61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • SZT
    #509
    Na mit szóltok hozzá milyen véletlenek vannak!!!
    Amikor az NS.-fórumon írtam, hogy valami sumákot sejtek a dologban, voltak akik rendesen kételkedtek.
    Szerintem ilyen véletlenek nincsenek. Hiába, a pénz nagy úr!
  • Breki33
    #508
    A Győri Graboplast ETO KC hazai pályán játszik először a dán Viborg ellen a női kézilabda EHF Kupa döntőjében. Az első találkozóra május 16–án, míg a visszavágó május 22–én vagy 23–án lesz.


    Mily meglepő
    de nem mulatságos
  • Takigabi
    #507
  • Breki33
    #506
    A Dánokat kiütöttük volna akkor.
    És ígyis azért fáj mert jobb a Dunaferr de most megint nézhetjuk a nagyarcokat.

    Nemigaz, hogy ilyen durván játszhatnak és minket szórnak ki.
    És nemigaz, hogy nem lehet elérni, hogy ne mindig ellenünk fujjanak büntetlenül.

    Egy előnye van, hogy jobban ki tudják pihenni magukat az Olimpia előtt.

    ÉNIS GRATULÁLOK A DUNAÚJVÁROSNAK AZ EDDIGI MECCSEKÉRT (Ezt kivéve)

    ÉS HAJRÁ GYŐR
  • Isthy
    #505
    Megnéztem a meccset, igaza volt a Szilárdnak, a támadójátékon múlott. Boki iszonyúan hiányzott!!! Szerencsére a Bába Misi szerint a sérülés nem súlyos, így játszani fog majd talán már a Fradi ellen is. Ezen a meccsen már nem merték kockáztatni a játékát a rásérülés veszélye miatt.
    Nélküle nagyon gyenge volt a támadójátékunk és a dánoknak is könnyebb volt védekezni. Sajnos ott a 6. percben (4:1-nél) eldőlt a továbbjutás, a lányoknak csak akkor lett volna esélyük, ha mindenki kiválóan játszik, de ma ráadásul senkinek sem ment igazán.
    Nem tudom szerintetek a dánok mire mentek volna Petrovics nélkül a Jégcsarnokban???

    De azért SZÉP VOLT LÁNYOK és most már MINDENT BELE, HAJRÁ GYŐR!!!
  • Breki33
    #504
    Ha ezek olyan sérülést okoztak, hogy a világ legjobb játékosa nem mehet az olimpiára...



  • Breki33
    #503
    Én nemtom megnézem-e
    egyszerűen, csak velünk müvelhetik ezt.


    Állítom, hogy a Dunaferr a jobb csapat.
    Erre nézhetem ez a lk agonizálását.
  • Isthy
    #502
    Egyenlőre nem tudok mit mondani, majd ha láttam is, utána nyilatkozom...
  • Breki33
    #501
    Ezt nem hiszem el

    Inkább nem mondok semmit, mert nagyon csúnyát írnék.
  • Isthy
    #500
    Röviden a következő: A dánok csak a meccs helyétől 30km-re tudtak(????) szállást adni a magyaroknak, így a holnapi délelőtti edzésre busszal kellett volna menni (meg a meccsre is), de 1 nap le buszozni 2x oda -vissza az utat sok idő!!!Ami meg nincs!Ezért a csapat saját költségén a helyszinen bérelt szobákat!!!!!
    No comment...

  • MrSpock
    #499
    Mi volt?
    Hajrá Dunaferr!
    Szétverjük őket!
  • Isthy
    #498
    Mit szóltok a Slagelse legújabb szemét húzásához? Nevetséges, ugyanakkor bosszantó. Remélem a lányokat kellően felspanolták és úgy járnak mint a Podgorica!!!
  • Isthy
    #497
    Női EHF Kupa, elődöntő, visszavágó:
    Vag HK (norvég)-Győri Graboplast ETO KC 29-26 (13-9)
    Továbbjutott: a Győr, 55-49-es összesítéssel.
    Szép volt Győr! Holnap a Dunaferr is követ benneteket!
  • Isthy
    #496
    Mondjuk 2004. augusztus 29-én vasárnap este Athénban
  • Breki33
    #495
    reméljük az év meccse, később... lesz
  • Breki33
    #494
    reméljük az év meccse később, lesz
  • Breki33
    #493
    reméljük az év meccse később lesz
  • Takigabi
    #492
    a napkelte ismétlése megy az év meccse helyett
  • Takigabi
    #491
    hihetetlen
  • Isthy
    #490
    Reméljük a végeredmény is hasonló lesz.
    Online:
    DO
  • Breki33
    #489
    Utoljára a Magyar-Norvégot hallgattam rádión az Olimpián
  • Isthy
    #488
    A Petőfi Rádió adja.
  • Breki33
    #487
    bki nem lehet valahova reklamáló levelet írni?
    rádió se adja?
  • Isthy
    #486
    Gondolom már ti is hallottátok, sajnos bejött a tegnapi jóslatom. Élvezhetjük a roppant fontos reggeli napkelte ismétlését a mérkőzés időpontjában. Aztán majd 18:00-tól nézhetjük a meccset felvételről.
    Gratulálok m2 és főleg Gyárfás "úr"!
  • Isthy
    #485
    Én is olvastam a chatet és egyetértek a Dettivel. No persze utána pedig EB arany, hiszen 3 a magyar igazság!
  • Breki33
    #484
    Totti 2004-04-20 13:06:00
    Szia Detti!
    Vasárnap fantasztikusan játszottatok, így tovább a visszavágón is és akkor nem lesz gond.Hajrá, D.ferr!!!
    Ha választani lehetne:
    BL-győzelem v. olimpiai arany?

