2828
  • Rusy
    #68
    Engem nem nagyon érdekel a grafika, az is fontos, de nem az a lényege a játéknak sokkal jobban izgat a hitmen hangulat...
  • dikki*yysw
    #67
    Nagyon!

    Annyira jó képek vannak belőle.







    Full igényes lesz. C64 grafika.
  • Rusy
    #66
    :)))),amúgy ajáték jó lesz...
  • dikki*yysw
    #65
    Játékkal volt, Herolddal lett.
  • Rusy
    #64
    Neked most a játékkal van bajod, vagy zaki-val és heroldal...
  • dikki*yysw
    #63
    Rólad azt csiripelik a verebek, hogy buzi.
  • dikki*yysw
    #62
    HÁÁ-HÁÁ, de fogom, mit csinálsz!? HÁÁ-HÁÁ!!
  • Rusy
    #61
    Én nagyon várom, de tényleg ne hasonlítsuk már össze a max payne 2-vel, vagy a splinter cellel, mer tényleg nem egy kategória, nem akarom pl a max payne-t lehúzni, mer jó game főleg a magyar moddal, de én nem erre vágyom, hanem lopakodás, késelés, zongorahúr, többféle megoldás, inkább a hitmen hangulat érvényesüljön, a splinter cell inkább akkor, az hogy grafikailag melyikre hasonlít mindegy mind a kettő kurva jó
  • Braveheart
    #60
    Szerintem meg nagyon is jó a grafikája, de nem csak ez lesza döntő.
  • Herold
    #59
    Te beteg vagy.
  • Herold
    #58
    Az új Gamestarban van egy ismertető.
  • Johnyy
    #57
    Próbálj egy még nem létező játékból jókat shotolni na nemtom hogy menne? Jók a képek ,, a játék még jobb lessz, remélhatőleg!!!
  • zaki
    #56
    akkor nem kell látogatni a topicot, ennyi
  • dikki*yysw
    #55
    HW-n FATMAN III-nak, én inkább Pac-Man 3-nak nevezném :DD kb. annak volt ilyen grafikája.
  • dikki*yysw
    #54
    Undorítóan néznek ki, ahogy az eddigi összes shot!
  • zaki
    #53
    olvass vissza
  • PAYNE
    #52
    mikor jön ki?
  • zaki
    #51







  • zaki
    #50
    öööööö...ja :)
  • antijedi
    #49
    az lehet de attol meg hitmannek semi jot nem tenne ha belőlük kéne 5letet lopni...
  • zaki
    #48
    én nem mondtam, hogy a hitman 3 az a kategória lenne, csak azt, hogy a max payne (és 2), ill. a splinter cell a maga kategóriájában az 1ik, ha nem a legjobb játék
  • antijedi
    #47
    az meg amit irnak eleve már csak a hc gamert erősiti ahogy jellemzi előző részt, én legalább nem pofázok bele abba amihez semmi közöm és nem is értem/nem si akarom megérteni és amugy sem érdekel.. 8pl sims topicba nem irtam eddig eccer se, nekem nem jön be de attól még lehet jó game...)
  • antijedi
    #46
    épp ezaz, full más kategória, ha max paynezni vagy splinterezni akarok akkor azzal jácok de könyörgöm ne iylenel szurják már el a hitmant...
    arról nem is beszélve hogy csak ismételni tudom magam hogy már csak azért is vicces hogy hitman copyz az emlitet két gamet mivel hitman kcsiit elöbb jött ki mint azok...
    amugy amivel tökéletesen el lehet kruni egy játékot az az ha elkezdenek más gamekat utánozni, amik meg még csak nem is igazán az a stilus...
  • hykao #45
    meglehet
  • zaki
    #44
    a kategória 1ik, hanem a legjobb játékai
  • zaki
    #43
    Határozott javulás figyelhető meg látvány terén a frissiben publikált Hitman 3 matériákat szemlélve. A két potyautassal debütáló képtrió (Douglas Adams papa módra: a világ leghosszabb "trilógiája") a kopasz barátunk harmadik eljövetelével járó bonyodalmakat prezentálja. Erős "Max Payne"-esedés figyelhető meg a screenshotokon - végre egy kis vérfrissítés a második rész néhol lapos játékmenete után! Amennyiben továbbra is ilyen minőségű vizuális éhségcsillapítókra bukkanunk, akkor a kezdeti botlást elfelejtve elkezdhetünk gyakorolni a zongorahúrral...

    info: hcgamer
  • hykao #42
    "ilyenekről"???
    Ez kicsit erős...
    A Splinter Cell és a Max Payne is igen komoly darabok, mind játékmenet, mind pedig történet tekintetében!!!
  • antijedi
    #41
    ááá najo inkáb nem is ovlasom ezeket az okosságokat, mer tha hülyeség ako minek ha meg igaz lenne ako meg még leszedni se éri majd meg az egészet...
    nehogymár egy ősöreg iylenekről copyzon, lol...
  • zaki
    #40
    jaja, ahogyan vmelyik cikkben olvastam, egy kicsit max payne-nesedett a game, és állítólag a játékmenetben is. több lesz a gyilok, meg ilyesmi
  • antijedi
    #39
    szvsz semmi splinter cell feeling nics rajtuk, max hitman feeling :P
    mongyuk gáz is lene ha hitman copyzna splintercell-ről :P
  • hykao #38
    Kicsit olyan Splinter Cell fílinget érzek a képeken, de ez még önmagában nem baj.
  • Johnyy
    #37
    A vágóhidas képeknél sztem a véreffektek a legjobbak!!
    A H2-ben is jo volt az egér érzékenység csak felljebb kellet venni megfelelőre!
  • Gbr
    #36
    A vágóhidas képek nagyon jók,biztos király játék lesz.
    De remélem az egér irányitást,érzékenyebbre csínálják pl:MP2
  • Johnyy
    #35
    Mindenkinek tetszenek csak nem valják be!
  • zaki
    #34
    végre tetszenek is valakinek
  • neménvoltam
    #33
    SZÉPEK!
  • zaki
    #32
    olvass vissza, le van írva
  • grebber
    #31
    Valaki pontos megjelenési dátum?
  • [Rush]
    #30
    kira :D
  • zaki
    #29
    milyen komoly kis banner-t kaptunk hykao-tól, köszönet neki :)