott de azért valaki csak felkészítette azokat a csajokat, és az élvonalban van velük azóta. Csak magyarországon szokásos ezüstérmek után az edző fejét követelni, megmondani, hogy miként tudnám jobban, kinek kellett volna játszania.

    Ezt nevezem én aranycsapat szindrómának és egyszer már szétvertük ezzel a világ legjobb csapatát.

    Nekem az a véleményem, hogy nem kell mindig felelősöket keresni, fejeket követelni kapitányt cserélni, hanem OKULNI !!!

    Lást fociban ahogy pl az Olaszok teszik.
    Én Trappatonit már rég leváltottam volna, de ők nem.
    Pedig ........
    Na mindegy

    Sztem ezen felesleges elmélkednünk
    egyrészt csak vita lenne belőle
    másrészt gondolom olimpia előtt tisem akarnátok új kapitányt.

    Én elfogadom természetesen a ti véleményeteket, de én így látom
  • Takigabi
    #169
    én meg azt mondom hogy Sydneyben is ő baxta el meg most is mert összevissza cserélt és nem pihentette a sztárokat , Sydneyben poedig nem tudott időt kérni, bezzeg Elefántcsontpart ellen amikor 10el vezettünk akkor időt kért és lehozta a kapust
  • Isthy
    #168
    Azért a VB döntő elvesztésében van része neki is rendesen. Az általa kivitt és ki nem vitt, valamint a nem játszatott, vagy alig játszatott játékosok miatt teljesen kizsigerelt (idegileg és fizikailag fáradt) alapcsapat a döntő végén már nem bírta a nyomást. Ez bizony nem a játékosok számlájára írandó.
    Én azt mondom, hogy a lányok hatalmasat játszottak és ezért is tapsoltam és könnyeztem meg őket a vereség ellenére is.
  • Breki33
    #167
    azt ne mond hogy egy az egyben ő tehet róla P
  • Takigabi
    #166
    azt ne mondd hogy nem tehet róla hogy mind2x kikaptunk...
  • Takigabi
    #165
    Heaven and hell
  • Breki33
    #164
    Ebben nem értünk egyet
  • Takigabi
    #163
    hát Mocsainak sztem már az olimpia után le kellett volna mondania , a vb döntő után pedig már kötelező lett volna ...
  • Breki33
    #162
    most olvasom

    "A világszerte sikerkapitányként elkönyvelt és athéni sorsoláson is hatalmas tiszteletnek, népszerűségnek örvendő Mocsai Lajos "

    lám máshol megbecsülik


    Amúgy Németh Andrásról jut eszembe remélek kikérik a véleményét (BL), szerintem tudna egypár dolgot mondani. És a Fradi meccseiből is lehet okosodni.
  • Isthy
    #161
    Én sem! :-)))
    Egyébként azért ugrott be ez, mert Újvárosban Takinak is becézték.
    Mit szóltok a Sportban a nyilatkozatokhoz? Elégedettnek tűnnek a szakemberek és a játékosok.
    Szerintem a fiúknak reálissá vált az 5-8. hely megszerzése, ennél feljebb... hát az iszonyatosan nagy bravúr lenne!!!
    A lányoknak jó a csoportjuk, Ukrajna lehet veszélyes, velük fogunk küzdeni a csoportelsőségért. A csoportmeccseken be lehet melegedni és rá lehet hangolódni a játékra (ahogy Németh András is mondta) miközben a cserék is szóhoz juthatnak és pihenhetnek a kulcsjátékosok. A másik csoport iszonyú gyilkos! Innen talán csoportelsőségünk esetén a spanyolok jöhetnének és a négybe juthatunk ellenük. Utána pedig... háááát határ a csillagos ég! Bizom a lányokban.
  • Breki33
    #160
    de miatta?

    pedig nem bánnám ha ő lennél :-)
  • Takigabi
    #159
    látod ez a szerencse másoknak a Takigabi névre nem lány ugrik be :)
  • Takigabi
    #158
    nem spuriztak el
  • Breki33
    #157
    Takács Gabi?

    érdekes erre nem is gondoltam
  • Isthy
    #156
    Az autogramm adás alatt-után nem beszélgettetek?
    Egyébként tetszik a nickneved, engem egy szőke, nagyon csinos játékosra emlékeztet, aki az egyik kedvencem volt és azon a bizonyos Hypo meccsen döntőt érő hetesgólt dobott.
  • Isthy
    #155
    Én viszont azt mondom neked, hogy sokkal jobb, hogy itt vagyunk és nem a szlovénokkal meg az izlandiakkal kell játszani a görögök és az egyiptomiak helyett. Az első két kalapból a másik kettő sem könnyebb (spanyol,horvát).
  • Isthy
    #154
    A nyilatkozatokat a rádiókban hallottam (Kossuth és Petőfi).
    A tippelést természetesen majd megejtem, de hogy mikor azt még nem tudom, majd igyekszem elkapni az ihletett pillanatot. ;-)
  • Takigabi
    #153
    kb 300 as csarnok mondjuk meg is telt
    a pihentetett játékosok alattunk ültek mert a nézők pedig kb 2 méterrel a pálya felett ültek egy erkélyszerűségen amikor vége lett a meccsnek akkkor haver leszólt neki a és kért tőle autogrammot :)
  • Breki33
    #152
    Na és, hogy kaptál autogrammot?
    Mesélj
  • Breki33
    #151
    Németekre írtam te :-)
  • Breki33
    #150
    arra gondoltam :-)