61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #56544
    Kíváncsi vagyok megengedik-e nekünk, hogy legyőzzük hazai pályán a brazilokat. Pedig lenne esélyünk rá, de szinte biztos vagyok benne, hogy érdekes bíráskodás lesz...
  • Isthy
    #56543
    Én meg valószínűleg egy meccsen sem, pedig Debrecent beterveztem...

    Ha már válogatott:
    Ha jók az infóim, akkor augusztus 4-től készül együtt az "A" és "B" keret - utóbbi örömteli döntés - egy hétig. A végén Kecskeméten lesz egy torna 8-10. között, ahol a mi 2 csapatunkon kívül a románok és az angolaiak vesznek részt.
  • Breki33
    #56542
    Vb-döntőben a magyarok!

    Két szettben legyőzte Ukrajnát a brazíliai strandkézilabda-világbajnokság elődöntőjében a magyar női válogatott, így története során először vb-döntőt játszhat!
    A 2013-ban Eb-győztes, Világjátékok-ezüstérmes magyar együttes ellenfele a vasárnapi fináléban a címvédő, egyben a tavalyi Világjátékokon győztes házigazda brazil csapat lesz.

    6. strandkézilabda világbajnokság, Brazília
    Elődöntők:
    MAGYARORSZÁG-UKRAJNA 2:0 (17-15, 19-10)
    BRAZÍLIA-NORVÉGIA 2:1 (14-17, 22-8, 18-17)

    A további program:
    Július 27.
    Döntő:
    18:00 Brazília-Magyarország

    A magyar női válogatott vb-kerete:
    Bozsó Nóra, Csiki Renáta, Fekete Bozsana, Gróz Kitti, Győri Ágnes, Karsai Roberta, Kretz Fruzsina, Németh Lilla, Tóth Emese Szilvia, Zsigmond Adrienn

    Szövetségi kapitány: Gróz János
    Edző: Gróz-Rovnyai Mariann
    Technikai vezető: Langauf István
    Masszőr: Erős Tamás

    Hajrà Magyarok!
  • Zóanagyvarázsló
    #56541
    Nem is hiszem, hogy a népligeti tirnáig várható tőlünk jó játék, eleve szeptember végére kell csak igazán belelendülnünk. Én a norvégok elleni találkozót láttam, de a fő tapasztalat az volt, hogy a leterhelt csapatunkon úgy futottak át az északiak, mint tavaly idény közben. Nem szeretném ezt mérvadónak tekinteni.

    Azt pedig nagyon remélem, hogy Tomori mellé felnő valamelyik átlövőnk, mert Sóska nem éppen a klasszikus nehéztüzérség, tavaly gyenge évet is zárt (előtte pedig több igencsak jót), Laura pedig nemzetközi szintű védelmeket nem fog egyedül megverni, neki segítség kell, hogy sistergős lövéssei ülhessenek.
  • Zóanagyvarázsló
    #56540
    Annyival csak nem jobbak Győrben a fizetések, hogy bárki is fütyörésszen az árak miatt örömében :)

    Komolyra fordítva a szót... Inkább nem mondom, vulgáris lenne. Egy biztos: én nem leszek ott az összes Eb-meccsünkön, így legalább szbadságot sem kell tartalékolnom direkt miatta.
  • kaloz174
    #56539
    Tegnap Siófokon játszott a Fradi. A második félidőt láttam csak, annak alapján elég "barátságos" találkozó lehetett az egész.
    Túl sok új még nem derült ki egyik csapatról sem. (Labdás edzést tartottak.)
    Többek mellett Orbán Anna valamiért még mindig nem játszott, bár kérdésemre azt válaszolta, hogy minden rendben vele.
  • Isthy
    #56538
    Az ifjúsági válogatottunk a mai utolsó csoportmeccsét is megnyerte a japánok ellen, így 100 %-os teljesítménnyel csoport elsők lettek!
    A nyolcaddöntőben minden bizonnyal az A csoportban 4. helyezett hollandok ellen játszanak a lányok.
  • Gabess8
    #56537
    Igazi hozzá nem értő rendezés, szánalmas érvekkel és 0 val egyenlő üzleti tervel és üzletpolitikával. Az egész MKSZ-t fel kellene robbantani. Nem tudom van e közöttünk Győri, ők vajon mit szolnak ehhez?
  • primavis
    #56536
    két vereség már összejött.....(21-29 és 19-26). Láthatóan tisztán...
  • [HUN]FaTaL
    #56535
    Ez egy vicc.
  • Isthy
    #56534
    Ma én egy másik edzőmeccsen voltam: DKKA - Vác 25-24 (10-11)

