61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • kaloz174
    #56704
    Ollóztam. :)

    "Megvan a női válogatott októberi felkészülési programjának menetrendje:

    Felkészüli mérkőzés, Debrecen:
    2014. október 8. 17:15: Magyarország-Románia

    Provident Kupa, Szigetszentmiklós:
    2014. október 10. 16:15: Magyarország-Ausztria (Duna TV)
    2014. október 11. 14:00: Magyarország-Szlovákia (Duna TV)
    2014. október 12. 14:00: Magyarország-Csehország (Duna TV)"
  • Isthy
    #56703
    SV interjú

    Egyelőre nem nagyon látni azt a nagyon jó csapathangulatot. Lipcsében kiderül a hétvégén, hogy miként is áll az idei Fradi. Persze sztem meg fogják oldani a BL-be jutást és utána a csoportjuk is igen kedvező, a feltételek ebből a szempontból adottak egy viszonylag jó BL szerepléshez. Reméljük a játékosok és a kispad képes lesz élni ezzel a lehetőséggel.
  • Isthy
    #56702
    Nem mardtál le sokról, mert az elejét "elfelejtették" közvetíteni...
  • primavis
    #56701
    No igen, sok régebbi játékost nem kellett volna elengedni/kölcsönadni. Penán kivül az újjonan jöttek nem sokat bizonyitottak eddig.
  • primavis
    #56700
    Csak a második félidőt láttam. Nem nagy valami ez a Vardar, bár birói segítséggel otthon veszélyes lehet.. A kiméletlenül kemény játékuk miatt elsősorban.
  • kaloz174
    #56699
    A Fradi valamiért nagyon hullámzó teljesítményt nyújt. Kicsit kiégett csapat benyomását keltik.
    A siófoki vezetésnek viszont jó képessége mindig a talpára esni...
    Látom, dicsőitik, Elek Gáborral szemben, volt utánpótlás edzőjüket. Pedig 1 évvel ezelőtt, egy szintén ígéretes keretből, ő sem tudott túl sokat kihozni...
    Siófokon elsősorban, jelenleg is, Orbán Anna formája a meghatározó. Ha neki megy, a csapat is jól teljesít. Ez az én szubjektív véleményem, több éves megfigyelés alapján. Ő is megérdemelne egy próbát végre a nemzeti csaoatban.
  • Isthy
    #56698
    Egy érdekes eredmény a mai bajnoki fordulóból:

    FTC-Siófok 28-28 (17-12)

    Kíváncsian várom a Fradi BL selejtezős szereplését. A siófokiaknak most megy a szekér, de vajon tavasszal is ez lesz?

    Újvárosban ma egy sima meccsen legyőzték a csajok a debrecenieket. Többen is sérüléssel bajlódtak a kulcsjátékosaink közül, így a többiek sok szerepet kaptak és szerencsére ezt meg is hálálták.
  • Isthy
    #56697
    Ahogy olvasom ma sem igazán sikerült a közvetítésük...
  • Isthy
    #56696
    Mai tv-s menü:

    MKB-MVM Veszprém - Vardar Szkopje
    SEHA Liga 4. forduló - Veszprém
    2014.09.13. 16:00 Pro4
  • Isthy
    #56695
    Mivel ez volt az első közvetítés amit a változás (közmédiára átkerülés) óta láttam, direkt hallgattam és figyeltem mindenre. Azt kaptam amit gondoltam...
  • kaloz174
    #56694
    A hétvégén volt a Siófok-Érd összecsapás, amit nem láttam. Ma ismétli a Kapos tv. Azt reméltem, meg tudom nézni, de sajnos nincs online adásuk, mint azt levelemre megírták. :-( Pedig szívesen néztem volna meg az "új" érdi csapatot. Különösen a francia légiósra lettem volna kíváncsi. Így jártam. :-)
    (Esetleg látta valaki a meccset?)
  • primavis
    #56693
    DE miért nem veszed le a hangot?-:))
  • Isthy
    #56692
    A csapatként jobban funkcionáló és küzdő csabaiak megérdemelten nyertek 24-22-re.

    A közvetítés színvonala sajnos olyan volt amilyet várhattunk, ilyen borzalmas riportergárdával. A játékszabályokról nem sok fogalmuk van és a játékosokat sem nagyon ismerik...
  • Isthy
    #56691
    Mai tv-s menü:

    Békéscsabai ENKSE - Fehérvár KC
    Női NB I 2. forduló - Békéscsaba
    2014.09.10. 19:00 Duna TV
  • Isthy
    #56690
    Közben a hétvégén folynak a férfi BL selejtezők, ahol kiderült, hogy a Pick Szeged BL csoportjába az ukrán HC Motor Zaporozhye került.
  • primavis
    #56689
    na ja, de én a tegnapit nem láttam...-:(((
  • Isthy
    #56688
    Miért lenne? Ma nem játszanak meccset a veszprémiek a SEHA Ligában, csak 4 másik csapat. Én nem látom a Digi oldalán a műsorban a tegnapi meccs leadását sem.
  • primavis
    #56687
    Lesz ma MKB meccs a Pro4-en? mert a műsorban nem szerepel. Viszont a Digi 2 19 órától ismétli a Borac elleni meccset!
  • kaloz174
    #56686
    Azért azt még itt is hozzátenném, hogy mindkét utánpótlás csapatunk nyert is...("építkezés") Siófokon már sok éve csak ígéret a megfelelő szintű utánpótlás nevelés...Közben csókosok kapják a feladatokat, a jó szakemberek pedig távoznak, befezik, kigolyózzák őket...
  • Isthy
    #56685
    Na igen, a tv-s közvetítéseket tényleg hanyagolni kellene az eredményességünk érdekében

