2373
Final Fantasy XII
  • dinomano
    #172
    banyapapa, az megvan; nekem nem tetszett a ritmuskombos dolog annyira(ha jol tudom, FF8ban is van!?), bár még kijatszasra var a gém nalam, amugy tenyleg szép..picit bukott vele a Sony Comp. Entertainment, nagyon le akartak alazni a FF-sorozatot...hmm... :-D nagy faba vagtak a fejszejük... :-D
  • Banyapapa
    #171
    chocobo dungeon uncsi volt:P
    Ami még jo az a the legend of dragoon,állati jo a harc benne,és jol is fest.
  • dinomano
    #170
    aham..nalam nem indutl el; vmi krix-kraxokat vagott ki egy windows-ablakba, utana meg semmi, töröltem mar az installt...mind1, kivancsi lettem volna rá... Valoszinü, h. csak elöfizüs a cucc, sztem is; mint az online-ok ps-en+xbox-on... :-/ Nah mind1, annyira nem lenyeg...
    Chocobo Dungeon-ek milyen gémek? Sok jot még nem hallottam roluk+screenshotok sem nagy szamok 1.ránezesre... :-/ Ismeri öket vki?
  • Banyapapa
    #169
    Ment is privi vissza:P
    a FFXI-re vissza,azt sztm sehogyse se megy csakugy,az MMORPG,vagyis csak online jácchato (ergo elöfizetés kell hozzá,meg gondolom origi lemez is).
    Bár lehet van megoldás a elöfizu ellen,de arrol nemtok.

    Amugy megvolt aza bemutatodemo,de nem naon teccet.
  • dinomano
    #168
    Köszi priviket...este FFVII, 2.cd vége; most jövök ki a szétlött shinra erödböl; oszt viszem tovabb sztorit... :-D Juhuuuu! :-) A letöltött benchmark-os FFXI egy hibaüzenettel exe-re kattintva kilepett... :-( Ugy nez ki, gyengusz mar a gepem(633mhz celerongy...) Uh-uh, sebaj, ott a ps1... :-)
    Jo gémet mindenkinek...
  • Banyapapa
    #167
    privit lesd.
  • dinomano
    #166
    Banyapapa! FF8rol targyalhatnank? :-) Azonnal kell! :-D mennyit kééércc kalozm*solatokééérrr? :-D FF8..minnyá megörülök!!! FF XI milyen? töltöm demot, kivancsi leszek... :-D
  • bebop
    #165
    NA mostmár van olyan hely ahonnan meg lehet rendelni a régi részeket!!!
    De ennyiért? 12000,- HUF
    Nem rablás ez egy kicsit ?
    szerintem mikor megjelentek nagyon régen akkor kerültek ennyibe!!!
    Az oldalon szétnéztem még azért és van ott egy két nagyon jó játék!
  • SlickAdam
    #164
    Még 2001-ben Németországi nyaralásom során olvasgattam egy ottani PS2-es magazint (akkor volt új a FF X), és már akkor tervezgették egy FF gyűjtemény kiadását.
  • bebop
    #163
    Nagyon remélem hogy igy lesz!!
    Meg azt is nagyon remélem hogy nem a 20-dik rész után fogják megcsinálni!!!
    Ha én Square Enix marketinges lennék biztos kérvényeztem volna már a dolgot.
    Meg azt is hogy legyen hozzá magyar felirat
    Na kiveszem már a biliből a kezem!
  • Jagi
    #162
    NA, bakker!LAPALJA!
  • SlickAdam
    #161
    Én is nemsokára kezdek majd bele a Magna Carta-ba.
  • Jagi
    #160
    Nekem nincs meg sajna, men t'ok rá mit mondani max annyit, hogy kipróbálnám.
  • Ronin1350
    #159
    Sziasztok. Látom senki nem reagált a Magna Carta Tears of Dlood linkre. Ez az RPG nagyon hasonlít a FFX re, sőt talán picit szebb is . Gondolok itt az átvezető filmekre és a helyszínekre. Nemrég kezdtem el és nagyon jó a játék.
  • Jagi
    #158
    Eh, addigra már nem itt leszek!
  • SlickAdam
    #157
    Vagy kiadhatnák 1 vagy 2 dvd-n a PS2 előtti részeket, mint mostanában a Capcom vagy Sega játékgyűjteményeket. Egyébként sztem 100% hogy sor kerül rá valamikor. (a 20. résznél :))
  • Jagi
    #156
    Best of FF limited Edition? Hmm? Ez tetszik.
    Írjunk a Square-nek, hogy Magyarországnak szüksége lenne egy ilyenre.




    Más:_

    A X-ben most már Sin-nél vagyok és sehogy sem tudom legyőzni.
    Kevés az idő (a kör).
    Ötlet?
    Kíváncsi lennék, ki hogy cspta szét.


