2373
Final Fantasy XII
  • Jagi
    #332
    jah, az ilyenektől a fejemet fogom! :DDD
  • Sephi
    #331
    Nem baj altalaban konzoloknal szokas hogy amire sokat kell varni az jou leszen.
    Igaz a PC-eseknel ez nem igaz mert olyan gaz jatekok amik kijonnek mostanaba baszki.

    Nezd meg vazen a Godfathert....3 eve fejlesztik oszt a Mafia ami lassan 4 eves jobban nezett kifele.
  • Jagi
    #330
    Sajna...
  • dinomano
    #329
    nem akarok FFVII topicot nyitni , csak megkerdezem; mivel en meg nemtoltam IX felett, hogy miben mas a gharcrendszer? jobban realtime? Több mozgastér? Fanatifo, honnan töltötted demot? anno leszedtem torrentreactorrol, de az hibas volt... :-/
  • fanatifo
    #328
    De majd meglátjuk mi sül ki ebből de sajna ebből mi emberi verziot Augusztusban kaphatjuk meg:(
  • Sephi
    #327
    AMEN!
  • fanatifo
    #326
    ffx-2 mondani sem kel lhogy ordenáré szar lett a FF-k megcsúfítása!!
  • Sephi
    #325
    Nekem a FFX2 nek a harcrendszere nem teccet....ezert sem vok tulsagosan oda de majd elvalik.
  • fanatifo
    #324
    Jaja!Végigvittema demót nekem tetszett az uj harcrendszer igaz a réginek jobban örültem volna!!!DE ezsem lesz rossz ha belejön az ember
  • Sephi
    #323
    Na ettol en nem felek. Tuti tartalmas lesz. Remenyem szerint ez is megmarad majd az emberek emlekeibe akar a 7 vagy a 10.
  • fanatifo
    #322
    Hát nemgyenge ez a video gyönyörű lesz ez a game az tuti remélem tratalmas is lesz!!!
  • dinomano
    #321
    nah, megsasolom én is...
  • Jagi
    #320
    :DDD
  • Sephi
    #319
    Nem nezek semmit mert csak idegesit hogy mikor jaccok man vele :P
  • bebop
    #318
    Final Fantasy XII - Kiss Me Good-Bye
    Ajánlom mindenki figyelmébe a ezt a kis videót.
    egy kicsit szomorura sikeredett de nagyon sok uj videorészlet van benne a játékból amit eddig nem láttam még (legalább is nekem uj)
    Érdemes megnézni!!!
  • dinomano
    #317
    ok, téma off... bocsi...
  • Sephi
    #316
    Apafej ha FFVII-rol akarok beszelni akkor azt ott fogom. Szerinted hogy irna ide akarki is ha lassa hogy csak FFVII a tema mindehol?
  • Sephi
    #315
    Monderatornak ment a panasz es nem en voltam. En csak szoltam.

    Ketertelmu szovegekkel meg engem ne faraszal mert en vagyok az akit zavarsz.

  • dinomano
    #314
    duc, amig nem jelenik meg gém, sok kiveseznivalo nincs rola; gondolom én...amugy mindig nezem mi hir XII-röl, az IGN screenshotgyüjtemenyt annyiszor megneztem, hogyha meglatom mááá' ááásitok...
  • dinomano
    #313
    sephi...en ugy vagyok vele, h. FF kell az FF topicba...Hogy tudnank annyit beszelni FFXII röl mikor még ki sem jött? Max. a demot latta vki, oszt jóóóvan... FFVII-2 topic meg behalt; hiaba irtam, ott nem valaszolt senki...Banyapapa, köcce infot; all-restore-okat+all-barrier-eket hasznalok...All-restore jo móka; nagy help az is.. :-D Köcce infokat; kötögetem majd öcce materiakat; oszt meglássuk...Ma nyomom, de csak tapolom magam + szerzek uj fegyvereket+begyüjtöm ami kell...keszülök a visszavagora; a kis köcsi sephi ellen... :-D
  • duc
    #312
    Ja, néha benézek, hátha van XII info, aztán nemigen arról szól a dolog :(
  • Sephi
    #311
    AAAAA GECIEK

