61634

udrvcsn9.jpg

Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.

• Isthy
    Igazából csak sejtéseink lehetnek a csapatok játékerejéről. Nyilván a keretek adnak némi támpontot, de sok helyen elég komoly változások történtek.
    A Fradinak nehéz dolga lehet a sorsolás alapján, a győrieknek nem annyira. A fiúknál a szegediek jó csoportba kerültek, mert mind a Vardar, mind a Kielce az anyagiak miatt is gyengült, így a PSG mögött eséllyel harcolhatnak a csoport 2. heyléért a Flensburggal. A veszprémiek pedig a Barcával és Kiellel játszhatják le a csoport első 3 helyének sorrendjét.
    Utoljára szerkesztette: Isthy, 2020.07.03. 14:48:40
  • smith09 #61633
    Pokoli, főleg ha nem lesznek nézők, mert megint jön a vírus.
    Majd alakul.
  • primavis
    Megvolt a BL sorsolás. Az ETO szokás szerint a könnyebb, az FTC megint a nehezebb csoportot kapta. DE a valós erőviszonyokat ma még senki sem ismerheti, viszont szeptember és november közt 9 fordulót menni + a hazai bajnokság, az pokoli lesz mindenki számára.
    A férfiaknál valamivel kiegyensúlyozottabbak a csoportok.
  • Isthy
    Női BL Final Four törölve.
  • Isthy
    Az év végi eb kapcsán sztem nem lehet panaszunk a nemrég lezajlott sorsolásra.
    A csoportunkban a hollandok, a szerbek és horvátok. Az águnkon még a norvégok, a románok, a németek és a lengyelek.
  • Isthy
    Kézisek kézise

A vízilabdázók mintájára és velük megalakul a Hírességek Csarnoka is.
  • Isthy
    BL nevezések

Izgalmas idény elé nézünk.
    Ezzel a Fradira nagyon durva idény vár szeptembertől. Márciusig a BL-ben 14 meccset kell játszaniuk a csoportkörben és még várhatóan plusz 2 a negyeddöntőbe jutásért a bajnoki meccsek mellett. Mindezt úgy, hogy közben Eleknek a válogatottnál is lesz dolga és csapatot is kell építeni a sok érkező-távozó miatt. Combos kihívás.
    Mindeközben a siófokiak novemberig (Európa Liga Q3-as kör) csak bajnokikat játszanak. Lesz nekik márciusig 8 nk-i kupameccsük, amelyek nagyon nagy eséllyel ráadásul könnyebbek is mint a Fradinak a BL-ben. A Balaton partiak nyugodtan koncentrálhatnak a bajnokságra és gyaníthatóan csakazértis nagyon meg akarják majd mutatni mindenkinek az erejüket.
    A győriek meg nagyon komolyan belecsapnak a lecsóba mindjárt az elején, ha szeptemberben lesz a tavalyi BL végjátéka. Először 3 kemény BL meccs 4 nap alatt, majd a következő hétvégén újabb BL összecsapás már az új idényből. A kettő között hét közben elvileg egy bajnoki is "beesik". Utána nekik is 14 meccs a BL csoportkörben márciusig, a plusz 2 nekik nem esélyes, mert gyaníthatóan a csoportjuk 1-2. helyén végeznek. Közben nekik is bajnokság és Danyinak is ott lesz a plusz válogatott elfoglaltság. Nekik annyival könnyebb lesz, hogy nem kell csapatot építeni, mint a Fradinak.
  • Isthy
    Kobetics hosszabbított

Tehát mégis meggyőzték egy évre. Így azért elég jónak néz ki az ETO-Fradi-Siófok hármas versengése ősztől.
  • Isthy
    Női kézi tehetségek

Elég jó lista, nem nagyon tudok vitatkozni vele.
  • Isthy
    Nagy Laci interjú

Bajnoki rajt szeptember 6-án. Elvileg akkor ez az ETO nélkül zajlik, hiszen a jelenlegi infóink szerint akkor lesz a női FF.
  • smith09 #61624
    Valahogy jobb volt az a világ amikor az ember a teletexten olvasott 1 - 1 hírt meg volt sporthírek a tv ben.
    Mint hogy minden nap kb óránként jönnek az új hírek aminek a fele nem igaz a másik fele meg bármit jelenthet.
  • Isthy
    TAO

Tanulságos több szempontból is.

Más: az EHF vezetője azt mondta, hogy FF nem lesz nézők nélkül.
  • Isthy
    A második kalapban az eb sorsoláson.
  • Isthy
    A képek innen valók, itt követik folyamatosan az építkezés menetét.
    Amiint látható arról is beszélgetnek, hogy egy hokipálya is simán belefér majd (a fórum előző oldalának végén). Ha az igen, akkor egy 50-es mobil medence is, tehát esélyes, hogy a 2027-es vizes vb versenyei már ebben lesznek. Elvégre multifunkcionális csarnok lesz.
    Utoljára szerkesztette: Isthy, 2020.05.04. 12:04:47
  • Isthy
    Látványtervek a 20.000-es multifunkcionális csarnokról:

Utoljára szerkesztette: Isthy, 2020.05.04. 11:07:08
  • Isthy
    Most is előjött vele.

Köszönöm! Igazi buli az most nincs a helyzetre való tekintettel, de majd lesz később még nagyobb lendülettel
    Utoljára szerkesztette: Isthy, 2020.04.30. 20:04:33
  • Zóanagyvarázsló
    A kedvencem, amikor azt szokta fene nagy logikával elemezni, hogy "csak" a 6. legerősebbnek tartották a csapatunkat, tehát már az elődöntő is szinte esélytelen volt. (A mostani videót nem néztem meg, az előző száz magyarázkodása alapján mondom.)

