181
VC kiegészitő
  • gabcixx
    #141
    Üdv

    Én is benne vagyok bármiféle esti netpartiban, csak valaki alakitson szervert, mert sajnos én belső ip-n vagyok.
  • Bee
    #140
    Üdv,

    Szerencsés ötletnek tartom a magyar szerver gondolatát. Jó lenne már coop-ban nyomulni a honfitársakkal, és nem idióta hollandokkal, akik azt élvezik, hogy a saját csapattársukat lövik tarkón.
  • Sadun Tryst
    #139
    ;)
  • Sadun Tryst
    #138
    :D
  • gabcixx
    #137
    kimaradt egy "g" betű
  • gabcixx
    #136
    Hali

    Én is ott akadtam el(illetve tudom mit kell csinálni csak qrva nehéz-Hard fokozat), ahol Decide. De nem véletlenül van mindenkinél hantompitós stukker. Ott egyedül kéne osonni és mindenkit lekapni - gondolom.

    Egyébként én is szoktam neten játszani főleg az alapjátékkal.
    Ja és szerintem bugos a Fist Alpha, csomószor elszáll. Olvastam egy angol fórumban, hogy a Logitech egértől lehet ilyen probléma. Úgyhogy ha valakinek szórakozik keresse ott a bajt.

  • zoli80
    #135
    juj:)
  • Sadun Tryst
    #134
    nyomj OK-ot... :)
  • ricsi1
    #133
    hell!
    felraktam,de az indításkor csak ennyi jön be :