    Huzatok ma' a FFVII topikba agyon apemelitek ezt!
  • Jagi
    #310
    "Tízalatti": Final fantasy 1-9-ig
    Jecht: FFX főtag
  • Banyapapa
    #309
    All-t sztm sok helyen tudsz venni.
    a varzslatkombok elég eccerüek,ugy a fegyverekbe/páncélokba vannak a slot-ot,a sima
    O O O O pölö, de jobbakba O=O O=O O=O O=O ergo itt összelehet párositani 4magict 4 másikkal.(vagy igy rajzolom 1=2 3=4 5=6 7=8)
    És pl: 1be final attack kerül akkor a 2be menjen a phoenix,ergo ha azt akinek ez van kinyirják, végsö csapásként elereszt egy phoenix-et ami üt,és feltámasztja aki a harcmezön elhaltt:P
    vagy: bahamutZERO összekötve HP/MP absorb-al ( jön bahamutocska,és még ellentöl kapsz HPt/MPt
    Vagy quadra magic összeköt Ultima,és ultimat használva nem hanem NÉGSZER lesz aza varázslat egymás után (ha van elég MP)
    De ezek akkor az igaziak ha MASTER szinten vannak.
    Vagy alap még a ALL=RESTORE,igy mindenkit lehet gyogyitani.

    RIBBON meg, ha fenntvan valakin az immunis MINDEN státusz változásra,szal nem fogja semmi berserk/frog/sleep/poison stbstb.
    überjo kis cumo,elvileg egyet lehet találni is,de master tonberry-t morpholni és kapsz 1et egyböl
  • dinomano
    #308
    okka, kiproba térképen w-itemezest pl.; choco billy karamja környeken, ott ugyis übernehez ellenfelek vannak, haha! :-D köszönöm a tippet! :-D
    Van vhol a térképen 1 egyedülallo haz; benne 1 fegyverkeszitö arc; vele mit lehet kezdeni? csak dumalni lehet vele oszt kész...all materiakat hol/hogyan lehet szerezni plusban? erdemes nekimenni midgar Zolomnak vagy nem erdemes nyomni ellene?
    Majd megnezem milyen materiaim vannak, rendeznem kell soraim... :-D +nem hasznalt karikat is tapolni akarom, a 2 groupos fight-nal nagyon gyengek voltak; szar fegyverekkel...wutai-ba is el kell mennem..nah, 1-2hétig még elleszek a 7essel min.; ha nem is chocobozom.. :-D
    a tököket amugy csak ugy lehet agyonvagni,ha mindig elixireket pakolok nekik? 0-at sebez különben...
    bahamut-zero-t kapcsoljam össze hp-absorb-al?
    hogy érdemes(jol)összekapcsolni a materiakat? a ribbon mire jo? amugy sephi bekava valtoztatta pár arcomat végső foght-nal...
    final attack-et akkor phoenixel összekapcs...vazz; a 9ben nem volt ennyi strategiai lehetöseg mint itt... :-) az sokkal statikusabbnak tünt... végsö barlangbol kimentem tennyap, vissza tudtam menni... Arra gondoltam, h. elrohanok majd a végsö barlanghoz, ha tolom (ma tolom picit még térképen+kiproba amiket mondtal...); lerakom a mentest vegsö barlangnal, mentek oszt megyek visszafele...ha masik utvonalakon is végigmegyek (amerre többi kari ment nelkülem)talalok jo cuccokat? Vmi source-okat talaltam anno, tennyap... meg fejlesztgetek ezerrel; mindenkit tuningolok picit; sok kari el lett hanyagolva... :-/
  • Banyapapa
    #307
    W-item: azzal ugyi két tárgyat leeht használni,ha kiválasztotad magadban amit növelni akarsz akkor,a felette levöt add oda valakire (WITEMel persze:), aszem Xel kiválasztod és Xel aktiválod a tárgyat,na most jön amit növelni kell,alatta van a elözönek a listában.
    Kiválasztod azt,kiválasztod kire menjen,DE nem X hanem O gombot nyomsz (elvileg nönnie kell majd egyel a listában a darabszámának),és akár 99ig nyomkodhatod ezt a kombot,mármint X és a O,folyamatosan nö a tárgy amig 99 nem lesz.
    valami olyan helyen probáld ahhol gyenge ellenek vannak.

    A vizalatti weapon (van annál keményebb is ami a sivatagban van,eh) 1millio HPje van,oda jol felgyurva menj.
    Miel kotr summon nix egen kemény lesz ugy,ott aztán muszály a final attack-phoenix okoság,és a soksok megaelixir,de sikerülhet kotr nélkülis.
    Bahamut ZERO-HP ABsorb matéria (jo lenne hameglenne a mime okoság is mert azzal a elözö varázslatot/mozdulatot le lehet másolni,kivétel limit).
    És még a W-summon is,habár a hp absorb helyett lehet jobb a mp absorb proba cseresznye:)
    Ja meg a underwater cucc is jo ha megvan (különben idöre megy a harc akkor),meg ami még hasznos a speed-plus,jameg a elmaradhatatlan RIBBON,uszály hogy beléd ne varázslojon valami gányt (bár nemtom ez csinál-e olyat de biztos ami biztos:).

