181
VC kiegészitő
  • Tibre
    #101
    és az is biztos,hogy egy idióta írta ide :P
  • Örm
    #100
    Annál a résznél mit kell csinálni amikor egy templom alatti földalatti komplexumban kell megölni az összes vietet, miután kimegyek az LZ-hez a helikopterek nem szállnak le hanem köröznek a fejem felett? Az összes feladat teljesítve csak egy nincs az amikor valamilyen hírszerzési infot kell valahonnan szerezni. Ezt a feladatot, hogy kell megcsinálni?
  • grebber
    #99
    Jó gyorsan jött ide az biztos!
  • Tibre
    #98
    és ez most,hogy jön ide?
  • grebber
    #97
    Ahogy a közmondás is mondja:
    - Aki korán aranyat ás az vermet lel másnak!
  • RUDKO
    #96
    köszi
  • Tibre
    #95
    vannak:
    http://vietcong.atw.hu
    http://vietcong.uw.hu
  • Tibre
    #94
    re
    nagyon helyes,örülök,hogy foglalkoztok a témával
  • Sadun Tryst
    #93
    kell az alapjáték is a fist alpha telepítéséhez. tehát szerezd mega Vietcong-ot... :)
  • RUDKO
    #92
    SZIASZTOK.

    kéne egy kis segitség! fel szeretném instalálni elindul kiirja hogy válasszak nyelvet kiválasztom és utána ezt irja ki installer was unable find previous installation of the vietcong. it is not possible to install vietcong fist alpha. ha valaki tudd segitsen. köszi
  • olasz
    #91
    A lőgyakorlaton hogy kell tovább menni?
  • grebber
    #90
    Majd felteszem este aztán kiproszálom!
    A kérdésem az lenne hogy feltelepítem a Vietcongot utánna a patchet utánna a First Alpha-t és annak külön ikon lesz vagy hogy müködik ez?
  • Sadun Tryst
    #89
    délelőtt van, szal úgy estefelé majd biztosan lesz válasz. ha nem, akkor meg azért nem, mert nem értik a kérdésed... majd este biztosan válaszol valaki...
  • deicide
    #88
    Na most mi van...?Nem játszik ezzel a játékkal senki...?
    Akkor most hogyen megyek tovább...?
  • deicide
    #87
    Annyit elárulok mindenkinek hogy ha nem tudod lelőni a Vietcongokat,vagy hirtelen össze mennek társaid az mind a rossz crak-töl van!Ezt a problémát már sikerült megoldanom és van jó törésem hozzá!Viszont elakadtam benne!A vége felé,amikor végig verekeded magadat sok,nagy fűvön és annyian vannak mint égen a csillag!,valamiféle rádio állomást kell keresni, de akkárhogyan megyek vagy küldőm a pointmant akkor is Mission Failed! Annyit mond valaki hogy "a picsába"!Nem kerek mit kell ott csinálni!Menni csak arra felé lehet!Valaki aki tul jutott segitsen!
  • olasz
    #86
    Mit kell a lőgyakorlaton csinálni?Lelőttem az összes táblát,de semmi!Merre és hogyan kell továbbmenni?
  • Sadun Tryst
    #85
    lehet hülyeséget mondtam. nekem már volt rá példa, hogy ilyen alcuccok miatt szaggatott be 1 game (vírusírtó, firewall, etc..)
  • Gabe18
    #84
    Pop-up stopperem éppen van,akkor megpróbálom azt kikapcsolni.Köszi!
  • Sadun Tryst
    #83
    lehet bezavar a gamenek a sok netes alcucc, ami csak úgy windowsban fut... (persze csak akkor ha van ilyen pop-up stoppered, meg hasonlók)
  • Gabe18
    #82
    Na mostmár lehetne gyilkolni az ellent,csak nem tudom miért szaggat-akad ilyen istentelenül ez a game.Próbáltam felbontást visszavenni 800x600-ra,grafikus beállitásokat is levettem közepesre,alacsonyra,de nem akar folyamatossan futni.
    A masina AMD 1600+,ATI 9600,256 RAM.Kevés lenne neki valami ennyire?
    Azért sem értem mert a alapjátékot ezen a gépen még GF mx 440-es videokártyával nyomtam végig,különösebb gond nélkül.
  • Örm
    #81
    Annál a résznél mit kell csinálni amikor egy templom alatti földalatti komplexumban kell megölni az összes vietet, miután kimegyek az LZ-hez a helikopterek nem szállnak le hanem köröznek a fejem felett? Az összes feladat teljesítve csak egy nincs az amikor valamilyen hírszerzési infot kell valahonnan szerezni. Ezt a feladatot, hogy kell megcsinálni?
  • Sadun Tryst
    #80
    oké :)
  • olasz
    #79
    Köszi Zsotee
  • Gabe18
    #78
    Köszi!
    Hogy én milyen hülye vagyok,hát a crackfix-et nem tettem rá...
  • Pityuka Fővezér
    #77
    Hát nemtom miről beszéltek, de az alapjátéknál volt ilyen, rossz volt a crack, ha lyól emléxem, de hamar kijött a javított törés.
  • Gabe18
    #76
    Csatlakozom,én sem tudom az ellenséget likvidálni.Már a tutorial-ban gyanus volt,hogy amikor a fetékgolyokal lövöldöznek egymásra semmit nem értem el,de aztán élesben sem történik semmi.6-7 tuti találat sem ér semmit normal fokozaton...
  • Dud [OBI]
    #75
    No meglátjuk. Teszteljük a témát... Ha jutunk valamire fogok szólni.
  • Robogo
    #74
    Hello © zsotee kösz a címet!
  • Sadun Tryst
    #73
    ja, és kb. összesen sztem 30-40 folyamatos Vietcong játékos van. szal szerintem igen. pl. a Cat szokott jáccani Vietcong-gal (legalábbis én 2-3szor jáccottam vele)
  • Sadun Tryst
    #72
    szerintem nincs, mert nagy vas kell neki viszonylag, és nem valami jó a netkódja a gammának... de reméljük 1 pacth majd kijavít mindent elöbb utóbb...
    lassan nekem is jobb gépem lesz, és akkor multiban is megpróbálkozok megint a játékkal, és akkor biztosan látogatnám a szerveretek! :)
  • Dud [OBI]
    #71
    És Magyar Vietcong klán van? Van aki ezzel komolyabban foglalkozik? Mert szeretném felvenni velük a kapcsolatot. Kérdés az, hogy csak Magyarok meg tudnak -e tölteni egy szervert...
  • G. Joe
    #70
    Nagyon király game volt az elsö :)
    Jókat öltünk a szervereteken.
    A Coop mod félelmetesen állat volt :)
    Azota sem tudta semmi megkozeliteni azt a feelinget.

