164
lamer topic
  • zaki
    #2
    de minek kellett felrakni a zsírt? :)
  • Zozo76
    #1
    Velem tortent egy durva sztori meg altalanos iskolas koromban mikoris egyik kozeli szomszedom nem jott suliba, betegsegre hivatkozva. Na gondoltam elviszem neki a lecket had oruljon neki. Suli utan fel is mentem hozza, a 3-adikon lakott (panel-dzsanel rulez). Valahogy ugy nezett ki a lakas hogy beleptel az ajton az eloszobaba es balra rogton a konyha, utana a kisszoba a tobbi nem lenyeg. Ez a haverom felrakott egy nagy labasba zsirt, alatta teljes grafton egett a lang. Kozben mi meg bementunk a kisszobaba beszelgettunk zenet halgattunk termeszetesen a lecke senkit sem erdekelt :). Ott volt a kisoccse is es elkezdett valami hulye tortenetet mondani. Azt amig pofazott veletlenul feltunt nekem hogy az eloszobaban levo lampat kib@szott fust veszi korul. Mondom a havernak hogy: "te nalatok mindig ekkora kod van az eloszobaban?". A gyereknek akkor jutott eszebe a zsir. Rohanunk ki a konyhaba es teljesen ledubbentunk! A labasban levo zsir AKKORA langgal EGETT hogy a lang teteje felert a tuzhely felett levo szekreny tetejeig. Na a havernak se kellett tobb es fogott egy nagy poharat, teleengette vizzel es raontotte az ego zsirra. Ugy kepzeljetek el mintha atomrobbanast lattatok volna az izzo gombafelhovel. Olyan fust lett gyakorlatilag 1-2 masodperc alatt hogy a le kellett gugolnom es nem lehettett latni a plafont. Gyorsan kinyitottuk az ablakot. Kozben a szomszedok mar csengettek mert az ablakon dolt ki a koromfekete fust. Eloszor nem is akartuk kinyitni az ajtot mintha nem lett volna otthon senki de aztan csak nyomtak a csengot. Mikor a haver kinyitotta a fel haz ott allt az ajtoban elkepedve, az ajton is dolt ki a fust, a haver meg csak ennyit valaszolt gyorsan: "kicsit odaegett a kaja de mar semmi problema" oszt' ugy ahogy van beb@szta az ajtot. Mikor vegre kiment a fust es derektol felfele is lehetett latni teljesen elkepedtem. Az osszes virag ami a konyhaban volt logott a cserepbol lefele, a fuggony az ablak alatt a foldon osszeegve, a konyhaszekreny felig leegve, es termeszetesen a labast is ki kellett dobni. Ja es a plafon meg az oldalfalak is fentrol szamitva ugy egy fel metert koromfekete volt.