61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #57424
    2005. decemberében az oroszországi vb-n.
  • ReszegKoldus
    #57423
    Mikor nyert utoljára a magyar (női) válogatott a norvégok ellen tétmeccsen? Hihetetlen :D
  • primavis
    #57422
    Sikerült! Gratula lányok!
  • Isthy
    #57421
    Benne van a pakliban, ahogy írtam is, hogy a norvégok felpörögnek.
  • Isthy
    #57420
    15-11-re vezetünk a félidőben

    Tóth Gabi és Triscsuk eredményesek és gólpasszok sokaságát adják elöl. Hátul Kiss Éva most is jól véd, így alakulhatott ez ez eredmény. Valamint az is számít, hogy a norvégoknak nincs balszélsőjük betegség miatt, így az az oldaluk nem az igazi. A szünet után biztosan rákapcsolnak a skandinávok, meglátjuk meddig bírjuk játszani ma ezt a játékot.
  • primavis
    #57419
    Vezetünk, de nehogy úgy járjunk, mint a lengyelek!
  • Isthy
    #57418
    A holland-francia meccsen, a franciáknak győzni kell, ha játszani akarnak az 5. helyért. Minden más esetben a hollandok jönnek Budapestre. Ha netán 10 góllal győznének a hollandok - azért erre nem sok esély van - akkor ők az elődöntősek, nem a svédek.
  • Isthy
    #57417
    A spanyolok jutottak az elődöntőbe, nagyon simán verve a dánokat. A skandinávok a szünet után nagyon visszaestek, a spanyolok pedig szárnyaltak. Volt 10 gól is az ibériaiak előnye, azután bejöttek a cserék, így kicsit zárkózhattak a dánok. Ezzel azt is megúszták, hogy a románok megelőzzék őket.
  • Isthy
    #57416
    Jegyakció

    "Mindenki hozzon magával még egy embert" Bocsánat, de ezt nem bírtam kihagyni
  • kaloz174
    #57415
    Na, akkor innen már a csoda-kategória következhet, csak....
    A lengyelek nem tudtak felpörögni a győzelemhez.

    Betilthatják?
    (Bár bennünket már az sem vigasztal, jelenleg.)
  • Isthy
    #57414
    A románok nyertek. Ha nem szerzünk pontot este a norvégok ellen akkor a 9. helyen zárjuk az EB-t.
  • Isthy
    #57413
    A végén meg besegítettek nekik, hogy a svédek ne egyenlítsenek és az elődöntőbe jussanak. Persze ehhez kellett az is, hogy a svédek sok ziccert rontsanak a 2. félidőben.
  • kaloz174
    #57412
    Pedig a lengyel-román alapján erre reális esély van, sajnos.
    Akkor viszont, szerintem, egy teljesen új helyzet áll elő. Véleményem szerint annyira, hogy "újratervezést" igényelhet.
    (A románok vezetnek 2 góllal a félidőben, a lengyelek nem különösebben izgatják magukat a meccs miatt.)
    Utoljára szerkesztette: kaloz174, 2014.12.17. 16:42:56
  • Isthy
    #57411
    Ja azt elfelejtettem hozzátenni, hogy a Horváth, Marton páros fújja a meccset. A helyén kezelik a montenegrói védekezést, járnak a 2 percek is a piros lap mellett.
  • kaloz174
    #57410
    Köszi! :)
  • Isthy
    #57409
    A svédek simán vezetnek a montenegróiak ellen a szünetben (18-13). A balkániak védekezése nem az igazi, 18 gólt nem szoktak kapni egy félidő alatt. A skandinávok nagyon jól átjátsszák a falukat. Persze ehhez kellett az egyik fő "mészáros" Lazovics piros lapja a félidő első felében.
    Utoljára szerkesztette: Isthy, 2014.12.17. 16:29:51
  • primavis
    #57408
    Azt nem értem, hogy ezek a fránya közvetitő micsodák, miért nincsenek tisztában annak a versenynek a szabályzatával, amit éppen közvetitenek? Azt mondja az ipse, hogy a lengyeleknek mindegy, mert a hatodik helyről nem tudnak ellépni. Ez igaz, de nem mindegy, hog y pontokkal vayg pont nélkül végeznek! Mert ettől függ a 11-ik hely! S ez kiemeltséget ér. a Vb selejtezőre.
  • Isthy
    #57407
    Mai tv-s program:

    Magyarország - Norvégia
    Női EB I. középdöntő csoport 3. forduló - Debrecen
    2014.12.17. 20:30 M1
  • Isthy
    #57406
    Siti Bea a Digisporton

