181
VC kiegészitő
  • fearfan
    #181
    Nemrégiben toltam végig az alapjátékot.Hát eléggé bugos az egész meg az a sötét pálya sem kellett volna,mert az egy köcsög,hogy nem látni az ellenfeleket és rögtön lelőnek... na mind1.Kipróbáltam a kieget és nem tudom benne lelőni,magyarán nem sérülnek a találataimtól az ellenfelek.Ez mitől van???
    HY
  • augusz23
    #180
    Helló!

    az lenne a problémám, hogy nem tudom letölteni a gamet.
    Szóljon aki tud segíteni!
    Előre is kösz!
  • Antiga
    #179
    jeé megódottam :P
  • Antiga
    #178
    Hello nekem az a bajom hogy nem eredti VC + FA-m van.. ha felrakom a Fa-t és elndítom akor megy de neten csak 1.60-asok vannak ha meg felrakom a peccset hottá kiírja hogy CD not inserted .. ha peccsre rakom a krekket akkor meg valami fájlban valami sorban valami érvénytelen szart észlel HELP ME PLS !!!!! MSN: [email protected]
  • admos42
    #177
    hé srácok hol lehet magyarosítást letölteni hozzá
  • Debilke13
    #176
    Valaki Nem Tud a játékhoz multiplayer kódokat/cheateket mert naon naon megköszönném!!!
  • UnknownAsshole
    #175
    Már nagyon kezdett elgyengülni ez a topic! Kell egy kis szín ide is.

  • jointeer
    #174
    azt a részt amikor csöndesen kell csinálni valamit valahogy nem csinálja meg mert a kedves csapattársaim tüzelni kezdenek és misson failed:C hogy oldhatom ezt meg?
  • grebber
    #173
    DC++, és igen jó.
  • Csoder
    #172
    Honnan tölthetem le?????
    A másolt játékhoz is jó????
  • tibor16
    #171
    bocsika, félrement....ehem
  • tibor16
    #170
  • DDE
    #169
    Az is megvan. Lehet, hogy bug?
  • Punker
    #168
    biztos megvan minden papír? 1 az asztal alatt van
  • DDE
    #167
    Hali!
    Ott akadtam el, ahol az ágyúk kezelőit kell leölni. Megszereztem a dokumentumot, felrobbantottam az olaj cuccost, leöltem egy csomó embert és ennyi. Néha megint felbukkan pár vc azokat leölöm, de egyéb nem történik. Az ágyúk legénységét kellene kinyirni, de azok már meghaltak.
    Hogyan tovább
  • Punker
    #166
    hát ez rövid volt
  • Punker
    #165
    valakinek van mentése az ágyús küldetéshez?
  • Punker
    #164
    ez az Ágyús küldetés tényleg szívás :(((
  • Gey
    #163
    Ha valaki szívesen csatlakozna egy klánhoz és csaptba kamatoztatná tudását akkor gyertek és nézzétek meg a mi clánunkat mert jó Vietcongozókat keresünk a HMT csapatába... Azért hogy elverjünk minden Német klánt!!!
    Ha valakit érdekel a dolog vagycsak kiváncsiságból akkor látogasson el a honlpunkra =[HMT]=

    Vagy ha mármeglévő klánotok van és szeretnétek egy CW-t (ClanWar) akkor is gyertek el és eggyeztessünk!!!!!

    Azt szeretnénk ha rengeteg ember lenne és rengeteg magyar clán mert létrehoztuk a HUN clánnal a MVKU-t (Magyar Vietcong Klánok Uniója) és aki szeretne csatlakozni ehhez az egészhez az is jelentkezzen!! Az a célunk hogy egy összefüggő Magyar Vietcong Társadalmat hozzunk létre és ehhez a ti segítségetekre is szükség van....=[HMT]=
  • olasz
    #162
    1.60 patch
  • Vanek
    #161
    bazzed,nem sebez 1ik fegyverem se!!! fejbelövöm 10x puskával,semmi,belelüvök 1 tárat a stukiból,semmi,nekiesek késsel semmi... ????
  • olasz
    #160
    Hali!Multin játszok semmilyen cheat-et nem használok és majdnem minden szerver kidob és ezt írják ki hogy You are cheating#128 penality kicked!Nem tom miért!Légyszi segítsetek hogy lehetne ezt megoldani!
  • Sadun Tryst
    #159
    ja és csonkolás az nem olyan 1szerü! a legjobb letesztelni azzal, hogy odamész 1 hullához és szétböködöd a lábát mondjuk. ha leesik, akkor van csonkolás, ha nem, akkor meg nincs... :)
  • Punker
    #158
    az alap játéknak kell lennie a cenzúrázatlanak
  • Sadun Tryst
    #157
    sztem a patch nem elég.
    az alapjátéknak nem tudom elég-e a cenzored, de a FA-nak biztosan UNCEZORED-nek kell lennie!