    És türelem:D
    Ha esetleg lenyomtad dob neked egy earth harp nevü tárgyat,az igy haszontalan DEEEEEEE,ha elmész KALMba,ott egyik házba az emeleten add oda egy haspinak,olyan cuccot ad hogy elhagy az erdö:) (remélem jol emlékeztem)

    Ja amugy a végsö barlangbol ki is lehet jönni,nem naon látni hogy onnan vissza is lehetne térni (énis alig tudtam kijönni onnan).
  • dinomano
    #306
    Jagi..te milyen gémet tolsz most? :-)Jecht+tizalatti? nekem csak vizalatti van, 1 darab weapon... :-D
  • dinomano
    #305
    banya, elcsesztem nagyon a lépést, az a baj; de orbitalisan :-D instant save cucc megvan; eleg koran raktam le, az a baj...még az a makom, h. volt annyi eszem, h. két mentest csinaltam; van 1 barlangban+egy még kinn a térképen... :-) a térképen levöt folytatom...Nem akartam vegigvinni gémet, csak beneztem barlangba, oszt bennragadtam... nem tapoltam sokat; pár treasure-t fölszedtem, oszt mentem a kristaly-kockas-gömbhöz, oszt jött sephi...aszittem még odébb lesz... fel se keszültem+cuccokat sem jol osztottam el 2 groupo figth-hoz(mikor lehet valtani 2 group között...)+extracuccokert sem emntem el(Bugenhagenhez stb...)...szoval folyt. térképtöl talan ma; Bugenhagenhez el (jah, masodik weapont nem nyirtam még ki, 2X leosztott..vmi strategia van ellene? marmint vizalatti ellen, a masik könnyü meccs volt...+mit ad?)
    Banyapapa, leirnad nekem gyengeelmejünek, h. hogyan megy ez a w-itemes jatek? Gözöm nincs, probaltam; de nem ment... :-/ Ribbon az micsoda? Jött soxor a késes genya; alig tudtam kinyirni, utalom mint a sz*rt...a töklampasokat birom, egy kis elixirert cserebe kurjak fel level-eket; de nagyon...ugy gondoltam, majd elöremegyek; a vége felé talalhato gömbhöz, oszt oda teszem le mentesi helyet, oszt level-up-olok..még 1 kérdés: anno aszittem mikor chocobot gyüjtöttem, h. high windbe siman be tudok majd szallni choco-val, erre sehogy sem akart, el kellett engednem dögöt..eleg amatör vagyok/voltam chocozashoz, abba is hagytam...kenytelen vok lemondani KOTR materiarol... :-/
    Jah, a Sephi meteor summonja picit hosszu; vazze 3 perc; amig magicel vele... a végsoö sephi forma (angyalszarnyas)nyirt ki; fél ora fight utan... majd nyomom gém; picit mas strategiaval, elcsesztem lépéseket... :-/ehhh...
    /picit elszontyolodtam a 3 oras kökemeny fight+tapolas utan; minden szerzett level+cucc ment a süllyesztöbe... :-/)
    sebaj, final attack+phoenix oszt majd lesz vmi+tapolok ezerrel...
  • Jagi
    #304
    Én még itt vagyok csak nem t'ok hozzászólni, mert még mindíg nincs meg egyik "tízalatti" sem : (

