78
Massive Assault - a körökre oszott csoda
  • ppTraktor
    #78
    DC++ :D
    amugy most huzom, a kiadott Network patchel sem emgy NETen?
  • AlterEgon
    #77
    Senki sem tud segíteni? :(
  • AlterEgon
    #76
    Valaki dobjon meg egy linkkel, ahonnan leszedhetném ezt a gyöngyszemet (sajna elkallódott a CD...:(((), plíz! Nem találom sehol (csak rippelt verziót, az meg nem kell).
    De az is jó, ha egy jótét lélek felírja, és Pesten elmegyek érte (egy üres CD-vel és egy üveg sörrel a hónom alatt...:))).
  • Bandee
    #75
    Minden területen más mennyiségű péz termelődik körönként, és meg van szabva hány körön át. Azonkívül ha belépsz az adott területre akkor kap gerillákat is... :) Olvass csak :P
  • Lemming
    #74
    Viszont ha tudnál reply lelő helyet mondani azt megköszönném. :)
  • Lemming
    #73
    Nem kérdés igazából... :) csak kicsit kiakadtam azon, hogy meg kéne védenem a provinciát, de az én körönkénti 3 pénzemmel szemben 6-8 áll...
  • Bandee
    #72
    Nem pontosan értem a kérdésed :)
  • Lemming
    #71
    A hajam tépem...

    PG megvolt, millió turn based stratégiát toltam már, RTS-t imádom, de az hogy kampányban a másik hirtelen 8 pénz értékben vesz egységet elszomorít... ez ellen mit tehetek 2-3 bevétellel? :/

    u.i.: TA rulez!!!
  • Bandee
    #70
    Bizony :) És van benne multi :O
  • robotnyk
    #69
    na le is jött, hát nem mondom jó sokat el lehet vele tökölni, tetszik!
  • robotnyk
    #68
    most jön lefelé a második cd belőle! :D
  • Bandee
    #67
    Ez sajna télleg így van... De van Silent Storm is! Hihetetlen jó az is ;)
  • robotnyk
    #66
    jó hát, csak az rts áradatban eltűnik egy játék amiben gondolkodni kell
  • Bandee
    #65
    Hát a massive assultról tudom h jó ;)
  • robotnyk
    #64
    most melyik is? :D
  • Bandee
    #63
    Hmm. ennyire jó ez a gém?
  • robotnyk
    #62
    meglesz.
  • Axon
    #61
    Rendben.
    Egy jó kis csihi-puhiban benne vagyok, akár munkaidőben is.
    Csak ismét be kell hoznom a munkahelyemre, mert itt már letöröltem.
    Majd emlékeztes rá februárban.
  • Bandee
    #60

    :)
  • robotnyk
    #59
    még először meg kell várnom a február egyet, mert elfogyott a 15 gigás keret

    aztán megpróbálhatnánk majd valamikor. könnyű préda vagyok
  • Axon
    #58
    Nem dehogy!
    Simán ment anélkül is.
    Csak ragd rá az 1.2-es patch-et, és töltsd rá a nocdcrack-et.
    Ha multizni akarsz érdemes letölteni egy mázsányi szerkesztett multis pályát a netről, mert az eredetikkel már nem nagyon nyomul senki.
  • robotnyk
    #57
    de nem volt szükséges az eredeti, ugye?
  • Axon
    #56
    A Silent Storm-ot én is próbáltam de csak single módban, tetszett csak nem volt rá több időm így hamar abbahagytam.