    Nem győz eléggé diplomatikusan fogalmazni 1-2 dologban. De jól csinálja
  • Isthy
    #57405
    A meccs után óvtak a franciák, de az EHF elutasította. Ezt érdemes elolvasni az ügyben.
  • primavis
    #57404
    S örülhetnek, hogy ennyivel megúszták!
  • Isthy
    #57403
    A németek megtréfálták a franciákat, akiknek ez a pontvesztés az elődöntőjükbe kerülhet.
  • Isthy
    #57402
    Boldog Névnapot Kívánok a mai ünnepeltnek!
  • Gabess8
    #57401
    Sziasztok!
    Nem lehet, hogy az egész magyar válogatottat más alapokra kellene helyezni, és hosszú távú koncepciót kidolgozni. Persze ehhez hozzá értő szövetségre és edzőkre lenne szűkség, és talán néha egy kevésbé fontos eseményt feladni a cél érdekében, nyilván nem hazai rendezésűt.
  • Isthy
    #57400
    31-22-re nyertek a svédek és nem is kellett sokat kiadni magukból.
  • Isthy
    #57399
    A svédek simán vezetnek a félidőben (17-11), úgy ahogyan egy ilyen meccsen kell.
  • Isthy
    #57398
    Ámen
  • Isthy
    #57397
    Én is kerestem infót róla, de sajnos nem találtam. Nagyon remélem, hogy játszhat és akkor Byzdrával együtt a lengyeleknek lesz esélyük a románok ellen.
  • primavis
    #57396
    Lesz még egy!-:))
  • primavis
    #57395
    Kudlacz-al mi van?
  • Isthy
    #57394
    Erdősi helyett Temes

    Akkor ezzel nincs balszélsőnk... Igaz, mondhatjuk azt is, hogy erre az egy meccsre már tényleg mindegy.
  • Isthy
    #57393
    Ebben maximálisan egyetértek veled.

    Holnap szurkoljatok nagyon a lengyeleknek is, mert nem szeretném a csapatot a 9-10. helyen látni az eb végeztével. Az olimpiai részvételbe kerülhet, ahogyan azt korábban leírtam.
  • Isthy
    #57392
    Igen, Tadici esetében az is eszembe jutott, hogy azért nem vetette be, mert most nem volt Manea, így kevesebb esélyt látott benne.
    Utoljára szerkesztette: Isthy, 2014.12.16. 17:56:58
  • Zóanagyvarázsló
    #57391
    Teljesen igazad van, de nálam a fantasztikum világába tartozik még feltételes módban is említeni ilyesmit, a szövetség támogatása a válogatott felé felénk ritkább, mint a gólyevő békák :(
  • Zóanagyvarázsló
    #57390
    Korábban azért elég tűrhető beállóik voltak, de most nem igazán. Nem kizárt, hogy ellenünk bejöhetett volna, tulajdonképpen nem is rossz ötlet, de egy látszólag jól védekező csapat és szárnyaló kapus ellen érthető, hogy nem egy szenvedő poszt játékosait erőltette, amikor még nem láthatta magyar-dánt. Pedig mi is kipróbálhattuk volna a dánok ellen Pirost és Reát együtt :)
  • Isthy
    #57389
    Azt írtam, hogy nem ártana. Nem azt, hogy erre bármennyi esélyt is látok. Komoly különbség, tehát veletek ellentétben nincs itt semmilyen ábrándvilág
  • Isthy
    #57388
    Nekem meg eszembe jutott tegnap, hogy mekkora mázlink volt, hogy Tadicinek nem jutott eszébe a 2 beállós játék, pedig szokták játszani. A kinn bóklászó 2-es védőink mögött ugyanígy simán megszívtuk volna. Ha az utolsó 10 percben beveti akkor lehet végünk...

    Azért az nem semmi, hogy Kiss Éva vezeti a kapusok rangsorát. Meg az sem, hogy ilyen kapusteljesítménnyel is sikerült tegnap simán kikapnunk...
    Az eb előtt a kapusokkal kapcsolatban mindenki igen pesszimista volt - a beállók mellett - de ők teljesítenek a legjobban. Katinak nem kis szerepe van ebben.
  • primavis
    #57387
    Nem azt mondom , hogy leadják, hanem úgy játszzanak mint a hollandok a horvátok ellen!
  • primavis
    #57386
    S ehhez a játékvezetőknek szava sem volt.
  • Zóanagyvarázsló
    #57385
    Ja és a szövetségnek sem ártana a válogatott érdekében tevékenykednie.

    Én inkább ezt tartom ábrándvilághoz tartozónak. Előbb lépnek vissza a dánok és a spanyolok az elődöntőtől :)