52
Inno3D GF3 Ti200 bios honnan lehet szerezni?
  • BlackWolf
    #52
    hat sztem se eri meg huzni ezert ez jatekok alatt se jelent akkora gyorsulast tesztekben rendszerint 2-5fps anyit meg nemer meg hogy meghaljon a kartya
  • tom..
    #51
    hát ezért sztem nem éri meghúzni! én 6700 pont körül kapok defaulton.
  • BlackWolf
    #50
    ja bocs a meretekert nemlattom hogy ekkora
  • BlackWolf
    #49
    na kovetkezzek 2kep szerintem latni fogjatok rajta mitjatszottamnemtom ez jatekban menyi kulonbseg sebbesegben de 1 probat megert konfigom:tua [email protected],512sd,inno3d gef3 ti200 64mb@gef3ti500







  • czky
    #48
    DE HA MI CSINÁLTUK VOLNA AKKOR TÖKÉLETES LENNE!!!!
  • tom..
    #47
    ember nem csinálhat tökéletes dolgot mivel az ember is tökéletlen
  • czky
    #46
    SZÁMÍTÓGÉP, SZÁMÍTÓGÉP ÉS SZÁMÍTÓGÉP FOREVER!!!!!!
  • Kurty
    #45
    Háát ez így van! 3 éve egyfolytában nyüstölöm nem is csoda hogy nem jó :)
  • czky
    #44
    Passz! Ezekkel a hülye számítógépekkel mindíg csak a probléma van. Csak NE szeretnénk ŐKET annyira!
  • czky
    #43
    A lényeg, a JÁTÉK ne szaggasson. A többi le van sz@rva.
  • tom..
    #42
    nekem most a 52.16-os van fenn, nincs semmi próbléma. tegyél fel vmi tweak progit és próbálj állitgatni.
  • Kurty
    #41
    jó megpróbálom habár barátaim azt is mondták, hogy kontakt hibás de akkor mért menne minden?
  • tom..
    #40
    Tom olvastam hogy hogy lehet visszacsinálni a cuccot. de lehet hagyom, nincs kedvem elszúrni. még elmegy minden game rajta normálisan. majd ha nem fog majd akkor talán kockáztatok.
  • czky
    #39
    Tegyed fel mondjuk a 41.00-ásat. 45.xx fölött asszem az már az FX-ekhez lett optimalizálva. Bár lehet h tévedek, mert már nem nagyon foglalkozom geforce-al.
  • Kurty
    #38
    Mármint a gyárin
  • Kurty
    #37
    A Driver verziójra gondolsz? az 45.23-mas a 27.XX-en nem jó :S
  • czky
    #36
    Ha gondolod próbáld ki. Ha ekuródik a kártya tőle, akkor egy PCI-os videókari segítségével vissza tudod tenni az eredetit... Gondolom tudod!
  • tom..
    #34
    bár nincs nagy különbség a két kari között! az abit eredeti driver-e az én karimat Abit GF3 ti200-nak ismeri fel.
  • Kurty
    #33
    A többi fórum csak 15p-enként frissül gondolotam itt segítetek:)
    Nekem van egy Inno 3D GeForce 2 Ti és nem akar stimmelni vmi. Az alaplapom : Matsonic MS7127C, proci: Intel 700 Mhz - 900Mhz-ra húzva 2*128Mb SD Ram és Maxtor 40Gb winyó Lg Cdrw (52x24x52) na valaki tud mit tegyek? Please!! Pl. egy 3D-s játékban vannak hibák pl. átlátszó texturák stb. de pixelhiba nincs. a régi geforce 2 mx/400-as jó volt, amúgy fel is ismeri de nem tudom mit kéne tenni. Valaki segítsen kérem!
  • tom..
    #32
    kösz!
  • czky
    #31
    http://www.station-drivers.com/page/vgabios.htm Itt van 1-2 nvidia bios, csak sajna inno ti200 nincs.
  • czky
    #30
    Ja!!!!! POWER STRIP 3.45!!! Tuningra ideális, főleg N'Vidiához...
  • tom..
    #29
    www.guru3D.com -ról letöltheted a progit. meg ott találsz más egyéb progit drivert a karihoz.
  • tom..
    #28
    NV hard page tweak progit tudom ajánlani.
  • BlackWolf
    #27
    progi?
  • czky
    #26
    édekes=érdekes (még mindíg részeg vagyok)
  • czky
    #25
    Akkor valszeg valami hiba volt. Na mindegy, de egy kicsit édekes. Ilyet még nem láttam.
  • BlackWolf
    #24
    ja enis aztneztem szerintem 1masodpercben ment a hozaszolas en is meglepodtem kicsit
  • BlackWolf
    #23
    beindult a forum oreg kartya nem venkartya
  • czky
    #22
    VAZZE!!!!! én írtam a 19-es hozzászólást és BlackWolf logoját tette be nekem. Király!
  • BlackWolf
    #21
    240/480 okay valami progit tucc mondani amivel ezt kiprobalom?
  • tom..
    #20
    nem is akartam ti500-as bios-t feltenni, hanem egy ti200-as frisseb bios-t.
  • BlackWolf
    #19
    Teljesen igazad van. Nem a pontszám a lényeg! Viszont, ha nem bíja a 240/480-at, akkor semmiféleképpen NE tegyél rá ti500 bios-t, mert az alapból ilyen frekin megy.
  • tom..
    #18
    én már nem foglalkozom a 3dmark03-al, lényeg hogy a game-eknél menjem és kész.
  • BlackWolf
    #17
    marmint ja
  • BlackWolf
    #16
    js siralyul megy meg minden game bar a 3dmark2003 kicsit ockodott 10fps alatt nemnagyonvolt soha
  • tom..
    #15
    nekem max 200-210Mhz-ig megy a GPU a memo meg csak max 460 Mhz környékére tom húzni! utána meg már grafikai hibák jelennek meg! de akkora telj. növekedés nincs hogy megéri húzni.
  • tom..
    #14
    kicsit öreg, de még állja a hejét és ez a lényeg.
  • czky
    #13
    Nekem pont ilyen karim volt. Felesleges a bios-t lecserélned. Én csak simán felhúztam 240/480-ra, ami kb. a ti 500 szint. A 64 megásat 240/500-ig is fel lehet tornászni. Ha még kell plusz, akkor tegyél a GPU-ra nagyobb hűtőt + egy nyolccentis ventit irányítsál a kártyára. Nyagyon jó kari volt, főleg húzva (bár már lecseréltem egy 9600pro-ra).

    Üdv!
  • BlackWolf
    #12
    vagy 2001 karacsonya inkabb