2373
Final Fantasy XII
  • The Hedgehog
    #52
    Hjah nekem tegnap ez volt a legrosszabb hír amit hallottam :(

    Személy szerint sokat várok a játéktól, mert a X és a X-2 nekem nem hozta meg a régi hangulatot (talán még a X egy kicsit) és már marhára ki vagyok éhezve. De illúziókba nem is ringatom magam.
  • Sephi
    #51
    Kurvara kevesen vagytok.

    Sot szerintem egyenesen serto bazeg hogy egykent kezeletiket.

  • Yuber 7
    #50
    Hát ez a téma is hamarosan süllyesztőbe fog kerűlni, nem hiszem, hogy kibír 1 évet, ugyanis:

    "Valószínűleg japán barátaink is kissé legörbült szájjal fogadták a hírt, miszerint a sorozatos Final Fantasy XII tologatásnak az anyaországban sincs vége: az eredetileg 2004 tavaszára, majd őszre csúsztatott program a Square Enix hivatalos oldala szerint tovább késik: jelenleg jövő év tavasza az előirányzott megjelenési dátum, amely az előzetesen erre az időpontra datált amerikai verziót is magában hordozza. Konkrét informácókat nem közölt a fejlesztőcsapat a csúszással kapcsolatosan, ezt a lehetőséget az E3 idején aknázzák majd ki. Nincs mit tenni: maximum huszadszorra is megnézni azt a megatrailert, amit korábban már a nagyközönség elé tárt az SE. "

    Szóval még nagyon korai fejtegetésekbe merűlni a XII. epizódot illetően.
  • musha
    #49
    ne érts félre, nagyon szeretem a X-2-t, mostanában is vele játszom. de akkor is kiegészítése a X-nek. a X az alap játék, a X-2 egy teljesebb, bővebb képet ad az egészről.
  • aabyssx
    #48
    "a Final X-2-t ne számítsuk, az kiegészítés"

    Dehogy! Elég kevesen vagyunk SZVSZ akik pontosan egyként kezelik a FFX-el.
  • musha
    #47
    nem hinném, hogy hárman lesznek összesen. az elég rendhagyó lenne a FF történelmében (a Final X-2-t ne számítsuk, az kiegészítés).
    ja, szamurájnak én is örülnék. akár nő is lehet :)
  • musha
    #46
    de ez nem a játékmenet, hanem a kameranézet. ami amúgy nekem is fura, de akár jó is lehet. a videók alapján meg a világ maga nem gyengén van kidolgozva, úgyhogy én bizakodó vagyok.
  • aabyssx
    #45
    Ez SZVSZ a leg kevésbé érdekes (ráadásul egy ilyen tréjlerből nem is derül ki).

    // szkeptikus be

    Engem inkább az érdekelne, hogy a félig lány, félig fiú karaktert milyen történetbe csöppentik.
    Mer' Nelo Angelo szerű ;) főgonosz már van. Buta grunt-jai is vannak. Íjász nyúlnő társ is van és lővegyveres, mellényes, fülbevalós társ is van. De a hárman a gonosz ellen, mer' ő nagyon gonosz a FF9 snassz hangulatát sejteti.

    // gúnyolódás be

    Na jó, esetleg kiderül a vége előtt, hogy a Nelo Angelo a lányfiú apja, aki nem bírta elviselni és negatívan diszkriminálta őt.

    // szkeptikus, gúnyolódás ki

    De mér' nincs benne szamuráj? ;)))
  • Sephi
    #44
    amit lattam....

    Igazabol tulsagosan zavar talan az is hogy ugye tulsagosan fix a 3D vilag... ugyertem a foszereplo a kozpont es korulotte forog minden. A Tobbi FF-ben nem igazan igy volt... mindehol fix haterek voltak. A FFX-ben volt ujjitas hogy minden 3D volt de ott sem volt fuggetlen a kamera... itt tejesen ra van fixalva a karakterre ami nem igazan jo..

    Ha esetleg tevednek akkor bocs de en ezt vettem ki.
  • Gábor
    #43
    Ez durva jó lesz! A VS-t is imádtam!
  • musha
    #42
    miért mit tudsz a játékmenetről?!?!
    (gyorsan hozzáteszem, hogy nagy tisztelője vagyok a sorozatnak)
  • Sephi
    #41
    Halgasatok ma' el van alig varjatok hogy jaccatok mit komentaltok? :)))))))

    Engem nem zavar ha abuzis. Mit erdekel az engem? FF jatek vaz... Szerintem a jatekmenetett leszamitva ez a resz is tortenelmet fog irni.
  • aabyssx
    #40
    Nagyon-nagyon-nagyon buzis! Eddig talán ez a ~főhős a legmeredekebb.

    ...és nekem a képvilága (a félig jővőbeli, félig pedig európai középkor keverék) nem jön be. A FFX világa annyira jó volt.
    BTW én amúgy is nagyon unom már az európai középkor fantasy beállítást, úgyhogy lehet, hogy csak én gondolom így.