    Most JECHT-et kéne megölnöm csak nagyon kecie, a kis szemét.
  • Banyapapa
    #303
    Milyen boss box elött?
    Ha a repcsivel leszálltál a barlanghoz (ahol sephike lesz),vaalhol kell lennie egy instant save cuccnak (amit ha item menüben benyomsz mentési hely lesz belöle).
    amugy ha W-ITEMel csináltál 99 megaelixirt,meg fennt van a final attack-phoenix combo mindenkinek,plussz a ribbon (ebben a barlangban van aza késses-lámpás genyo akit morpholni kell érte),akkor semmi bajod nem lehet,még a végén sem:P
  • dinomano
    #302
    behalt a forum, jol elbeszelgetek magammal, csak az a baj; h. minden hozzaszolasom ismerös szamomra; ugyhogy ez igy nem pleasure... :-D
  • dinomano
    #301
    letöltöttem FFXII-öt(igaz, nem magamnak, nincs ps2-öm...); de vmi hibas ISO-t szedtem le; egy torrentreactoros verziot kaptam le, 7 rarbol allt(50mb-sak); egy kiterjesztes nelküli file-t csomagolt ki; ami 350mega körüli..atneveztem mar rar-ra, 7zipre is, hatha vmi tömöritett akarmi az is (van hozza txt file, de nem ir semmi erdemlegeset...)talalkozott vki hasonlo problemaval? (hatha, és tud segiteni...) :-O Ha nem, akkor törlöm a file-t...pá!
    D.
  • dinomano
    #300
    grrr...masfel ora bossfightom+1ora kari-upgrade veszett oda FFVII-ben tegnap... ...Hmmm... FFVII vege picit földtöl elrugaszkodott lett, de szép... :-/ Nahmind1, picit talomba teszem, felhuztam magam rendesen, 5perce fejeztem be gémet; feküdnöm kell, holnap koran kelek, melo... Vazz; kivagyok; grrr...legalabb 1 mentest(boss-ok elött)beiktathattak volna(mint FF9ben)...Holnap nekiallovmi akcijonak, vagy folytatom GT2... joejszakat!
    D. (hmmm....talan Fear Effect1? :-o)
  • dinomano
    #299
    igazad van, de épp emiatt az FFVII közelebb all valosaghoz(mar amennyire FF közel allhat... :-D); jobban bejön... Tulsagosan meseszerü volt a 9+maga a sztori is naivabb-light-osabb volt mint VIIben...voltak 9ben nagyon jo részek, amik kicseszettbrutalul tetszettek; de voltak amik nem...pl. az elejen a gyilkos erdö nagyon bejött hangulatra(ahol kövé valik a haver...) + a Lifa Tree is jo volt; de 1-2helyszin el lett tulozva sztem...+ a végén a megaextraamorf fögenyak nem jöttek be nagyon(igaz, ilyenek vannak FFVII-ben is; de vhogy jobban tetszenek az FFVII-robotos-magic-es genyai+tajai...)
    Nekem a gém elejen kellett leküzdenem ellenerzeseim a gémmel kapcs., mikor Vivit iranyitva trombitalo kacsa-szerüsegbe+egyebekbe botlunk Alexandriaban... :-D aszittem Disney-rajzfilmbe csöppentem 1 pillanatra... :-D Nah, de egesz jo volt a 9, nem "kukacoskodom"...
  • Sephi
    #298
    Ezt magyarazom hogy a FF9 vilaga tulsagosan fantaziadus. De mar annyira az hogy ezert mondhatnam hogy meg eletemben mas ilyen vilaggal nem talakoztam semmilyen jatekban.

    A FF7 az mar neotechfantasy vilagban jaccodik ahol a technologia es a fantazia eggyesul :P
  • dinomano
    #297
    Sephi...igaz; viszont nekem helyenkent tul csicsas volt..ez már tenyleg izles kerdese, szoval nem kötekedem; a limitjei ellenere az FFVII vilaga jobban tetszik, szeretem, ha jobban a "földön maradnak" a készitök...nagyon szép FMW-k+tajak violtak 9ben; de tul meseszerü lett az en izlesemnek, igaz PS1-maxot hoztak minden téren; le a kalappal; extradurvaszép volt minden+érdekes volt design; nah mind1, nem hazsartoskodom, lehetett szeretni+durvan megcsinaltak Alexandria-t is + a masik kiralysagot(nem ugrik be neve...)ahol lehetett azokkal a léghajoszerü buszokkal közlekedni...szép volt+jo volt; de nem nyomnam ki még1X, akkor inkabb 7-es... :-D
  • Sephi
    #296
    Igaz de azota sem keszult szebb FF. A FFX is szep de a kozelebe sem ferkozhet. Valami hihetettlen milyen fantaziadus vilag volt.
  • dinomano
    #295
    Zidane-Vivi, akit komaltam (vivit nagyon...); Freeya-t talan...de hol vannak ezek a karik a 7-hez kepest... :-/ Még a Vivi, Ő istenkiralysag+jellegzetes(+oldschool)kari... Eiko +többiek nyálik voltak...
  • Sephi
    #294
    Zidane Vivi Eiko es Freeya/Stainer :DD
  • dinomano
    #293
    hmmm...nem tudom, bizti jo; de (mivel 1X+elöször jatszom-annyira jo, nem bizti, h. csak 1X nyomom ki-, ..mindenesetre egyelöre egyszer, sok gém van várolistan); nahszoval; mindenkit nem fejlesztek egyszerre; eleg a level-upolás 3-5karakternel; mindenkihez nicns türelmem 1szerre... :-/ Cid-et+Red-et is birom...az FFVII(egyik "hatranya", h. az összes kari nagyon jo, nem tudom kit valasszak...)a 9 szarabb volt; ott nem volt nehez valasztani a mérsékelten jo karakterek között...hmmm...diplomatikusan foglamaztam... :-D