11769
maffia23.jpg

>>Mafia II OFF-topik<< >>FAQ<< OLVASS és csak aztán kérdezz...
  • grebber
    #11769
    Remake-ből sosem kaptál ingyen semmit se sehol... Nem mellesleg van neki saját topikja
  • PLaci #11768
    Megjelent a Mafia: Definitive Edition.

    Sajnos ebből nem kapnak ingyen a klasszikus verzió tulajdonosai....
  • grebber
    #11767
    Már írták a magyarítás topikban hogy zajlik a hozzáigazítás... Bár nem tudom miért akarsz azzal a bugos szarral játszani :)
  • cikasz
    #11766
    A régi Magyarítás jó vajon az új verzióhoz?
  • AnuluWork #11765
    Ezt néztem én is.
    Azt írják, hogy ha a Mafia 2 DEFEDet megveszed, ingyen a tiéd a Mafia 2 classic. (Buying Mafia II: Definitive also gives you Mafia II (Classic) for free.)

    De ez most mintha fordítva lenne? :)
    Másik hülyeség, hogy eltűnt a Mafia III. deluxeom, ami helyett ott a definitive edition. Mondjuk egy centet nem érne meg senkinek, ha meg kellene venni bármelyiket is, de ugye ez nem amolyan próbáld ki pár napig történet? A III. rész save gameje simán továbbindult, mintha sima textúra update lett volna, de nagy különbséget nem láttam a sima III. deluxe és a III. definitive között.
  • grebber
    #11764
    Mafia 2: Definitive Edition – A játékosok durván nekiestek a felújított Mafia 2-nek
  • wollnerd #11763
    Tulajdonképpen ingyen adják.
    Akinek megvan a könyvtárában a Mafia II (Classic) a Könyvtárában, az ehhez tartozó Definitive Edition-t az áruházi oldaláról lehet telepíteni ('Játszd most' gomb)! Mert ott a Steam azt mondja hogy könyvárunkban van.
    SZERK: És valóban, letesztelve, elindult a Deff. Edition letöltése. :)

    Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2020.05.19. 21:27:13
  • grebber
    #11762
    Nézz bele a Mafia II: Definitive Edition első perceibe

    Nos igen ez az amit kb egy mezei hd patchnek neveznek ha merik.. Ezt ha nem adják ingyen eredeti tulajoknak akkor pusztulat
  • Timbu
    #11761
    A látótávolságra volt gyárilag kód: 'cumdal'
  • Rony94
    #11760
    Hát én biztos beszarok, ha ilyen lesz majd az első rész. Egyik kedvenc játékom ever, csak hát a grafika már valóban rosszul öregedett és a 10 méteres látótávolság 2020-ban enyhén szólva is gáz.







  • mike01010101
    #11759
    Ez az év eddigi legjobb híre, de nekem még mindig a "túl szép, hogy igaz legyen" kategória. Ritkán van olyan, hogy egy generáció álma teljesül. Mióta várunk egy új Mafia 1-re :) Ennél már csak egy totálisan újraalkotott Mass effect trilógia ütne nagyobbat.
  • grebber
    #11758
    Ezt tudtuk ez csak más néven lesz kiadva megint ,a 3 ugyanez lesz De nem gond itt van nekünk az atombrutál első része majd
  • Plata
    #11757
    Link.



  • Plata
    #11756
    Ha igaz a második rész jövőhét kedden jön.
  • grebber
    #11755
    Beigazolódtak a hírek, készül a Mafia: Trilogy




    Utoljára szerkesztette: grebber, 2020.05.13. 18:54:34
  • grebber
    #11754
    Új Mafia bejelentés a láthatáron – Már a 2K is elkezdte húzni a rajongók agyát
  • Rony94
    #11753
    Ezt adnám. És kérdés nélkül kiadnék érte 60 eurót.
  • grebber
    #11752
    Ezért kéne egy resi féle remake az 1hez. Melós, viszont eladásban tarolna garantáltan.
  • Rony94
    #11751
    Gondolom a 2k már nagyon akar pénzt látni valahonnan és eszükbe jutott a Mafia széria. Viszont míg az első részt nehéz lenne átportolni PS4/Xbox One-ra, addig a második rész gyerekjáték lenne.
  • Botond #11750
    Vmikor úgyis végig kellene vinnem a sokáig cseh exclu dlc-t.
  • Baker1
    #11749
    Én is kimaxolva játszottam a Mafia 2-őt és semmi gondom nem volt grafikai szempontból nézve, nagyon szép volt. Ennyi erővel kezdhették volna a Mafia 1-gyel. Nem értem, hogy a második részhez minek kell remastered kiadás, jól van az úgy.
  • Rony94
    #11748
    Akkor már az első részhez kellett volna hozzányúlniuk. Egyik kedvenc játékom a mai napig, de ha kapna egy HD remaster-t, az csak jót tenne, mert mégis csak egy 2002-es játékról beszélünk. A grafika, a látótávolság eléggé gyenge.