    A középsőgombos forgatást nem ismertem, alkalomadtán kipróbálom.
  • Axon
    #55
    Már nem emlékszem, hogy van-e. Azt hiszem valami gamespy szerűséggel lehetett csatlakozni a szerverekre.
  • Bandee
    #54
    Ajánlom az egered középső gombjának lenyomását :) Lehet szabadon forgatni a kamerát :)
  • Bandee
    #53
    Hola emberek. Kicsit más téma: Silent Storm nevű csoda játék. Real time action / körökre osztott stratégia, nem gépekkel hanem emberekkel, köbö mint annó az ufo volt :) Fejlődnek embereing meg minden ;) 1 nézést megér, sztem vmi hihetetlen jó :P Hajh csak lehetne már Massive-ozni NETEN!
  • robotnyk
    #52
    abban van direct ip? és megy másolttal is vajh?
    megnéztem hol tart a limitem, hát már csak 400 megám van 4 napra, de februárt azzal kezdem hogy letöltöm rögvest.
  • Axon
    #51
    Nagyon jó a Blitzkrieg. A német kampányt végigvittem, az oroszban sajnos elakadtam, teljesen elvertek 41 ben az előrenyomuló német tankok. Az amerikai kampányt tolom mostanában.
    Hatalmasakat multiztunk. A fórumán összeálltunk páran és közösen csatáztunk. Remek. Többször párbajoztam külföldiekkel, többnyire oroszokkal (ha jól tudum a fejlesztők is oroszok, azért annyra népszerű arrafelé). Csak az volt a baj, hogy az ő vonaluk rettenetesen lassú volt. Gondolom gagyi modem, szocializmusban fektetett telefonkábelekkel. Olyan lassú volt a kép hogy szinte másodpercenként mozdult a kép.
    Tévedsz ha azt hiszed, hogy - velem ellentétben - az orosz srácokat ez egy parányit is zavarta. Ugyan! Katartikus állapotban csatáztak és megállás nélkül chat-eltek közben. Csak úgy ömlött a ciril betűs párbeszéd a képernyő sarkában. Mundanom sem kell, hogy jól elpicsáztak, pedig, akkor már kezdett kicsit a fejembe szállni a dicsőség a rengeteg megnyert multis csatától :-)
    Multival nincs gond, a single mód viszont nem annyira egyszerű mint elsőre látszik. Roppant fontosak a mellék küldetések, az egység fejlődések, az upgradelések. A parancsnoki pontok, stb, stb. Figyelni kell rájuk mert nélkülük jóval nehezebb (szinte lehetetlen) végigvinni.
    Na áradozásom félbeszakítom és végső konklúzióként leszűrhető, hogy egy próbát mindenképpen megér.
  • robotnyk
    #50
    blitzkrieg ebből a szempontból milyen? próbáltad/próbáltátok? mert letölteném azt...
  • Axon
    #49
    Azt én is próbáltam, de elég nehéz kibogarászni az egységeket, ebben a felülnézetes megközelítésből.
    Akkor már sokkal jobb a Panzer General sorozat. A 2. és a 3. rész még most is fent van a gépemen. Bár az igazi nagy kedvencem WWII kategóriában a Sudden Strike sorozat. Azt multiban is szoktuk nyomni. Ott egyszerűen beírod annak a gépnek az IP-jét amihez csatlakozni akarsz és kész. Legyen az az IP bárhol a világon, vagy éppen a belső hálózat bármelyik gépjének IP címe.
  • robotnyk
    #48
    hm, az előbb próbáltam ki a steel panthers: world at war 8.0-át, tök ingyenes játék, nemtom ismered-e. kicsit még idegen nekem, mert amikor ez a full felülnézeti hexes stratégia uralkodott akkor még nem nagyon voltam fogékony rá.
  • Bandee
    #47
    Heles. Tegnap neten 2szer is úgy elkentek h csak na :O
  • robotnyk
    #46
    hmm :) még a pc guruhoz volt teljes játék régebben, lehet hogy előbányászom majd, mert amúgy is kimaradt az életemből eddig :)
  • Bandee
    #45
    Hmm. Haverral lezsíroztunk jó kis TA (Total Annihilation) meccset. Az nekem még mindig az isten stratégia. Nincs kedve majd vkinek csatlakozni?
  • Bandee
    #44
    Oooops. Ezt nem is ide szántam :O
  • Bandee
    #43
    http://ejha.fpn.hu
  • Bandee
    #42
    url=http://ejha.fpn.hu
  • Bandee
    #41
    Ez így igaz... Sőt inkább Direct IPt :O
  • robotnyk
    #40
    nincs sajnos. illetve van, de csak központi szerveren, oda meg csak azonosító számmal enged be, ami csak az eredetihez van.
    igazából ez a füstölgésem akkor lenne korrekt, ha meg lenne bolti verzióban, de akkor is nagy pofátlanság hogy csak internetes játék van benne. jó ne legyen benne másmilyen a másolatok miatt, de legalább egy nyomorult LAN-t beletehettek volna a Hot-Seat mellé.
  • Axon
    #39
    Na lecibáltam a patch-et. Alíg várom, hogy kipróbáljam.
    Egyébként egy multiban én is benne vagyok.
    Szombaton 12 óráig dolgozom, azután indulhat a menet ha másnak is megfelel. A cégemnek van fix ip címe úgyhogy én indíthatnám a szervert amire csatlakoztok. Bár még nem néztem meg a multi részét nem tudom hogyan működik.