55
PDA-t sulinetre
  • Relax99
    #55
    Hard reseteltem a htc unit, mert már a betöltött oprendszer, részben tele volt szemetelve, kodekek nem indultak el stb., hard reset után viszont nem bootol, abszolút semmit sem csinál, még a töltést visszajelző led is csak akkor villan fel egy pillanatra ha reset-et nyomok. a bootloader és a hard reset menü bejön. Próbáltam rá a romot is újratölteni, de mindíg 112-es hibakóddal megáll 8%-nál. Több romot próbáltam ugyanezzel az eredménnyel, sőt még másik gépen is. Ha valakinek van valami ötlete, azt megköszönném, nagy a gyanúm, hogy a rom chip távozott az örök vadászmezőkre
  • blackgamer
    #54
    közben kipróbáltam és divx-el is működik, igaz mozi filmet nem játszik le csak ha átkonvertálom kisebb felbontásra
  • Solten
    #53
    Gigabyte GSmart MS820 PDA/GPS/GSM



  • ubi1990
    #52
    Helló!
    Most vettem multhéten egy SAMSUNG SGH-i600 -as telefont.
    eddig bármit töltöttem le semmi nem volt rá jó.... mindíg azt írja mindenre hogy nem windows CE-alkalmazás...
    lécci valaki segítsen mit kéne tennem.. valamit honnan tudok iylen progikat játékokat stbstb letölteni hozzá...

    tom low kérdés...:D de kezdő vagyok ezekhez (is?)

    köszi a segítséget előre is
  • Büky
    #51
    Hali! Most akarok PDA-t venni de csak egy simát (sima = se gps se mobil) szóval egy klasszikus pda-t. ahogy néztem a pda itthon elég "új" még és drága is, de ha tud valaki olcsón netes oldalról akkor az jó lenne. Max 35-30ezerben gondolkodok mert netre kell meg max játszani. Németeknél vagy Ausztriába féleáron elérhető. Szóval ha tudna nekem valaki német aukciós oldalt vagy akár olyan oldalt ahol újat tudok venni azt megköszönném! És a pda-ra simán lehet újratelepíteni egy magyar operációs rendszert? HA tudtok valami jófélét ajánlani azt megköszönném. Na meg h valami olcsó de viszonylag jó mobil netet is! mert néztem ezt a Vodafonos cuccot de az még elég kevés helyen van lefedve. És nem tudom hogy azt lehet-e PDA-ra! HA valaki ráér irjon nekem választ erre a "pár" kérdésre :D Köszi
  • ati776
    #50
    Hiii mindenkinek!
    Érdekelne,hogy valaki tudna nekem választ adni arra,hogy ha adatkábelen MIO A501-el kapcsolódok a számítógéphez ami internet kapcsolattal van ellátva akkor,a PDA-al miért nem tudok netezni????
    Volt egy Thyphoon Myguide 3500-as készülékem amit ha össze kapcsoltam adat kábelen keresztül akkor tudtam úgy netezni,hogy közben az asztali gépen más netezett.Ezzel mi a f.szért nem lehet vajon???
    HA VALAKINEK LENNE ÖTLETE AZT SZÍVESEN VENNÉM!!
    Köszönöm.
  • kistuning
    #49
    eladó

    van egy 12hónap garanciával rendelkező siemens pocket loox n520as PDA
    gps, wihi, infra meg minden szar :D 65rúgó ha vki érdekel rakok fel képeket, karcmentes
    érd. msnen kistuning5/kukac/hotmail.com kukac a robotok miatt van
  • ikegami
    #48
    Attól függ mekkora memória kártyád van, de érdemes pl: mpeg-be átkonvertálni, így egy nagy film mérete kb kb 180-200MB lesz 176x144-es felbontásban, de ez egy pda-ra teljesen jó. Konvertálni jól lehet mondjuk az Imtoo 3gp converterrel ilyen , de ez feliratot nem teszi rá. Ha feliratot is szeretnél, akkor a Smart Movie convertere a legjobb, és ennek a lejátszóját kell a pda-ra is telepíteni.
  • blackgamer
    #47
    divx filmet hogyan lehet nézni pda-n? milyen progi a legjobb hozzá? muszáj konvertálni?
  • Darth Sith
    #46
    tsáó!

    lenne egy kérdésem. Egy barátom most szeretne új PDA-t venni. Végig néztünk elég sok tesztet, de nem igazán tudunk döteni. Kb 130k HUF-s árkategóriában nézelődtünk. Olyan PDA-t kerestünk amelyben van GSM+GPS+Wireless+Bluetooth stb.. Nem egy csúcskategóriás 3G+HSDPA-sat, de azért egy eléggé megbízható darabot. A PDA-n főleg iGo illetve wireless net fog futni, pl opera+skype. Meg vezetésnél iGo alatt ne lagoljon be a telefon, és ilyesmik lennének fontosak.

