2373
Final Fantasy XII
  • dinomano
    #452
    jah, lattam h. van vmi koncertfilm is; bizti jo lehet! :-D
  • Banyapapa
    #451
    ha mákod van,még megtalálhatod a black mages koncertfilmet is ott:P
  • fanatifo
    #450
    Nem haldoklik csak most nincsen semmi tma
  • dinomano
    #449
    http://xbox.ign.com/articles/686/686675p1.html


    worst haircuts, felkerült cloud is :-D
  • dinomano
    #448
    epp FFXII kepeket nezek :-D csak szolok, mer' hallodik forum..
  • Jagi
    #447
    THX!
  • Banyapapa
    #446
    ha DCzel akkor a VGM hubot probáld meg.
    Ott sztm az összes játék zenéje megtalálhato:P
  • dinomano
    #445
    aham..köcc info..akkor azert nem tudtam mi; mert GC-ben nem vok otthon...
  • fanatifo
    #444
    ez egy nagyon jókis rpg most jön ki a 2ik része!

    Only Gamecube
  • dinomano
    #443
    az ffinsider-en levö Bates Kaitos vagy micsoda mi? Vmi japcsi gém, vagy vmi banda jatszik különbözö rpg-musicokat?
  • dinomano
    #442
    jagi nem tudom... huh..utana kellene watching; bizti jo X zeneje is...
    jagi..http-connectben teszed fel vhova (ill. FTP) a cuccot? engem erdekel! Nyam!
    Jah, ffinsider.net-en levö FFXI ill. Chrono soundtrack-ek(mp3ban vannak); az original midi-k mp3ban mentve, vagy vmi hangszerelt valtozatok mint black mages-ek? nem tudom melohelyen megnezni sajna; korlatozott a net...
  • Jagi
    #441
    Most húzom DCről ha lejött felrakom + dobok egy linket.