    Megint más. Nem kellene a topik nevét Final Fantasy Saga-ra változtatni?
    (csak kérdés)
  • maruzst24
    #155
    Próbálta itt valaki a FF11-et online???Mert nekem megvan de még nem volt időm megnézni,mert most a Dragon quest8al nyomulok.
    magyarországról fel lehet csatlakozni a ff11 online-ra?
  • bebop
    #154
    Sajna ez igy van
    Mondjuk nem értek az üzleteléshez , de mért ne lehetne ezeket kiadni mégegyszer, teszem azt limitált mennyiségben?
    Én biztos kezem lábam törtném hogy megvegyek egyet!!!
    A kereskedők is jól járnának vele meg mi is mert meglenne originálba
  • Jagi
    #153
    Azt mondjuk gondoltam... sehonnan nem lehet már megszerezni, mert már lassan...
  • Banyapapa
    #152
    ugy értettem,NEKEM csak ps1re van a FF8:P

  • dinomano
    #151
    hmmm.slickadam...huhuuuu... :-D Te at akarod nekem UGYE azonnal venni FFVIII-at? :-) hany milliot kérc érte? Huhu.. Banya...a VIII megvan PC-re, a IX nem jött ki+felette (kiveve 11...) watching priviüz...pill... :-D
    FFVIII...istenem, megörülök minnyááá... jo, h. egyszerre irunk... :-D
  • SlickAdam
    #150
    Egyébként ez itt egy konzolos fórum, szal nem kérdés, hogy min van meg :)
  • Banyapapa
    #149
    A 8 (PS1-re)van csak meg:o
  • SlickAdam
    #148
    dinomano ps-re van meg a VIII, de ha jobban szétnéznél, már észre vehetted volna, hogy küldtem neked egy privát üzenetet!
  • dinomano
    #147
    banyapapa..melyik? FFXI pc-verzijon van meg? :-) Nemsokara megsasolom, h. megy-e otthon demo! :-D jogém? irj rola! slickadam...VIII pc-re van meg eredetiebn? vagy ps-en? Ha ps-en, akkor nem akarod atirni nekem? :-) /*kökemeny nyálcsurgatasba kezd...
  • bebop
    #146
    ronin1350!
    Az én PS-emen leolvasó feje már találkozott a Magna Carta-val!
    Nem egy FF de hogy kurva jó az biztos! Ajánlom mindenkinek!!!!
  • SlickAdam
    #145
    Nekem a VIII ill. IX eredetiben van meg. A 9 az németül :(
  • Banyapapa
    #144
    nemeredetiben megvan,amcsi verzio:P
  • bebop
    #143
    Eredeti? Hülyéskedsz? Nincs már olyan senkinek se. Akinek meg van az nem mondja el mert akkor véget érne az élete
  • dinomano
    #142
    jagi, valoszinüleg nem menne; sztem ha régi konfigon nem ment, uj konfigon sem fog... a VII-em+IX-em termeszetesen nem erdeti, en is emuparadise-rol töltöttem... Ezekböl megvennem en is eredetit; nagyonübernagygémek... :-D
    a VIIIra hajtok még, vadaszom mindig neten, egy értelmes, müködö verzijot még nem talaltam sajna... :-/
    Jagi, en csak demot neztem pc-n(VIII-ét...); a gém akadozott + eleve a ps-es verzio kéne; nem a legjobbak a ps1-pc-atportolasok...(allokepes gémböl 1ik sem jo, se a RE sorozat, se FF sorozat 1-2darabja, se Dino Crisis2...)
    Vki tud vmi infot FFXI pc-s részéröl? egy benchmark-demot talaltam(csak watching, ohne gémplay...), letöltöm otthon gépre... MMORPG, kivancsi vagyok milyen+egyaltalan megy-e gépemen...Ha megy, hol lehet beszerelni? Csak online jatszhato SP-ben nem?
  • Jagi
    #141
    Eredeti a VII-VIII-IX? Nem akarod eladni? [hülye kérdés]



    Nem tudjátok hollehet eredeti FF-eket venni PSX-re?
  • Jagi
    #140
    Sajna nálam sem ment as PC-n tökéletesen...no video load, no gamelaod, nyista kép ilyesmi. De azóta már vasat cseréltem, most nem t'om mi van vele...