    Vagy ha már ennyire divatba jöttek a remake-ek, akkor egy Resident Evil 2 féle remake se lenne olyan rossz.
  • grebber
    #11747
    Definitív kiadást kaphat a Mafia II
  • grebber
    #11746
    Itt van egy remek mod, ha már elavultnak éreznétek a Mafia II látványvilágát
  • Stefan28
    #11745
    Sziasztok!
    Valaki priváltba el tudná nekem küldeni az aktiváló kulcsot? Fontos lenne.
    És egy kérdés félig végig játszom és ez egyik küldetésnél ha valaminek neki megyek ki fagy ez mért lehet?
  • Norbertboy
    #11744
    Sziasztok

    Steamen vettem a játékot. Magyarítás telepítésekor azt írja a játék nincs regisztrációs bejegyzés a játékról vagy rosszul van telepítve.

    Mi a probléma?

    Ez a magyarítás az: http://magyaritasok.hu/magyaritasok/mafia-ii/mafia-2/1264
  • mafiahungary
    #11743
    És az miért gond, ha reklámozom? :) Nektek, a fanoknak csináltuk... ha lenne profitunk belőle, akkor megértem, hogy gond, de bocsi, ez picit olyan magyar virtus rosszindulatnak hangzott :P Na minden jót azért ;)
  • Rony94
    #11742
    Nem akarok bunkó lenni, de óvatosan a reklámozással. Már így is 3x linkelted az oldalatokat. Szerintem felfogta mindenki hogy csináltatok egy weblapot. Minden jót! :)
  • mafiahungary
    #11741
    Deathmatch féleség. Bár még befejezetlen sajnos...

    Amúgy ha akartok, dobjatok egy regisztrációt is hozzánk, az ottani hivatalos fórumunkon gyorsabban is reagálunk :) Meg még amúgy is be kell indítani az ottani topikokat ;)

    http://mafiahungary.hu/forum/index.php
  • Party Hard
    #11740
    Köszi.
    A Multiplayer lehetőség az coperatyv vagy deathmach tipusú játékmenetet takar???
  • mafiahungary
    #11739
    Szia,

    http://mafiahungary.hu/downloads.php?cat_id=7&download_id=36

    Az innen letölthető magyarítás nálam jól működik.
  • Party Hard
    #11738
    Üdv. Elővettem ismét a játékot. Felraktam az összes kieget és magyarítást. A probléma az, hogy az alap történetben a beszélgetés felirata maradt angol. Megoldás vagy javaslat????
  • mafiahungary
    #11737
    Sziasztok!

    http://mafiahungary.hu/

    Elindult Magyarország Mafiával foglalkozó portálja, látogassatok el hozzánk!

    Hírek első kézből, letöltések, fórum, és csomó érdekesség.

    Kellemes böngészést!
    Mafia Hungary team
    http://mafiahungary.hu/
  • akyyy
    #11736
    csináld ujra meg az előző küldetést. de ne sima betöltéssel hanem a menüből inditsd azt a küldetést.
    Utoljára szerkesztette: akyyy, 2014.08.08. 17:57:03
  • daflava02
    #11735
    sziasztok

    Olyan gondom van hogy a pénzvisszafizetős küldetés után, miután összeszedtem a pénzt és elvittem a zsidóhoz bejön az átvezető videó, és utána bejön a töltő képernyő aztán nem történik semmi. fekete háttér jobb felső sarokba forog a betöltés jelző, középen meg mennek az idézetek. Azt ennyi nincs tovább. Van vmi megoldás, vagy ötlet erre? előre is köszi
  • Austin Bailey
    #11734
    nekem tetszet
  • SAFIII
    #11733
    Sziasztok!

    DLC-k játékélményével kapcsolatban szeretnék érdeklődni, hogy épp most kezdtem el az alapjáték után a Jimmy's Betrayal-t.
    SPOILER
    Első rendes küldetés a kínai üzletes, két boltot kell szétverni.
    Neten is olvastam már, hogy mekkora egy fos, nehéz küldetés.
    Nem fejtem ki a véleményem, de olvastam azt is, hogy többi 29 is ilyen szándékosan nehéz meg idétlen lesz.
    Ez valóban így van??
  • Banderasbkv
    #11732
    Van multija is!
  • Rony94
    #11731
    Ez egy onlys single játék.
  • Banderasbkv
    #11730
    Sziasztok!

    Tudja valaki hogyan kell multi szervert csinálni?