    A tesztek alapján mi egy ETEN M700-ra, illetve egy Asus p535-re gondoltunk. Míg az eten internet szempontjából talán jobb, a kihúzató billlentyűzettel, addig a p535-ben sokkal gyorsabb processzor van. Érdekelne a véleményetek, hogy milyet lenne érdemes venni. Érdekelne akár másfajta készülék is, hasonló tudással. Ötlet? Köszi előre is!
  • ikegami
    #45
    Tud valaki olyan film konvertert PDA hoz ami a feliratot is rázúzza a film fáljra? Jó lenne vmi.
  • Gaben78
    #44
    hi. letezik olyan prg ami bluetooth-val a nokia6600 ot ki tudnam hangositani? [win.mobile 5] vagy a tel.hez kell symbian prg?
  • flathead
    #43
    Bocs, kicsit pontosítok. Tehát olyan programokat (is) keresek, amelyekkel kommunikálni tud egymással a PDA és a PC.

    Köszönöm!
  • flathead
    #42
    Sziasztok!

    Kaptam két ős-pda-t, és kis segítséget szeretnék kérni tőletek, hátha valaki ismeri ezeket.
    Az egyik egy Sony Magic Link PIC-2000, a másik egy Apple MessagePad 120. Mindkét cucc 1996-os gyártású. A Sony kifogástalan, akksija is jó, tökéletesn működik, mint az új. Az Apple is működik, bár az akksija gyengécske, és sajnos német nyelvű oprendszer van rajta, ami nekem nem túl jó.
    Kérdésem, hogy tudtok-e olyan oldalt, ahonnan olyan programokat tudnék letölteni, amelyekkel kommunikációra bírhatom a két pda-t? Emellett a kábelek bekötése is érdekelne, hátha tudja valaki (bár ez nem létfontossűgú, mert mindkét gép rendelkezik infra porttal).
    Emellett bármilyen, a két pda-hoz kapcsolódó szoftver fellelhetősége érdekelne, és persze bármilyen infó a két cuccról.

    Képek:


    Sony Magic Link PIC-2000



    Apple MessagePad 120

    Előre is köszönöm a segítségeteket!
  • messmann
    #41
    Sziasztok, Segítséget szeretnék kérni. vásároltam egy mio P340 -es PDA -t. De az activesync mindig szétkapcsolja a PC -t és a PDA -t.
    Mit lehet csinálni? Az Activesyncbol már feltettem a 4.1 -est mert sokan mondták az a jó verzió, de azzal is szétkapcsol és nem is találja meg USB -n a PDA -t.
  • ikegami
    #40
    szívás. lehet hogy felejtős lessz a dolog.
    marad a sima térkép program.
  • gabber_saviola
    #39
    omg :(
    részvét
  • ikegami
    #38
    ja hogy bluetooth. azt tudom mi, csak ezt a kékfogat még nem hallottam.
    Az a baj, hogy nekem ezen a pda-n nincsen bluetooth, csak infra.
  • gabber_saviola
    #37
    ilyen pda-m volt nem is olyan rég. nagyon jó, gyors és megbízható kis tenyégrép a drága. :)

    bluetooth az a kékfog, tudod vezetéknélküli kapcsolat. de szerintem vigyázz a sd-s gps kártyákkal, mert használtam párat és nálam nagyon csiga volt mind, szal nem olyan gyors mint a bluetooth-os társai.
  • ikegami
    #36
    Köszi!!

    Amugy ilyen a pda-m: kép .
    Nekem is valamilyen sd-kártyásat mondtak, de mi az a kékfogas?