És Isten éltessen, nem számítottam rá, amikor az SG-re kattintottam, hogy buli van! :)
    Utoljára szerkesztette: Zóanagyvarázsló, 2020.04.30. 18:56:45
  • Gabess8
    Na tán figyelem hiányban szenved..., nagyon őszül..., pedig ennyi idő után már el lehetne ismerni, de mint tudjuk ez nem szokása...
  • Isthy
    Sydneyről

Aki sosem hibás és nincs felelőssége...
  • Isthy
    Mehet a válogatotthoz Persze szigorúan csak logisztikusnak
  • primavis
    Az Érd elbúcsuzott Edináéktól!
  • Isthy
    IHF

Nem csodálom, hogy megszedték magukat, volt miből.
  • Isthy
    Néha viccelődni is kell
    Igen, jól rémlik.
  • smith09 #61611
    Sajnos így van, megrendezett színjáték.
  • Gabess8
    Hehe az EHF meg a tökösség, na ez jó..., egyébként Rosztov-Brest és Györ-Bukarest jött volna a mizéria előtt, jól rémlik?
  • Gabess8
    Ahogyan #61608 ban írta Isthy itt illúziót ne keress ez az egész sorozat a $-ról szól már a szezon első selejtezőjétől, de tovább megyek az összes nemzeti bajnokság is...
  • Isthy
    Ahogyan Mefisztó a Faustban énekli: "Eladó az egész világ..."
    Felesleges illúziókat kergetned, mostanra a pénz mindent lebíró hatalmának virágkorába jutottunk. Kivételek csak elenyésző számban vannak, azok is leginkább jelentéktelenebb dolgokban.
  • Isthy
    Az EHF válaszolhatna az esetleges negyeddöntőben egy "célzott" bírói tevékenységgel és az oroszok mehetnének isten hírével (mind a Rosztov a 4 közé jutást illetően, mind a szponzor ezután). Ez lenne a "tökös" megoldás azzal együtt, hogy közben már mostantól kezdhetnék keresni az új névadó szponzort a szeptembertől induló új idényre. Dolgozni kellene és sztem találnának is megfelelőt. De sajnos mint tudjuk ez a mai világban nem így megy, dolgozásból inkább minél kevesebb, pénzből pedig minél több... Utóbbira tekintettel esélyes, hogy az oroszok nem kerülnek rossz helyzetbe.
  • smith09 #61606
    Igen, mivel itt ez a pénzről szól, mint a kölni final four is.
    Kezd nekem kicsit illúzió romboló lenni, elvesztem a maradék hitem is.
  • Gabess8
    Magyarul egy biztosnak tűnő szereplője már van az FF-nek: Rosztov-Don
  • smith09 #61604
    Most olvastam hogy a Szeged nem lesz ott a Final four ban, mert éppen nem úgy álltak a csoportban.
    Ne mondok semmit inkább erre.
    Miklerrel maximálisan egyetértek.
  • Isthy
    A DELO üzenete

Az orosz cég el is kezdte a dolgot és elég egyértelműen fogalmazott.
  • Isthy
    Az IHF is döntött

Női olimpiai selejtezők: 2021. március 19-21.
    Férfi olimpiai selejtezők: 2021. március 12-14.
    Női U20 világbajnokság: 2020. december 2-13.
    Női U18 világbajnokság: 2020. szeptember 29 - október 11.
    Utoljára szerkesztette: Isthy, 2020.04.25. 10:26:03
  • Isthy
    A válogatott selejtezőket törölték, így az esetleges zsúfoltság szinte megszűnt. Igazából így nem is lesz plusz meccs sem a nőknél, sem a férfiaknál ősszel (kiesnek az őszi válogatott selejtezők, helyettük lesznek a FF meccsek).
    Azért kíváncsi leszek rá, milyen erősek lesznek az oroszok. Ugye a lányoknál a BL fő szponzora (DELO) orosz, sztem ezért is hagyták még meg az esetleges negyeddöntőket a szeptember eleji időpontra. Akkor így 4 napos lenne a rendezvény, két nappal korábbi negyeddöntőkkel. Ha októberre marad, akkor már csak FF lesz.
  • Isthy
    EHF döntések

A BL FF-ok meg lesznek rendezve, a többi kupasorozat kuka.
  • Isthy
    Ma elvileg véglegesen kiderül, hogy az EHF mit gondol az idei kupasorozatokról. Sztem lesz helye a negatív kommenteknek
  • Isthy
    Vasárnap véget ért az M4-en a 2018-as hazai junior vb ismétlése. Tegnaptól folytatják a 2019-es hazai junior eb-vel naponta a vasárnapi döntőig.
  • Gabess8
    "le kéne csengenie a járványnak"
    Szerintem megfelelő helyen/helyeken ennek is megvan a forgatókönyve...
  • smith09 #61596
    Értem amit írtok, majd eldöntik hogy legyen, aztán a vírus még úgy is felül írhatja az egészet, hiába erőlködik itt bármelyik szövetség is.
  • Isthy
    Én sem tudok most jó helyet elképzelni a női FF-nak. Jövőre áttenni az amúgy is zsúfolt idénybe eszetlenség lenne. Idén őszre megint nehéz ügy. Ha netán szeptemberben elindulnának a bajnokságok akkor az elmaradt eb selejtezőkkel együtt zsúfolódik a program, plusz ugye ott van az eb előtti 2 hét felkészülés november második felében. Nem nagyon van hely sehol... Meglátjuk az EHF képzelete hova gondolja elhelyezni a rendezést.