    A komoly fizikai munka közepette első edzőmeccsnek elment. Elég hullámzó volt a játék, hol egyik, hol másik csapat kapta el a fonalat. A vendégek már a 3. edzőmeccsüket játszották, ez látszott is. Ami már most is látható, hogy Olcsa és Ági komoly erősítés lesz a csapatnak.
  • Breki33
    #56533
    Élő közvetítés

    http://www.fradi.hu/hu/szakosztalyok/csapatsportok/noi-kezilabda/hirek/elo-kozvetites/20140724/c/7621

  • Breki33
    #56532
    Rajt a férfi junior Eb-n

    Csütörtökön kezdődik Ausztriában a férfi U20-as Európa-bajnokság, amelyen a magyar válogatott Szlovénia ellen rajtol, majd Svédország, végül Izrael ellen lép pályára a C-csoportban.

  • Breki33
    #56531
    Csütörtökön 18:30-tól Gyöngyösön játszik nyilvános edzőmérkőzést a Ferencváros női kézilabda csapata Norvégia válogatottja ellen.

    Az FTC-Rail Cargo Hungaria eddig két felkészülési mérkőzést játszott. Mindkettőt az osztrák Hypo ellen. Habár mindkét alkalommal győzött a Fradi, Elek Gábor vezetőedző nem tartja mérvadónak az eredményeket. "Az első, keddi mérkőzésen a Hypo kettő, mi pedig négy napja voltunk együtt. A második találkozó sebességében már más volt ugyan, de még abból sem lehet semmilyen következtetést levonni. Ezek a meccsek arra voltak jók, hogy az edzőtábor monotóniáját megtörjék, de azért mindenképp hasznosnak értékelem."

    A felkészülésben a soron következő ellenfél Norvégia lesz, majd egy nappal később, pénteken Siófokon vendégeskednek a zöld-fehérek.

    2014. július 24. (csütörtök) 18:30
    Helyszín: Gyöngyös
    Norvégia - FTC-Rail Cargo Hungaria (nyilvános edzőmérkőzés)

    2014. július 25. (péntek) 15:00
    Helyszín: Siófok
    Siófok - FTC-Rail Cargo Hungaria (nyilvános edzőmérkőzés)
  • Isthy
    #56530
    EB jegyárakról

    Van ám sok léhűtő akik helyett fizetni kell a magyar nézőknek. A horvátoknak nem...
  • Isthy
    #56529
    KEK, EHF Kupa sorsolás

    Egyik női csapatunknak sem szabad, hogy gondot okozzon a továbbjutás. A férfiaknál a Tatabánya hasonló cipőben jár, az orosháziaknak és a füredieknek nehezebb dolga lesz a selejtező 2. fordulóban.
  • kaloz174
    #56528
    Ez már sokkal jobb.
  • Isthy
    #56527
    Nálam minden ugyanúgy néz ki, mint régen...
  • Breki33
    #56526
    kicsit még javítottam rajta

    ha tudtok jobb nagyméretű kézilabdás wallpapert lehet cserélni
  • Breki33
    #56525
    Egyértelmű a célunk:

    http://www.fradi.hu/hu/szakosztalyok/csapatsportok/noi-kezilabda/hirek/egyertelmu-a-celunk/20140722/c/7606
  • Breki33
    #56524
    Nincs mit
  • kaloz174
    #56523
    Már ezért is köszönet!
  • Breki33
    #56522
    Sajnos új fórummotort vezettek be és ezen egyes régi fórumok így néznek ki.

