11769
maffia23.jpg

>>Mafia II OFF-topik<< >>FAQ<< OLVASS és csak aztán kérdezz...
  • Carlos
    #52
    Jaja!!!
  • zaki
    #51
    hát ebben nem értek 1et :) Vice City a legjobb :) pedig játszottam én is mind1ikkel
  • Taranov
    #50
    Hát ez biztos.
    De azért GTA-ból az 1 és a 3 volt a legjobb eddig na, valljuk be :)
  • Fefe
    #49
    A Rig'n'Roll -t kihagytad :)
  • zaki
    #48
    hát nincs szar ízlésünk, az biztos
  • Carlos
    #47
    Jaja!!!
  • Taranov
    #46
    Nem gyanús egy kicsit, hogy mi 3 hasonló játékot várunk?

    Driv3r, GTA: San Andreas, Mafia 2
  • Carlos
    #45
    Ja. és jönnek a szkvidik és a szápjaikat ledugják a torkodon, hogy belédikrázzanak és kijön belőled a predátor!!!
    Csakhogy keverjük a sztorikat jól!
  • Fefe
    #44
    Én se nagyon értem azért raktam be hátha valaki jobban vágja .
  • Taranov
    #43
    Jaja, fűszert kell csempészni, mert fűszertilalom van, aki fűszert vesz annak 3 üveg vodkát meg kell innia 10 percen belül, vagy halálbüntetés :))
  • Carlos
    #42
    hehe...
  • Taranov
    #41
    Nem értem, fordítást kérünk
  • Bandew
    #40
    Lézerpisztolyokkal, levegőben repülő autokkal, legális drogokkal, illegális FŰSZERREL (Dűne :D).
  • Carlos
    #39
    Jaja!!! :)
    Aztán osztozunk!
  • Bandew
    #38
    Levédetem ezt az ötletemet, és jó kis pénzekért eladom az Illusion Softworknek. :D
  • Taranov
    #37
    Ja, csak a Mafia 2 már Tommy ükükükunokájáról szól 2060-ban Founded Heaven városában :))
  • Carlos
    #36
    Mekkora fless lenne!
    Láttátok a Mafia c. vígjátékot! Az volt a nagyon komoly film!!!
  • Fefe
    #35
    Ezt most találtam:

    EXCLUSIVE: MAFIA 2 CONFIRMED!

    Illusion Softworks is hard at work on a sequel to its 1930s-era gangster epic

    12:50 Illusion Softworks, responsible for the recent, classy World War II squad-based shooter Hidden & Dangerous 2, has already begun work on a sequel to its 1930s gangster action-adventure Mafia, we can exclusively reveal. Not exactly as shocking as discovering a severed horse's head under your bed sheets, but fantastic news nevertheless.
    Confirmation that Mafia 2 is underway came direct from the horse's mouth - sorry, it's horse day today - a spokesperson for Illusion revealing to us: "Yes, we're working on it", when questioned on what was happening in regard to a sequel to its crime epic.

    Unfortunately, as far as Mafia 2 details are concerned, the developer is keeping lips firmly sealed. Although it would be natural to assume that Illusion will stick pretty close to the original in terms of setting and style, concentrating on gangster frolics in a fictional city in the 1930s, we'd love to see a sequel that's a little more contemporary.

    A videogame paying homage to Goodfellas perhaps, or The Sopranos, would be a real treat.

    No release date for Mafia 2 yet, and no platforms confirmed, although we expect it will appear on PC, Xbox and PS2. We contacted Mafia publisher Gathering to try and squeeze out further info, but it declined to comment in any way whatsoever on the sequel.

    As ever, you'll be the first to know as soon as we hear more.


  • Bandew
    #34
    Arra ott van a Vice City. :P
    De szerintem képtelenség lenne egy ilyen játékot csinálni, ezzel a grafikai megjelenítéssel. Ráadásúl, mint tapasztalhattuk, a fejlesztők igen sokat adnak a sztorira, de egy 100 éven keresztűl játszódó összefüggő sztori, az sok lenne nekik. :
    Hacsak, nem egy családi vállalkozást kell végigvinnünk, a következő generációkkal. :D
  • zaki
    #33
    be is toltam a kedvenceim közé a topicot
  • zaki
    #32
    ííí bázz, most hogy mondod... biztos nem fog megjelenni 1 időpontban a jét játék
  • Carlos
    #31
    Azért én maffiáznék 2000-bben is, meg a jókis 60-70-es években! Shelby 5000 GT-vel. Mekkora fless lenne már' !
  • Bandew
    #30
    Inkább ilyet nem is mondok (pl: Duke Nukem Forever):D
  • Taranov
    #29
    Milyen flash lenne, ha egy hónapban jelenne meg a Mafia 2 és a Driv3r :))
  • zaki
    #28
    biztos, nemrég jelentették be, de megjelenési dátumot még nem mondtak, de sztem hamarosan az is lesz
  • Bandew
    #27
    Még nincs időpont. Csak annyi biztos, hogy lesz.
  • Bandew
    #26
    Asszem úgy lesz, hogy a földönkívüliek lejönnek a Földre, újjáélesztik hősünket, majd az bosszút áll. :P
  • Taranov
    #25
    Biztos, hogy lesz? Én azt hittem nem lesz. Mikor jelenik meg kb.?
  • Bandew
    #24
    Hááát! Inkább maradjon a 30-as évek feelingje. Az az igazi.
  • zaki
    #23
    bazz, nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz a sztori...
  • Carlos
    #22
    Én meg abban, hogy kezdődik olyan 20-as években és vége lesz olyan 2000 felé a játék. És aztán autók változnak meg a fegyók, az autók egyre többet érnek majd! ilyesmik. Ütős lenne!
  • Bandew
    #21
    Remélem.
  • zaki
    #20
    és ők ezt honnan veszik, hogy nem lesz olyan jó, mint az 1? játszottk már vele, vagy mi? 1ébként azt mondanak, amit akarnak, úgyis ez lesz 2004-ben az év játéka :) (ha 1általán akkor fog megjelenni)
  • Bandew
    #19
    Elolvastam a Hardwireden található fórumot, és ott egyesek azt állították, hogy a folytatás nem lesz annyira jó, mert az 1-ben már minden benne volt e témával kapcsolatban. Félek igazat kell adnom nekik, de én bízok a készítők tudásában.
  • zaki
    #18
    bazz 5 percenként nézem a hírket, alig várom, hgyo jöjjön vmi info a gameról, a képért meg egyenesen ölni tudnék
  • zaki
    #17
    kb 1 percen múlott :) nem baj, már megnyitottam hitman 3 topicot, az sem lesz pite :)
  • Bandew
    #16
    Amúgy én is ettől tartottam. Azt hittem, hogy úgy lesz, hogy rákeresek, nem találok. Majd miután megnyitom, ott fogom látni közvetlen alatta Zaki topicját. :D
    Hát majdnem. :D
  • zaki
    #15
    élethűbb 1értelműen. a grafika csodálatos, a gta-n meg nem arra fektették a hangsúlyt
  • zaki
    #14
    hát ja, a GTA-ban nagyon ott van a szabadságérzés...
  • Bandew
    #13
    De szvsz sokkal élethűbb. Végülis gondoltak olyan dolgokra is, mint a benzin tankolás (anélkül, hogy gyakran kéne, tehát teljesen reális), meg villamos... Szal ilyenek.