247
Szal...
  • dragonforce2
    #247
    hello,segitség kéne.Ott akadtam el ahol ketrecben van a kislány. a lámpa már megvan, de nem tudom hogyan tovább.
  • Tidus
    #246
    Helló,segítséget szeretnék kérni,mert én most kezdtem el tolni a játékot és elakadtam.Segítenétek ,hogy hogyan kell továbbjutni a bányában,azon a hejen ahol 2 odjára kell használni astralt?
  • Sephi
    #245
    Van meg boven...

    Szvsz tobb olyan palya kellet volna mint a masodik. Maga a zart es modern terulet nem igazan paszol egy szellemekkel teli vilagban.
  • vidike
    #244
    még olyan sokvan? pedig már megöltem egy krokodil kezű köcsög szörnyet
  • Ramza
    #243
    Igazából a hangokkal és a zenékkel nem volt gond az elején sem, nagyon jó hangulatot teremtettek.
  • aabyssx
    #242
    Viszont arrafelé van egy-kettő nagyon profi zene.
  • Ramza
    #241
    Jól beszélsz.
  • Ramza
    #240
    Több mint a fele simán.
  • aabyssx
    #239
    Van még elég.
  • vidike
    #238
    ki kellet fársztani a kislányt mostmár az iskolában vagyok sokvan még?
  • Sephi
    #237
    Az elejen tok jo volt de a vege fele mar uncsi.
  • aabyssx
    #236
    BTW alapvetően nem túl összetett a játék, mert a Swamp Phantom kivételével szinte mindent csak lőni kell, mint az állat. ;)
  • Sephi
    #235
    Jaja aszem a szobak oszekotodnek a fo folyoson...
  • aabyssx
    #234
    Gyorsnak kell lenni! Az ajtóból már lődd, mint az állat, és ha átment a falon, akkor futás a folyosó végén az ajtóhoz, majd át, és újra lőni, mint az állat.
  • Sephi
    #233
    Aszem ott tovabb kell menni bat nem tudom bisztosa... elfeldtem en ma' azt :(
  • vidike
    #232
    ghosthunter
  • vidike
    #231
    sziasztok
    1 kis segítség kéne
    ott tartok hogy bementem abba a házba ahol van a kislány meg ilyen halott babák a földön meg a falon és ha közel megyek a lányhoz röktön belemegy a falba és ilyen zöld trutyin keresztül átmegy a másik szobába aztán ha a folyosó végen bemegyek az ajtón akkor ugyanoda visszakerülök
    a kérdésem mit kell csinálni :)?
    köszike
  • Sephi
    #230
    En is ma kapom de amig nem vittem vegig az elsot nem is kezdem el :)))
  • Neme.
    #229
    Nekem megvolt az első, bár annak is voltak hibái, azért elég jót szórakoztam vele. A kettőt meg mindenki dicséri. Már kiváncsi vagyok rá, most kaptam meg, de még nem próbáltam.
  • Gábor
    #228
    Fatal Frame 2 isteni!
  • Sephi
    #227
    Ugyertem lehet de ugy nem erdekes :)
  • Sephi
    #226
    De nem lehet a 2-essel jaccani amig nem jaccotad ki az elsot baz...
  • lowdog
    #225
    megjelent már?
  • Gábor
    #224
    Köszi a tippet.
  • Neme.
    #223
    Én abbahagytam a felénél a játékot, egyszerűen meguntam. A következő, amit kipróbálok, a Fatal Frame 2 lesz, ajánlom neked is.
  • Sephi
    #222
    Majd a masodik reszben kiderul :)
  • Gábor
    #221
    A zene az annyira megragadt bennem. Nagyon el lett találva.
  • Gábor
    #220
    Végig vittem.Sajnálom hogy vége, egy hétig úgy jöttem haza,hogy már alig várom a játékot. A vége tényleg gáz lett. Az old ill new school és a swamp vitte hangulatilag a pálmát, azok is voltak szvsz a legkidolgozottabb részek. Sajnálom,hogy az első pálya fosatós hangulatát nem tudták végig fenntartani. Olyan,mintha a játékot a felénél befejezték volna, és kiadták csak úgy. Kikkel beszélt worm boy, és miért volt astral a chosen? Mire chosen? Mi lett vele,a proffal,a kedvenc MI-mel? Végülis nem igazi bomba,hanem szellemírtó bomba robbant...Na mind1. Tudnátok mondani hasonlóan fosatós hangulatú játékot? SHval játszottam,de az annyira nem izgatott. A fatal frame kimaradt az életmből. RE szériát ismerem,majd mindet végignyomtam.
  • Sephi
    #219
    Ha' ha belegondolsz tok sima amiutan ket orat kindoltal rajta.
  • Jinchuu
    #218
    Na igen, akár ezt is lehet mondani! :D
  • Sephi
    #217
    Szal igy utolag minden megoldas logikus es egyszeru volt :)
  • Jinchuu
    #216
    Az áramos résznél én is meghaltam egy párszor! Nem igazán gondoltam rá, hogy a generátort kell kilőni, pedig így visszagondolva elég egyértemű! :D
    A kopogószellemeknél én is meghaltam 1x, no meg a hajós szörnyél, de ott szépen fel is idegesítettem magam! Mikor az ezredes vagy ki mondja, hogy kapjam el a szellemet, na akkor vagy 5-6 alkalommal soha 1 rohadt szellemet nem láttam, mire nagy nehezen észrevettem, hogy honnan is jönnek elő! :D
  • Sephi
    #215
    En tiszta veletlenul jottem ra szal en se vaguok jobb...
  • aabyssx
    #214
    Nekem egy óráig tartott, mire rájöttem, hogy a generátorok oldalán lévő sz*rságot kell lőni. Addig az embert lőttem (de mint az állat) és sikerült olyan, hogy több, mint 10 újratöltésig életben tudtam maradni.
  • lowdog
    #213
    én nem vagyok ilyen jedi =]
    megöltek a poltergeistek, az áramos csóka (a generátorkilövés elsőre nem sikerült =] hiába lőttem őket nem purcantak ki valószínűleg mert messziről lőttem shotgunnal) és a hajós rondaság is...
  • Sephi
    #212
    Egnem eloszor a hajon a fooelenseg olt meg... az volt az utolso is mert attol tul mar nem volt nehez!
  • lowdog
    #211
    elsőre én is meghaltam kábé a harmadik szobában de másodszorra már egész jól ment (elsőre eléggé befostam mikor a sarkon egy revenant rontott nekem...)
    #208-at érdemes megfogadni, én még azt is csináltam, hogy kicsit mindig elváltottam lövés módból és arrébfutottam...
    és érdemes használni a grenade-et (vagy diszket...) ha közel kerülsz valamelyikhez, alul megjelenik a "belevágás" opció, nem tudom, aabyssx erre értetted-e a belevágást...
  • Jinchuu
    #210
    Na igen, szerintem ott a legtöbbünknek alig volt élete, de sajna ez egy ilyen szint, majd később már nem lesz gond az élettel! :D Addig éld túl valahogy!
  • Gábor
    #209
    A shottyval adok a discesnek,relatíve gyorsan pusztulnak tőle. Habár már alig élek:((
  • aabyssx
    #208
    1. Ha az egyikbe azonnal belevágod a disk-et, akkor ő menekül, addig a másikat lehet lőni.
    2. Ha látsz lebegő tárgyat, akkor oldalazz, ha nem akkor lőjj! ;)