1022
Valaki segítsen!
  • ricsi1
    #7
    nvidia.com :tölts le drivert..
  • M@TriX
    #6
    az első kérdés banális lesz, de már hallottam érdekes cuccokat:
    Rendesen össze van kötve a TV-vel a kártya?
    A Titániumok az asztal beállításainál 2 monitort mutatnak, ha a TV be van kötve jól...
    Ha ez magvan akkor szólj és mehetünk tovább.
  • M@TriX
    #4
    amúgy milyen drivert próbáltál feltenni? az 53.03-ast, a a legújabb hivatalost?
    Csakmert az szerintem digitálisan hitelesítve van. Ha béta drivert tettél föl, akkor meg magára vessen az ember. ;)
    Nem éri meg azzal szórakozni. Csak ha valaki nagyon ráér...
  • M@TriX
    #3
    mielőtt kártáyt veszel nem árt utánanézni mit veszel. ;)

    iTT 80 kártáyról van teszt, érdemes megnézni.
    Ha jól tudom, ha hivatalosan boltba vetted, akkor 35-40-ezret fizethettél érte amennyit sajna biztos hogy nem ér. Akkor már érdemesebb egy geF4Ti4200-est venni, vagy annál jobb gef4-et. Az FX-ek közül csak az ULTRA-ák érnek valamit, avagy az 5700-astól felfelé... Legalábbis ez az én véleményem...
  • Tombi
    #2
    vegyél új kártyát..de ne fx-et..
  • gabyka13
    #1
    A gépem:2200+ athlon,512ddr,asrock k7s8xe alaplappal,xp oprendszerrel.Most vettem egy inno3d tornado geforce fx5600xt videókártyát.Már a driver telepítésekor ugat az xp,hogy nincs valami digitális aláírás vagy mi és hogy ha folytatom a telepítést,akkor instabil lehet majd a rendszer.Ezelőtt geforce mx400as kártyám volt,azzal semmi gond nem volt.De ez az új kártya lassabb,mint az mx400as.Akad a gta vice city 640*480asban.Az mx 400 meg megy 800*600asban is akadás nélkül.Már töltöttem le új drivert is,de azzal is lassú.Valaki adhatna ötleteket,hogy ez miért van.Előre is kösz.