11769
maffia23.jpg

>>Mafia II OFF-topik<< >>FAQ<< OLVASS és csak aztán kérdezz...
  • Sadun Tryst
    #215
    elég zagyva lett amit írtál, no de sebaj, a lényeget kihámoztam...
    a GTA3 és a Mafia közti névrokonság a puszta véletlen müve...
    Mr. Salieri üdvözletét küldi és Bamm, az az, hogy a nagyon megörgedett Salieri, akit csak életfogytiglani börtönre ítéltek, megkeresetetett a bérgyilkosaival és kinyírt...
    a kocsi amit lopkodsz a verseny elött nem drasztikusan lett lassabb, hanem csak nem megy 250-et, "csak" 200-at... :D
    ez van. egyébként amit elvittél kocsit megberhelni, a verseny elején rögötn le fog fulladni... :P
  • gerger
    #214
    hehh kicsit hosszúra sikeredett
  • gerger
    #213
    Én mégcsak az eggyel játszok. A jatek már régóta megvan csak elsőnek vhogy nemtetszett. Most felraktam megint van hozzá véigjátszásom, magyarosításom és játszom többnyire végigjátszás nélkül.

    Most a szaros versenyautó lopós küldiné vok de nemtom megcsinni:DD már visszavittem a kocsit és kijelzi, hog visszamehetek aztán meg lejár az időm amiko mégcsak egy óra 5 van nem pedig 15

    Habár az a baj lehet, h nem vittem a kocsit teljesen vissza? mert ugyanazt a garázst ahonnan elvittem nem tudtam kinyitni!

    Amúgy amiután megyek vissza nemtom mér mondja a pasi, h szarabbul fog menni tehát vigyázzak.

    Msimán végigszáguldottam az eggyik emelkedős részén százzal.


    Az a baj, h kevés a fegyver és a nagyobb fegyvereket nehezebben tod tárolni.

    De miaza végén, h mr. Salieri üdvözletét küldi és bamm kinyírnak.

    Akko má egy vén tata vagy és a salieriéket mind kinyírták. mileszitt? Összeáll megint a banda vagy mi és van új salieri?

    amúgy salieri és luigi van a gta3omba is tehát ezek lehet, h igazi maffiózók voltak. De a szerepük teljesen más mármint a luigié csak. és a gta3om a modern korba játszódik tehát nemértem, h ott mit keres salieri meg luigi!

    a salieri ottis nagy főnök de a luigi az itt egy szakács asszem ottmeg egy ember aki adja a küldiket.

    nahát ennyi
    Amúgy a versenyes résznél lehet csalni.
  • Sadun Tryst
    #212
    majd...
  • Sadun Tryst
    #210
    je, ahogy zaki mondja, azt már réges régen lelepleztük, hogy fake volt... sajna ez mafiahq barátunknak a nagy lelkesedéstöl nem tünt fel... :P
  • zaki
    #209
    ja, de fake kép volt
  • Police88
    #208
    Arról van valami infó hogy mi lesz a címe? (the criminal life???)
  • Johnyy
    #207
    Már attól függ meik rendőre gondolsz, normant sohasem lövik le( de ha igen tüzz ide egy screent) de ezen kívül pár100 van az elveszett menyországban.(rendőr)
  • Police88
    #206
    de van valami háttérkép és az van ráírva hogy the criminal life
  • Bandew
    #205
    Biztos kalózverzió volt.
  • Sadun Tryst
    #204
    azt a rendört soha nem lövik le... mert akkor nincs akinek befejezed a vallomást... LOL! :) Te melyik Mafiával játszottál?
  • Valen
    #203
    hát nekem a winyóm pont akkor szált el a 120 Gbyte-nyi adatommal (köztük a MAFIA sévvel) mikor már 1938-ban voltam és a rendőrt, akinek mondtam a sztorit, lelőtték :((