    Az FFX-nek az OST jét nem tudja valaki... linket plz vagy valamit.
  • dinomano
    #440
    uh, en talaltam egy torrent-file-t, de alig tölt vmit, nem fog lejönni otthon sztem a cucc... :-/ winMX-en probalkozom; de kb.100-ik vagyok listan+hasonlok... :-/ 1 szamot tudtam lekapni, FFVII battle-screen music...nah vazz, az mekkora!!! az a baj, h. 1 oldalt talaltam, amin fenn volt HTTP connecttel 1. cd-jük; de SQUARE fenyegetesere le kellett szednie az arcnak... :-(
  • Jagi
    #439
    Docs félre lettél vezetve!
    Ahogy elnézem a tracklistet nekem is ez van meg... : (
    most már nekem is kell az első! :D
  • Jagi
    #438
    DC-ről húztam le az elsőt.
  • dinomano
    #437
    black mages!!!!!!!!!!!atommegagigaüberLOListenkiraly,megag*cip*csaatomjo!!!! Übermegacool!immadom!!!most hallgattam bele, megörülök, annyira jo!!! megbolondulok minnyááááá...meggajdulok...jaj,teuristen...
    bocsi,ha elragadtattam magam...off...
  • dinomano
    #436
    pont elsöt nem tudom megszerezni..viszont!!!2. lemezük fenn van a www.ffinsider.net-en, a soundtrack vagy music link-nél, http-s letöltes, 5perc alatt lenn volt full album kb... :-D kb.10 szam
  • Jagi
    #435
    Első megvan.
  • dinomano
    #434
    ...nah: THE BLACK MAGES hallott ezekröl vki? 2 albumuk van, Final fantasy harci zeneket jatszanak, allitolag kiadtak 2 zenei CD-t... most sasolom neten... :-D
    Jaj, "(Angela, Angela...); hát utolért az a hires szerelem..." :-D Lulu! :-)
    Jagi, nem nevezted at a topicot! :-D
  • Jagi
    #433
    Mindenki besértődött? Nemár! [nyavajog] :D
    Ok, legyen az a topik neve. [meg van győzve]
  • Jagi
    #432
    :DDDD Hulye-e :DDD
  • dinomano
    #431
    Nah, atnevezhetjük topicot virtualis-néni-fétish topic-ká... :-D
    Mmmm...Lulu...szerelmes vagyok, vazz! :-D
  • Jagi
    #430
    Ja, majd elfelejtettem: Beszéld le Wakkával :DDD
  • Jagi
    #429
    :DD
  • Jagi
    #428
    Nem, ahhoz Soul Calibur 2-t kell megvenned és Taki-t figyelni (na ő meg az enyimé) :D
  • dinomano
    #427
    sephi, meg is hajol? jaj, kell a 10, minnyááá ps2-öt veszek...jaj...cicigomb nem latszik? :-) Jaj, Lululu naggggyonnagggyonjo kari.. :-D Jajjaj! AZENYÍM:-D
    nincs vmi virtualis Lulu-szobaszam elrejtve a gémben, ahol meg lehet latogatni? 8-)
  • Sir Quno Jedi
    #426
    Namost tisztázzunk valamit! Lulu a ZENYIMÉ! Tripla stipistop!
  • Jagi
    #425
    bizony...
  • Sephi
    #424
    Ohh egyem a szivit :D Amikor megnyerunk egy csatat hogy mehajol :D
  • dinomano
    #423
    nagyon behalt a forum...épp FF10 kepeket nezek, régi gém, de széééép! :-D ezt a Lulu-t meg... :-D Lulu-Lulu! :-D ...ez aztan a dekoltazs! :-D
  • dinomano
    #422
    behalt a forum...
  • dinomano
    #421
    spehi...tudom, h. gyors kerdes volt és gyors volt a valasz...de bövebben picit? a harcrendszere milyen? inkabb akcio, vmi tamadaslancokat kell csin., vagy mi? a Graf. megvalositas nagyon teccik, képek alapjan is; durvaszép, 2D graf csucsa kb... :-D
  • Sephi
    #420
    Szerintem jo volt :D
  • dinomano
    #419
    tudom, h. offtopic, ezert csak 1 gyors kerdesem lenne: a Valkyrie profile-rol mi a velemenyetek; nyomta vakai? Ill. milyen? Szépnek szép+egyedi is, videokat lattam, azok tetszettek...
    D.
  • dinomano
    #418
    majd töltöm... csak screen-eket lattam...
  • bebop
    #417
    Na itt van a FF VII for PS3 techdemoja!FF VII For Ps3 TECHDEMO
    no comment!
  • dinomano
    #416
    sziasztok...FFVII feluj.-ban biztos lesz pár uj dolog+biztos lesz pár változtatas...Pl. volt 1-2oylan monster ami a PS1-en jol nezett ki, valosaghüen nagyjabol(amit a PS3 fog nyujtani),mar lehet h. nagyon-nagyon extrafuran nezne ki pl. 1 lebegö tökfej; stb.+karik is elethüek lesznek; nem bizti h. minden marad ugy mint volt... Advent-et ujranezem, anno VII-el valo "jatszas" elött neztem; akkor semmit sem ertettem belöle, remelem most majd fogok... :-)
    Nah, ujraakarom nezni, az bizti... :-D régi FF részek jönnek GBA-ra, stb.; szvesen tolnam öket; majd vmikor pc-n talan, mondjuk egy GBA.-val vonaton pl. bizti nagy feeling lehet tolni FF-et... :-D
  • Jagi
    #415
    Háááááááá!
    Ezenkívül nemt'ok mit mondani, előttem mér mindent leírtak... : )
  • Sephi
    #414
    Hat kb olyanra mint amikor Cloud ellovi a filmben :D
  • Banyapapa
    #413
    rengeteg munka meg idö hja,de ez legalább (vagy csak én képzelem igy el:), 1 tutko befektetés lenne.
    Föleg hogy pl ff 1-2-3-4-5-6-ot meg kituggya mégmit megint kiadtak,igaz kézimasinákra (remélem jol irtam:P).

    Hmmm,el sem tom képzelni ilyen állapotban hogy festhet egy KOTR summon eljövetele:-o