    (akik nem tudnák, amikor az elmúlt 1,5 évben közvetítették a hazai meccseinket rendszeresen kikaptunk...)
  • kaloz174
    #56684
    Bár tegnap a lényeget veled már megbeszéltük, kicsit bővebben itt én is megírtam.
    A tavalyi szezonkezdet egy álom volt, ez viszont most inkább egy rossz álom. De tanulni kell belőle. Mindenkinek. Azoknak is, akik túlzott irreális elvárásokat fogalmaztak meg a csapat felé. De a csapatnak magának is, természetesen. Persze azokkal sem lehet egyetérteni, akik aztán most temetik is a Kohászt.
    Na és mellesleg remélem, sokáig nem jut eszükbe a tv-seknek a meccsünket közvetíteni. :)
    A Siófok jól megfizette ezt a sikert. Most telik éppen rá. Nálunk viszont valóban van építkezés, bár lehet, hogy az utánpótlás szakvezetők személyében én másképp döntenék, látva a fiatalok meccseit...
  • Isthy
    #56683
    Sajnos rengeteg hibát követtünk el elöl a meccsen, amit a siófokiak szépen meg is büntettek lerohanás gólokkal. Hiába védett jól Triffa Ági, az ő teljesítménye csak annyit jelentett, hogy kisebb lett a vereségünk mértéke. A jobb oldalunk sem elöl sem hátul nem nagyon működött, így nem lehetett egy ilyen kvalitású ellenfél ellen győzelmi esélyünk. Timi nagyon hiányzott J2-ben a védelemből, sajnos ezt már a meccs előtt is sejtettük...
    Ráadásul Gera Szimi lövőkeze súlyosan megsérült (szakadás+törés), így minden bizonnyal az ő szezonjának vége is... Mihamarabbi teljes gyógyulást neki!
    Nem ártana szétnézni és valakit igazolni a helyére, mert Ács Anna egyedül maradt és ő nagyon kevés lesz. Még égetőbbé vált a J2-es támadó pozíció...
    Buli sok gólt lőtt, de adott is el labdát rendesen. Detti halovány volt és Olcsa sem tudott hozzátenni, a derékproblémái biztosan akadályozták. Támadásban a szélsőinket keveset foglalkoztattuk, sokat erőlködtünk középen, ezen változtatni kell.

    Vasárnap este lehet javítani a mosonmagyaróváriaknál, Hajrá csajok!
  • Isthy
    #56682
    Én is olvastam később, hogy nem a PRO4 hibája volt az elmaradt közvetítés.
  • primavis
    #56681
    Utólag m,egtudtam, hogy a tót atyafiak nem tudták közvetíteni a saját tv-társaságuk miatt.
  • Breki33
    #56680
    technikai okok miatt nem tudták közvetíteni.......
  • Isthy
    #56679
    Mai tv-s menü:

    Dunaújvárosi KKA - Siófok KC Galerius Fürdő
    Női NB I 1. forduló - Dunaújváros
    2014.09.03. 19:00 Duna TV
  • Isthy
    #56678
    Biztosan volt más, nekik fontosabb műsoruk...
  • Gabess8
    #56677
    Ez nagyon magyaros kezd lenni, hogy lehet egy keretet ötszörösen túllépni, nem gondolnám hogy két pillanat alatt...
  • Gabess8
    #56676
    Nekem nem sokat mond a neve, de a cikk alapján nagyon lejt a pálya...
  • primavis
    #56675
    A Pro4 hirdeti, hogy a SEHA-t ők közvetitik. beharangozták, hogy ma 6 órakor a Tatran Presov ellenit meccset is. Nos, sehol semmi. Érti ezt valaki?
  • [HUN]FaTaL
    #56674
    Az hagyján, hogy jellemző, de sajnos szomorú is.
  • kaloz174
    #56673
    Nem jó hírek az MTK házatájáról.
  • kaloz174
    #56672
    :-)
  • kaloz174
    #56671
    Ezt az írást én is jogosnak érzem:
    egyenlő mércével illene mérni. A mi korosztályunk mindenképpen tisztelettel és csodálattal gondol Bogyi bácsira. (A többi mesterre is, de rá kiemelten.)
  • Isthy
    #56670
    Hmmm...

    Mondhatnánk jellemző...
  • kaloz174
    #56669
    A link megint nem jó. :-)
    Tanulni kell még ezt a tabletet. :-)
    talán így? :-)
  • kaloz174
    #56668
    Mint az már sejthető volt, Mocsai Lajos távozik a ffi válogatott éléről.
    Érdeklődve figyelem, hogy az a mester lesz-e az utódja, akiről a zuhanyhíradóban regélte...
  • Isthy
    #56667
    Mai tv-s menü:

    Szuper Kupa mérkőzések:

    Győri Audi ETO - FTC-Rail Cargo Hungaria
    2014.08.31. 15:00 Duna TV

    MKB-MVM Veszprém - MOL-Pick Szeged
    2014.08.31. 17:15 Duna TV
    Utoljára szerkesztette: Isthy, 2014.08.31. 12:09:44
  • kaloz174
    #56666
    Horváth Niki története ma a TV-ben:
    ma este 7-kor..
  • Isthy
    #56665
    Ugyaerről egy másik portálon

    Én elvállalom a reggeli simogatást néhány játékosnál