    Nemtom hogy ez mennyire lenne a végén, de odáig is 4 hétbe tellett mire levittem, úgyhogy még1x nem kezdem előről :))
  • Sadun Tryst
    #202
    a lehetséges folytatásokról! hogy hogyan fogják folytatni a Mafia történetét. legalábbis többnyire erröl ment a duma eddig! :)
  • Taranov
    #201
    Hát sajnos még semmi :(
  • Valen
    #200
    hát ezt a sok dumát a semmiről 200-nál tartunk és még egy képsincs a gémről, aakkor miről beszélünk !!!! :))
  • Sadun Tryst
    #199
    még kép sincs a játékról! semmi! bárcsak már alpha szintnél tartanának... :(
  • janos666 #198
    Helo! (csak hogy a 193-6-nak visszaköszönjön már valaki)
    Kijött már ebből valami pre ALPHA vagy netán BETA, és ha igen honnan lehet letölteni? Kösz!
  • ScoobyDoo
    #197
    Hatalmas eszmecserék folynak itt.....:)
  • Sadun Tryst
    #196
    hi
  • sannyi
    #195
    hutcsá
  • zaki
    #194
    csá
  • bazza
    #193
    SZIASZTOK!!!!!
  • Sadun Tryst
    #192
    na, a multira én is kiváncsi vagyok... csak 1 beta sreenshotot láttam még 2 hónapja... az is csak a Scoretable volt, 4 különbözö családdal, és 14 játékossal... semmi extra... :(
  • webinport
    #191
    Mikor lezs má Mafia 2? És mikor lesz a Mafia egyhez multiplayer mód?
  • Sadun Tryst
    #190
    ö már csak ilyen... :D
  • Davidka
    #189
    De legalább nem hozom fel, hogy milyen jót jáccottam a Medieval Total Warral :)
  • tigeroo
    #188
    de mondjuk ti is OFFoltok( Orogi vs. copi :D)
  • tigeroo
    #187
    hehe, ez igaz, láttam:D
  • malter
    #186
    igen végülis,az amerikainak,átszámitva annyiba kerül,mint ha itt 5000 lenne,vagy még kevesebb
  • Taranov
    #185
    Flúgos vagy, mert rossz helyen kérdezel. A Meteovonalat nem akarod ezügyben felhívni? Vagy a szextelefont?
    Egyébként azért nem jó, mert nem eredeti a CD-Key-ed.
  • Taranov
    #184
    Ausztriában néztem árakat, ott azért nem sokkal olcsóbb egy játék. Max. 1-2 ezer Ft-tal.
    Ott csak a kereset nagyobb.
  • Sadun Tryst
    #183
    jah, már tapasztaltam 1-2 emberkét. 1szer GS hírben, ami RPG-vel foglalkozott, egy srác beírta, hogy megjelenet a Joan Arc game, és most azt tolja... szal, vannak érdekes egyének... :)
  • Davidka
    #182
    Vannak páran, akik tök értelmetlenül teljesen más topicokba írkálnk...
  • Sadun Tryst
    #181
    na ezt sose fogom megérteni, hogy ezt miért ide írtad...
  • Davidka
    #180
    Talán olvasd el mit ír ki :D
    Egyébként ez nem az a topic :)
  • webinport
    #179
    Szaisztok valaki tudna segíteni a Counter Strike multijának a telepítésében? Miután beirtam a cd key-t utána veszettül el kezdett tölteni. De a végén kiir valamit és nem lehet nextet nyomni . Mér van ez? Aki tudja lécci irja meg
  • Davidka
    #178
    Igen, de sztem a kiadóknak nem lenne annyira jó... megvesz most mondjuk 100 ember egy 10000-es gammát, ha megfelezik az árát, akkor meg megveszi 200... az meg ugyanannyi összeg... De lehet idővel megnőne a kereslet. Viszont még mindig maradnának, akik copiznák, mer úgy még olcsóbban beszerzik és ha 200-an meg tudják venni, akkor azok még lecpoizzák a barátaiknak stb....
  • malter
    #177
    az lenne a reális,ha a frissen kijött játékok,kb 5000be kerülnének,akkor megvenném origináltban,mert nem azért veszek copit MERT AZ JO,hanem mert tul drága,az átlag keresethez képest,pl 1 német,vagy amerikai,biztos nem másolt gamékkal nyomja
  • steweee
    #176
    miko'?
  • Zsoltee_a_bator
    #175
    legtobb embernek gepre sem telik amin elfutna.. aki szerencsesebb helyzetben van annak jo, csak szaljon le az erkolcsi magas lorol.