61398

udrvcsn9.jpg

Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.

• Isthy
    Nagy gratuláció, szép volt csajok!

A szünet utáni első percekben megint volt zavar, de most szerencsére rövid ideig tartott. Igazából most végig kézben volt a meccs. Lili a kapuban fenomenális volt végig, le a kalappal előtte!
  • Isthy
    Erre nem is lehet mit mondani...

• Isthy
    Grat a junioroknak a döntőbe jutáshoz!
    Végül a meló miatt nem tudtam elmenni Újvárosba, így láttam a meccset. Az első félidő kiváló volt elöl és hátul is. A szünet után várható volt, hogy lesz hullámvölgy, de túl nagyra sikerült és az oroszok kiegyenlítettek. Egyszer még a vezetést is megszerezték, de a csapatnak volt tartása és sikerült visszavenni. A végjátékban pedig nálunk volt a jobb teljesítmény elöl és hátul is, megérdemelt a győzelem és a döntőbe jutás.
  • Isthy
    A junior lányoknak ma este jön az eddigi messze legkomolyabb teszt az elődöntőben az oroszok ellen. Tavaly ettől a csapattól kaptak az ifi vb döntőben, jó lenne revansot venni.
    A meccset sajnos nem látom, Újvárosban leszek a csapat első felkészülési meccsén. Remélem "nélkülem" is boldogulnak
  • smith09
    Pontosan, jegyárakat nyilván nem a hazai árakhoz szabják. mert ha már valaki ketten elmegy erre a döntőre és vidéki akkor ott is kell aludni meg hát nem kevés pénz is kell hozzá. Természetesen ezt magasról leszarják hogy két napig ott kell dekkolni vedd meg a jegyet horror áron - a sarokból semmit nem is látsz egyébként ha oda veszed a jegyet.
    Tök jó hogy nagyobb lesz a csarnok de ennél sokkal több néző azért nem fog lenni.
  • Isthy
    A junior lányok túl vannak az első lépcsőfokon. Mondjuk ez volt a legkönnyebb, most jön egy kicsit nehezebb rész a románok és a norvégok ellen. Elvileg az M4 mindkét meccset adja majd élőben és fél 7-től lesznek ugyanígy.
  • Gabess8
    Kérdés, hogy a Fradi erősítette e, illetve tud e erősíteni a saját koncepciójuk szerint, Jelenleg szerintem nem reális, de nem legyen igazam. Egyébként szerintem a Győrrel 10-12 000 lehet reális, kérdés hajlandóak lennének e beáldozni a jegyárakat, a létszámért cserében, no meg hogy az így kapott plusz létszám hajlandó e szurkolni...
  • Isthy
    Biztosan szerepet játszott benne több tényező is. Az egyik a leendő új csarnok, amely majd megmutatja, hogy meddig lehet fokozni a dolgot női szinten. Most erős kételyeim vannak azt illetően, hogy egy 20.000-es arénát megtöltenek majd a nézők. Kivéve, ha az ETO mellett a Fradi is bejut, mert akkor elképzelhető.
  • Isthy
    VB változások

El sem hiszem, hogy értelmes irányba történt elmozdulás.
  • smith09
    Ez szerintem sportdiplomácia siker is.
    Bravó a szervezőknek.

Így látatlanba azt mondom hogy a győr ott lesz, ehhez nagy jós tehetség nem kell.
    a fradi, meg hát, nem tudom.. talán.. de nem hinném
  • Isthy
    Női BL Final Four

Újabb 5 évre Budapest kapta meg a rendezési jogot.
  • kaloz174
    A következő szezon:

2019/20.
  • Gabess8
    Persze igazad van, én ilyen egyébként a munkájukkal járó feladatot már nem is felételezek róluk, szerintem nekik a honorálium volt a lényeg.
  • Isthy
    Nálam van egy másik vetülete is a dolognak. A mélyen tisztelt MKSZ kiküldöttek - gondolom nem kevés pénzért - vajon merre jártak? Miért nem figyelték rendesen, hogy miket írkáltak a jegyzőkönyvbe? Akkor időben óvni tudtak volna és nincs ez a méltánytalanság a csapattal.
  • Gabess8
    Ez egyik reggel volt a rádióban is, hogy valami kritikán alul volt a szervezés és a sporik... Egyébként a sérthetetlen sporikkal sok gond van mostanában, úgy ámblokk a sport világában.
  • Gabess8
    Hát nem nagyon szoktam fórumokat nézegetni, kivéve ezt, de sok "értelmes" lehet közöttük ha ilyen hülyeséget írnak. Minden dicséretem a Fradié, de az Győr sokkal jobb, pláne nemzetközi szinten. Nyilván más a koncepció így a lehetőségek is.
  • Zóanagyvarázsló
    Pontosan, nagyon nem mindegy, hogy évi egy-két meccsre elég csúcsformát időzíteni, vagy egész szezonra kell. A Fradinak ez küzdelmes BL-szezon lesz, az ETO pedig a végjátékig malmozhat.
  • Isthy
    Az alaptétel a problémás, a Fradi nem olyan jó mint az ETO. A BL-ben komolyabb sorozatterhelés lesz, ez nem kedvez a Fradinak. Az, hogy ősszel és tavasszal is kemény meccseik lesznek a csoportjaikban nem fekszik nekik, nem elég erős és kiegyensúlyozott a keretük.
  • Isthy
    Nem semmi