    a durvább szavak pl.: MOTHER FUKCER! ; OH FUCK! ; ASSHOLES! ; etc...
  • Pill
    #156
    Ez komcsi? nekem a legdurvább szó a SHIT meg a Bullshit meg az ASS volt. És nincsen benne csonkolás. Akkor gondolom nekem censored van.
    Ja és ahhoz ahhoz hogy uncensored legyen elég egy patch vagy a sima VC-nek meg a FA-nak is uncensored-nek kell lennie?
  • Sadun Tryst
    #155
    jeah, van csonkolás, kemény kiabálások, káromkodások, meg minden "már túl élethü" effekt! :)
  • peter31
    #154
    értem de lényegében ugyanaz mint a sima vietcong azaz az 1 rész?
  • gabcixx
    #153
    Üdv

    a fist alpha 1.60-hoz is van uncensored patch?
    ha igen, hol?
  • Shep
    #152
    Van benne csonkolás, meg sérülés.
  • Sadun Tryst
    #151
    van benne káromkodás , meg minden. tehát nem virágnyelven beszélnek benne a katonák... :)
  • Pill
    #150
    Hi. Egy crack fixet nyomna valaki a fist alpha-hoz.
    Bocs hogy nem olvasok vissza de sürgős.
  • peter31
    #149
    sziasztok!

    ez milyen verzió találtam egy ilyet Vietcong Uncensored Edition

    thx
    p
  • Shep
    #148
    Nézdd meg a térképet, be van jelölve rajta. Amúgy az első ágyúnál mész tovább egyenesen és ott lesz egy lejárat.
  • odonke
    #147
    Köszi de a rádiót hol lehet szétkapni.Milyen rádiót?
  • Shep
    #146
    Hát azért van vége, mert lövöldözés van, nem szabad addig lövöldözni amíg a rádiót szét nem kaptad meg.



    #128-as hozzászólásom alapján gondolom könnyebb lesz.

    Szerintem most csináltam meg azt a részt amit írtál, ill nekem abból amit írsz ahhoz hasonlít. Mikor Nhut szól, hogy VC over there, akkor te fogod magad és a jobbra található sziklát jobbról megkerülve mész egy kicsit, ott vársz és közben amerről jöttél attól 30fokkal jobbra nézel, látod amint megjön az őr lelövöd aztán az ágyúnál lévőket is, és így tovább. A a többieket mikor szól Nhut akkor állítsd le /HOLD/.
    Utánna elmész robbantasz egy rádiót és csak utánna hívod a többieket, mert ha veled vannak a bambákat kiszúrják és vége a küldetésnek.





  • GRice
    #145
    Ja és azt elfelejtettem leírni hogy a grafika minimumon van!
  • GRice
    #144
    Sziasztok!
    Remélem segít valaki! Az a problémám, hogy ha neten játszok valamikor tök jól fut a game, máskor viszont úgy szaggat, hogy azt sem tudom mi van! Ezek vannak a gépemen: Vietcong, Vietcong Fist Alpha, 1.3 1.41 1.6 patch.
    A konfig: 1,4Ghz Cel.,512Mb Ram,Gef3Ti200 128Mb videok.
    A háttérben csak a netmeeting fut. De ha nem fut akkor is szokott szaggatni.
    Az oprendszer XP Pro+Sp1, DirectX9 is fent van.
    Köszi a segítséget előre is!
  • odonke
    #143

    --------------------------------------------------------------------------------

    A FIST ALPHA-ban elakadtam ott ahol a hosszú csövű ágyukat kell kicsinálni.Ahogy elindulok pár lépés után kiírja,hogy MISSION FAILED.Mit kell csinálni?Ahogy lövöldözés kezdődik leállít.Előre is köszönöm.
  • Bee
    #142
    Oké, mit szólnál mondjuk szombat estéhez? Nekem van egy 512/384-es kábelkapcsolatom, ez talán elég lesz szervernek. De sajna csak az alapjátékom van meg a legfrissebb patch-el.