  • LSC
    #132
    ja látom csak nem az ikonnal indítottam.
  • LSC
    #131
    Hi hol vannak ebben az új dolgok? A kezdőképernyőn kívül semmi változást nem látok. Semmi új kampány?
  • Shep
    #130
    Decide, továbbjutottál, utánna a faluban, megöltem az összes tisztet, de mégse pipálja ki az első feladatot, ilyenkor mi van, még a hülye papírokat is összeszedtem, de semmi, meg ráadásul a hülye vietkongok meg vmi génmanipulált superhumanok, mert röntgen szemük van a hallásukról meg ne is beszéljünk olyan éberen alszanak, hogyha lopakodok akkor is meghalják, szóval ennyit a realitásról.
  • Shep
    #129
    Ja ha nem itt tartasz akkor nem tudom mit kell csinálni :)
  • Shep
    #128
    Szerintem most csináltam meg azt a részt amit írtál, ill nekem abból amit írsz ahhoz hasonlít. Mikor Nhut szól, hogy VC over there, akkor te fogod magad és a jobbra található sziklát jobbról megkerülve mész egy kicsit, ott vársz és közben amerről jöttél attól 30fokkal jobbra nézel, látod amint megjön az őr lelövöd aztán az ágyúnál lévőket is, és így tovább. A a többieket mikor szól Nhut akkor állítsd le /HOLD/.
    Utánna elmész robbantasz egy rádiót és csak utánna hívod a többieket, mert ha veled vannak a bambákat kiszúrják és vége a küldetésnek.
  • Sadun Tryst
    #127
    imádom, hogy ugyan azzal a bajjal és ugyan azzal a megfogalmazással írod le mindig a bajod... ha valaki tudott, vagy akart volna, akkor valszeg segített volna... de nem tették... jácc sokat, merrt úgy tünik nem sok ember van aki ott tart mint Te, és fórumozik is... :P
  • deicide
    #126
    A vége felé tartok!Úgy kezdődik az első része a pályának hogy jönnek minden honnan nagyon sokan vannak,a cél valamiféle ágyút kell megsemmisiteni!a második résznél..elindulunk..látom is pár pillanatra az ágyúkat,de már irja s Mission Failed!Ha én kuszok nem jó ha a pointman megy az sem jó!Mit kell ezen a pályán ez nem kerek nekem!Valki segitsen!!!
  • Tibre
    #125
    #123
  • Tibre
    #124
    http://www.ventrilo.com
  • olasz
    #123
    Tudna valaki egy linket adni ahonnan letölthető a játékhoz olyan progi,amivel egymással tudunk dumálni mikrofonon a játék alatt?Please help
  • Sadun Tryst
    #122
    már lassan 1 hónapja...
  • Punker
    #121
    DC-n fenn van már?
  • deicide
    #120
    A vége felé tartok!Úgy kezdődik az első része a pályának hogy jönnek minden honnan nagyon sokan vannak,a cél valamiféle ágyút kell megsemmisiteni!a második résznél..elindulunk..látom is pár pillanatra az ágyúkat,de már irja s Mission Failed!Ha én kuszok nem jó ha a pointman megy az sem jó!Mit kell ezen a pályán ez nem kerek nekem!Valki segitsen!!!
  • deicide
    #119
    A vége felé tartok!Úgy kezdődik az első része a pályának hogy jönnek minden honnan nagyon sokan vannak,a cél valamiféle ágyút kell megsemmisiteni!a második résznél..elindulunk..látom is pár pillanatra az ágyúkat,de már irja s Mission Failed!Ha én kuszok nem jó ha a pointman megy az sem jó!Mit kell ezen a pályán ez nem kerek nekem!Valki segitsen!!!
  • zoli80
    #118
    eloszor kussz oda,kémleld ki hogy hol vannak aztán rohanás,nekem 3. proba után sikerult.
  • TTomi
    #117
    köszi! megpróbálom. bár az a gond, hogy a pilótát még nem is látom amikor már vége is!
  • Vanek
    #116
    magyarosítás van?
  • zoli80
    #115
    eloszor szedd le azt aki pisztolyt tart a pilota felyéhez,utána pedig a többit,asszem 3-4en vannak ott.lerohanos modszer a jó és fontröl a nagy fatol,akkor meglepodnek.
  • zoli80
    #114
    én csak siman kinyirtam mindenkit,a mérnök lerakta magatol a robbanoszert és ki.
  • Örm
    #113
    Annál a résznél mit kell csinálni amikor egy templom alatti földalatti komplexumban kell megölni az összes vietet, miután kimegyek az LZ-hez a helikopterek nem szállnak le hanem köröznek a fejem felett? Az összes feladat teljesítve csak egy nincs az amikor valamilyen hírszerzési infot kell valahonnan szerezni. Ezt a feladatot, hogy kell megcsinálni?
  • Sadun Tryst
    #112
    a sime VC-nek nagyon kira! gondolom több fegyverrel, skinnel és helyel akkor ennek sem lehet olyan rossz... :)
  • TTomi
    #111
    Igen és? Mi a koncepció? Hogyan kéne kimenteni onnan a pilótát?
  • shaba23 #110
    Multi része milyen???
  • Sadun Tryst
    #109
    írd le részletesebben a helyzetet. akkor lehet, hogy tudnak segíteni. jómagam még nem tudok, mert gyenge a gépem hozzá jelenleg, és nem jáccok vele... :( szal nekem csak 2 hónap múlva lesz lehetöségem "tesztelni" a játékot...
  • Rusy
    #108
    Király game, ez a rész télleg elég nehéz
  • TTomi
    #107
    Hát ez kész! Már rögtön az első pályánál elakadok.
    Pilótát kéne kiszabadítani, hídon átmegyünk, vietkong leöl, kicsit megyünk tovább és a pilóta meghal.
    Próbáltam már gyorsan lerohanni őket, lassan odalopózni, de mindig megölik a pilótát. Help Please!
  • deicide
    #106
    Senki nem játszik ezzel az játékkal...?Vagy most mi van???
  • deicide
    #105
    nos...nem adom fel..már este van!hát-ha-nátha valaki segit!
    A vége felé tartok!Úgy kezdődik az első része a pályának hogy jönnek minden honnan nagyon sokan vannak,a cél valamiféle ágyút kell megsemmisiteni!a második résznél..elindulunk..látom is pár pillanatra az ágyúkat,de már irja s Mission Failed!Ha én kuszok nem jó ha a pointman megy az sem jó!Mit kell ezen a pályán ez nem kerek nekem!Valki segitsen!!!
  • deicide
    #104
    nos...nem adom fel..és már nem sokára este van!
    A vége felé tartok!Úgy kezdődik az első része a pályának hogy jönnek minden honnan nagyon sokan vannak,a cél valamiféle ágyút kell megsemmisiteni!a második résznél..elindulunk..látom is pár pillanatra az ágyúkat,de már irja s Mission Failed!Ha én kuszok nem jó ha a pointman megy az sem jó!Mit kell ezen a pályán ez nem kerek nekem!Valki segitsen!!!
  • Tibre
    #103
    lol te aztán nagyon iqfighter lehetsz ezt már vagy ötödszörre sütöd el különböző topicokba :P(továbbra is semmi értelemmel a háttérben)
  • grebber
    #102
    Ez csak is attól függ hogy kinek szólsz be!