  • dinomano
    #139
    banyapapa, nincs meg neked PS1-es FFVIII? Gondolom nincs akkora szerencsem; és nincs meg...
    opening movie-t megnezem at home, most melohelyröl irok, itt nem tudom megsasolni...
  • bebop
    #138
    Nekem megvan PSX-re az FF 8 meg megvan pc-re is.
    Az FF8 demó nem csíkos volt véletlenül? mert ha igen arra van emgoldás!
    Még van FF7 PSX-re meg PC-re is meg van még FF9 PSX-re!Amugy az FF8 olyan hogy leülsz elé jáccani és fel sem állsz előle mig nem szólit a természet vagy éppen véletlenül áramszünet nem lesz!Szal nagyon király.Nekem az a kedvenc részem a sorozatból. Amugy a Pc-s FF8-hoz van magyarositás is ami elég jól sikerült szerintem, ha érdekel a dolog.
  • duc
    #137
    Nem egyszerű Artok vannak az oldalon, jön lefele az opening csigalassúsággal.
  • Banyapapa
    #136
    jo az is:p
    opening filmecskeje
  • dinomano
    #135
    jagi! irj vmit 8rol, csak kepeket lattam, már 2 verzijot letöltöttem netröl(PSX verziokat) de sajna 1ik sem müködött; milyen a gém?
    Sajna a PC-s FFVIIIdemo nem ment tökeletesen a gepemen, rosszul rakta ki az allokepeket vmi miatt videjokartya...megvan vkinek PSX-es FFVIII? Please, nagyon kéne! /*nyálcsurgat
  • dinomano
    #134
    Bebop..Köszi a leirast...Jo lehet, nagyon bejöttek(ps1-en küldöm, sajna nincs 2-esem; de nagyon tetszik ez a sunshine-sziget az FF-ben; mindig is imadtam a tengerpartos, napsüteses gémeket+ nap fényét stb.-stb.; akarmilyen gémben...+a nagy nyilt terepeket!
    PS1-en ezert imadom a terracon-t+alapban az FF sorozat+többi rpg nagy mozgasterét...
    szép az FFXII is, de hat ugyi ezt a sorozat összes tagjarol elmodhatjuk! Uj videok, ütösek lehetnek, én még csak screenshotokat lattam gémböl...:-(
    Jagi...pszt... emuparadise.org-on jobboldalt kattintva rom-ok; psx...fenn van VII (3lemez)+IX (4lemez) jatszottam mind2-vel, ps1-en is müködö iso-k, elindulnak emu-n is(remelhetöleg még letölthetök)...van fenn még pár rpg, ajanlom öket (chrono cross, xenogears...)...FTP connect(neha megszakad...), fileletöltö ajanlott (download express pl.) kb. 1,5giga a VII, 2giga a IX...(a VII-es sokkal jobb sztorira+alapban üvbermegaatomkiraly, a IX egy aranyos mese, de picit nekem nyalas volt+picit kiszamithatobb a cselekmeny; ott inkabb az interperszonalis kapcsolatokra emntek rá...
  • bebop
    #133
    Hali mindenkinek!
    A napokban a jó öreg neten keresztül sikerült hozzájutnom az FF XII DEMO változatához :) Este 11 körül került bele a ps2-be mondván meglesem már mert reggelig ugyse birom ki :) Betettem a lemezt (ja a DEMO kicsivel több mint 1Gb ha jól emlékszem)és elindult a game!!! jött a square enix felirat ahogy kell , aztán nagy feketeség és csönd, de csak elindult. Az elején egy CG videó fogadott (kb 5 perces). Na itt már kapargattam az állam rendesen :) a video végén jött a menü ahol sok választás nem volt. A DEMO-n két pályát találtam ami közül lehetett választani. Én a homokos tengerpartos napsütéses pálmafás pályát választottam. Hát elmondhatatlan amit akkor éreztem :)Na ezzel a pályával végezvén megnéztem a másikat is ami egy középkori várhoz hasonlítható tele szobrokkal meg oszlopokkal na meg a legyakni való szörnyekkel. itt valami kulcsot kellett megszerezni ami sikerült is elég gyorsan. a kulcs egy ajtót nyitott persze ami mögött egy bazi nagy sárkány szerű szörny volt (csodálatos volt) :). ja a tengerpartos pályán egy t-rex-et kellett lenyomni.
    A harcok nekem nagyon bejötek bár nekem a kedvencem az FF VIII harcrendszere
    Nem sok idő van gondolkodni mert nem lehet az időt megállitani, vagyis meg lehet csak akkor nem tudsz csinálni semmit sem.
    Ha egy szörny észrevett akkkor nincs választás meg kell küzdeni vele vagy el is lehet szaladni de akkor is kapod egy kicsit tapasztalataim szerint.
    Elég pörgősek a harcok az időmegállítás hiánya miatt de nekem nem volt zavaró.
    Az ellenfeleket lehet látni a pályán szal nem véletlenszerüek a harcok.
    Kikerülni őket csak nagy ívben lehet mert különben biztos hogy észrevesznek. Mondjuk én mindet legyaktam nem nagyon menekülgetem :).
    A zenék azok nagyon jók és hangulatosak.
    mikor megcsináltam mind a két pályát megnézhettem egy kb 15 perces előzetes félét ami nagyon ütősre sikerült.
    A játék menüjéből nem láttam semmit mert nem volt, csak a harcrendszeré volt meg de szerintem az is hiányos volt még.