    Mégegyszer köszönöm
  • gabber_saviola
    #35
    bármilyen pda-s boltban
  • gabber_saviola
    #34
    finom :)

    szal 1az1-ben nem lehet magyarítani. ja és ha magyarosítani akarod akkor rakj mellé egy parasztkolbászt :Ddddddd

    szal elviszed egy szervízbe ott megcsinálják angolra(csak ott tudják megcsinálni), aztán elmész egy pda-s boltba és veszel egy magyarítást win2003-hoz.
  • gabber_saviola
    #33
    pl a pdabolt.hu-n vagy a speedshop.hu-n, valszeg SD-kártyás kell neked, de szerintem van a gépedben kékfog így kékfogas gps-t is vehetsz (amivel jobban is járnál szerintem). Ja és legalább 16 csatornást vegyél, mert ha pl. bemész a gettóba akkor alig fog műholdat találni.

  • gabber_saviola
    #32
    ha "nem feltétlenól eredeti", akkor lehet hogy egy olyan verziód van amibe install elött behúzhatod a "nem feltétlenól eredeti" mapjaidat és lazán menni fog mind (ahogy nekem is). mert ugye bár jópár helyen találsz mindig új "nem feltétlenól eredeti" mapokat :)
  • Darth Sith
    #31
    lenne egy kérdésem. Ha valaki tud megoldást, akár privibe is, szivesen fogadnám. Az a kérdésem, hogy az iGo-m nem feltétlenól eredeti, és ugyebár a frissítéshez kell maploader. De azt csak úgy tudom leszedni, ha már lecsekkoltam a progi eredetiségét. Van valakinek vmi tippje, hogyan tudom frissíteni a térképeket? Jah még vmi, ETEN G500-hoz microSD-s wifi kártyát nem tudjátok hol lehet venni és kb mennyiért?
  • ikegami
    #30
    Honnan lehet szerezni hp ipaq h1900ra GPS adaptert? Hogy néz ez ki, hol lehet kapni?
  • virs lee
    #29
    Nem navigál bele kis ösvényekbe, alacsonyan szálló felüljárókba, ahol egy kamion elakadhat.
  • ddkiller
    #28
    Sziasztok!


    Segítséget szeretnék kérni.
    Van egy HP 1940 es PDA-m win2003 al. Német nyelvű a rendszer és szeretném magyarosítani. Azt tudom, hogy előszőr angol nyelvre kéne megcsinálni csak nem tudom hogyan. A ROM updét (sp26263.exe v.1.11 angol)az meg van.

    Lécci segítsen valaki!
    Köszönöm előre is.
    Aki válaszolni kíván kérem írjon a [email protected] ra ha lehet.

    Sziasztok
  • M@TriX
    #27
    az új IGO-ba be lehet állítani már Kamiont is...
    éppen ma jelent meg hozzá a frissítés, szvsz ha most veszed már azt teszik fel.
  • Falconer
    #26
    Az mi, hogy kamionos? Sima GPS program miert nem jo?
  • sonka18
    #25
    Hi all!

    Lenne egy nagy kérésem!!!
    Vettem egy Asus MyPAL A632N PDA-t és erre kellene kamionos navigációs progi! TUd rá valaki egy ilyet?
  • SlickAdam
    #24
    Eladó sürgősen egy Mitac Mio 180 Digiwalker típusú PDA kitűnő állapotban, töltővel, telepített IGO 2006 szoftverrel, 1 gb-os SD memóriakártyával. Csak készpénzért, csere nem érdekel!
    Ár: 55.000 Ft
    [email protected] címen érdeklődj!
  • 3200mhz
    #23
    azért kössz
  • ikegami
    #22
    sajnos én nem tudom. de ha van valami magyarországi asus képviselet, biztos föl lehet hívni, és megkérdezni, hátha mondanak rá valami okosta... vagy nem. sorry.
  • 3200mhz
    #21
    nem tudja senki más hogy mi lehet vele ??? :(
  • Falconer
    #20
    Ez a topik is elegge meg van halva.
    (nekem fogalmam sincs)
  • 3200mhz
    #19
    AZ lenne a kérdésem hogy van egy asus mypal a636n-em és mindig elmászik a képernyő tehát ahova koppantok a tollal kicsit arréb reagál de ha kalibráló akkor 4-5 perc múlva megint elcsúszik mit lehet vele csinálni ??? nagyon fontos lenne néztem fórumokat de sehol sem válaszolnak :(
  • ikegami
    #18
    Hol lehet egy régebbi hp pda-hoz adatkábelt kapni.
    hp iPAQ 1915 (Pocket Pc)

    köszi
  • KnightRider
    #17

    Először mindig felismeri, de aztán a PDA csak néz, hogy nem talál párosított telefont...
  • izb
    #16
    felismerni felismeri?