    Ferling Bernadett 2004-04-21 13:34
    Ebben a sorrendben:))


    Feca 2004-04-20 12:12:15
    Szia Detti!
    Csak az lenne a kérdésem, hogy hol lehet hozzátok masszőrnek jelentkezni?Nem lenne jobb nektek 1 huszonéves, helyes masszőr?

    Ferling Bernadett 2004-04-21 13:28
    Nagyon jó masszőrünk van, köszönjük:)))
  • Breki33
    #483
    Hátha olyan jó csapatuk lenne mint rég és nem lenne állandóan balhé velük akkor...
  • Isthy
    #482
    "A női kézilabda-bajnokság alapszakaszában rendhagyó modón és versenyen kívül részt vett a Hypo Niederösterreich együttese, ám a honi szövetség elnöksége arról döntött, hogy a következő, 2004-05-ös bajnokságban már nem szerepelhetnek ebben a formában az osztrákok. Azt azonban elképzelhetőnek tartják a szövetség, döntési helyzetben lévő illetékesei, hogy az alapszakasz első négy helyezett együttesével valamilyen kupaformában mégis megmérkőzne a Hypo."

    Az én véleményem: Nagyon helyes, hogy nem szerepelnek a bajnokságban, amit idén csináltak az undorító volt. Arra pedig végképp nincs szükség, hogy az első négy csapatunk amúgy is zsúfolt programját tovább nehezítsük.
    Kinek kellett ez a felemás döntés? Menjenek vissza haza és játszanak otthon!

  • Breki33
    #481
    mi a döntés?
  • Isthy
    #480
    Remélem én is, hogy valaki észhez téríti őket...

    Mit szóltok a Hypoval kapcsolatos döntéshez?
  • Breki33
    #479
    hátha ezt megcsinálják
  • Isthy
    #478
    A mérkőzés időpontja már több mint 3 hete ismert, nem volt még idejük a műsorkiírást megváltoztatni?
    Szerintem nem is fogják (akarják), majd nézhetjük felvételről a meccset. Gyárfás "úr" már többször bizonyította, hogy **arik a kézilabdára.
    Bezzeg, ha vizes sportról lenne szó... Lásd vízilabda, annak kedvéért bizony már meg is történt kb. 2 hónapja, hogy előrehozta a napkelte ismétlést 1 órával.
    Félreértés ne essék, a vízilabdát is nagyon szeretem és annak idején örültem is, hogy élőben láthattuk azt a meccset (BL csoportmeccs).
  • Takigabi
    #477
    csak előre rakják
  • Isthy
    #476
    Nem akarlak felidegesíteni, de egyelőre ez van...
    Vasárnapi műsor
  • Takigabi
    #475
    hát ha nem élőben adják akkor baxxák meg
  • Isthy
    #474
    A BL meccs 25-én 16:15-kor lesz!

    A Győrt sajnos megint nem adják, legalábbis legjobb tudomásom szerint. Sőt tegnap hallottam a Petőfin a szombati Lelátó tervezett tudósításait és abban sem szerepelt. Tehát úgy néz ki, még csak rádiós tudósítás sem lesz... (A mérkőzés egyébként szombaton 16:15-kor kezdődik)

    Visszatérve a Dunaferre, nem tudom az m2 élőben adja-e, mert ugyebár ez az időpont ütközik a Gyárfás féle kirobbanthatatlan napkelte ismétléssel.
  • Breki33
    #473
    oks de én mit kérdeztem? :-)

    asszem idegbajt fogok kapni ezen a meccsen
  • Takigabi
    #472
    biztos azért irnak a fórumba mert Detti megigérte valamelyik szurkolónak a Nemzeti Sport Sztárchatjében :)
  • Breki33
    #471


    győzni fogunk
  • Breki33
    #470
    hánykor lessz a mecs?

    A Győrt mostsem adják?