    De a ~nyúl azér' ott van. ;)

  • Rincewind
    #39
    Van kis különbség, mikor lányok nőiesek meg amikor fiúk. Első verzió vonzó, a második viszont gyomorforgatóan buzis.
  • Sephi
    #38
    Eloszor is mar megletuk a lanyos FF-et egyszer a FFX2 boreben de szerintem annyira nem gaz. Engem lenyugozott az uj vilag de mondom en csak aze' vagyok felhaborodva mert nem kepesek megtartani a megszokott harcrendszert... ez kurvara idegesito tud lenni. Lasan kihal a megszokorr RBBS bazz?
  • Sugam
    #37
    hát csak ugy vagy ha van egy NTSC géped.
  • CrucifX
    #36
    No és hogy lehetne működésre bírni a japcsi verziót? (Modchipen és bootlemezen kívül)
  • Sugam
    #35
    hm.majd ha meglesz vkinek japánul akkor
    tudunk majd segiteni egymásnak mert ha nekem
    meglesz akkor én lehet hogy elveszek a japko irásban.
  • CrucifX
    #34
    Undorító és bájos :) Tényleg nem sikerültek valami jóra, leszámítva Balflear - őt nagyon bírom.
  • Rincewind
    #33
    Nagyon jól néz ki és érdekesnek tűnnek az újjítások meg minden, de számomra ezek a lányos karakterek, most túl vannak azon a határon, amit még bevesz a gyomrom. Az a rövid hajú tag, a feszes cuccában, a lifegő fülbevalóival báz, úgy néz ki, mint valami hímringyó, ha életben látnám, elmenekülnék vagy lehánynám. A főhős meg a felnyírt, női frizurájával..., nem lehet eldönteni, hogy lány vagy fiú... :P
    Szerintem undorító.
  • Sephi
    #32
  • CrucifX
    #31
    Klikk egy kövéret, jobb verziójú trailer:

    KLIKK
  • musha
    #30
    szerintem nem tudom.

    amúgy a látottak alapján nem lesz ez rossz. amennyire kivettem a csatában annyi lesz a fura, hogy nem vált a kép csatára, hanem menet közben nyomhatjuk / válogathatunk a harci menüben. minden esetre érdekes.
  • Sephi
    #29
    Nezetek meg...

    Szerintem vajon miert az az erzesem hogy a jatekmenet nem fog tecceni?
  • Sephi
    #28
    MEGLEPETES!!!!!!!!!!
  • musha
    #27
    hát nem tom...én is várom nagyon, mert reménykedek. de őszintén szólva ez a Vagrant Story-stílus annyira szerintem nem illik a Final Fantasy-hez. biztos meglesz a kellő összetettség, a kellő sztori, meg minden, csak remélem a hangulat is marad.
    én személy szerint nagyon szeretem a random csatákat.
    na irány az eu :)
  • Sephi
    #26
    Gyerekek egyre tobb hir megy a jatekrol.

    Alitolag a szerelmi szalak nem lesznek annyira kimutatva meg azt is halottam hogy a spontan szeru tamadasok is eltunnek. Jah es eddig tuti hogy ket DVD-en lesz a cucc szal mar elore reszketek vazz hogy ha a FFX volt 1 full DVD akkor mit tudnak ezek muvelni ketton :)
  • Sephi
    #25
    En soha de soha nem virtam az Active-ot. Most ujra nekifogtam a FFX2-nek adtam meg neki egy esejt de remelem hogy nem unom meg !
  • Jinchuu
    #24
    Na igen, én se nagyon kedveltem az active verziót, mert nem volt időm gondolkodni. :D
  • barret
    #23
    mindig ugy kezdtem,hogy átraktam wait-ra.
  • Jinchuu
    #22
    Nem csak az FFX2-ben volt ilyen, az FFVII-ben is át lehetett állítani active-ra a battle systemet.
  • Sephi
    #21
    Helyes! Fasza lenne ha latnank az ellenfelt a palyan es nekimegyunk es akkor legyen battle.

    musha a FF ozes reszeben egyezet a harc rendszer. Sorba tamodott mindeki igy volt ido kigondolni mi a kov lepes. De a FFX2 -ben Active Mode van szal nem sorba megy hanem oszevisza ahogy adodoik szal nincs tul sok idod gondolkodni.
  • aabyssx
    #20
    Az ektív tájm betölre gondol.
    De elvileg módosítanak a harc megvalósításán. Olyan pletykákra emlékszek, hogy nem lesznek random ellenségek.
  • musha
    #19
    dögöljek meg ha értem.
  • Sephi
    #18
    Hya mesze es felo hogy ennek is Aktive Mode lesz mert akkor jaj nekunk ! (marmint nekem hehe)
  • Jinchuu
    #17
    Nem is tudom miért, de ez a XII. rész, szvsz lesz olyan jó mint a VII. , vagy legalább is ezt szeretném róla elmondani, de én az eddig látott videók alapján, már nagyon várom. Csak tényleg az a baj, hogy még nagyon messze van az a megjelenés! :(
  • barret
    #16
    wow!sexy.
  • Ben C
    #15
    Sztem az a nagy igasság hogy az FFvii után a grafika sokkal-sokkal szebb lett, de mintha valami hiányozna az újabb részekből...
  • aabyssx
    #14
    A nyúlon túl találni még ilyet is:



    ...szent kézigránátot még nem találtam.
  • Sephi
    #13
    Ha jobban megnezed mar a FFx2-ben is kicsit enyhen szoval kihivoan oltoztetik oket es akkor most meg ez is. Igaz a fejet leszamitva bazz tok erotikus.