    A betűszínt visszaállítottam emberibbre, a többi beállításhoz mélyen bele kell majd merülni, remélem addig jó lesz így
    Nekem is jobban tetszene a régi.
  • smith09 #56521
    Tüntessék már el ezt innen. vissza a régi forumot !
  • kaloz174
    #56520
    Mai kupasorsolás itt követhető.
  • kaloz174
    #56519
    Off! mit történt itt? Du. még teljesen normálisan nézett ki a fórum arculata...Ez a színösszeállítás enyhén szólva sem jön be nekem.

    Érdekes, más topicokban nem ilyen gagyi zöld színűek legalább a karakterek...Breki? Mi a véleményed?
  • Isthy
    #56518
    Grat a csajoknak!
    Ezt a meccset nem láttam, a meló közbeszólt. A lényeg a győzelem és innen már a csoport elsőségnek meg kell lenni.
  • kaloz174
    #56517
    A vége 29-22 - nekünk! Magabiztosan nyertünk. Különösen Monorit láttam jónak, valamint kapusunkat. (Állítólag Mistina Kitty volt, de annyira nem volt jó a képminőség nálam, hogy ebben biztos legyek.)

    Gratulálok!! Norvégok ellen mindig jól esik a győzelem.
  • kaloz174
    #56516
    Ifi VB: magyar-norvég, félidő: 12-13.
    Hajrá csajok!!
  • ToCsEk
    #56515
    Heidi Löke, a Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának norvég klasszisa ideiglenesen lemondta a válogatottságot. Hacsak nem lesz nagyon rövid életű az elhatározása, a norvég válogatott nélküle szerepel majd a decemberi magyar-horvát közös rendezésű Eb-n.
  • kaloz174
    #56514
    Írják, hogy Fazekas Nándi Katarba igazol.
    Ellentmondásos érzéseim vannak. Mert egyrészt jól ment neki a játék, másrészt ugye Mikler Roli is Veszprémbe igazolt, na és Nándi sem lesz fiatalabb, talán most jó feltételek mellett tudott kimenni...
    Talán nem árt előre is nézni már, ennyi idős korban.
    A válogatottról meg ugye már lemondott.
  • kaloz174
    #56513
    g=d :)
  • kaloz174
    #56512
    Gratulálok a szép eredményhez. (az az igazság, hogy az oroszoktól többet vártam, de valahogy ez a meccs is azt mutatja, hogy az orosz kézi már nem a régi...)
    Sajnos, Ferenczy Fruzsinak a bokája megsérült, reméljük, nincs nagyobb gong!
  • Breki33
    #56511
    A Macedóniában zajló korosztályos világbajnokság első napján ifjabb Kiss Szilárd válogatottja az Európa-bajnoki ezüstérmes oroszokkal csapott össze a B csoport első meccsén. Az esélyesebbnek hitt ellenfél egyetlen pillanatig sem vezetett a mérkőzésen, 27-26-ra kikapott a rendkívül összeszedett magyar válogatottól.
  • Isthy
    #56510
    Az első meccsen mindjárt egy bravúr, a lányok végig vezetve megverték az oroszokat!
  • kaloz174
    #56509
    Sajnálom, hogy csak egy. Legalább Kemény Dóri maradhatott volna, de most így legalább a csapatban bizonyíthatja majd, hogy ott lett volna a helye, remélem!
  • Isthy
    #56508
    Szerencsére van a csapatban valaki, akinek külön is szurkolhatunk

    Elvileg eljuthatunk az elődöntőig is (az nagyon szép lenne a hiányos kerettel), de búcsúzhatunk korábban is a kieséses szakaszban.
  • kaloz174
    #56507
    Bár strandszezon van, holnap azért rangos utánpótlás esemény kezdődik a női kézi világában, Macedoniában; az ifi VB.

    Ez a VB hivatalos oldala. Akár élőben is követhetők a meccsek.
  • kaloz174
    #56506
    A vége 39-27. Tipikus felk.meccs lehetett. Az utolsó percben esett 6 gól, + volt egy időntúli hetes is.
  • kaloz174
    #56505
    Ezt hiszem, ez a szezonnyitó első meccs.