    Nem bánnám, ha ismét érdemes lenne Vietcongozni.
  • Dud [OBI]
    #69
    Erre nincs válasz?
  • Dud [OBI]
    #68
    Jó válasz!
  • insp
    #67
    Gyakorolj
  • zsotee
    #66
    http://spacetarget.com/games/pc_vietcong.shtml
    itt megtalálod at 1.6-hoz a cracket.
    Remélem segítettem.
  • Dud [OBI]
    #65
    Hi All!
    Próbált már valaki dedikált szervert csinálni rá? Mennyiben javították a netkódot? Mert a régebben az OBI csinált rá szervert de csak egy ideig futott, mert az idegeinkre ment hogy megevett egy komplett vasat és 20 fő esetén már kegyetlen lagok voltak... :( Magam részéről nagyon csipázom a gámát, de nem tudom érdemes -e foglalkozni újra vele (coop powaaa! :D).
    A másik meg, nem tudom mekkora a scene de ha gondoljátok indíthatunk ide egy szervert.
    Uccsó kérdés. Van olyan klán aki komolyabban foglalkozik ezzel a játékkal? Gondolok itt arra, hogy CB -n nyomja valaki?
    (bocs ha olyat kérdeztem, ami már volt)
  • Robogo
    #64
    Hello mindenki!

    Letöltöttem a Vietcong alapjátékot és a Viatcong Fist alphát.Feltelepitettem és utána letöltöttem egy patch-et hozza a v1.60-at fölinstalálom a patchet és elakarom inditani a Vietcong Fist Alphát és ezt írja ki:Wrong disc inserted.Ez szerintem azt jelenti hogy crackalni kell csak az a baj hogy nincs hozzá meg a crack file mert ha akarom crackelni a Vietcong vagy a Vietcond Fist Alpha crackével akkor nem lehet elinditani a játékot.Szerintem kell hozzá a v1.60 patch Crack exe-je!!Nem tudja valaki hogy honnan lehet letölteni vagy hogy lehet megcsinálni hogy induljon a játék a v1.60 patch-el?!
  • olasz
    #63
    Hali!Letöltöttem a játékot minden fasza csak QUICK Fightba+ Single player modban nem tudom megölni a kongokat!Tudna valaki segíteni?
  • deicide
    #62
    várhatok én itt bárkitől bármit..
    no mindegy..problem...megoldva...!