431
Mobiltelefon kártyafüggetlenités
  • burkusdió
    #31
    köszönöm a segítséget!
  • aren
    #30
    hali!
    ezt ma már egy sima kód beütésével is végre lehet hajtani avagy marad a régi kábeles módszer.a telefonodnak semmi baja nem lesz ha nem egy balfasz akarja kiütni neked.ha a kóddal teszed eztés véletlenül 5x hibázol ha jól emlékszem akkor már csak a kábel marad.
    Szóval nyugodtan üssed ki a telcsit.
    by!

    Aren
  • burkusdió
    #29
    Hy all!

    Kérdésem a következő lenne:
    Adott egy telefon: Nokia 6230i. Az adatait olvasgatva ez már egy elég komoly telefon, a mostani telómhoz képest legalábbis komoly. A kérdésem az lenne,hogy mivel jár egy ilyen telefon kártyafüggetlenítése. Szoftvercsere? Vagy valamilyen hardveres piszmogás? Mennyire kockázatos egy ilyen műtét? Úgy értem rosszabb esetben okozhatja a telefon hibás működését a későbbiekben?

    Pl.: T-Mobilos a telefon, de mondjuk Pannonos kártyát szeretnék beletenni. Megoldható?
    (csak példa)

    Előre is köszi a helpet!
  • #28
    Apám szokott telókkal szórakozni... én nem értek hozzája...
    függetleníteni kéne, akkor majd megkérdem. Van egy csomó kód.
    e-mailben ok?
    [email protected]

    pá:tomo...
  • netciggany
    #27
    csasztok! aza helyzet, hogy van 1 sony e. f500i-m, de a vodafon 1 nagy szar és ki kéne ütni. ha tudtok valami yo cuccot hozza irjatok plíz!
  • Tarajos Sül
    #26
    Hogy müködik a biztonsági kod?

    Ha 3x rosszul irom be akkor mivan?

    Egy uj sim kártyánál kéri!

    Az a baj hogy nem irja ki hogy kodolva van,és pl a puk kod után lesz aktiv!
  • burkusdió
    #25
    Jáj, nah megint jó lámi voltam, a files részben nem kerestem...

    Ne is vegyétek komolyan a #24-eset...
  • burkusdió
    #24
    Hy mindenki!

    Gyors segítségre lenne szükségem!
    Van egy ~5 éves 3210-esem, amire most egy ismerősömnek szöksége lenne. A probléma csak az,hogy a teló nem kártyafüggetlen, anno Pannonosként vettük, és most egy T-mobilos kártyának kéne belemennie. Csekkoltam a http://mobile.box.sk/ honlapot, de nem sok okosságot találtam rajta, kártyafüggetlenítő kódot legalábbis semmiféleképpen... :(
    Valaki tudna nekem segíteni abban,hogy honnan tudok kódot szerezni hozzá?

    Előre is THX a segítséget!
    Remélem minél hamarabb tud segíteni valaki!
    Üdv: Burkusdio
  • Ugatosas
    #23
    Van egy samsung SGH R210 nem tudom függetleniteni.Segitene valaki.Szeretném a fiamnak.
  • jadika
    #22
    van egy siemens c60 asom és kártyafügű! Hogyan tudom Függetleníteni?
  • jadika
    #21
    császtok
  • #20
    Igen át tudom de igazábol utána nem tudom használni
  • Googre
    #19
    Át tudod nevezni? Ha igen,txt-re,vagy bármire és küldhetö. Ha pedig csomizni tudod,a zipet már simán küldi.
  • #18
    Már mint programot
  • #17
    Hello valaki tudna segiteni Samsung D500-as hóz hogy Java alkamazásokat is tudjak küldeni
  • DirectoR
    #16
    Hali!
    Motorolla a925 ot szeretnek fuggetleni!
    Ebben kernek toletek segitseget ha lehet.
    Esetleg en hazilag meg tom oldani?
    Akinek barmi infoja van irjon ide, vagy a Motorolla a925 forumba!
    Elore is koszke skacok!
  • Radek
    #15
    a siemens c55 tel melyik telo kompatibilis???
  • zsoltgsm
    #14
    szia, t65ös telefonhoz nem elég egy sima szerviz vagy adatkábel, hanem box kell hozzá (termintor v.twister stb. ). Igy nem tudod otthon megcsinálni.
    Küldj eg privát üzenetet.
  • Ramires
    #13
    Ismerem azokat az oldalakat, ahol meg lehet találni az Unlock progikat, de mégsem jutottam semmire az Ericsson T65-ös telefon függetlenitésében. Valaki tudna esetleg segiteni? Köszönöm!
  • zsoltgsm
    #12
    sziasztok
    Erron válasz

    az E550-es motorolát ne fogod tudni sehol ingyen kifüggetleníteni mertlogot kell venned a a telefonhoz. Ami kistételben esetedben 1db - 4-5e ft, nagytételben ami kb. 100db-nál kezdödik, így adják 1500ft /db.
    Csak azt tudom ajánlani akinek van egy Smart Clipje és megcsinálja neked egy kialkudott összegért,ami embertől függöen 2-4e ft.
    De vannak üzletek akik 6e forintot is elkáérnek mert nehéz megcsinálni.
    üdv Zsolti
  • Erron
    #11
    Sziasztok!

    Segítség kellene. Van egy telcsim: Motorola E550. És szeretném függetleniteni, a neten keresztül. Tud valaki rá egy helyet?
    Én találtam de mindenhol fizetni kell érte. :( az meg nem gut.

    Nagyon megköszönném ha tudnátok segíteni (akár priviben is).

    E.
  • fm
    #10
    nokia 6310i telefont kéne kiütni..hogyan csináljam? hol találok progit hozzá?
    van olyan bolt,vagy ilyesmi,ahol csinálnak ilyet?

    gondolom kell hozzá egy unlocker progi vagy mi,meg 1 adatkábel..nem? köszi
  • cSuwwi
    #9
    Én kb. 1 éve ütöttem ki az enyémet, aztán a tesómnak adtam. :) Kell hozzá, asszem 2-3 program... :)
  • Breki33
    #8
    pont ilyet függetlenítettem
    ajánlom a terminal-t
  • cSuwwi
    #7
    A 7110-es a nagy kijelzős nokia kb. 4 éve lehet, hogy megjelent. A 7250i meg pár hónapja sincs. Szóval ég és föld a különbség! :)
  • Spenser
    #6
    Hi nekem 7250í-m van akkor ahoz jó a 7110-es cucc ???
  • cSuwwi
    #5
    Az M50 - MT50 kompatibilis egymással, szal ha nincs M50, akkor az MT50 is jó, mivel nekem is volt ilyenem tudom... :))
  • cSuwwi
    #4
    Ez a topic a hardware fórumba való... Egyébként meg: mobile.box.sk
    Itt van Siemens M50 unlocker v1.0, a többit meg ott megtudod...
  • lolka123
    #2
    Csá!
    Vettem külföldön egy Siemens M50-es telót, és szeretném kártyafüggetleniteni. Tudna ebben vki segiteni, programmal, meg hogy hogyan kell. Kábelt már vettem hozzá. Elöre is köszi