Ezt inkább nem kommentálom...
  • smith09
    Nézve a különböző fórumokat mindenhol írják, hogy a fradi olyan jó mint az etó, meg bármikor képesek lehetnek megverni. 1 - 1 meccsre bármikor felszívják magukat, akkor játszanak velük egy x et esetleg néha megverik . Most kicsit erősebb csoportba került mint a győri csapat, és fél mindenki, hogy nem jutnak tovább. Kívánom nekik a legjobbakat ettől függetlenül és legyen szerencséjük.
  • Isthy
    Az ETO szinte besétálhat a BL negyeddöntőbe, a Fradinak viszont nagyon kemény dolga lesz.
    A győrieknek talán a megerősödött Bud lehet az egyetlen valamire való ellenfelük. A Fradinak meg kijutott a jóból, az ő águkra került a Rosztov, a Bukarest, a Vipers (Lökével megerősödve) és a Metz. Még a negyeddöntőbe jutásért is komolyan meg kell harcolniuk.
  • Gabess8
    Valaki biztosan jól járt valamilyen szponzori szerződéssel, de hogy a csapotok részéről semmi értelme az biztos. Nem lepődnék meg ha néhány csapat csupa véletlen gyorsan kiesne...
  • Gabess8
    Sosem tartozott a kedvenc edzőim közé, de sok igazság van abban amit mond!
  • Isthy
    Niombla Siófokon

Micsoda meglepetés, nem magyar játékos. Biztosan olcsóbb volt, mint a magyarok, legalábbis Fodor szerint.
  • Isthy
    Az a baj, hogy ennek az értéke szinte a semmivel lesz egyenlő, ahogyan eddig a férfiaknál is.

BL kalap besorolások

A nőknél kialakulhatnak egészen érdekes csoportok is.
    Utoljára szerkesztette: Isthy, 2019.06.24. 19:51:34
  • kaloz174
    A Szövetség oldaláról:

"A 2019-2020-as idény Liga Kupa Versenykiírása...
    A Magyar Kézilabda Szövetség Szakmai- és Versenybizottsága elfogadta a 2019-2020-as idény Liga Kupa Versenykiírását.
    ...
    Az idei szezonban a nőknél is megrendezésre kerül a versenysorozat. A Liga Kupában csak magyar állampolgárságú játékosok szerepelhetnek."
  • kaloz174
    A Mesternek szinte mindenben igaza van, természetesen. Egyedül a tulajdonos megítélésében tér el markánsan a véleményünk...
  • Isthy
    Kiss Szilárd

Nagyon érdemes elolvasni, főleg a siófokiak kapcsán.
  • Isthy
    BL beosztás

Na ez viszont érdekes. Egyből 15 főtáblás csapat és csak egy selejtező csoport. Nem is tudom mikor volt olyan, hogy csak egy-egy dán és német csapat szerepel a BL-ben.
  • Isthy
    Nem lehetünk rosszkedvűek, elég jó sorsolást kaptunk. A csoport is elég jó és az ág is a jóval gyengébbik. Nem tűnik elérhetetlennek az olimpiai selejtezőt érő helyezés megszerzése.
  • kaloz174
    "NŐI KÉZILABDA-VB (november 30. – december 15.)
    A CSOPORTBEOSZTÁS
    A-CSOPORT: Hollandia, Norvégia, Szerbia, Szlovénia, Angola, Kuba
    B-CSOPORT: Franciaország, Dánia, Németország, Dél-Korea, Brazília, Ausztrália
    C-CSOPORT: Románia, MAGYARORSZÁG, Montenegró, Spanyolország, Szenegál, Kazahsztán
    D-CSOPORT: Oroszország, Svédország, Japán, Kína, Argentína, Kongói DK"
    Forrás: NSO
  • Isthy
    Női vb kalapbeosztás és sorsolás

Holnap reggel kiderül, hogy mire lehetnek esélyeink.
    Utoljára szerkesztette: Isthy, 2019.06.20. 09:11:16
  • Isthy
    Siti Bea az utánpótlásról és a válogatottról
  • Isthy
    Danyi Gábor az első idénye után

"Mit akar ez a pacák"
  • Isthy
    Mindkét eheti meccsük gyalázatos volt, mind a teljesítmény, mind a hozzáállás tekintetében.
  • primavis
    Borzalmasan játszik a Csoknyai -féle válogatott! Értem, hogy nincs tét, de azért a nemzeti mezt és a nézőket illene jobban tisztelni!
  • Isthy
    A Vipers komolyat erősített

Úgy fest Lökének hiányzott a BL.
  • smith09
    Oké ez igaz, de a 2017 es vb - n Tunézia, Paraguay, Argentina ott volt de sok európai csapat lemaradt aki ezeket tuti halálra verné.
    Ugyanaz mint a fociban...
  • Zóanagyvarázsló
    De ez nincs így, Óceánia annyi kedvezményt kap, hogy elég a vb-n a legjobb 8-12. helyen végeznie egy csapatuknak, és az selejtezhet. Ausztrália egyedül a sidney-i olimpián volt ott, mint házigazda. (Persze akkor még tényleg úgy ment, hogy vb-ről korrekt helyezésekkel közvetlenül ki lehetett jutni, nekünk is elég volt az 1999-es 5. hely.)
  • smith09
    Köszönöm, azért számomra még mindig döbbentes hogy európából egy világviszonylatban erős közepesnek mondható csapat nem jut ki, az általatok említett sorsolás miatt, viszont kijut Oceánia legjobbja akit a kinem jutott európai csapatok szintjét sem éri el.